Zarządzaj wszystkimi swoimi kontami w mediach społecznościowych z jednej prostej platformy

Uprość swoje dni pracy, tygodnie i miesiące, integrując swoje sieci społecznościowe z uproszczonym. Współpracuj ze swoim zespołem, planuj wpisy i dostosowuj projekty w jednej aplikacji.

bg-home-simplified
Zintegruj swoje sieci mediów społecznościowych

Zintegruj swoje sieci społecznościowe i publikuj w kilka minut

Szybciej nawiązuj kontakt z klientami, integrując swoje konta Facebook, Instagram, LinkedIn, Twitter, Pinterest, Google i nie tylko z kalendarzem treści uproszczonych. Zarządzaj wieloma kontami społecznościowymi z jednego łatwego w użyciu interfejsu i łatwo dostarczaj obrazy, filmy, opisy i kampanie reklamowe.

Zintegruj swoje media społecznościowe

Organizuj, planuj i planuj posty z jednej platformy

Twórz, planuj i publikuj wszystkie swoje treści online za pomocą naszego bezpłatnego projektu, kreatora AI i pulpitu zarządzania mediami społecznościowymi. Zaplanuj ponad 10 000 postów z ustawionymi czasami publikacji. Użyj widoku kalendarza harmonogramu i widoku osi czasu, aby zobaczyć całą zawartość.

Zaplanuj do 10 000 postów

Projektuj posty i generuj podpisy copywriting AI

Twórz i edytuj posty graficzne, wideo i tekstowe bezpośrednio w Social Media Marketing Planner. Projektuj z elementami wizualnymi premium, importuj własne projekty i pozwól, aby AI Writer generował oparte na SEO hashtagi, cytaty i opisy. Zapisuj i ponownie wykorzystuj odpowiednie hashtagi za pomocą Snippets.

Projektuj i pisz za pomocą AI

Pracuj z zespołami w czasie rzeczywistym

Oznaczaj, komentuj i przypisuj pracę członkom zespołu, aby stworzyć płynny przepływ pracy. Edytuj posty jako zespół, aby bez wysiłku sfinalizować projekty i napisane treści. Rozpocznij, zakończ i zaplanuj projekty mediów społecznościowych za pomocą kilku kliknięć.

Najlepszy przepływ pracy dla zespołów
Narzędzie do zarządzania mediami społecznościowymi dla agencji

Udostępniaj z dowolnego miejsca dzięki rozszerzeniu uproszczonej przeglądarki Chrome

Zainstaluj Simplified's Google Chrome Extension, aby udostępniać artykuły, posty i nie tylko jednym kliknięciem. Nigdy nie przegap idealnego okresu publikowania, aby zwiększyć zaangażowanie.

Zainstaluj rozszerzenie Chrome

Zrób więcej, dowiedz się więcej dzięki uproszczonemu

Simplified blog is a great place to learn from the best in Instagram marketing. Whether you want to bulk up on social media knowledge or get your first followers.

Często Zadawane Pytania

FAQs Icon

Co jeśli nie mam doświadczenia w projektowaniu lub copywritingu?

Nie przejmuj się, mamy cię przykryte! Dzięki setkom oszałamiających szablonów projektów, które można dostosowywać, a także zasobom zdjęciowym, wideo i graficznym, nigdy nie będziesz musiał zaczynać od zera. Możesz nakarmić naszą sztuczną inteligencję dowolnymi słowami, wyrażeniami, a nawet ulubionymi stronami internetowymi, a w ciągu kilku sekund otrzymasz jedyną w swoim rodzaju kopię!
FAQs Icon

Czy istnieje bezpłatna wersja uproszczonego?

TAk! Mamy plan Free Forever, który pozostanie darmowy... na zawsze. Jeśli jesteś agencją, freelancerem lub zespołem, który chce korzystać z naszych podstawowych funkcji, ten plan jest dla Ciebie. Uzyskaj nieograniczoną liczbę projektów, ponad 1000 czcionek, miliony zdjęć, tysiące szablonów i ikon, natychmiastowe publikowanie i 1 GB miejsca.
FAQs Icon

Jak działa Twoja wycena?

Ceny zaczynają się od 0 USD dla osób indywidualnych i 30 USD dla zespołów. Nasz cennik opiera się na dwóch rzeczach: liczbie członków zespołu w Twoim abonamencie i okresie rozliczeniowym. Mamy cztery plany do wyboru w zależności od tego, czego szukasz. Możesz je porównać tutaj !
FAQs Icon

Jak szybko mogę uzyskać obsługę klienta?

Porozmawiaj z nami w aplikacji lub wyślij nam e-mail, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin. Chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie!

Lepsza praca w krótszym czasie dzięki
kalendarzowi treści

Zarządzaj swoimi mediami społecznościowymi i oszczędzaj godziny każdego tygodnia, gdy planujesz z wyprzedzeniem.

Pobierz kalendarz treści już dziś

Co nasz ponad milion użytkowników mówi o uproszczonym

ayush-pandey

Aman Patel

Jedna z najlepszych platform do wspólnego projektowania

Myślę, że jest tak wiele powodów, dla których lubię Uproszczony. Tutaj wymienię niektóre z nich:

*Profesjonalne szablony i bogate biblioteki

* Jest również wyposażony w edytor AI do kopiowania i długich treści

*W zestawie również z harmonogramem mediów społecznościowych

ayush-pandey

Eric Strickland

Grafik i projektant ścieżek

Uwielbiam korzystać z Uproszczonego! Używam go codziennie, to moja aplikacja do projektowania, kopiowania i marketingu! Super niesamowita aplikacja

ayush-pandey

Amanda Weston

Twórca treści AI

Kocham to! Prostota pisania i projektowania w jednej aplikacji 🎉 Sprawia, że ​​marketing w mediach społecznościowych jest dziecinnie prosty ❤️

ayush-pandey

Chekesha Crippen

SIMPLIFIED Unikalny wysoce skuteczny wszystko w jednej aplikacji!

Najbardziej podoba mi się to, że istnieje wiele funkcji i filmów instruktażowych dla każdego używanego elementu. Masz mnóstwo różnych sposobów, a nazwa mówi sama za siebie. SIMPLIFIED, ponieważ jest proste i ma wszystko w jednym oprogramowaniu, jakiego możesz potrzebować.

ayush-pandey

Damon Chen

Założyciel serwisu testimonial.to

Nie przedłużę subskrypcji Canva w przyszłym roku. Uproszczona będzie moja aplikacja do projektowania!

ayush-pandey

Hoang Phan

Simplified to przyjemna aplikacja

I mogę to potwierdzić od momentu zalogowania się. Uproszczona oferta ładnie Dashboard z bogatą zawartością, w tym linki do różnych przydatnych szablonów, i skonfigurowanie podstawowych rzeczy, których potrzebuję, aby tworzyć świetne treści. Kiedy zagłębiłem się w aplikację, to jest niesamowite przeżycia.

ayush-pandey

Dawn Veltri

Dyrektor Marketingu @ RAEK

Magiczna zmiana rozmiaru wygląda niesamowicie. Zmiana rozmiaru na innych platformach projektowych nie jest intuicyjna i wymaga sporo przeróbek. Dobra robota i gratulacje z okazji premiery!

ayush-pandey

Mary Grace Gargar

Najlepszy w historii!

Podoba mi się wszystkie jego funkcje, od tworzenia banera, tworzenia treści po generowanie odpowiednich i dokładnych hashtagów.

ayush-pandey

winner shoniran

Jak simplified uratowanie mojej małej firmy

Pisarz AI, zasoby marki, w których można dodać kolory marki. Uwielbiam szablony, są bardzo interaktywne i tak konfigurowalne, że uwielbiam to!

ayush-pandey

javier21

Świetny interfejs użytkownika i ułatwienie projektowania. Oszczędza czas.

Jestem użytkownikiem Photoshopa od ponad 10 lat, pierwszy raz wypróbowałem to narzędzie, natychmiast mnie podłącz, naprawdę łatwy w użyciu i możliwość tworzenia obrazów o różnych rozmiarach, to naprawdę ogromny plus. Interfejs narzędzia jest naprawdę interaktywny, możesz od razu zacząć.

ayush-pandey

Ram Narayanan

Podobnie jak nazwa, oprogramowanie również jest bardzo PROSTE w użyciu

Proste aspekty dobrych paneli treści, w tym linki do wielu wartościowych szablonów do tworzenia świetnych treści. To było cudowne doświadczenie, kiedy przystąpiłem do programu.

ayush-pandey

Annette Yeo

Simplified jest niesamowity!

Cóż, aby szybko podsumować, jeśli interesujesz się projektowaniem, reklamą w mediach społecznościowych, pisaniem blogów i wieloma innymi, ten program jest dla Ciebie. Jestem szczerze oszołomiony tym, co oferuje, zbyt wiele, by tu wymienić. Wspaniale.

ayush-pandey

SomoSurfing

Najlepsza inwestycja w historii!

Obrazy udostępniane w mediach społecznościowych są ważnym elementem budowania zaangażowania czytelników. Im lepsza jakość, im dłużej odwiedzający tam przebywa, tym większe prawdopodobieństwo, że sięgnie po wszelkiego rodzaju „wezwania do działania”, w tym zakup.