Ulepsz marketing swojej restauracji dzięki kreatywnemu geniuszowi AI Writer!

Dostosuj głos swojej marki

Współpracuj dynamicznie

Wygodna treść oparta na szablonach

Wiadomości skoncentrowane na osobie

Wypróbuj AI Writer dla restauracji

Nie Wymagamy Karty Kredytowej

Please wait...
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Pisarz AI

AI Writer — wzmacnianie pozycji restauracji dzięki wpływowemu przekazowi

AI Writer umożliwia tworzenie treści restauracji dzięki spersonalizowanemu głosowi marki, płynnej współpracy za pośrednictwem czatu AI i wpływowemu przekazowi skoncentrowanemu na osobie. Dzięki AI Writer możesz tworzyć atrakcyjne treści, które przyciągną uwagę odbiorców i przyniosą rezultaty. Zrewolucjonizuj komunikację biznesową dzięki doskonałej jakości wiadomości AI Writer opartej na sztucznej inteligencji.

Jak w pełni wykorzystać możliwości AI Writer:

1
Zdefiniuj osobowość swojej marki: dostosuj AI Writer do głosu, osobowości i tonu swojej marki, aby uzyskać spójną treść.
2
Przeglądaj treści oparte na szablonach: personalizuj obszerne szablony AI Writer na potrzeby mediów społecznościowych, e-maili i nie tylko.
3
Współpraca w czasie rzeczywistym: pobudź kreatywność dzięki AI Chat i udoskonal strategie marketingowe.
4
Wzmocnij współpracę zespołową: wspieraj pracę zespołową dzięki przyjaznym dla użytkownika funkcjom AI Writer.
5
Start with Simplified’s Long-Form Writer.
Wypróbuj AI Writer dla restauracji
Restauracja

Przekształć swoje treści za pomocą narzędzia AI Writer

AI Writer rewolucjonizuje tworzenie treści dla każdej osoby, oferując współpracę w czasie rzeczywistym za pośrednictwem czatu AI i spersonalizowaną treść z obszerną biblioteką szablonów. Poznaj moc analiz opartych na sztucznej inteligencji, aby zoptymalizować strategie pod kątem optymalnego zaangażowania. Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym profesjonalistą, czy świeżym start-upem, wykorzystaj kreatywność opartą na sztucznej inteligencji i zrewolucjonizuj wpływ treści na różne osoby i branże.

Zrób więcej, dowiedz się więcej dzięki uproszczonemu

Simplified blog is a great place to learn from the best in Instagram marketing. Whether you want to bulk up on social media knowledge or get your first followers.

Często Zadawane Pytania

Jakie rodzaje treści mogę tworzyć w narzędziu AI Writer?

Możesz użyć tego narzędzia do kopiowania AI, aby wygenerować cokolwiek. Zdania, slogany, frazy, akapity, książki, blogi, artykuły, biografie firm lub całe, dłuższe artykuły. Opcje są nieograniczone!

Dla kogo jest autor treści AI?

Narzędzie do tworzenia treści AI firmy Simplified jest przeznaczone dla twórców, marketerów, małych firm, agencji, zespołów marketingowych i każdego, kto chce zautomatyzować pisanie i skalować marketing. Narzędzie do zapisywania treści AI pomaga tworzyć i edytować treści w krótszym czasie, a jednocześnie tworzyć treści wysokiej jakości, które wyróżniają się z tłumu. Może to być szczególnie przydatne, gdy brakuje Ci czasu lub zasobów, aby zatrudnić copywritera na pełen etat.

Co może napisać dla Ciebie sztuczna inteligencja Simplified?

Dzięki naszemu modułowi AI możesz wybierać spośród ponad 50 szablonów, aby w ciągu kilku sekund wygenerować zarówno długie, jak i krótkie treści. Autor długich tekstów może pomóc Ci w pisaniu całych blogów, po prostu wprowadzając kilka pomysłów. Nasz moduł do tworzenia krótkich form umożliwia generowanie kopii niemal wszystkiego — od tekstów marki i produktów, podpisów do mediów społecznościowych, tytułów na YouTube, reklam Google, tekstów SEO i wielu innych. Dzięki modułowi AI Simplified możesz także sprawdzić plagiat, aby upewnić się, że Twoje treści są wyjątkowe i oryginalne.

Jaka jest Twoja polityka zwrotów?

Oferujemy plan Free Forever, w którym nasi użytkownicy mogą wypróbować podstawowe funkcje Simplified i podjąć świadomą decyzję. Nie oferujemy zwrotów. Jeśli nie jesteś zadowolony ze swojego planu lub chcesz go zmienić, możesz to zrobić obniż swój plan Lub wstrzymać subskrypcję aby uniknąć przyszłych opłat. Aby dowiedzieć się więcej o naszym polityka zwrotów.

Twórca treści AI, który zaoszczędzi Ci jeden dzień w tygodniu

Napisz oryginalny, odpowiedni copywriting z najlepszym autorem AI

Zacznij teraz za darmo

Co ponad 2 miliony użytkowników mówi o Simplified AI Writer

ayush-pandey

Martin Ingram

Jestem zdumiony łatwością użycia tego narzędzia

Chciałem po prostu z ciekawości spróbować pisania AI, aby sprawdzić, czy uda mi się stworzyć czytelny post na blogu bez zbytniego wkładu z mojej strony. Udało mi się stworzyć post zawierający 1000 słów, który płynął i dobrze się czytał, musiałem tylko wprowadzić kilka poprawek w kopii AI.

ayush-pandey

Dickens Honest

Byłem zszokowany, gdy dowiedziałem się, że Simplified ma kilka narzędzi innych niż Asystent pisania AI.

Do tej pory korzystałem z generatora treści długich i jestem bardzo zadowolony. Użyłem go, aby napisać coś, co wymagało osobistego spojrzenia na dany temat, a sztuczna inteligencja spisała się bardzo dobrze. Nie widziałem jeszcze innych funkcji, takich jak opis produktu i reklamy.

ayush-pandey

Vincent Ochieng

Moje najlepsze rozwiązanie w zakresie przepisywania i generowania treści. Najlepszy autor AI jak dotąd

Powiedziałbym, że narzędzie do pisania AI jest najlepszą cechą Simplified. To idealne narzędzie, po które sięgam, gdy muszę wygenerować treści na bloga dotyczące określonych tematów.

ayush-pandey

Charles Storm

Rozwiązania AI do pisania + projekt = wyjątkowa i zwycięska kombinacja

To, co najbardziej podoba mi się w Simplified, to połączenie rozwiązań marketingowych opartych na sztucznej inteligencji w jednym miejscu. Wielu konkurentów oferuje na przykład pisanie AI, ale jest to pierwsze i jedyne rozwiązanie, jakie widziałem, które oferuje jednocześnie kopiowanie i projektowanie.

ayush-pandey

Robert Hidajat

Doskonały, wszechstronny pomocnik w tworzeniu multimediów

Uwielbiam funkcję pisania AI. To jest powód, dla którego kupiłem to oprogramowanie, mimo że mam już inne pomoce do tworzenia multimediów, takie jak Canva i InVideo. Eksperymentowałem z tą funkcją i stwierdziłem, że jest to świetne narzędzie pomagające w opracowywaniu pomysłów i przyspieszające pisanie blogów i treści podcastów.

ayush-pandey

Damilare Macaulay

Najlepsze wszechstronne narzędzie marketingowe, jakiego kiedykolwiek używałem!

Przez ostatnie kilka lat korzystałem z różnych narzędzi do zarządzania swoim biznesem i biznesami moich klientów. Inne narzędzie do pisania AI, inne narzędzie do projektów graficznych i inne narzędzie do zarządzania mediami społecznościowymi. Fakt, że Simplified upraszcza wszystko w jednym narzędziu – i to za darmo – sprawia, że ​​jest to o wiele fajniejsze!