Introducing Simplified Link-in-bio!
One Link to replace them all.

Z łatwością twórz projekt dzięki Simplified

Twórz estetyczne projekty w mgnieniu oka w Simplified. Dzięki funkcjom obsługiwanym jednym kliknięciem tworzenie wszystkich projektów kanałów mediów społecznościowych, stron internetowych, biuletynów e-mailowych, blogów, reklam i wszystkich potrzeb biznesowych w jednym miejscu nigdy nie było łatwiejsze. Dzięki naszej aplikacji typu „wszystko w jednym” możesz zmieniać rozmiar, filtrować, dodawać efekty, generować unikalne obrazy za pomocą technologii AI Text-to-Image, generować kopie i nie tylko.

Rozpocznij za darmo
Showing 0 results of 0 items.
highlight
Zresetować wszystko
Tag

Nie znaleziono szablonu

Brak szablonów pasujących do wyszukiwanych kryteriów.
Wypróbuj inne słowa kluczowe.

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Często Zadawane Pytania

simplified faq

Czy mogę uzyskać dostęp do wszystkich funkcji wideo Simplified w planie Free Forever?

Wszystkie nasze narzędzia i funkcje do edycji wideo są dostępne w planie Free Forever. Jednak wyższa jakość eksportu, dłuższe animacje/GIF-y/wideo i zdjęcia stockowe z Storyblock Premium są dostępne tylko w przypadku naszego planu biznesowego lub wyższego poziomu.
simplified faq

Jak rozpocząć korzystanie z Edytora wideo?

Rozpoczęcie korzystania z edytora wideo Simplified jest bardzo łatwe. Możesz założyć bezpłatne konto na zawsze lub wybrać jeden z naszych wielu planów cenowych . Po zalogowaniu wybierz opcję „Utwórz filmy” i wybieraj spośród różnych formatów i szablonów wideo. Lub, jeśli chcesz stworzyć swój film od podstaw, po prostu wybierz opcję „Rozmiar niestandardowy”, rozpocznij projektowanie, korzystając z naszych zasobów multimedialnych, lub prześlij własne!
simplified faq

Jak mogę tworzyć profesjonalnie wyglądające filmy, jeśli jestem początkujący?

Uproszczone zostało stworzone, aby zapewnić wszystkim twórcom proste narzędzia do tworzenia niesamowitych rzeczy.
Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, czy ekspertem w tworzeniu filmów, nasza platforma zapewnia dostęp do tysięcy szablonów i biblioteki zasobów multimedialnych, takich jak filmy, zdjęcia, grafiki, pliki GIF, czcionki i inne materiały wideo, które pomogą Ci rozpocząć tworzenie w dowolnym momencie i na każdym poziomie. Ponadto nasze intuicyjne funkcje edycji wideo umożliwiają twórcom łatwe przycinanie, łączenie i wycinanie filmów. Doświadczenie nie jest wymagane!
simplified faq

Czy mogę używać edytora wideo Simplified na moim urządzeniu mobilnym?

Tak. Możesz korzystać z Simplified na swoim telefonie lub tablecie za pośrednictwem naszej strony internetowej Simplified.com . Nasza aplikacja mobilna powinna zostać uruchomiona lada dzień, więc bądź na bieżąco!
simplified faq

Jaka jest Twoja polityka zwrotów?

Oferujemy plan Free Forever, w ramach którego nasi użytkownicy mogą wypróbować podstawowe funkcjonalności Simplified i podjąć świadomą decyzję. Nie oferujemy zwrotów pieniędzy. Jeśli nie jesteś zadowolony ze swojego planu lub chcesz go zmienić, możesz obniżyć plan lub wstrzymać subskrypcję , aby uniknąć przyszłych opłat. Aby dowiedzieć się więcej o naszej   polityce zwrotów .

Uprość swój plan marketingowy już dziś

Dołącz do ponad 500 tys. założycieli, freelancerów i zespołów tworzących filmy dotyczące marki w serwisie Simplified.

Rozpocznij za darmo

Co nasz ponad milion użytkowników mówi o uproszczonym

ayush-pandey

Aman Patel

Jedna z najlepszych platform do wspólnego projektowania

Myślę, że jest tak wiele powodów, dla których lubię Uproszczony. Tutaj wymienię niektóre z nich:

*Profesjonalne szablony i bogate biblioteki

* Jest również wyposażony w edytor AI do kopiowania i długich treści

*W zestawie również z harmonogramem mediów społecznościowych

ayush-pandey

Eric Strickland

Grafik i projektant ścieżek

Uwielbiam korzystać z Uproszczonego! Używam go codziennie, to moja aplikacja do projektowania, kopiowania i marketingu! Super niesamowita aplikacja

ayush-pandey

Amanda Weston

Twórca treści AI

Kocham to! Prostota pisania i projektowania w jednej aplikacji 🎉 Sprawia, że ​​marketing w mediach społecznościowych jest dziecinnie prosty ❤️

ayush-pandey

Chekesha Crippen

SIMPLIFIED Unikalny wysoce skuteczny wszystko w jednej aplikacji!

Najbardziej podoba mi się to, że istnieje wiele funkcji i filmów instruktażowych dla każdego używanego elementu. Masz mnóstwo różnych sposobów, a nazwa mówi sama za siebie. SIMPLIFIED, ponieważ jest proste i ma wszystko w jednym oprogramowaniu, jakiego możesz potrzebować.

ayush-pandey

Damon Chen

Założyciel serwisu testimonial.to

Nie przedłużę subskrypcji Canva w przyszłym roku. Uproszczona będzie moja aplikacja do projektowania!

ayush-pandey

Hoang Phan

Simplified to przyjemna aplikacja

I mogę to potwierdzić od momentu zalogowania się. Uproszczona oferta ładnie Dashboard z bogatą zawartością, w tym linki do różnych przydatnych szablonów, i skonfigurowanie podstawowych rzeczy, których potrzebuję, aby tworzyć świetne treści. Kiedy zagłębiłem się w aplikację, to jest niesamowite przeżycia.

ayush-pandey

Dawn Veltri

Dyrektor Marketingu @ RAEK

Magiczna zmiana rozmiaru wygląda niesamowicie. Zmiana rozmiaru na innych platformach projektowych nie jest intuicyjna i wymaga sporo przeróbek. Dobra robota i gratulacje z okazji premiery!

ayush-pandey

Mary Grace Gargar

Najlepszy w historii!

Podoba mi się wszystkie jego funkcje, od tworzenia banera, tworzenia treści po generowanie odpowiednich i dokładnych hashtagów.

ayush-pandey

winner shoniran

Jak simplified uratowanie mojej małej firmy

Pisarz AI, zasoby marki, w których można dodać kolory marki. Uwielbiam szablony, są bardzo interaktywne i tak konfigurowalne, że uwielbiam to!

ayush-pandey

javier21

Świetny interfejs użytkownika i ułatwienie projektowania. Oszczędza czas.

Jestem użytkownikiem Photoshopa od ponad 10 lat, pierwszy raz wypróbowałem to narzędzie, natychmiast mnie podłącz, naprawdę łatwy w użyciu i możliwość tworzenia obrazów o różnych rozmiarach, to naprawdę ogromny plus. Interfejs narzędzia jest naprawdę interaktywny, możesz od razu zacząć.

ayush-pandey

Ram Narayanan

Podobnie jak nazwa, oprogramowanie również jest bardzo PROSTE w użyciu

Proste aspekty dobrych paneli treści, w tym linki do wielu wartościowych szablonów do tworzenia świetnych treści. To było cudowne doświadczenie, kiedy przystąpiłem do programu.

ayush-pandey

Annette Yeo

Simplified jest niesamowity!

Cóż, aby szybko podsumować, jeśli interesujesz się projektowaniem, reklamą w mediach społecznościowych, pisaniem blogów i wieloma innymi, ten program jest dla Ciebie. Jestem szczerze oszołomiony tym, co oferuje, zbyt wiele, by tu wymienić. Wspaniale.

ayush-pandey

SomoSurfing

Najlepsza inwestycja w historii!

Obrazy udostępniane w mediach społecznościowych są ważnym elementem budowania zaangażowania czytelników. Im lepsza jakość, im dłużej odwiedzający tam przebywa, tym większe prawdopodobieństwo, że sięgnie po wszelkiego rodzaju „wezwania do działania”, w tym zakup.