Tüm Tasarım Projelerinizi Tek Bir Yerden Yönetin

Sınırsız Klasör

Gerçek Zamanlı İşbirliği

Davete Gerek Yok

Kodsuz Tasarım Stüdyosu

Klasörlerde Ekiplerle Çalışma

Kredi kartına gerek yok

bg-home-simplified

Paylaşılan Klasörler ile Projeleri Hızla Bulun

Projelerinizin ilerlemesini sağlamak için sınırsız tasarım klasörü oluşturun! Varlıkları anında depolayın, düzenleyin ve güncelleyin ve kolay erişim için tasarımları paylaşılabilir klasörlere yükleyin. Simplified'ın uygulama içi işbirliğiyle tüm içeriğinizi tek bir yerde tutun ve ekibinizin daha akıllıca çalışmasına yardımcı olun.

Yeni Klasörler Nasıl Oluşturulur

1
Sol taraftaki araç çubuğunda 'Kütüphane'yi tıklayın ve' Klasörler'i seçin.
2
Yeni bir klasör oluşturmak için 'Klasör Ekle'yi seçin.
3
Proje eklemek için Kontrol Panelinize gidin ve projenin sağ üst köşesindeki '•••' simgesine tıklayın, 'Klasöre Taşı'ya tıklayın ve istediğiniz klasörü seçin.
Çevrimiçi Klasörler Alın

Ekipler ve Müşteriler için İş Akışınızı Basitleştirin

Paylaşılabilir klasörlerle iş akışlarını optimize edin ve tasarımları hızla bulun. Klasörleri tarihe, projeye, tasarım türüne, müşteriye ve daha fazlasına göre ayarlayın! Projelere istediğiniz zaman herhangi bir cihazdan erişin, paylaşılan grafikler için Google Drive'ınızı bağlayın ve ekibinizin içeriği gerçek zamanlı olarak düzenlemesini izleyin. Ekibinizin onayladığı tasarımları en iyi çevrimiçi tasarım platformundan başlatın, bitirin ve yayınlayın.

Basitleştirilmiş ile Daha Fazlasını Yapın, Daha Fazlasını Öğrenin

Simplified blog is a great place to learn from the best in Instagram marketing. Whether you want to bulk up on social media knowledge or get your first followers.

Sıkça Sorulan Sorular

Kaç klasör oluşturabilir ve paylaşabilirim?

Kendiniz veya paylaşılan çalışma alanları için oluşturabileceğiniz klasör sayısı konusunda bir sınır yoktur. Bir ekip üyesi bir çalışma alanının parçası olduğunda, tüm klasörlere açık erişime sahip olur ve tasarımları sonlandırmak, fikirleri paylaşmak ve klasörlere öğeler eklemek için sizinle gerçek zamanlı olarak çalışabilir.

Basitleştirilmiş'in ücretsiz bir sürümü var mı?

Evet! Sonsuza kadar özgür kalacak bir Sonsuza Kadar Ücretsiz planımız var. Temel özelliklerimizi kullanmak isteyen bir ajans, serbest çalışan veya ekipseniz, bu plan tam size göre. Sınırsız tasarım projesi, 1000'den fazla yazı tipi, milyonlarca fotoğraf ve simge, binlerce şablon, anında yayınlama ve 1 GB depolama alanı elde edin.

Fiyatlandırmanız nasıl çalışıyor?

Fiyatlandırma, bireyler için 0 ABD Doları ve ekipler için 30 ABD Doları'ndan başlar. Fiyatlandırmamız iki şeye dayalıdır: planınızdaki ekip üyelerinin sayısı ve fatura döneminiz. Aradığınız şeye göre seçebileceğiniz dört planımız var fiyat karşılaştırın.

Müşteri desteğini ne kadar hızlı alabilirim?

Bizimle uygulama içinde sohbet edin veya bize bir e-posta gönderin, size 24 saat içinde geri döneceğiz. Sizden haber almak isteriz!

Kendiniz ve Ekibiniz İçin Klasörleri Kolayca Bulun ve Paylaşın

Ücretsiz klasör düzenleme ile zamandan ve paradan tasarruf edin!

Basitleştirilmiş ile Başlayın

Kredi kartına gerek yok

1 Milyondan Fazla Kullanıcımız Simplified Hakkında Ne Diyor?

shalina

Salina Acharya

Şaşırtıcı içerik AI aracı

Basitleştirilmiş, en iyi UI arayüzüne sahiptir ve her şeyden önce, hizmet ömür boyu ücretsiz olarak kullanılabilir. Sosyal, video, pazarlama, grafik içeriğine hitap eder. Farklı seçenekler için belirli bir çalışma alanı tamamen ücretsiz olarak oluşturulabilir.

david

David Robertson

Her İşin Valesi Değil, Usta!

Simplified'ı birkaç aydır kullanıyorum ve kesintisiz geliştirme ve müşteri hizmetleri beni şaşırttı. Bunu edinin > Simplified, bir AI yazar, grafik tasarım aracı, video düzenleyici ve sosyal medya planlayıcıdır. Dört araç bir arada, iş akışımı düzene sokuyor ve diğer çeşitli araçların aboneliğinden çıkmamı sağlıyor - bana tonlarca para kazandırıyor. Evet, başladığımda kafa karıştırıcıydı, sorunluydu ve çok şey oluyordu. Ancak bu adamlar dinliyor ve platformun #BuildInPublic hashtag'ini kullandığını açıkça ortaya koyuyor - Bu hoşuma gitti. Birçoğu Canva, Jarvis vb. UX ve diğer yararlı öneriler sunabilirsem, belki tüm kullanım durumlarımı karşılayan aracı alabilirim. Ve oğlum, bu adamlar acele ettiler mi?!Yazım sırasında programlayıcı henüz yayında değil, ancak geçmiş performanslarına göre müşterilerim ve benim için bol olacağını biliyorum.Hiç şüphe yok ki eleştirilecekler bazıları tarafından çok fazla araca sahip oldukları için, ama onlar bunun için gidiyorlar... ve boru hattında sahip oldukları şey heyecan verici. Herhangi bir saa'da olduğu gibi, onu tam olarak kullanmak için kaputun altına girmelisiniz. Yap, sadece bir şeyler yap ve yakında öğreneceksin. Her işte usta mısın? Onlara biraz zaman tanıyın ve Basitleştirilmiş'in hepsinin Üstadı olduğunu göreceksiniz.

shivi

Shivi Jalota

Ne harika bir ürün. Video çekmek hiç bu kadar kolay olmamıştı