Twórz, edytuj, przechowuj i publikuj wideo za pomocą aplikacji All-in-One firmy Simplified

Wysoka jakość edycji wideo

Brak edytora wideo kodu

tysiące modeli

Obróbka zdjęć, wideo i tekstu

Zacznij już dziś, to nic nie kosztuje

kategoria modeli

Tag

nie znaleziono modelu

Żaden szablon nie spełnia Twoich kryteriów.
Spróbuj użyć innego słowa kluczowego.

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Często Zadawane Pytania

Jakie filmy mogę tworzyć za pomocą simplified?

Prawdziwe pytanie brzmi: czego nie możesz zrobić z Uproszczonym? Dzięki tysiącom zaprojektowanych przez projektantów szablonów wideo, milionom darmowych filmów wideo oraz nieskończonym ikonom, efektom i opcjom pisania AI, możesz tworzyć wideo na każdą platformę (na dowolnym urządzeniu!). Chcesz dostosować utworzoną przez siebie rolkę na Instagramie, aby następnie używać jej w TikTok, Facebooku, LinkedIn lub własnej witrynie? Mamy na to szablon. Chcesz zmienić rozmiar swojego filmu do umieszczenia? Nasz darmowy konwerter wideo sprosta zadaniu. Zaloguj się i zacznij już dziś!

Jak zacząć korzystać z Edytora wideo?

Rozpoczęcie korzystania z edytora wideo Simplified jest bardzo łatwe. Możesz założyć darmowe konto na zawsze lub wybrać jeden z wielu naszych planów cenowych . Po zalogowaniu wybierz opcję „Utwórz filmy” i wybierz jeden z wielu formatów i szablonów wideo. Lub, jeśli chcesz utworzyć film od podstaw, po prostu wybierz opcję „Rozmiar niestandardowy”, zacznij projektować, korzystając z naszych zasobów multimedialnych lub prześlij własne!

Jak mogę tworzyć profesjonalnie wyglądające filmy, jeśli jestem początkującym?

Uproszczony został stworzony, aby dać wszystkim twórcom proste narzędzia do tworzenia niesamowitych rzeczy.Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, czy ekspertem w tworzeniu filmów, nasza platforma zapewnia dostęp do tysięcy szablonów i biblioteki zasobów multimedialnych, takich jak filmy bez tantiem, zdjęcia, grafiki, GIF-y, czcionki i nie tylko, które pomogą Ci rozpocząć tworzenie w dowolnym momencie i na dowolnym poziomie. Ponadto nasze intuicyjne funkcje edycji wideo dają twórcom możliwość łatwego przycinania, łączenia i przycinania filmów. Doświadczenie nie jest wymagane!

Czy mogę używać edytora wideo Simplified na moim urządzeniu mobilnym?

TAk. Możesz korzystać z Uproszczonego z telefonu lub tabletu za pośrednictwem naszej strony Uproszczonej.com . Nasza aplikacja mobilna powinna zostać uruchomiona lada dzień, więc bądź na bieżąco!

Jaka jest twoja polityka zwrotów?

Oferujemy plan Free Forever, w którym nasi użytkownicy mogą wypróbować podstawową funkcjonalność Uproszczonego i podjąć świadomą decyzję. Nie oferujemy zwrotu pieniędzy, jeśli nie jesteś zadowolony ze swojego planu lub musisz go zmienić, vous pouvez rétrograder votre plan ou suspendre votre abonnement pour éviter de futurs frais. Pour en savoir plus sur notre politique de remboursement.

Wideo nigdzie się nie wybiera, więc ulepsz swój marketing już dziś

Twórz i udostępniaj filmy za pomocą bezpłatnego kreatora wideo Simplified

Zrób swój pierwszy film

Co nasz ponad milion użytkowników mówi o uproszczonym

shalina

Salina Acharya

Niesamowite narzędzie AI do treści

Uproszczony ma najlepszy interfejs użytkownika, a przede wszystkim można korzystać z usługi przez całe życie za darmo. Obsługuje treści społecznościowe, wideo, marketingowe, graficzne. Można utworzyć określoną przestrzeń roboczą dla różnych opcji za darmo.

david

David Robertson

Nie Jack of All Trades, Master!

Używam Simplified już od kilku miesięcy i jestem zachwycony nieprzerwanym rozwojem i obsługą klienta. Pobierz > Simplified to narzędzie do pisania AI, narzędzie do projektowania graficznego, edytor wideo i harmonogram mediów społecznościowych. Cztery narzędzia w jednym, usprawniające mój przepływ pracy i umożliwiające rezygnację z subskrypcji różnych innych narzędzi - oszczędzając mnóstwo gotówki. Tak, kiedy zaczynałem, było to zagmatwane, zawierało błędy i działo się tak wiele. Ale ci faceci słuchają i wyjaśniają, że platforma używa hashtagu #BuildInPublic – podobało mi się to. Wielu przebiegłoby milę i trzymało się Canvy, Jarvisa itp., Ale dostrzegłem w tym szansę. Gdybym mógł zaoferować UX i inne przydatne sugestie, być może mógłbym uzyskać narzędzie, które spełnia wszystkie moje przypadki użycia. I chłopcze, czy ci faceci to zlizywali?! W chwili pisania tego harmonogramu jeszcze nie działa, ale jakoś wiem, że będzie wystarczająco dużo dla moich klientów i dla mnie, w oparciu o ich osiągnięcia. Bez wątpienia będą krytykowani przez niektórych za posiadanie zbyt wielu lub zbyt wielu narzędzi, ale idą po to… a to, co mają w przygotowaniu, jest ekscytujące. Jak w przypadku każdego saa, musisz wejść pod maskę, aby w pełni go wykorzystać. Rób to, po prostu twórz rzeczy, a wkrótce się przekonasz. Wszechstronny fachowiec? Daj im trochę czasu, a zobaczysz, że Uproszczony stał się Mistrzem wszystkiego.

shivi

Shivi Jalota

Co za wspaniały produkt. Tworzenie wideo nigdy nie było takie proste
ua thenation

ua thenation

Expreince za pomocą uproszczonego generatora treści AI i kreatora wideo

Prostota generatora treści, który pomaga w generatorze treści. Możesz generować i kopiować lub dodawać tylko to, co na dokumentach. Po drugie, tworzenie wideo jest przyjazne dla użytkownika i elastyczne, możesz dostosować dowolny rozmiar obrazu lub wideo i wektora. Szybka pomoc w stworzeniu wyceny.

aman

Aman Patel

Jedna z najlepszych platform do wspólnego projektowania

Myślę, że jest tak wiele powodów, dla których lubię Uproszczone. Tutaj wspomnę o niektórych z nich:
*Profesjonalne szablony i bogate biblioteki
*Dostarczany jest również program AI do tworzenia kopii i długich treści
*Dostarczany jest również harmonogram mediów społecznościowych
*Funkcja współpracy zespołowej
*Funkcja zapisywania komponentu
*Wideo edytor do 5 minut
*Integracja z bibliotekami zdjęć, takimi jak Pixabay i tak dalej

cherry

Cherry Lyn Pablo

Uproszczony ułatwia.

Lubię grafikę, edycję wideo i sztuczną inteligencję

camilla

Camilla Cannarsa she/her

Wszystko w jednym miejscu!

Uwielbiam:
- Pisarz AI
- Twórca wideo
- Posiadanie wszystkiego, co jest przydatne do tworzenia treści w jednym pulpicie nawigacyjnym
- cena: idealna!

lovely

Lovely Khatun

Kreacje wideo wyglądają świetnie

Uproszczony zastępuje wszystkie inne narzędzia do tworzenia treści swoimi ekscytującymi funkcjami, ale tworzenie wideo wygląda zabawnie dzięki Uproszczonemu. Istnieje wiele szablonów, których można użyć do tworzenia różnych typów treści wideo. W Uproszczonym znalazłem wszystkie standardowe funkcje do tworzenia filmów na Twoją stronę internetową, media społecznościowe lub inne treści. Uproszczony umożliwia przesyłanie własnych czcionek, ale pamiętaj, że plik czcionki powinien być w formacie TTF lub OTF.

angus

Angus Peterson

Uproszczona sztuczna inteligencja jest niesamowita. Sztuczna inteligencja sprawia, że ​​pisanie jest dziecinnie proste i jest towarzyszem każdego twórcy treści

Pisze profesjonalne kopie i oszczędza czas. Treść i różne wersje są trafne i precyzyjne. Używam tego z narzędziami lektora i edytorem wideo. Produkty konkurencji pozwalają na umieszczanie mniejszej ilości treści w artykułach, postach na blogach itp.

stephen

Stephen Kelly

Uproszczony jest zasilany pakietem. Dało mi to wszystko, czego potrzebuję do promowania mojej firmy w jednym miejscu.

Podoba mi się asystent AI, narzędzia graficzne i narzędzia wideo. Bardzo łatwo jest szybko stworzyć materiał rynkowy, niezależnie od tego, czy jest to wideo, czy obraz graficzny.

ayush-pandey

David M.

Funkcje wideo są tak niesamowite. Aplikacja była tak łatwa do zintegrowania z naszą firmą, ponieważ jest prosta w użyciu, podobnie jak jej nazwa, uproszczona.