bg-home-simplified

Najlepsze darmowe alternatywy łagodzące

Simplified jest najlepszy edytor zdjęć online i narzędzie do projektowania graficznego. Edytuj zdjęcia, zastosuj efekty, dodaj filtry i tekst, uprawa, rozmiar zdjęć lub usuń tła na zdjęciach za pomocą kliknięcia. Projektuj szablony, grafikę, zdjęcia stockowe i filmy. Uzyskaj projekt graficzny, kopię marketingową AI, zdjęcie do twórcy wideo, współpracę i publikowanie w jednym miejscu. Zaoszczędź czas dzięki oszałamiającym projektom szablonów dla logo marki, postów społecznościowych, projektowania ulotek i innych.

Simplified vs Latarly
Alternatywa projektowa

Najlepsze alternatywy łagodzące dla projektowania graficznego

Simplified

Simplified to najlepsze bezpłatne oprogramowanie do projektowania graficznego, które pomoże Ci projektować, współpracować i publikować — wszystko w jednym miejscu.

Canva

Canva to alternatywne narzędzie do projektowania graficznego, które umożliwia rozpoczęcie pracy z internetowym narzędziem do tworzenia logo i tworzenia plakatów online.

Adobe Spark

Adobe Spark pomaga tworzyć zwięzłe strony internetowe, transmisje społecznościowe i krótkie filmy animowane.

Freepik

Freepik to narzędzie do projektowania, które pomaga znaleźć darmowe wektory, zdjęcia stockowe i pliki PSD.

Figma

Figma to płatne oprogramowanie projektowe do edycji grafiki wektorowej i projektowania UI/UX.

pixlr

Pixlr to bezpłatne narzędzie do edycji zdjęć, które pomaga edytować zdjęcia, wybierać spośród różnych filtrów i tworzyć kolaże.

Fotor

Fotor to bezpłatne narzędzie do edycji zdjęć, które pomaga edytować zdjęcia, wybierać spośród szerokiej gamy filtrów i tworzyć proste kolaże.

Photopea

Photopea to bezpłatne narzędzie do edycji zdjęć, które pomaga edytować zdjęcia, wybierać spośród szerokiej gamy filtrów i tworzyć proste kolaże.

Picmonkey

PicMonkey obsługuje codzienną edycję zdjęć, od przycinania, zmiany rozmiaru i wszystkich podstawowych edycji oraz filtrów i nakładek.

Crello

Crello to narzędzie do projektowania graficznego, które pomaga tworzyć projekty ulotek, projekty logo i nie tylko za pomocą szablonów.

Visme

Visme to narzędzie do projektowania graficznego, które pomaga użytkownikom tworzyć wykresy, infografiki i prezentacje online.

Befunkey

Befunkey to bezpłatne narzędzie do edycji zdjęć, które pomaga edytować zdjęcia, wybierać spośród szerokiej gamy filtrów i tworzyć proste kolaże.

Snappa

Snappa Jest to narzędzie do projektowania graficznego online, które koncentruje się na podstawowych narzędziach projektowych i funkcjach, które pomagają tworzyć proste projekty.

PicsArt

PicsArt to szybkie oprogramowanie do edycji zdjęć, które pomaga dodawać efekty fotograficzne, filtry zdjęć i tworzyć kolaże

Fotojet

FotoJet to szybkie oprogramowanie do edycji zdjęć, które pomaga dodawać efekty fotograficzne, filtry zdjęć i tworzyć kolaże

Creatopy

Creatopy to narzędzie do projektowania graficznego i tworzenia logo, które pomaga w projektowaniu reklam.

Inkscape

Inkscape to darmowy edytor grafiki wektorowej, który pomaga edytować, projektować i rysować wektory od podstaw.

Photoscissors

Photoscissors to bezpłatne narzędzie do projektowania graficznego z jednym zadaniem — usuwaniem tła zdjęć za pomocą sztucznej inteligencji.

Desygner

Desygner pomaga firmom tworzyć proste treści graficzne za pomocą profesjonalnych szablonów.

Designbold

Designbold to bezpłatne narzędzie do projektowania graficznego z przyjaznym dla użytkownika interfejsem w serwisie Canva.

Pixelmator

Pixelmator Pro to internetowy edytor obrazów, który umożliwia edycję, zmianę rozmiaru, zmianę rozmiaru, poprawianie kolorów i przycinanie zdjęć.

Picmaker

Picmaker to bezpłatne narzędzie do projektowania graficznego online, które pomaga tworzyć projekty ulotek, projekty logo i nie tylko, korzystając z bezpłatnych i płatnych szablonów.

Często Zadawane Pytania

Co jeśli nie mam doświadczenia w projektowaniu lub copywritingu?

Nie przejmuj się, mamy cię przykryte! Dzięki setkom oszałamiających, dostosowywanych szablonów projektów oraz zasobów zdjęć, wideo i graficznych nie musisz zaczynać od zera. Możesz nakarmić naszą sztuczną inteligencję dowolnym słowem, frazą, a nawet witryną, która Ci się podoba, a jedyna w swoim rodzaju kopia będzie dla Ciebie gotowa w kilka sekund!

Jakie funkcje zawiera narzędzie do projektowania graficznego uproszczonego?

W każdym planie uproszczonego projektowania graficznego masz dostęp do tysięcy darmowych szablonów, nieograniczonej liczby projektów i projektów wideo, milionów darmowych zdjęć i filmów oraz darmowego narzędzia do usuwania tła. Jednak dodatkowe funkcje, takie jak możliwość dodania zestawu marki, przesyłania niestandardowych czcionek, dodawania współpracowników gości oraz korzystania z kalendarza mediów społecznościowych i wydawcy, są dostępne tylko w przypadku planów płatnych. Ponadto w zależności od planu środki za usuwanie tła będą się różnić. Aby dowiedzieć się więcej o wszystkich funkcjach zawartych w poszczególnych planach i zdecydować, który plan jest najlepszy dla Ciebie lub Twojego zespołu, zapoznaj się z naszymi planami cenowymi tutaj!

Czy mogę używać Graphic Designera na moim urządzeniu mobilnym?

TAk! Możesz korzystać z narzędzia Simplified's Graphic Designer na tablecie lub komórce w witrynie mobilnej. Dzięki tej samej funkcjonalności, co aplikacja internetowa, możesz łatwo tworzyć grafikę do mediów społecznościowych w podróży. (Aplikacja Uproszczona jest już w drodze, więc bądź na bieżąco!)

Jak szybko mogę uzyskać obsługę klienta?

Porozmawiaj z nami w aplikacji lub wyślij nam e-mail, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin. Chętnie poznamy Twoją opinię!

Jaka jest twoja polityka zwrotów?

Oferujemy plan Free Forever, w którym nasi użytkownicy mogą wypróbować podstawową funkcjonalność Uproszczonego i podjąć świadomą decyzję. Nie oferujemy zwrotu pieniędzy, jeśli nie jesteś zadowolony ze swojego planu lub musisz go zmienić, vous pouvez rétrograder votre plan ou suspendre votre abonnement pour éviter de futurs frais. Pour en savoir plus sur notre politique de remboursement.

Zobacz to na własne oczy

Zarejestruj się, dołącz do społeczności, uzyskaj dostęp do naszych samouczków i centrum pomocy - ciesz się!

Rozpocznij Za Darmo

Co nasz ponad milion użytkowników mówi o uproszczonym

ayush-pandey

Aman Patel

Jedna z najlepszych platform do wspólnego projektowania

Myślę, że jest tak wiele powodów, dla których lubię Uproszczony. Tutaj wymienię niektóre z nich:

*Profesjonalne szablony i bogate biblioteki

* Jest również wyposażony w edytor AI do kopiowania i długich treści

*W zestawie również z harmonogramem mediów społecznościowych

ayush-pandey

Eric Strickland

Grafik i projektant ścieżek

Uwielbiam korzystać z Uproszczonego! Używam go codziennie, to moja aplikacja do projektowania, kopiowania i marketingu! Super niesamowita aplikacja

ayush-pandey

Amanda Weston

Twórca treści AI

Kocham to! Prostota pisania i projektowania w jednej aplikacji 🎉 Sprawia, że ​​marketing w mediach społecznościowych jest dziecinnie prosty ❤️

ayush-pandey

Chekesha Crippen

SIMPLIFIED Unikalny wysoce skuteczny wszystko w jednej aplikacji!

Najbardziej podoba mi się to, że istnieje wiele funkcji i filmów instruktażowych dla każdego używanego elementu. Masz mnóstwo różnych sposobów, a nazwa mówi sama za siebie. SIMPLIFIED, ponieważ jest proste i ma wszystko w jednym oprogramowaniu, jakiego możesz potrzebować.

ayush-pandey

Damon Chen

Założyciel serwisu testimonial.to

Nie przedłużę subskrypcji Canva w przyszłym roku. Uproszczona będzie moja aplikacja do projektowania!

ayush-pandey

Hoang Phan

Simplified to przyjemna aplikacja

I mogę to potwierdzić od momentu zalogowania się. Uproszczona oferta ładnie Dashboard z bogatą zawartością, w tym linki do różnych przydatnych szablonów, i skonfigurowanie podstawowych rzeczy, których potrzebuję, aby tworzyć świetne treści. Kiedy zagłębiłem się w aplikację, to jest niesamowite przeżycia.

ayush-pandey

Dawn Veltri

Dyrektor Marketingu @ RAEK

Magiczna zmiana rozmiaru wygląda niesamowicie. Zmiana rozmiaru na innych platformach projektowych nie jest intuicyjna i wymaga sporo przeróbek. Dobra robota i gratulacje z okazji premiery!

ayush-pandey

Mary Grace Gargar

Najlepszy w historii!

Podoba mi się wszystkie jego funkcje, od tworzenia banera, tworzenia treści po generowanie odpowiednich i dokładnych hashtagów.

ayush-pandey

winner shoniran

Jak simplified uratowanie mojej małej firmy

Pisarz AI, zasoby marki, w których można dodać kolory marki. Uwielbiam szablony, są bardzo interaktywne i tak konfigurowalne, że uwielbiam to!

ayush-pandey

javier21

Świetny interfejs użytkownika i ułatwienie projektowania. Oszczędza czas.

Jestem użytkownikiem Photoshopa od ponad 10 lat, pierwszy raz wypróbowałem to narzędzie, natychmiast mnie podłącz, naprawdę łatwy w użyciu i możliwość tworzenia obrazów o różnych rozmiarach, to naprawdę ogromny plus. Interfejs narzędzia jest naprawdę interaktywny, możesz od razu zacząć.

ayush-pandey

Ram Narayanan

Podobnie jak nazwa, oprogramowanie również jest bardzo PROSTE w użyciu

Proste aspekty dobrych paneli treści, w tym linki do wielu wartościowych szablonów do tworzenia świetnych treści. To było cudowne doświadczenie, kiedy przystąpiłem do programu.

ayush-pandey

Annette Yeo

Simplified jest niesamowity!

Cóż, aby szybko podsumować, jeśli interesujesz się projektowaniem, reklamą w mediach społecznościowych, pisaniem blogów i wieloma innymi, ten program jest dla Ciebie. Jestem szczerze oszołomiony tym, co oferuje, zbyt wiele, by tu wymienić. Wspaniale.

ayush-pandey

SomoSurfing

Najlepsza inwestycja w historii!

Obrazy udostępniane w mediach społecznościowych są ważnym elementem budowania zaangażowania czytelników. Im lepsza jakość, im dłużej odwiedzający tam przebywa, tym większe prawdopodobieństwo, że sięgnie po wszelkiego rodzaju „wezwania do działania”, w tym zakup.