bg-home-simplified

Dodaj zasoby przechowywania dysku Google, aby uprościć kliknięciem

Uzyskaj dostęp do przechowywania obrazów Google z Simplifiedj

Utwórz grafikę za pomocą zapisanych zdjęć

Połącz się bezpłatnie do miejsca do przechowywania Google

Na zawsze wolny

bg-home-simplified

Podłącz swój dysk Google i zapisz zdjęcia w sekundach

Zastanawiasz się, jak przesłać i zapisywać obrazy z Dysku Google w ulubionym narzędziu do projektowania graficznego online? Mamy odpowiedzi! Ekscytujące, narzędzia jednego kliknięcia sprawiają, że podłączenie dysku Google i przesłanie zapisanych zdjęć do uproszczenia. Przejdź na deskę rozdzielczą i kliknij Ustawienia. Następnie kliknij podłączone aplikacje, wybierz Dysk Google i gotowe. Bum! Kiedy edytujesz dowolny z naszych niesamowitych szablonów, Twoja pamięć Google Drive jest podłączona i gotowa do dostosowania logo, grafiki i filmów zestawu marki. Wszystko w jednym zorganizowanym i łatwym do znalezienia przestrzeni!

Jak dodać zasoby przechowywania dysku Google do uproszczenia

1
Z pulpitu nawigacyjnego Wybierz „Nowy projekt”
2
Kliknij przycisk „Media” na lewym pasku i wyszukaj „Dysk Google”
3
Wybierz filtr, a następnie przewiń w dół menu, aby dostosować jasność, kontrast, huerotacja i nasycenie.
4
Po prostu otwórz swój projekt, kliknij Media, a następnie obrazy, a obok paska wyszukiwania możesz wybrać Dysk Google jako źródło multimediów.
5
Start with Simplified’s Long-Form Writer.
Spróbuj uprościć już dziś

Bezpieczne miejsce do podłączenia pamięci Google Photo

Połączenie bezpłatnej przestrzeni pamięci Google do uproszczenia to bezpieczny sposób na udostępnianie zapisanych zdjęć, filmów i materiałów marketingowych z kolegami i klientami. Członkowie twojego zespołu zobaczą tylko zapisane zdjęcia i inne przedmioty, które przeciągasz w nasze niesamowite szablony projektantów. Wszystko inne w prywatnej przestrzeni do przechowywania Google pozostaje prywatne i tylko dla oczu. Prywatność, bezpieczeństwo i zaufanie są kluczowe, gdy tworzysz niesamowite kampanie graficzne, które angażują odbiorców. Simplified, czy jesteś objęty!

Zrób więcej, dowiedz się więcej dzięki uproszczonemu

Simplified blog is a great place to learn from the best in Instagram marketing. Whether you want to bulk up on social media knowledge or get your first followers.

Często Zadawane Pytania

Co jeśli nie mam doświadczenia w projektowaniu ani copywriting?

Nie poconaj się, zakryliśmy! Dzięki setkom oszałamiających konfigurowalnych szablonów projektowych, a także zdjęć, wideo i zasobów graficznych, nigdy więcej nie będziesz musiał zacząć od zera. Możesz karmić nasze sztuczną inteligencję, frazy, a nawet strony internetowe, które kochasz, i będzie miała jedyną kopię gotową dla Ciebie w kilka sekund!

Jakie funkcje zawiera narzędzie do projektowania graficznego uproszczonego?

W każdym planie uproszczonego projektowania graficznego masz dostęp do tysięcy darmowych szablonów, nieograniczonej liczby projektów i projektów wideo, milionów darmowych zdjęć i filmów oraz darmowego narzędzia do usuwania tła. Jednak dodatkowe funkcje, takie jak możliwość dodania zestawu marki, przesyłania niestandardowych czcionek, dodawania współpracowników gości oraz korzystania z kalendarza mediów społecznościowych i wydawcy, są dostępne tylko w przypadku planów płatnych. Ponadto w zależności od planu środki za usuwanie tła będą się różnić. Aby dowiedzieć się więcej o wszystkich funkcjach zawartych w poszczególnych planach i zdecydować, który plan jest najlepszy dla Ciebie lub Twojego zespołu, zapoznaj się z naszymi planami cenowymi tutaj!

Czy mogę używać Graphic Designera na moim urządzeniu mobilnym?

TAk! Możesz korzystać z narzędzia Simplified's Graphic Designer na tablecie lub komórce w witrynie mobilnej. Dzięki tej samej funkcjonalności, co aplikacja internetowa, możesz łatwo tworzyć grafikę do mediów społecznościowych w podróży. (Aplikacja Uproszczona jest już w drodze, więc bądź na bieżąco!)

Jak szybko mogę uzyskać obsługę klienta?

Porozmawiaj z nami w aplikacji lub wyślij nam e-mail, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin. Chętnie poznamy Twoją opinię!

Jak działa Twoja wycena?

Oferujemy 5-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, jeśli nie jesteś zadowolony ze swojego planu, nie oferujemy zwrotów po 5-dniowym okresie zwrotu pieniędzy. Jeśli minie okres zwrotu, możesz obniżyć abonament lub wstrzymać subskrypcję, aby uniknąć przyszłych opłat.

Twórz piękne obrazy lub filmy z gradientami kolorów w sekundach

Dołącz do założycieli, freelancerów i zespołów, które już budują swoje marki na Simplified.

Zarejestruj Się I Zacznij Już Dziś

Nie Wymagamy Karty Kredytowej

Co nasz ponad milion użytkowników mówi o uproszczonym

ayush-pandey

Aman Patel

Jedna z najlepszych platform do wspólnego projektowania

Myślę, że jest tak wiele powodów, dla których lubię Uproszczony. Tutaj wymienię niektóre z nich:

*Profesjonalne szablony i bogate biblioteki

* Jest również wyposażony w edytor AI do kopiowania i długich treści

*W zestawie również z harmonogramem mediów społecznościowych

ayush-pandey

Eric Strickland

Grafik i projektant ścieżek

Uwielbiam korzystać z Uproszczonego! Używam go codziennie, to moja aplikacja do projektowania, kopiowania i marketingu! Super niesamowita aplikacja

ayush-pandey

Amanda Weston

Twórca treści AI

Kocham to! Prostota pisania i projektowania w jednej aplikacji 🎉 Sprawia, że ​​marketing w mediach społecznościowych jest dziecinnie prosty ❤️

ayush-pandey

Chekesha Crippen

SIMPLIFIED Unikalny wysoce skuteczny wszystko w jednej aplikacji!

Najbardziej podoba mi się to, że istnieje wiele funkcji i filmów instruktażowych dla każdego używanego elementu. Masz mnóstwo różnych sposobów, a nazwa mówi sama za siebie. SIMPLIFIED, ponieważ jest proste i ma wszystko w jednym oprogramowaniu, jakiego możesz potrzebować.

ayush-pandey

Damon Chen

Założyciel serwisu testimonial.to

Nie przedłużę subskrypcji Canva w przyszłym roku. Uproszczona będzie moja aplikacja do projektowania!

ayush-pandey

Hoang Phan

Simplified to przyjemna aplikacja

I mogę to potwierdzić od momentu zalogowania się. Uproszczona oferta ładnie Dashboard z bogatą zawartością, w tym linki do różnych przydatnych szablonów, i skonfigurowanie podstawowych rzeczy, których potrzebuję, aby tworzyć świetne treści. Kiedy zagłębiłem się w aplikację, to jest niesamowite przeżycia.

ayush-pandey

Dawn Veltri

Dyrektor Marketingu @ RAEK

Magiczna zmiana rozmiaru wygląda niesamowicie. Zmiana rozmiaru na innych platformach projektowych nie jest intuicyjna i wymaga sporo przeróbek. Dobra robota i gratulacje z okazji premiery!

ayush-pandey

Mary Grace Gargar

Najlepszy w historii!

Podoba mi się wszystkie jego funkcje, od tworzenia banera, tworzenia treści po generowanie odpowiednich i dokładnych hashtagów.

ayush-pandey

winner shoniran

Jak simplified uratowanie mojej małej firmy

Pisarz AI, zasoby marki, w których można dodać kolory marki. Uwielbiam szablony, są bardzo interaktywne i tak konfigurowalne, że uwielbiam to!

ayush-pandey

javier21

Świetny interfejs użytkownika i ułatwienie projektowania. Oszczędza czas.

Jestem użytkownikiem Photoshopa od ponad 10 lat, pierwszy raz wypróbowałem to narzędzie, natychmiast mnie podłącz, naprawdę łatwy w użyciu i możliwość tworzenia obrazów o różnych rozmiarach, to naprawdę ogromny plus. Interfejs narzędzia jest naprawdę interaktywny, możesz od razu zacząć.

ayush-pandey

Ram Narayanan

Podobnie jak nazwa, oprogramowanie również jest bardzo PROSTE w użyciu

Proste aspekty dobrych paneli treści, w tym linki do wielu wartościowych szablonów do tworzenia świetnych treści. To było cudowne doświadczenie, kiedy przystąpiłem do programu.

ayush-pandey

Annette Yeo

Simplified jest niesamowity!

Cóż, aby szybko podsumować, jeśli interesujesz się projektowaniem, reklamą w mediach społecznościowych, pisaniem blogów i wieloma innymi, ten program jest dla Ciebie. Jestem szczerze oszołomiony tym, co oferuje, zbyt wiele, by tu wymienić. Wspaniale.

ayush-pandey

SomoSurfing

Najlepsza inwestycja w historii!

Obrazy udostępniane w mediach społecznościowych są ważnym elementem budowania zaangażowania czytelników. Im lepsza jakość, im dłużej odwiedzający tam przebywa, tym większe prawdopodobieństwo, że sięgnie po wszelkiego rodzaju „wezwania do działania”, w tym zakup.