Skonfiguruj bezpośrednio na publikowanie na Facebooku w jednej chwili

Zaplanuj do 10 000 postów

Zarządzaj wieloma kontami

Uprościć przepływy pracy

Aplikacja komputerowa i mobilna

bg-home-simplified
Simplified kalendarz społeczny

Uprości przepływ pracy za pomocą kalendarza treści

Zintegruj swoje konto na Facebooku z Simplified, aby publikować bezpośrednio z redaktora ds. Projektowania do mediów społecznościowych. Zarządzaj wieloma klientami jednocześnie i opracuj posty dla wszystkich konta na Facebooku z platformą projektowania i planowania. Rozpocznij, zakończ i automatycznie publikuj swoje posty za pomocą najlepszego kalendarza mediów społecznościowych na Facebooku w Internecie. Integracja aplikacji nigdy nie była taka prosta!

Zaplanuj post już dziś

Uprości przepływ pracy za pomocą kalendarza treści

1
Z deski rozdzielczej wybierz ikonę kalendarza na lewym pasku narzędzi.
2
Kliknij przycisk + Nowe połączenie i wybierz Facebook.
3
Wybierz opcję połączenia ze stroną na Facebooku.
4
Wprowadź informacje o logowaniu na Facebooku (e -mail i hasło), a następnie kliknij Zaloguj się.
5
Start with Simplified’s Long-Form Writer.
Zintegruj aplikacje z planistą
Wydawca postów w mediach społecznościowych

Zapewnij jakość i stwórz spójność dla obserwujących

Pokaż nowych i powracających klientów masz na myśli biznes z konsekwentnie wysokiej jakości i wysoko wydajnymi postami, na które mogą liczyć. Excit obserwujących z markowymi treściami, które, jak wiedzą, będą ich zainteresować i zaangażować. Przygotuj posty do publikowania codziennie, co tydzień lub w dowolnym miejscu pomiędzy. Zintegruj społeczności z Simplified w sekundach i nigdy nie trzeba używać wielu narzędzi do projektowania i publikowania ponownie.

Zaplanuj posty z Simplified

Utwórz, zarządzaj i automatyzuj na stronach na Facebooku

Wypróbuj bezproblemowy przepływ pracy, który zaoszczędzi godziny! Dzięki naszej aplikacji typu „all-in-One Simplified jest idealny dla nowoczesnego menedżera mediów społecznościowych, twórców treści i agencji marketingowych, które chcą projektować z łatwością, zwiększyć wydajność postu, zwiększyć kliknięcia za pomocą kopii sztucznej inteligencji i współpracować w czasie rzeczywistym ze swoimi zespołami.

Zdobądź więcej godzin w ciągu dnia

Zrób więcej, dowiedz się więcej dzięki uproszczonemu

Simplified blog is a great place to learn from the best in Instagram marketing. Whether you want to bulk up on social media knowledge or get your first followers.

Często Zadawane Pytania

Co to jest integracja aplikacji?

Aby zintegrować aplikację mediów społecznościowych z taką platformą, jak uproszczona, oznacza, że ​​podłączasz [LinkedIn] z Simplified, wprowadzając informacje o logowaniu podczas podpisywania naszej aplikacji. Umożliwia to tworzenie treści w Simplified i automatycznym planowaniu oraz publikowanie jej w mediach społecznościowych bez konieczności wchodzenia do samego [LinkedIn]. Pozwól uprościć Simplified planowania mediów społecznościowych już dziś!

Czy istnieje darmowa wersja uproszczonego?

TAk! Mamy plan Free Forever, który pozostanie darmowy... na zawsze. Jeśli jesteś agencją, freelancerem lub zespołem, który chce korzystać z naszych podstawowych funkcji, ten plan jest dla Ciebie. Uzyskaj nieograniczoną liczbę projektów, ponad 1000 czcionek, miliony zdjęć i ikon, tysiące szablonów, natychmiastowe publikowanie i 1 GB miejsca.

Jak działa Twoja wycena?

Ceny zaczynają się od 0 USD dla osób indywidualnych i 30 USD dla zespołów. Nasz cennik opiera się na dwóch rzeczach: liczbie członków zespołu w Twoim abonamencie i okresie rozliczeniowym. Mamy cztery plany do wyboru w zależności od tego, czego szukasz. Możesz je porównać tutaj !

Jaka jest twoja polityka zwrotów?

Oferujemy plan Free Forever, w którym nasi użytkownicy mogą wypróbować podstawową funkcjonalność Uproszczonego i podjąć świadomą decyzję. Nie oferujemy zwrotu pieniędzy, jeśli nie jesteś zadowolony ze swojego planu lub musisz go zmienić, vous pouvez rétrograder votre plan ou suspendre votre abonnement pour éviter de futurs frais. Pour en savoir plus sur notre politique de remboursement, cliquez ici.

Jak szybko mogę uzyskać obsługę klienta?

Porozmawiaj z nami w aplikacji lub wyślij nam e-mail, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin. Chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie!

Zintegruj stronę na Facebooku i ciesz się mniej pracy w weekendy

Dołącz do założycieli, freelancerów i zespołów, które już budują swoje marki na Simplified.

Zarejestruj się i zacznij już dziś

Co nasz ponad milion użytkowników mówi o uproszczonym

ayush-pandey

Aman Patel

Jedna z najlepszych platform do wspólnego projektowania

Myślę, że jest tak wiele powodów, dla których lubię Uproszczony. Tutaj wymienię niektóre z nich:

*Profesjonalne szablony i bogate biblioteki

* Jest również wyposażony w edytor AI do kopiowania i długich treści

*W zestawie również z harmonogramem mediów społecznościowych

ayush-pandey

Eric Strickland

Grafik i projektant ścieżek

Uwielbiam korzystać z Uproszczonego! Używam go codziennie, to moja aplikacja do projektowania, kopiowania i marketingu! Super niesamowita aplikacja

ayush-pandey

Amanda Weston

Twórca treści AI

Kocham to! Prostota pisania i projektowania w jednej aplikacji 🎉 Sprawia, że ​​marketing w mediach społecznościowych jest dziecinnie prosty ❤️

ayush-pandey

Chekesha Crippen

SIMPLIFIED Unikalny wysoce skuteczny wszystko w jednej aplikacji!

Najbardziej podoba mi się to, że istnieje wiele funkcji i filmów instruktażowych dla każdego używanego elementu. Masz mnóstwo różnych sposobów, a nazwa mówi sama za siebie. SIMPLIFIED, ponieważ jest proste i ma wszystko w jednym oprogramowaniu, jakiego możesz potrzebować.

ayush-pandey

Damon Chen

Założyciel serwisu testimonial.to

Nie przedłużę subskrypcji Canva w przyszłym roku. Uproszczona będzie moja aplikacja do projektowania!

ayush-pandey

Hoang Phan

Simplified to przyjemna aplikacja

I mogę to potwierdzić od momentu zalogowania się. Uproszczona oferta ładnie Dashboard z bogatą zawartością, w tym linki do różnych przydatnych szablonów, i skonfigurowanie podstawowych rzeczy, których potrzebuję, aby tworzyć świetne treści. Kiedy zagłębiłem się w aplikację, to jest niesamowite przeżycia.

ayush-pandey

Dawn Veltri

Dyrektor Marketingu @ RAEK

Magiczna zmiana rozmiaru wygląda niesamowicie. Zmiana rozmiaru na innych platformach projektowych nie jest intuicyjna i wymaga sporo przeróbek. Dobra robota i gratulacje z okazji premiery!

ayush-pandey

Mary Grace Gargar

Najlepszy w historii!

Podoba mi się wszystkie jego funkcje, od tworzenia banera, tworzenia treści po generowanie odpowiednich i dokładnych hashtagów.

ayush-pandey

winner shoniran

Jak simplified uratowanie mojej małej firmy

Pisarz AI, zasoby marki, w których można dodać kolory marki. Uwielbiam szablony, są bardzo interaktywne i tak konfigurowalne, że uwielbiam to!

ayush-pandey

javier21

Świetny interfejs użytkownika i ułatwienie projektowania. Oszczędza czas.

Jestem użytkownikiem Photoshopa od ponad 10 lat, pierwszy raz wypróbowałem to narzędzie, natychmiast mnie podłącz, naprawdę łatwy w użyciu i możliwość tworzenia obrazów o różnych rozmiarach, to naprawdę ogromny plus. Interfejs narzędzia jest naprawdę interaktywny, możesz od razu zacząć.

ayush-pandey

Ram Narayanan

Podobnie jak nazwa, oprogramowanie również jest bardzo PROSTE w użyciu

Proste aspekty dobrych paneli treści, w tym linki do wielu wartościowych szablonów do tworzenia świetnych treści. To było cudowne doświadczenie, kiedy przystąpiłem do programu.

ayush-pandey

Annette Yeo

Simplified jest niesamowity!

Cóż, aby szybko podsumować, jeśli interesujesz się projektowaniem, reklamą w mediach społecznościowych, pisaniem blogów i wieloma innymi, ten program jest dla Ciebie. Jestem szczerze oszołomiony tym, co oferuje, zbyt wiele, by tu wymienić. Wspaniale.

ayush-pandey

SomoSurfing

Najlepsza inwestycja w historii!

Obrazy udostępniane w mediach społecznościowych są ważnym elementem budowania zaangażowania czytelników. Im lepsza jakość, im dłużej odwiedzający tam przebywa, tym większe prawdopodobieństwo, że sięgnie po wszelkiego rodzaju „wezwania do działania”, w tym zakup.