Nagraj lektor na filmy marki z naszym bezpłatnym rejestratorem audio online

Automatywa wszystkie nagrania

Edytuj długość dźwięku

Dodaj muzykę i efekty dźwiękowe

Dodaj muzykę i efekty dźwiękowe

Profesjonalne klipy audio do filmów marki

Nasz bezpłatny rejestrator głosowy tworzy profesjonalne klipy audio do prezentacji, filmów, reklam, stron internetowych i wielu innych. Udostępnianie wiadomości marki za pośrednictwem angażowania dźwięku to świetny sposób na komunikowanie się i kontakt z odbiorcami. Bez wysiłku rejestruj i automatyczne dostosowywane klipy do folderu zasobów, abyś mógł do nich wracać!

Jak nagrywać dźwięk na uproszczeniu

1
Dodaj wideo do szablonu, otwórz „Widok osi czasu”, kliknij przycisk „Nagryj” i wybierz mikrofon z rozwijania.
2
Naciśnij „Rozpocznij nagrywanie”, a następnie „pauza” lub „przestań” po zakończeniu i zmień tytuł dźwięku.
3
Kliknij ikonę „+”, aby dodać dźwięk do filmu, i kliknij przycisk „Dodaj muzykę”, aby dodać również utwór muzyczny.
4
Przytnij, wydłużaj i edytuj wideo w edytorze wideo. Aby dodać ten klip do innych filmów, przejdź do „My Assets” i ponownie użyj go wszędzie!
5
Start with Simplified’s Long-Form Writer.
Nagraj swój dźwięk już dziś

Dostosuj nagrywania głosowe do swojej marki

Chcesz nagrać dźwięk we własnym tempie, zatrzymywać się, gdy potrzebujesz i współpracować z członkami zespołu, aby udoskonalić swój dźwięk? Simplified, czy jesteś objęty! Aby zrobić sobie przerwę, po prostu naciśnij „Pauza” i zamelduj się z kolegami, gdy idziesz za niesamowitym dźwiękiem, który jest zgodny z Twoją marką. Edytor wideo w jednym w jednym pozwala na nagrywanie dźwięku łatwo, profesjonalnie i przystępności.

Zrób więcej, dowiedz się więcej dzięki uproszczonemu

Simplified blog is a great place to learn from the best in Instagram marketing. Whether you want to bulk up on social media knowledge or get your first followers.

Często Zadawane Pytania

Jak znaleźć klipy audio, które nagrałem na Simplifiedm?

To jest łatwe! Po zatrzymaniu nagrywania po prostu kliknij kartę „My Assets” na lewym pasku bocznym, a zobaczysz tam zapisany dźwięk. Możesz następnie klipy audio do dowolnego założonego projektu wideo, i edytować je inaczej dla każdej tablicy!

Czy mogę dodać wiele utworów audio do każdego klipu wideo?

Tak! Po prostu naciśnij przycisk nagrywania i postępuj zgodnie z tym samym procesem nagrywania dźwięku. Po kliknięciu „+”, aby dodać dźwięk do klipu wideo, Twój dźwięk będzie układał się na różnych utworach pod twoim filmem. Stwórz wielościeżkowy dźwięk z głosem, efektami dźwiękowymi i muzyką dla dźwięku przestrzennego wrażenia, które pokocha, publiczność.

Czy mogę przesłać własny dźwięk z bezpłatnym kontem?

Z pewnością! Nasz producent wideo jest w 100% bezpłatny i dostępny z dowolnym kontem warstwowym, w tym bezpłatnym na zawsze. Udostępnij wyraźną wiadomość marki, dodając dźwięk przeznaczony dla Twojej marki i klientów. Jeśli jednak chcesz zaplanować treść z planistą, dodaj długą kopię AI lub eksportować pobieranie wyższej jakości, wypróbuj uproszczenie za pomocą bezpłatnej 7-dniowej próby.

Jak zacząć korzystać z edytora wideo?

Rozpoczęcie korzystania z edytora wideo Simpresle jest bardzo łatwe. Możesz zapisać się na bezpłatne konto na zawsze lub wybrać jeden z naszych wielu planów cenowych. Po zalogowaniu wybierz „Utwórz filmy” i wybierz spośród różnych formatów wideo i szablonów. Lub, jeśli chcesz utworzyć swój film od zera, po prostu wybierz opcję „niestandardowy rozmiar”, zacznij projektować za pomocą naszych zasobów multimedialnych lub prześlij własne!

Jaka jest twoja polityka zwrotów?

Oferujemy plan Free Forever, w którym nasi użytkownicy mogą wypróbować podstawową funkcjonalność Uproszczonego i podjąć świadomą decyzję. Nie oferujemy zwrotu pieniędzy, jeśli nie jesteś zadowolony ze swojego planu lub musisz go zmienić, vous pouvez rétrograder votre plan ou suspendre votre abonnement pour éviter de futurs frais. Pour en savoir plus sur notre politique de remboursement, cliquez ici.

Włącz dźwięk, chcemy cię usłyszeć

Edycja wideo jest dla każdego. Twórz filmy szybciej dzięki uproszczonemu

Zarejestruj się i zacznij już dziś

Co nasz ponad milion użytkowników mówi o uproszczonym

shalina

Salina Acharya

Niesamowite narzędzie AI do treści

Uproszczony ma najlepszy interfejs użytkownika, a przede wszystkim można korzystać z usługi przez całe życie za darmo. Obsługuje treści społecznościowe, wideo, marketingowe, graficzne. Można utworzyć określoną przestrzeń roboczą dla różnych opcji za darmo.

david

David Robertson

Nie Jack of All Trades, Master!

Używam Simplified już od kilku miesięcy i jestem zachwycony nieprzerwanym rozwojem i obsługą klienta. Pobierz > Simplified to narzędzie do pisania AI, narzędzie do projektowania graficznego, edytor wideo i harmonogram mediów społecznościowych. Cztery narzędzia w jednym, usprawniające mój przepływ pracy i umożliwiające rezygnację z subskrypcji różnych innych narzędzi - oszczędzając mnóstwo gotówki. Tak, kiedy zaczynałem, było to zagmatwane, zawierało błędy i działo się tak wiele. Ale ci faceci słuchają i wyjaśniają, że platforma używa hashtagu #BuildInPublic – podobało mi się to. Wielu przebiegłoby milę i trzymało się Canvy, Jarvisa itp., Ale dostrzegłem w tym szansę. Gdybym mógł zaoferować UX i inne przydatne sugestie, być może mógłbym uzyskać narzędzie, które spełnia wszystkie moje przypadki użycia. I chłopcze, czy ci faceci to zlizywali?! W chwili pisania tego harmonogramu jeszcze nie działa, ale jakoś wiem, że będzie wystarczająco dużo dla moich klientów i dla mnie, w oparciu o ich osiągnięcia. Bez wątpienia będą krytykowani przez niektórych za posiadanie zbyt wielu lub zbyt wielu narzędzi, ale idą po to… a to, co mają w przygotowaniu, jest ekscytujące. Jak w przypadku każdego saa, musisz wejść pod maskę, aby w pełni go wykorzystać. Rób to, po prostu twórz rzeczy, a wkrótce się przekonasz. Wszechstronny fachowiec? Daj im trochę czasu, a zobaczysz, że Uproszczony stał się Mistrzem wszystkiego.

shivi

Shivi Jalota

Co za wspaniały produkt. Tworzenie wideo nigdy nie było takie proste
ua thenation

ua thenation

Expreince za pomocą uproszczonego generatora treści AI i kreatora wideo

Prostota generatora treści, który pomaga w generatorze treści. Możesz generować i kopiować lub dodawać tylko to, co na dokumentach. Po drugie, tworzenie wideo jest przyjazne dla użytkownika i elastyczne, możesz dostosować dowolny rozmiar obrazu lub wideo i wektora. Szybka pomoc w stworzeniu wyceny.

aman

Aman Patel

Jedna z najlepszych platform do wspólnego projektowania

Myślę, że jest tak wiele powodów, dla których lubię Uproszczone. Tutaj wspomnę o niektórych z nich:
*Profesjonalne szablony i bogate biblioteki
*Dostarczany jest również program AI do tworzenia kopii i długich treści
*Dostarczany jest również harmonogram mediów społecznościowych
*Funkcja współpracy zespołowej
*Funkcja zapisywania komponentu
*Wideo edytor do 5 minut
*Integracja z bibliotekami zdjęć, takimi jak Pixabay i tak dalej

cherry

Cherry Lyn Pablo

Uproszczony ułatwia.

Lubię grafikę, edycję wideo i sztuczną inteligencję

camilla

Camilla Cannarsa she/her

Wszystko w jednym miejscu!

Uwielbiam:
- Pisarz AI
- Twórca wideo
- Posiadanie wszystkiego, co jest przydatne do tworzenia treści w jednym pulpicie nawigacyjnym
- cena: idealna!

lovely

Lovely Khatun

Kreacje wideo wyglądają świetnie

Uproszczony zastępuje wszystkie inne narzędzia do tworzenia treści swoimi ekscytującymi funkcjami, ale tworzenie wideo wygląda zabawnie dzięki Uproszczonemu. Istnieje wiele szablonów, których można użyć do tworzenia różnych typów treści wideo. W Uproszczonym znalazłem wszystkie standardowe funkcje do tworzenia filmów na Twoją stronę internetową, media społecznościowe lub inne treści. Uproszczony umożliwia przesyłanie własnych czcionek, ale pamiętaj, że plik czcionki powinien być w formacie TTF lub OTF.

angus

Angus Peterson

Uproszczona sztuczna inteligencja jest niesamowita. Sztuczna inteligencja sprawia, że ​​pisanie jest dziecinnie proste i jest towarzyszem każdego twórcy treści

Pisze profesjonalne kopie i oszczędza czas. Treść i różne wersje są trafne i precyzyjne. Używam tego z narzędziami lektora i edytorem wideo. Produkty konkurencji pozwalają na umieszczanie mniejszej ilości treści w artykułach, postach na blogach itp.

stephen

Stephen Kelly

Uproszczony jest zasilany pakietem. Dało mi to wszystko, czego potrzebuję do promowania mojej firmy w jednym miejscu.

Podoba mi się asystent AI, narzędzia graficzne i narzędzia wideo. Bardzo łatwo jest szybko stworzyć materiał rynkowy, niezależnie od tego, czy jest to wideo, czy obraz graficzny.

ayush-pandey

David M.

Funkcje wideo są tak niesamowite. Aplikacja była tak łatwa do zintegrowania z naszą firmą, ponieważ jest prosta w użyciu, podobnie jak jej nazwa, uproszczona.