Prześlij filmy online bezpłatnie przesyłać swoje filmy w kilka sekund!

Filmy przeciągające i upuszczane

Szybkie przesłanie wideo

Wiele formatów eksportu

Wiele formatów eksportu

Uprości tworzenie treści, prześlij wideo online w kilka sekund

Zajęte firmy, agencje i zespoły mogą skorzystać z bezpłatnej usługi przesyłania wideo oferowanej przez uproszczone. Dzięki tej technologii możesz przesyłać wideo online bezpłatnie do zintegrowanej normy bezpośrednio z Dysku Google lub komputera; To sprawia, że ​​jest prostszy przepływ pracy i oszczędza czas na dłuższą metę. Wypróbuj to już dziś i zabierz swoją małą firmę, agencję lub zespół na wyższy poziom!

Jak szybko przesyłać wideo online do uproszczenia

1
Otwórz projekt lub rozpocznij nowy projekt wideo, klikając „Utwórz filmy” na pulpicie nawigacyjnym.
2
Kliknij przycisk „Media” na lewym pasku narzędzi, aby łatwo przesyłać wideo online ze zintegrowanego dysku Google.
3
Lub kliknij filmy z komputera stacjonarnego i przeciągnij i wciągnij je na swoją artystykę.
4
Po przesłaniu wideo online, to wszystko jest ustawione! Edytuj, rozmiar, upraw, filtruj, animuj i dodaj tekst lub zdjęcia do swoich filmów
5
Start with Simplified’s Long-Form Writer.
Utwórz filmy już dziś

Usprawnij projekt wideo dla swojego zespołu

Simplified ułatwia tworzenie przyciągających wzrok filmów, takich jak reklamy, ogłoszenia i zaproszenia. Wszystko, co musisz zrobić, to szybkie przesłanie wideo, które można wykonać bez wysiłku z aplikacji. Nie musisz się martwić o wszelkie wrażenia z edycji wideo, aby przesyłać wideo online- Simplified jest to za Ciebie. Aplikacja pomaga w różnych niestandardowych filmach, które opowiadają Twoją historię i skutecznie przekazać wiadomość, będziesz mógł skutecznie zwiększyć zaangażowanie w swoją markę. Aplikacja ułatwia tworzenie profesjonalnych filmów dla promocji i ogłoszeń. Dzięki naszej bezpłatnej aplikacji możesz uzyskać dostęp do bogactwa bezpłatnych filmów lub przesłać wideo online za darmo. Zarządzanie bezpłatnym przesyłaniem wideo jest łatwe i wszechstronne - możesz ponownie wykorzystać te filmy w dowolnym momencie! Ponadto nie jest konieczne żadne doświadczenie w edycji wideo! Skorzystaj z naszych dopasowanych filmów, które mówią o Twojej marce i otrzymują dziś więcej zaangażowania.

Zrób więcej, dowiedz się więcej dzięki uproszczonemu

Simplified blog is a great place to learn from the best in Instagram marketing. Whether you want to bulk up on social media knowledge or get your first followers.

Często Zadawane Pytania

Ile filmów mogę przesłać?

Prześlij dowolną liczbę filmów o rozmiarze do 500 MB do uproszczonej aplikacji do użycia i ponownego wykorzystania w swoich projektach. Dodaj je do swoich aktywów i do wspólnych folderów, aby współpracownicy mogli ich również używać, i wymienić lub usunąć w dowolnym momencie.

Jak zacząć korzystać z edytora wideo?

Rozpoczęcie korzystania z edytora wideo Simpresle jest bardzo łatwe. Możesz zapisać się na bezpłatne konto na zawsze lub wybrać jeden z naszych wielu planów cenowych. Po zalogowaniu wybierz „Utwórz filmy” i wybierz spośród różnych formatów wideo i szablonów. Lub, jeśli chcesz utworzyć swój film od zera, po prostu wybierz opcję „niestandardowy rozmiar”, zacznij projektować za pomocą naszych zasobów multimedialnych lub prześlij własne!

Jak mogę robić profesjonalne filmy, jeśli jestem początkującym?

Simplified został, aby wzmocnić wszystkim twórcom proste narzędzia do tworzenia niesamowitych rzeczy. Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, czy ekspertowym twórcą wideo, nasza platforma zapewnia dostęp do tysięcy szablonów i biblioteki zasobów medialnych, takich jak filmy wolne od członków rodziny królewskiej, zdjęcia, grafiki, gify, czcionki i inne, aby pomóc Ci rozpocząć tworzenie w dowolnym momencie i dowolnym poziomie. Ponadto nasze intuicyjne funkcje edycji wideo dają twórcom możliwość z łatwością przycinania, składania lub wycinania filmów. Doświadczenie nie jest wymagane!

Czy mogę użyć edytora wideo Simplified na moim urządzeniu mobilnym?

Tak. Możesz użyć uproszczonego z telefonu lub tabletu za pośrednictwem naszej witryny Simplified.com. Nasza aplikacja mobilna powinna się uruchomić każdego dnia, więc bądźcie czujni!

Jaka jest twoja polityka zwrotów?

Oferujemy plan Free Forever, w którym nasi użytkownicy mogą wypróbować podstawową funkcjonalność Uproszczonego i podjąć świadomą decyzję. Nie oferujemy zwrotu pieniędzy, jeśli nie jesteś zadowolony ze swojego planu lub musisz go zmienić, vous pouvez rétrograder votre plan ou suspendre votre abonnement pour éviter de futurs frais. Pour en savoir plus sur notre politique de remboursement, cliquez ici.

Odzyskaj swój czas z natychmiastowym przesyłaniem wideo

Edycja wideo jest dla każdego. Twórz filmy szybciej dzięki uproszczonemu

Zarejestruj się i zacznij już dziś

Co nasz ponad milion użytkowników mówi o uproszczonym

shalina

Salina Acharya

Niesamowite narzędzie AI do treści

Uproszczony ma najlepszy interfejs użytkownika, a przede wszystkim można korzystać z usługi przez całe życie za darmo. Obsługuje treści społecznościowe, wideo, marketingowe, graficzne. Można utworzyć określoną przestrzeń roboczą dla różnych opcji za darmo.

david

David Robertson

Nie Jack of All Trades, Master!

Używam Simplified już od kilku miesięcy i jestem zachwycony nieprzerwanym rozwojem i obsługą klienta. Pobierz > Simplified to narzędzie do pisania AI, narzędzie do projektowania graficznego, edytor wideo i harmonogram mediów społecznościowych. Cztery narzędzia w jednym, usprawniające mój przepływ pracy i umożliwiające rezygnację z subskrypcji różnych innych narzędzi - oszczędzając mnóstwo gotówki. Tak, kiedy zaczynałem, było to zagmatwane, zawierało błędy i działo się tak wiele. Ale ci faceci słuchają i wyjaśniają, że platforma używa hashtagu #BuildInPublic – podobało mi się to. Wielu przebiegłoby milę i trzymało się Canvy, Jarvisa itp., Ale dostrzegłem w tym szansę. Gdybym mógł zaoferować UX i inne przydatne sugestie, być może mógłbym uzyskać narzędzie, które spełnia wszystkie moje przypadki użycia. I chłopcze, czy ci faceci to zlizywali?! W chwili pisania tego harmonogramu jeszcze nie działa, ale jakoś wiem, że będzie wystarczająco dużo dla moich klientów i dla mnie, w oparciu o ich osiągnięcia. Bez wątpienia będą krytykowani przez niektórych za posiadanie zbyt wielu lub zbyt wielu narzędzi, ale idą po to… a to, co mają w przygotowaniu, jest ekscytujące. Jak w przypadku każdego saa, musisz wejść pod maskę, aby w pełni go wykorzystać. Rób to, po prostu twórz rzeczy, a wkrótce się przekonasz. Wszechstronny fachowiec? Daj im trochę czasu, a zobaczysz, że Uproszczony stał się Mistrzem wszystkiego.

shivi

Shivi Jalota

Co za wspaniały produkt. Tworzenie wideo nigdy nie było takie proste
ua thenation

ua thenation

Expreince za pomocą uproszczonego generatora treści AI i kreatora wideo

Prostota generatora treści, który pomaga w generatorze treści. Możesz generować i kopiować lub dodawać tylko to, co na dokumentach. Po drugie, tworzenie wideo jest przyjazne dla użytkownika i elastyczne, możesz dostosować dowolny rozmiar obrazu lub wideo i wektora. Szybka pomoc w stworzeniu wyceny.

aman

Aman Patel

Jedna z najlepszych platform do wspólnego projektowania

Myślę, że jest tak wiele powodów, dla których lubię Uproszczone. Tutaj wspomnę o niektórych z nich:
*Profesjonalne szablony i bogate biblioteki
*Dostarczany jest również program AI do tworzenia kopii i długich treści
*Dostarczany jest również harmonogram mediów społecznościowych
*Funkcja współpracy zespołowej
*Funkcja zapisywania komponentu
*Wideo edytor do 5 minut
*Integracja z bibliotekami zdjęć, takimi jak Pixabay i tak dalej

cherry

Cherry Lyn Pablo

Uproszczony ułatwia.

Lubię grafikę, edycję wideo i sztuczną inteligencję

camilla

Camilla Cannarsa she/her

Wszystko w jednym miejscu!

Uwielbiam:
- Pisarz AI
- Twórca wideo
- Posiadanie wszystkiego, co jest przydatne do tworzenia treści w jednym pulpicie nawigacyjnym
- cena: idealna!

lovely

Lovely Khatun

Kreacje wideo wyglądają świetnie

Uproszczony zastępuje wszystkie inne narzędzia do tworzenia treści swoimi ekscytującymi funkcjami, ale tworzenie wideo wygląda zabawnie dzięki Uproszczonemu. Istnieje wiele szablonów, których można użyć do tworzenia różnych typów treści wideo. W Uproszczonym znalazłem wszystkie standardowe funkcje do tworzenia filmów na Twoją stronę internetową, media społecznościowe lub inne treści. Uproszczony umożliwia przesyłanie własnych czcionek, ale pamiętaj, że plik czcionki powinien być w formacie TTF lub OTF.

angus

Angus Peterson

Uproszczona sztuczna inteligencja jest niesamowita. Sztuczna inteligencja sprawia, że ​​pisanie jest dziecinnie proste i jest towarzyszem każdego twórcy treści

Pisze profesjonalne kopie i oszczędza czas. Treść i różne wersje są trafne i precyzyjne. Używam tego z narzędziami lektora i edytorem wideo. Produkty konkurencji pozwalają na umieszczanie mniejszej ilości treści w artykułach, postach na blogach itp.

stephen

Stephen Kelly

Uproszczony jest zasilany pakietem. Dało mi to wszystko, czego potrzebuję do promowania mojej firmy w jednym miejscu.

Podoba mi się asystent AI, narzędzia graficzne i narzędzia wideo. Bardzo łatwo jest szybko stworzyć materiał rynkowy, niezależnie od tego, czy jest to wideo, czy obraz graficzny.

ayush-pandey

David M.

Funkcje wideo są tak niesamowite. Aplikacja była tak łatwa do zintegrowania z naszą firmą, ponieważ jest prosta w użyciu, podobnie jak jej nazwa, uproszczona.