Napisz natychmiastową kopię marketingową za pomocą bezpłatnego narzędzia AI Writer

Wygeneruj ponad 50 rodzajów kopii w kilka sekund za pomocą copywritera AI. Twórz jedyny w swoim rodzaju tekst do filmów, reklam, cytatów, produktów, blogów, artykułów i nie tylko, korzystając z bezpłatnych narzędzi do pisania treści firmy Simplified.

Please wait...
Oops! Something went wrong while submitting the form.
generate quality ai copywriting

Twórz wysokiej jakości treści za pomocą ponad 80 szablonów AI

Generuj kopię, która konwertuje na biogramy biznesowe, reklamy na Facebooku, opisy produktów, e-maile, strony docelowe, opisy YouTube, slogany i nie tylko dzięki naszemu generatorowi treści AI. Twórz kopie sztucznej inteligencji w ponad 10 tonach i docieraj do szerszego grona odbiorców w ponad 30 językach.

Jak korzystać z AI Writera

Na pulpicie nawigacyjnym kliknij Asystenta AI i wybierz Długi lub krótki formularz.

Wybierz język i ton wyjściowy, a następnie wypełnij monit.

Kliknij „Generuj”. Wybierz treści, które są dla Ciebie najlepsze.

Zarejestruj Się I Zacznij Już Dziś
collaborate with your team
rewrite and improve copy with the copy generator

Popraw swoje pisanie za pomocą narzędzia Copy AI Rewriter

Przepisz treść w mgnieniu oka dzięki naszemu bezpłatnemu programowi AI Writer. Ulepsz lub przepisz inspirującą kopię podpisów, cytatów, opisów, materiałów marketingowych lub treści na Facebooku i Instagramie za pomocą magicznego generatora tekstów AI i tekstu AI. Zoptymalizuj swoją kopię za pomocą naszego narzędzia do zapisywania treści, aby uzyskać niepowtarzalność i czytelność, zachowując to samo ogólne znaczenie.

Pożegnaj się z Writer's Block z Long Form Writer

Pisz dłuższe treści szybciej za pomocą programu Simplified's Long Form Writer. Twórz blogi, artykuły, a nawet książki. Ulepsz swoją kopię za pomocą narzędzia do przepisywania artykułów, ekspandera zdań lub generatora akapitów AI. Skorzystaj z naszego bezpłatnego pisarza artykułów AI i zapomnij, że blok pisarza nawet istnieje.

Organizuj zespoły i klientów w czasie rzeczywistym dzięki uproszczonemu

Połącz swoje kanały mediów społecznościowych z Uproszczonym, a następnie zaplanuj posty za pomocą kalendarza treści lub publikuj bezpośrednio z aplikacji. Zaplanuj tysiące filmów z tygodniowym lub miesięcznym wyprzedzeniem.

Zrób więcej i dowiedz się więcej dzięki AI Writer

Niech pisarz AI oszczędzi Ci 1 dzień w
tygodniu! Gotowy?

Dołącz do założycieli, freelancerów i zespołów, które już budują swoje marki na Simplified.

Rozpocznij Za Darmo

Nie Wymagamy Karty Kredytowej

Często Zadawane Pytania

FAQs Icon

Jak uproszczona sztuczna inteligencja może pomóc pisarzom?

Pisarze mogą przeprowadzać burzę mózgów, szkicować teksty, generować teksty, które pomogą im przełamać blokadę pisarską, a nawet całkowicie uniknąć braku inspiracji! Mogą generować teksty, które mogą edytować według własnego stylu i głosu.
FAQs Icon

Czy program do tworzenia uproszczonej sztucznej inteligencji jest bezpłatny?

Tak! Narzędzie AI Writer firmy Simplified jest dostępne dla wszystkich naszych użytkowników, zarówno bezpłatne, jak i płatne. Jednak bezpłatni użytkownicy mogą wygenerować do 2000 słów miesięcznie. Nasze płatne plany zaczynają się od 12 USD miesięcznie rozliczanych rocznie, dzięki czemu możesz wygenerować do 35 000 słów miesięcznie. Chcesz napisać więcej niż 35 000 słów miesięcznie? Sprawdź nasz cennik .
FAQs Icon

Jak działa uproszczony pisarz AI?

Korzystając z AI Writer, wystarczy wypełnić monit niezbędnymi informacjami, aby wygenerować żądany typ tekstu, wybrać ton i języki wyjściowe, a następnie kliknąć Generuj i gotowe! Pisarze będą mieli tekst w ciągu kilku sekund!
FAQs Icon

Jak szybko mogę uzyskać obsługę klienta?

Porozmawiaj z nami w aplikacji lub wyślij nam e-mail, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin. Chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie!

Co ponad 2 miliony użytkowników mówi o Simplified AI Writer

ayush-pandey

Martin Ingram

Jestem zdumiony łatwością użycia tego narzędzia

Chciałem po prostu z ciekawości spróbować pisania AI, aby sprawdzić, czy uda mi się stworzyć czytelny post na blogu bez zbytniego wkładu z mojej strony. Udało mi się stworzyć post zawierający 1000 słów, który płynął i dobrze się czytał, musiałem tylko wprowadzić kilka poprawek w kopii AI.

ayush-pandey

Dickens Honest

Byłem zszokowany, gdy dowiedziałem się, że Simplified ma kilka narzędzi innych niż Asystent pisania AI.

Do tej pory korzystałem z generatora treści długich i jestem bardzo zadowolony. Użyłem go, aby napisać coś, co wymagało osobistego spojrzenia na dany temat, a sztuczna inteligencja spisała się bardzo dobrze. Nie widziałem jeszcze innych funkcji, takich jak opis produktu i reklamy.

ayush-pandey

Vincent Ochieng

Moje najlepsze rozwiązanie w zakresie przepisywania i generowania treści. Najlepszy autor AI jak dotąd

Powiedziałbym, że narzędzie do pisania AI jest najlepszą cechą Simplified. To idealne narzędzie, po które sięgam, gdy muszę wygenerować treści na bloga dotyczące określonych tematów.

ayush-pandey

Charles Storm

Rozwiązania AI do pisania + projekt = wyjątkowa i zwycięska kombinacja

To, co najbardziej podoba mi się w Simplified, to połączenie rozwiązań marketingowych opartych na sztucznej inteligencji w jednym miejscu. Wielu konkurentów oferuje na przykład pisanie AI, ale jest to pierwsze i jedyne rozwiązanie, jakie widziałem, które oferuje jednocześnie kopiowanie i projektowanie.

ayush-pandey

Robert Hidajat

Doskonały, wszechstronny pomocnik w tworzeniu multimediów

Uwielbiam funkcję pisania AI. To jest powód, dla którego kupiłem to oprogramowanie, mimo że mam już inne pomoce do tworzenia multimediów, takie jak Canva i InVideo. Eksperymentowałem z tą funkcją i stwierdziłem, że jest to świetne narzędzie pomagające w opracowywaniu pomysłów i przyspieszające pisanie blogów i treści podcastów.

ayush-pandey

Damilare Macaulay

Najlepsze wszechstronne narzędzie marketingowe, jakiego kiedykolwiek używałem!

Przez ostatnie kilka lat korzystałem z różnych narzędzi do zarządzania swoim biznesem i biznesami moich klientów. Inne narzędzie do pisania AI, inne narzędzie do projektów graficznych i inne narzędzie do zarządzania mediami społecznościowymi. Fakt, że Simplified upraszcza wszystko w jednym narzędziu – i to za darmo – sprawia, że ​​jest to o wiele fajniejsze!