bg-home-simplified

Usprawnij swoje linki, śledź ich zasięg

Szybki i skuteczny sposób na skrócenie długich i kłopotliwych linków.

inspire with Simplified free video maker

Uprość i upiększ swoje linki

Ulepsz swoje linki za pomocą naszego narzędzia do skracania adresów URL. Przekształć długie, niechlujne adresy URL w krótkie i eleganckie linki za pomocą zaledwie kilku kliknięć. Udostępniaj je bez wysiłku w mediach społecznościowych, e-mailach lub materiałach drukowanych, zapewniając zwięzłe, profesjonalne i przyjazne dla użytkownika łącza. Doświadcz wygody i elegancji uproszczonych linków dzięki naszemu potężnemu narzędziu do skracania adresów URL.

Jak skrócić linki URL

1
Uzyskaj dostęp do ustawień konta: przejdź do swojego konta publikowania w mediach społecznościowych i znajdź opcję „ustawienia konta”.
2
Włącz skracanie: w „ustawieniach konta” upewnij się, że pole „krótkie włączone” jest zaznaczone, aby aktywować funkcję skracania adresów URL.
3
Automatycznie skracaj linki: po włączeniu wystarczy wstawić adres URL do posta w mediach społecznościowych, tak jak zwykle. Link zostanie automatycznie skrócony, dzięki czemu udostępnianie będzie łatwe i zwięzłe.
Skróć swoje linki teraz
inspire with Simplified free video maker
inspire with Simplified free video maker

Bezproblemowo śledź swoje kampanie i komunikację

Dzięki narzędziu do skracania linków możesz to zobaczyć za każdym razem, gdy ktoś kliknie w Twój link. Niezależnie od tego, czy jest to wiadomość e-mail, kampania marketingowa, produkt, treść czy portfolio, możesz zobaczyć, ile razy i kiedy Twoje linki są wyświetlane. Pomoc w uzyskaniu cennych informacji na temat zwiększania i zwiększania współczynnika klikalności.

Wypróbuj narzędzie do skracania linków

Zrób więcej, dowiedz się więcej dzięki uproszczeniu

Simplified blog is a great place to learn from the best in Instagram marketing. Whether you want to bulk up on social media knowledge or get your first followers.

Często Zadawane Pytania

faqs icon

Dlaczego powinienem używać skracacza linków?

Skracacze linków mogą być korzystne z kilku powodów, takich jak ułatwienie udostępniania linków w mediach społecznościowych, śledzenie kliknięć i poprawa wyglądu długich adresów URL. Zapewnia przyjazność dla użytkownika.
faqs icon

Czy istnieje darmowa wersja uproszczonego?

Tak! Mamy plan Free Forever, który pozostanie darmowy... na zawsze. Jeśli jesteś agencją, freelancerem lub zespołem, który chce korzystać z naszych podstawowych funkcji, ten plan jest dla Ciebie. Uzyskaj nieograniczoną liczbę projektów, ponad 1000 czcionek, miliony zdjęć i ikon, tysiące szablonów, natychmiastowe publikowanie i 1 GB przestrzeni dyskowej.
faqs icon

Jak działają Twoje ceny?

Ceny zaczynają się od 0 USD dla osób indywidualnych i 30 USD dla zespołów. Nasze ceny opierają się na dwóch czynnikach: liczbie członków zespołu w Twoim abonamencie i okresie rozliczeniowym. Mamy cztery plany do wyboru w oparciu o to, czego szukasz do porównania cen .
faqs icon

Jak szybko mogę uzyskać wsparcie klienta?

Porozmawiaj z nami w aplikacji lub wyślij e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin. Chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie!
faqs icon

Jaka jest Twoja polityka zwrotów?

Oferujemy plan Free Forever, w którym nasi użytkownicy mogą wypróbować podstawowe funkcje Simplified i podjąć świadomą decyzję. Nie oferujemy zwrotów. Jeśli nie jesteś zadowolony ze swojego planu lub chcesz go zmienić, możesz obniżyć swój plan lub wstrzymać subskrypcję , aby uniknąć przyszłych opłat. Aby dowiedzieć się więcej o naszej polityce zwrotów .

Skróć swoje adresy URL i zwiększ liczbę kliknięć za pomocą naszego narzędzia do skracania linków

Darmowy, szybki i łatwy w użyciu

Wypróbuj narzędzie do skracania uproszczonych adresów URL

Nie Wymagamy Karty Kredytowej

Co nasz ponad milion użytkowników mówi o uproszczonym

ayush-pandey

Aman Patel

Jedna z najlepszych platform do wspólnego projektowania

Myślę, że jest tak wiele powodów, dla których lubię Uproszczony. Tutaj wymienię niektóre z nich:

*Profesjonalne szablony i bogate biblioteki

* Jest również wyposażony w edytor AI do kopiowania i długich treści

*W zestawie również z harmonogramem mediów społecznościowych

ayush-pandey

Eric Strickland

Grafik i projektant ścieżek

Uwielbiam korzystać z Uproszczonego! Używam go codziennie, to moja aplikacja do projektowania, kopiowania i marketingu! Super niesamowita aplikacja

ayush-pandey

Amanda Weston

Twórca treści AI

Kocham to! Prostota pisania i projektowania w jednej aplikacji 🎉 Sprawia, że ​​marketing w mediach społecznościowych jest dziecinnie prosty ❤️

ayush-pandey

Chekesha Crippen

SIMPLIFIED Unikalny wysoce skuteczny wszystko w jednej aplikacji!

Najbardziej podoba mi się to, że istnieje wiele funkcji i filmów instruktażowych dla każdego używanego elementu. Masz mnóstwo różnych sposobów, a nazwa mówi sama za siebie. SIMPLIFIED, ponieważ jest proste i ma wszystko w jednym oprogramowaniu, jakiego możesz potrzebować.

ayush-pandey

Damon Chen

Założyciel serwisu testimonial.to

Nie przedłużę subskrypcji Canva w przyszłym roku. Uproszczona będzie moja aplikacja do projektowania!

ayush-pandey

Hoang Phan

Simplified to przyjemna aplikacja

I mogę to potwierdzić od momentu zalogowania się. Uproszczona oferta ładnie Dashboard z bogatą zawartością, w tym linki do różnych przydatnych szablonów, i skonfigurowanie podstawowych rzeczy, których potrzebuję, aby tworzyć świetne treści. Kiedy zagłębiłem się w aplikację, to jest niesamowite przeżycia.

ayush-pandey

Dawn Veltri

Dyrektor Marketingu @ RAEK

Magiczna zmiana rozmiaru wygląda niesamowicie. Zmiana rozmiaru na innych platformach projektowych nie jest intuicyjna i wymaga sporo przeróbek. Dobra robota i gratulacje z okazji premiery!

ayush-pandey

Mary Grace Gargar

Najlepszy w historii!

Podoba mi się wszystkie jego funkcje, od tworzenia banera, tworzenia treści po generowanie odpowiednich i dokładnych hashtagów.

ayush-pandey

winner shoniran

Jak simplified uratowanie mojej małej firmy

Pisarz AI, zasoby marki, w których można dodać kolory marki. Uwielbiam szablony, są bardzo interaktywne i tak konfigurowalne, że uwielbiam to!

ayush-pandey

javier21

Świetny interfejs użytkownika i ułatwienie projektowania. Oszczędza czas.

Jestem użytkownikiem Photoshopa od ponad 10 lat, pierwszy raz wypróbowałem to narzędzie, natychmiast mnie podłącz, naprawdę łatwy w użyciu i możliwość tworzenia obrazów o różnych rozmiarach, to naprawdę ogromny plus. Interfejs narzędzia jest naprawdę interaktywny, możesz od razu zacząć.

ayush-pandey

Ram Narayanan

Podobnie jak nazwa, oprogramowanie również jest bardzo PROSTE w użyciu

Proste aspekty dobrych paneli treści, w tym linki do wielu wartościowych szablonów do tworzenia świetnych treści. To było cudowne doświadczenie, kiedy przystąpiłem do programu.

ayush-pandey

Annette Yeo

Simplified jest niesamowity!

Cóż, aby szybko podsumować, jeśli interesujesz się projektowaniem, reklamą w mediach społecznościowych, pisaniem blogów i wieloma innymi, ten program jest dla Ciebie. Jestem szczerze oszołomiony tym, co oferuje, zbyt wiele, by tu wymienić. Wspaniale.

ayush-pandey

SomoSurfing

Najlepsza inwestycja w historii!

Obrazy udostępniane w mediach społecznościowych są ważnym elementem budowania zaangażowania czytelników. Im lepsza jakość, im dłużej odwiedzający tam przebywa, tym większe prawdopodobieństwo, że sięgnie po wszelkiego rodzaju „wezwania do działania”, w tym zakup.