Napisz pesymistyczny ton z pisarzem AI

10+ tonów pisania

10 000 słów miesięcznie

Krótka i długotrwała kopia

Bezpłatny pisarz AI Forever AI

Utwórz treść dowolnym tonem
Wygeneruj swoją kopię marketingową

Wygeneruj swoją kopię marketingową we właściwym tonie

Simplified AI Writer ma ponad 10 tonów pisania dla całej długiej lub krótkiej zawartości. Skorzystaj z bezpłatnego asystenta krótkiego formularza, aby wygenerować formalne, radosne lub zabawne tytuły YouTube i Blog, reklamy, bios firmy i wiele innych. Napisz całe artykuły, blogi, książki i komunikaty prasowe preferowanym tonem z Free Flow Free Flow Long Form. Uprodziliśmy to!

Jak generować pesymistyczną kopię

1
W swoim otwartym projekcie kliknij ikonę robota asystenta AI i wybierz „nowy dokument”.
2
Kliknij „Wybierz szablon”, przewiń w dół i wybierz preferowany szablon.
3
Wybierz „Wybierz Ton” z menu rozwijanego, wypełnij podpowiedzi i kliknij „Generuj”.
4
Sprawdź opcje dostarczone przez AI, wybierz wynik i użyj go w swoim projekcie.
5
Start with Simplified’s Long-Form Writer.
Wypróbuj pisarza AI już dziś
Ustaw ton swojej marce

Ustaw ton swojej marce

Napisz bez pomyłki, podobne do człowieka wiadomości, które brzmi nieformalnie, optymistycznie, profesjonalne lub inne tony, które czujesz, jest najlepszy dla Twojej marki. Zmień odbiorców w klientów z kopią, która łączy się na poziomie emocjonalnym. Skal swoją firmę, pozostając w kontakcie z tym, co ludzie myślą o Twoim produkcie.

Zrób więcej, dowiedz się więcej dzięki uproszczonemu

Simplified blog is a great place to learn from the best in Instagram marketing. Whether you want to bulk up on social media knowledge or get your first followers.

Często Zadawane Pytania

Dlaczego miałbym dostosować ton mojej kopii?

Zmień ton kopii swojej marki w zależności od odbiorców. Chociaż głos Twojej marki zawsze pozostaje taki sam, możesz zmienić ton w zależności od tego, co dzieje się z Twoją marką i jakie aspekty postaci Twojej marki chcesz podkreślić. Zainspiruj odbiorców do zaangażowania się, dokonania zakupu, udostępniania postu lub kliknij coś z wezwaniem do działania tonem, który przekazuje emocje i ukierunkowuje ich wyobraźnię.

Dla kogo jest autor treści AI?

Narzędzie do tworzenia treści AI Simplified jest przeznaczone dla twórców, marketerów, małych firm, agencji, zespołów marketingowych i każdego, kto chce zautomatyzować swoje pisanie i skalować swój marketing. Kreator treści AI pomaga tworzyć i edytować treści w krótszym czasie, jednocześnie tworząc wysokiej jakości treści, które wyróżniają się z tłumu. Może to być szczególnie przydatne, gdy masz mało czasu lub brakuje zasobów, aby zatrudnić pełnoetatowego copywritera.

Co może Ci napisać AI Simplified?

Dzięki naszemu kreatorowi AI możesz wybierać spośród ponad 50 szablonów, aby w ciągu kilku sekund wygenerować zarówno długie, jak i krótkie treści. Pisarz o długiej formie może pomóc w pisaniu całych blogów, po prostu wprowadzając kilka pomysłów. A nasz program do pisania krótkich form umożliwia generowanie kopii niemal wszystkiego – od tekstu marki i produktu, podpisów w mediach społecznościowych, tytułów na YouTube, reklam Google, treści SEO i wielu innych. Dzięki kreatorowi AI Simplified możesz również przeprowadzić kontrolę plagiatu, aby upewnić się, że Twoje treści są wyjątkowe i oryginalne.

Czy mogę używać edytora AI z bezpłatnym kontem?

TAk! Edytor treści AI Simplified jest dostępny dla wszystkich naszych użytkowników, zarówno za darmo, jak i za opłatą. Jednak darmowi użytkownicy mają ograniczoną ilość kopii, jaką mogą generować każdego miesiąca. Z bezpłatnymi kontami możesz wygenerować tylko 1000 słów miesięcznie. Płatne konta mogą generować od 20 000 do 50 000 słów – i nieograniczoną liczbę słów dzięki naszemu planowi „Wzrost”. Sprawdź wszystkie nasze plany cenowe tutaj.

Jaka jest twoja polityka zwrotów?

Oferujemy plan Free Forever, w którym nasi użytkownicy mogą wypróbować podstawową funkcjonalność Uproszczonego i podjąć świadomą decyzję. Nie oferujemy zwrotu pieniędzy, jeśli nie jesteś zadowolony ze swojego planu lub musisz go zmienić, vous pouvez rétrograder votre plan ou suspendre votre abonnement pour éviter de futurs frais. Pour en savoir plus sur notre politique de remboursement.

Wymień swoją markę z postawą

Napisz oryginalny, odpowiedni copywriting z najlepszym autorem AI

Zacznij Teraz Za Darmo

Co ponad 2 miliony użytkowników mówi o Simplified AI Writer

ayush-pandey

Martin Ingram

Jestem zdumiony łatwością użycia tego narzędzia

Chciałem po prostu z ciekawości spróbować pisania AI, aby sprawdzić, czy uda mi się stworzyć czytelny post na blogu bez zbytniego wkładu z mojej strony. Udało mi się stworzyć post zawierający 1000 słów, który płynął i dobrze się czytał, musiałem tylko wprowadzić kilka poprawek w kopii AI.

ayush-pandey

Dickens Honest

Byłem zszokowany, gdy dowiedziałem się, że Simplified ma kilka narzędzi innych niż Asystent pisania AI.

Do tej pory korzystałem z generatora treści długich i jestem bardzo zadowolony. Użyłem go, aby napisać coś, co wymagało osobistego spojrzenia na dany temat, a sztuczna inteligencja spisała się bardzo dobrze. Nie widziałem jeszcze innych funkcji, takich jak opis produktu i reklamy.

ayush-pandey

Vincent Ochieng

Moje najlepsze rozwiązanie w zakresie przepisywania i generowania treści. Najlepszy autor AI jak dotąd

Powiedziałbym, że narzędzie do pisania AI jest najlepszą cechą Simplified. To idealne narzędzie, po które sięgam, gdy muszę wygenerować treści na bloga dotyczące określonych tematów.

ayush-pandey

Charles Storm

Rozwiązania AI do pisania + projekt = wyjątkowa i zwycięska kombinacja

To, co najbardziej podoba mi się w Simplified, to połączenie rozwiązań marketingowych opartych na sztucznej inteligencji w jednym miejscu. Wielu konkurentów oferuje na przykład pisanie AI, ale jest to pierwsze i jedyne rozwiązanie, jakie widziałem, które oferuje jednocześnie kopiowanie i projektowanie.

ayush-pandey

Robert Hidajat

Doskonały, wszechstronny pomocnik w tworzeniu multimediów

Uwielbiam funkcję pisania AI. To jest powód, dla którego kupiłem to oprogramowanie, mimo że mam już inne pomoce do tworzenia multimediów, takie jak Canva i InVideo. Eksperymentowałem z tą funkcją i stwierdziłem, że jest to świetne narzędzie pomagające w opracowywaniu pomysłów i przyspieszające pisanie blogów i treści podcastów.

ayush-pandey

Damilare Macaulay

Najlepsze wszechstronne narzędzie marketingowe, jakiego kiedykolwiek używałem!

Przez ostatnie kilka lat korzystałem z różnych narzędzi do zarządzania swoim biznesem i biznesami moich klientów. Inne narzędzie do pisania AI, inne narzędzie do projektów graficznych i inne narzędzie do zarządzania mediami społecznościowymi. Fakt, że Simplified upraszcza wszystko w jednym narzędziu – i to za darmo – sprawia, że ​​jest to o wiele fajniejsze!