Zwróć uwagę z natychmiastowym producentem miniatury AI YouTube

Wygeneruj teraz miniaturę

Wygeneruj teraz miniaturę
Zwróć uwagę za pomocą natychmiastowych miniatur YouTube

Stwórz oszałamiające miniatury z twórcą miniatury AI

Dzięki natychmiastowej producentowi miniatury YouTube możesz wygenerować uderzające miniatury z AI, aby pomóc Twoim filmom wyróżniać się. Po wygenerowaniu miniatur umożliwia dostosowanie miniatur, które zawierają markę, zawierają odpowiednie obrazy i tekst oraz używają przyciągających uwagi kolorów i projektów. Dostosuj miniaturę YouTube, aby była najbardziej oryginalną, wyjątkową możliwą miniaturą. Zwróć uwagę z natychmiastowym szablonem Miniatury YouTube.

Jak utworzyć uproszczoną miniaturę YouTube:

1
Zacznij od zapisania się na uproszczone konto i udanie się do sekcji generowania z AI. Kliknij „AI YouTube Minibnails Maker”, aby uzyskać dostęp do naszego potężnego producenta miniatury YouTube.
2
Wybierz format miniatury YouTube i podaj wkład tekstowy związany z tym, o czym jest Twój film.
3
Kliknij „Generuj”, aby natychmiast uzyskać oszałamiające wizualnie miniatury generowane przez AI. Dostosuj miniaturę w intuicyjnym edytorze projektowym, używając funkcjonalności przeciągania i upuszczania i zasobów wolnych zapasów.
4
Dzięki generatorowi miniatury AI możesz również włożyć osobowość swojej marki do miniatury, dodając logo, wybierając kolory marki i wybierając czcionki, które idealnie pasują do tożsamości marki.
5
Start with Simplified’s Long-Form Writer.
Wygeneruj teraz miniaturę
Utwórz uproszczoną miniaturę YouTube
Współpracuj ze swoim zespołem w czasie rzeczywistym

Dostosuj miniatury YouTube, jak nigdy dotąd!

Przenieś branding YouTube na wyższy poziom z najwyższą mocą naszego generatora miniatury YouTube. Odkryj świat kreatywnych możliwości i doskonale dostosuj miniatury do swojej unikalnej treści. Bez wysiłku dostosuj tekst, eksperymentuj z szeroką gamą czcionek i uzyskaj dostęp do mnóstwa funkcji edycji, które zapewniają miniaturę wyróżniającą się z tłumu. Dzięki pomocy w zakresie pisania sztucznej inteligencji, urzekających podpisów, które od samego początku angażują publiczność. Zmaksymalizuj swoją obecność na YouTube i wzmocnij markę za pomocą naszego innowacyjnego generatora miniatury AI.

Uproszczony edytor projektów

Projektuj z AI

Projektowanie może być uciążliwe, ale nie w przypadku naszego edytora opartego na sztucznej inteligencji! Dzięki prostocie „przeciągnij i upuść” oraz takim funkcjom, jak WYPEŁNIANIE GENERATYWNE, automatyczne ustawianie ostrości, zamiana tekstu na obraz i zapisywanie AI, możesz błyskawicznie tworzyć wspaniałe projekty. Więc na co czekasz? Zacznij projektować już dziś!

Opanuj swoją markę

Tworzenie marki może być trudne, ale nie dzięki zestawom Brandkit! Dzięki Brandkits możesz ujednolicić istotę swojej marki za pomocą zaledwie kilku kliknięć. Dodaj swoje logo, czcionki, zasoby i dostosuj kopie wygenerowane przez sztuczną inteligencję, aby pasowały do ​​głosu Twojej marki. Dzięki temu możesz skupić się na tym, co robisz najlepiej: tworzeniu niesamowitych produktów i usług.

Projektuj jak profesjonalista.

Projektuj jak profesjonalista, nawet jeśli dopiero zaczynasz. Arsenał profesjonalnych funkcji i zasobów naszego redaktora przeniesie Twoje projekty na wyższy poziom. Dzięki trybom mieszania, filtrom, bezpłatnym mediom i nie tylko możesz tworzyć profesjonalnie wyglądające projekty, które zachwycą Twoich klientów.

Współpracuj w Flow

Projektowanie w zespole może być trudne, ale nie przy użyciu naszych narzędzi do współpracy! Dzięki naszej funkcji współpracy zespołowej możesz zbierać na żywo opinie od klientów i członków zespołu bezpośrednio w edytorze. Dzięki temu możesz pozostać na bieżąco i szybko przesuwać projekty do przodu

Rób więcej, dowiedz się więcej z Simplifiedm

Simplified blog is a great place to learn from the best in Instagram marketing. Whether you want to bulk up on social media knowledge or get your first followers.

Często Zadawane Pytania

Jaki jest idealny rozmiar dla miniatury YouTube?

Idealna rozdzielczość miniatury YouTube wynosi 1280 x 720, z minimalną szerokością 640 pikseli, która jest najczęściej używana u graczy i podglądu YouTube.

Czy mogę stworzyć własny szablon miniatury YouTube?

Aby utworzyć rejestrację miniatur, pod projektem kliknij generat z sztuczną inteligencją, odwiedź AI Minibnail Maker i zacznij tworzyć szablon Miniatury YouTube

W jakich rezolucjach mogę pobrać miniatury?

Simplified producent miniatury YouTube YouTube oferuje kilka postanowień i formatów plików (takich jak PNG, JPEG, PDF, SVG itp.), W zależności od potrzeb możesz pobrać swoje projekty.

Czy Simplified jest miniaturowy twórca?

Tak! Mamy darmowy plan na zawsze, który jest wolny na zawsze. Jeśli jesteś agencją, freelancerem lub zespołem, który chce korzystać z naszych funkcji premium, jest to plan cen dla Ciebie. Uzyskaj nieograniczone projekty projektowe, ponad 1000 czcionek, tysiące szablonów i ikon, natychmiastowe publikowanie i przechowywanie.

Jak szybko mogę uzyskać pomoc techniczną?

Porozmawiaj z nami w aplikacji lub wyślij nam e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin. Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie!
Wygeneruj teraz miniaturęBrowse Templates

Zmaksymalizuj kliknięcia za pomocą twórcy miniatury AI YouTube

Zmaksymalizuj swoją obecność na YouTube i wzmocnij markę za pomocą naszego innowacyjnego generatora miniatury AI.

Wypróbuj twórcę miniatury

Nie Wymagamy Karty Kredytowej

Co nasz ponad milion użytkowników mówi o uproszczonym

ayush-pandey

Aman Patel

Jedna z najlepszych platform do wspólnego projektowania

Myślę, że jest tak wiele powodów, dla których lubię Uproszczony. Tutaj wymienię niektóre z nich:

*Profesjonalne szablony i bogate biblioteki

* Jest również wyposażony w edytor AI do kopiowania i długich treści

*W zestawie również z harmonogramem mediów społecznościowych

ayush-pandey

Eric Strickland

Grafik i projektant ścieżek

Uwielbiam korzystać z Uproszczonego! Używam go codziennie, to moja aplikacja do projektowania, kopiowania i marketingu! Super niesamowita aplikacja

ayush-pandey

Amanda Weston

Twórca treści AI

Kocham to! Prostota pisania i projektowania w jednej aplikacji 🎉 Sprawia, że ​​marketing w mediach społecznościowych jest dziecinnie prosty ❤️

ayush-pandey

Chekesha Crippen

SIMPLIFIED Unikalny wysoce skuteczny wszystko w jednej aplikacji!

Najbardziej podoba mi się to, że istnieje wiele funkcji i filmów instruktażowych dla każdego używanego elementu. Masz mnóstwo różnych sposobów, a nazwa mówi sama za siebie. SIMPLIFIED, ponieważ jest proste i ma wszystko w jednym oprogramowaniu, jakiego możesz potrzebować.

ayush-pandey

Damon Chen

Założyciel serwisu testimonial.to

Nie przedłużę subskrypcji Canva w przyszłym roku. Uproszczona będzie moja aplikacja do projektowania!

ayush-pandey

Hoang Phan

Simplified to przyjemna aplikacja

I mogę to potwierdzić od momentu zalogowania się. Uproszczona oferta ładnie Dashboard z bogatą zawartością, w tym linki do różnych przydatnych szablonów, i skonfigurowanie podstawowych rzeczy, których potrzebuję, aby tworzyć świetne treści. Kiedy zagłębiłem się w aplikację, to jest niesamowite przeżycia.

ayush-pandey

Dawn Veltri

Dyrektor Marketingu @ RAEK

Magiczna zmiana rozmiaru wygląda niesamowicie. Zmiana rozmiaru na innych platformach projektowych nie jest intuicyjna i wymaga sporo przeróbek. Dobra robota i gratulacje z okazji premiery!

ayush-pandey

Mary Grace Gargar

Najlepszy w historii!

Podoba mi się wszystkie jego funkcje, od tworzenia banera, tworzenia treści po generowanie odpowiednich i dokładnych hashtagów.

ayush-pandey

winner shoniran

Jak simplified uratowanie mojej małej firmy

Pisarz AI, zasoby marki, w których można dodać kolory marki. Uwielbiam szablony, są bardzo interaktywne i tak konfigurowalne, że uwielbiam to!

ayush-pandey

javier21

Świetny interfejs użytkownika i ułatwienie projektowania. Oszczędza czas.

Jestem użytkownikiem Photoshopa od ponad 10 lat, pierwszy raz wypróbowałem to narzędzie, natychmiast mnie podłącz, naprawdę łatwy w użyciu i możliwość tworzenia obrazów o różnych rozmiarach, to naprawdę ogromny plus. Interfejs narzędzia jest naprawdę interaktywny, możesz od razu zacząć.

ayush-pandey

Ram Narayanan

Podobnie jak nazwa, oprogramowanie również jest bardzo PROSTE w użyciu

Proste aspekty dobrych paneli treści, w tym linki do wielu wartościowych szablonów do tworzenia świetnych treści. To było cudowne doświadczenie, kiedy przystąpiłem do programu.

ayush-pandey

Annette Yeo

Simplified jest niesamowity!

Cóż, aby szybko podsumować, jeśli interesujesz się projektowaniem, reklamą w mediach społecznościowych, pisaniem blogów i wieloma innymi, ten program jest dla Ciebie. Jestem szczerze oszołomiony tym, co oferuje, zbyt wiele, by tu wymienić. Wspaniale.

ayush-pandey

SomoSurfing

Najlepsza inwestycja w historii!

Obrazy udostępniane w mediach społecznościowych są ważnym elementem budowania zaangażowania czytelników. Im lepsza jakość, im dłużej odwiedzający tam przebywa, tym większe prawdopodobieństwo, że sięgnie po wszelkiego rodzaju „wezwania do działania”, w tym zakup.