AI kullanarak anında blog yayınları oluşturun

Saniyeler içinde blog yayınları oluşturun

Ücretsiz blog yayınları oluşturun

İntihalsiz blog yazarı yazarı

Blog yayınları için dilbilgisi entegrasyonu

Blog yayınları yazın

Kredi Kartına Gerek Yok

Please wait...
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Tüm blog yayınlarınızı oluşturun

Tüm blog fikirlerinizi oluşturun

Bir blog çalıştırmanın en önemli bölümlerinden biri, birçok ekip ve işletme için zor olabilecek tutarlı, alakalı içerik yayınlamaktır. Simplified blog yazısı jeneratörü, SEO dostu olarak yazar bloğunu yenmenize yardımcı olur.

Bloglar oluşturmak için blog yazısı jeneratörü nasıl kullanılır

1
Gösterge tablonuzdan ‘İçerik Yazımı’ ı tıklayın ve ‘Başlat'ı seçin.
2
Ekranınızın en sağ tarafındaki "Yazma Şablonu Kullan" seçeneğini tıklayın.
3
'Blog Fikirleri + Başlıklar' şablonunu seçin, gerekli istemleri ve soruları doldurun ve 'Oluştur' tıklayın.
4
Bu kadar!
5
Start with Simplified’s Long-Form Writer.
Blog yazısı jeneratörünü deneyin
İntihal içermeyen blog yayınları

Bloglar oluşturmak için blog yazısı jeneratörü nasıl kullanılır

Fikriniz hakkında sadece birkaç kelime ile, blog yazısı jeneratörümüz% 100 orijinal ve ilgi çekici blog yayınları yazıyor. Dakikalar içinde tam bir blog yazısı oluşturmanızı sağlayan veya boş bir doktora başlayabilir ve blogunuzun belirli bölümlerini oluşturmak için blog yazısı şablonlarını kullanmanızı sağlayan 'Tam Blog Gönderi Yazarını' kullanabilirsiniz. Bir saat süren yazar bloğu yok. Yüksek kaliteli, özelleştirilmiş bloglarla kitlenizle konuşun.

Basitleştirilmiş ile daha fazlasını yapın, daha fazlasını öğrenin

Simplified blog is a great place to learn from the best in Instagram marketing. Whether you want to bulk up on social media knowledge or get your first followers.

yaygın sorular

Loading...

Loading...

AI içerik yazarı kimin içindir?

Simplified AI içerik yazarı, yaratıcılar, pazarlamacılar, küçük işletmeler, ajanslar, pazarlama ekipleri ve yazılarını otomatikleştirmek ve pazarlamalarını ölçeklendirmek isteyen herkes içindir. AI içerik yazarı, kalabalıktan öne çıkan yüksek kaliteli içerik üretirken içerik üretmenize ve düzenlemenize yardımcı olur. Bu, özellikle zamanında kısa olduğunuzda veya tam zamanlı bir metin yazarını işe alacak kaynaklardan yoksun olduğunda yararlı olabilir.

Simplified AI sizin için ne yazabilir?

AI yazarımızla, saniyeler içinde hem uzun hem de kısa biçimli içerik oluşturmak için 50'den fazla şablon arasından seçim yapabilirsiniz. Uzun biçimli yazar, sadece birkaç fikir girerek tüm blogları yazmanıza yardımcı olabilir. Kısa form yazarımız, marka ve ürün kopyasından, sosyal medya altyazılarından, YouTube başlıklarından, Google reklamlarından, SEO kopyasını ve çok daha fazlasını-neredeyse her şey için kopya oluşturmanıza izin verir. Simplified AI yazarı ile, içeriğinizin benzersiz ve orijinal olduğundan emin olmak için bir intihal kontrolü de yapabilirsiniz.

Jaka jest Twoja polityka zwrotów?

Kullanıcılarımızın Basitleştirilmiş'in temel işlevlerini deneyebilecekleri ve bilinçli bir karar verebilecekleri bir Free Forever planı sunuyoruz. Geri ödeme yapmıyoruz. Planınızdan memnun değilseniz veya değiştirmeniz gerekiyorsa, gelecekteki ücretlerden kaçınmak için planınızı eski sürüme geçirebilir veya aboneliğinizi duraklatabilirsiniz .Geri ödeme politikamız hakkında daha fazla bilgi edinmek için.

Loading...

En İyi Yapay Zeka Yazarıyla Orijinal, İlgili Metin Yazarlığı Yazın

Şimdi ücretsiz başlayın

2 milyondan fazla kullanıcımız neler söylüyor Simplified Yapay Zeka Yazarı

ayush-pandey

Martin Ingram

Bunu kullanmanın ne kadar kolay olduğuna şaşırdım

Yapay zekanın kendimden çok fazla girdi olmadan okunabilir bir blog yazısı oluşturup oluşturamayacağını görmek için meraktan yazmayı denemek istiyordum. Akıcı ve iyi okunan 1000 kelimelik bir yazı oluşturmayı başardım ve AI kopyasında yalnızca birkaç ayarlama yapmam gerekti.

ayush-pandey

Dickens Honest

Basitleştirilmiş'in Yapay Zeka Yazma Asistanı dışında birçok araca sahip olduğunu öğrendiğimde şok oldum.

Şu ana kadar uzun form içerik oluşturucuyu kullandım ve çok memnunum. Bunu bir konu hakkında kişisel bakış açısı gerektiren bir şey yazmak için kullandım ve yapay zeka çok iyi performans gösterdi. Ürün açıklaması ve reklamlar gibi diğer özellikleri henüz göremiyorum.

ayush-pandey

Vincent Ochieng

İçeriğin yeniden yazılması ve oluşturulmasına yönelik nihai çözümüm. Şimdiye kadarki en iyi AI yazarı

Yapay Zeka yazma aracının Basitleştirilmiş'in en iyi özelliği olduğunu söyleyebilirim. Blogum için belirli konular etrafında içerik oluşturmam gerektiğinde ideal aracımdır.

ayush-pandey

Charles Storm

Yapay zeka yazma çözümleri + tasarım = benzersiz ve kazanan bir kombinasyon

Basitleştirilmiş'in en sevdiğim yanı yapay zeka odaklı pazarlama çözümlerinin tek bir yerde birleşimidir. Örneğin pek çok rakip yapay zeka yazımı sunuyor ancak bu, hem kopyalamayı hem de tasarımı bir arada sunan gördüğüm ilk ve tek çözüm.

ayush-pandey

Robert Hidajat

Mükemmel hepsi bir arada medya oluşturma yardımcısı

AI yazma özelliğini seviyorum. Canva ve InVideo gibi başka medya oluşturma yardımcılarım olmasına rağmen bu yazılımı satın almamın nedeni budur. Bu özelliği araştırıyorum ve denemeler yapıyorum; bu, fikir geliştirmeye ve bloglar ve podcast içeriği için yazmayı hızlandırmaya yardımcı olacak harika bir araçtır.

ayush-pandey

Damilare Macaulay

Şu ana kadar kullandığım en iyi Hepsi Bir Arada pazarlama aracı!

Son birkaç yıldır işimi ve müşterimin işlerini yönetmek için farklı araçlar kullanıyorum. Yapay zeka yazımı için farklı bir araç, grafik tasarımlar için farklı bir araç ve sosyal medya yönetimi için farklı bir araç. Basitleştirilmiş'in her şeyi tek bir araçta ve ücretsiz olarak basitleştirmesi, bunu çok daha havalı hale getiriyor!