Twórz i współpracuj ze swoim zespołem w uproszczonej wersji

Niestandardowe zestawy marek dla firm

Udostępniaj i przeglądaj projekty

Współpracuj ze swoim zespołem

Komentuj i oznaczaj online w czasie rzeczywistym

Współpracuj ze swoim zespołem

Nie Wymagamy Karty Kredytowej

bg-home-simplified

Przywitaj się ze współpracą w czasie rzeczywistym

Dzięki edytorowi bez kodu, natychmiastowemu AI Writer, oszałamiającym szablonom, wielu zestawom marek, nieograniczonej liczbie folderów, obszarom roboczym i kalendarzowi treści do publikowania w aplikacji możesz rozpocząć i zakończyć marketing w jednym miejscu. Uzyskaj dostęp do natychmiastowej komunikacji w aplikacji ze swoim zespołem, aby szybciej wykonywać pracę i zatwierdzać!

Wypróbuj współpracę w czasie rzeczywistym

Oznaczaj, komentuj i komunikuj się ze swoim zespołem

Realizuj swoje projekty szybciej! Usprawnij przepływ pracy i uzyskaj doskonałe wyniki za każdym razem. Utwórz projekt, projekt AI lub post, oznacz swój zespół i wykonaj pracę. Błyskawicznie publikuj komentarze, oznaczaj członków zespołu, przydzielaj zadania, wystawiaj opinie i udostępniaj projekty bezpośrednio w projekcie.

Zaproś swój zespół za darmo

Bezpieczne łącza podglądu i ustawienia udostępniania jednym kliknięciem

Pożegnaj się z mylącymi przepływami pracy i edycjami tam iz powrotem! Daj swojemu zespołowi możliwość edytowania, komentowania i pracy w czasie rzeczywistym, dodając go do swojego obszaru roboczego. Dzielenie się pracą z klientami? Przyspiesz współpracę i informacje zwrotne dzięki komentarzom lub bezpiecznemu linkowi do podglądu, który umożliwia im przeglądanie, ale nie edytowanie Twojego projektu! Nie ma potrzeby wysyłania dodatkowych e-maili ani plików renderowania.

Popraw swój przepływ pracy

Organizuj projekty za pomocą folderów, zestawów marki i obszarów roboczych

Nigdy więcej nie trać pliku! Organizuj i zabezpieczaj rzeczy w oddzielnych folderach i twórz indywidualne obszary robocze dla różnych zespołów i klientów. Twórz nieograniczone zestawy marek, aby mieć dostęp do wszystkiego w jednym miejscu. Po prostu przygotuj potrzebne zasoby, gdy ich potrzebujesz, niezależnie od tego, czy pracujesz nad kampanią marketingową, czy tworzysz kanał na Instagramie.

Uporządkuj swoje projekty

Zrób więcej, dowiedz się więcej dzięki uproszczeniu

Simplified blog is a great place to learn from the best in Instagram marketing. Whether you want to bulk up on social media knowledge or get your first followers.

Często Zadawane Pytania

Ile folderów mogę utworzyć i udostępnić?

Nie ma ograniczeń co do liczby folderów, które możesz utworzyć dla siebie lub dla współdzielonych obszarów roboczych. Gdy członek zespołu jest częścią obszaru roboczego, ma otwarty dostęp do wszystkich folderów i może współpracować z Tobą w czasie rzeczywistym, aby finalizować projekty, dzielić się pomysłami i dodawać elementy do folderów.

Czy istnieje darmowa wersja uproszczonego?

Tak! Mamy plan Free Forever, który pozostanie darmowy... na zawsze. Jeśli jesteś agencją, freelancerem lub zespołem, który chce korzystać z naszych podstawowych funkcji, ten plan jest dla Ciebie. Uzyskaj nieograniczoną liczbę projektów, ponad 1000 czcionek, miliony zdjęć, tysiące szablonów i ikon, natychmiastowe publikowanie i 1 GB przestrzeni dyskowej.

Jak działają Twoje ceny?

Ceny zaczynają się od 0 USD dla osób indywidualnych i 30 USD dla zespołów. Nasze ceny opierają się na dwóch czynnikach: liczbie członków zespołu w Twoim abonamencie i okresie rozliczeniowym. Mamy cztery plany do wyboru w oparciu o to, czego szukasz do porównania cen !

Jak szybko mogę uzyskać wsparcie klienta?

Porozmawiaj z nami w aplikacji lub wyślij e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin. Chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie!

Współpracuj i udostępniaj projekty jednym kliknięciem

Projektuj ze swoim zespołem, klientami lub przyjaciółmi.

Udostępniaj dokumenty online

Nie Wymagamy Karty Kredytowej

Co nasz ponad milion użytkowników mówi o uproszczonym

shalina

Salina Acharya

Niesamowite narzędzie AI do treści

Uproszczony ma najlepszy interfejs użytkownika, a przede wszystkim można korzystać z usługi przez całe życie za darmo. Obsługuje treści społecznościowe, wideo, marketingowe, graficzne. Można utworzyć określoną przestrzeń roboczą dla różnych opcji za darmo.

david

David Robertson

Nie Jack of All Trades, Master!

Używam Simplified już od kilku miesięcy i jestem zachwycony nieprzerwanym rozwojem i obsługą klienta. Pobierz > Simplified to narzędzie do pisania AI, narzędzie do projektowania graficznego, edytor wideo i harmonogram mediów społecznościowych. Cztery narzędzia w jednym, usprawniające mój przepływ pracy i umożliwiające rezygnację z subskrypcji różnych innych narzędzi - oszczędzając mnóstwo gotówki. Tak, kiedy zaczynałem, było to zagmatwane, zawierało błędy i działo się tak wiele. Ale ci faceci słuchają i wyjaśniają, że platforma używa hashtagu #BuildInPublic – podobało mi się to. Wielu przebiegłoby milę i trzymało się Canvy, Jarvisa itp., Ale dostrzegłem w tym szansę. Gdybym mógł zaoferować UX i inne przydatne sugestie, być może mógłbym uzyskać narzędzie, które spełnia wszystkie moje przypadki użycia. I chłopcze, czy ci faceci to zlizywali?! W chwili pisania tego harmonogramu jeszcze nie działa, ale jakoś wiem, że będzie wystarczająco dużo dla moich klientów i dla mnie, w oparciu o ich osiągnięcia. Bez wątpienia będą krytykowani przez niektórych za posiadanie zbyt wielu lub zbyt wielu narzędzi, ale idą po to… a to, co mają w przygotowaniu, jest ekscytujące. Jak w przypadku każdego saa, musisz wejść pod maskę, aby w pełni go wykorzystać. Rób to, po prostu twórz rzeczy, a wkrótce się przekonasz. Wszechstronny fachowiec? Daj im trochę czasu, a zobaczysz, że Uproszczony stał się Mistrzem wszystkiego.

shivi

Shivi Jalota

Co za wspaniały produkt. Tworzenie wideo nigdy nie było takie proste
ua thenation

ua thenation

Expreince za pomocą uproszczonego generatora treści AI i kreatora wideo

Prostota generatora treści, który pomaga w generatorze treści. Możesz generować i kopiować lub dodawać tylko to, co na dokumentach. Po drugie, tworzenie wideo jest przyjazne dla użytkownika i elastyczne, możesz dostosować dowolny rozmiar obrazu lub wideo i wektora. Szybka pomoc w stworzeniu wyceny.