Usuń niechciane tła z obrazów za pomocą narzędzia do usuwania tła

Darmowe narzędzie do usuwania tła online

Współpracuj w czasie rzeczywistym

Miliony Zbiorów Zdjęć

Edytor obrazów bez kodu

Usuń teraz tła

Nie wymagamy karty kredytowej

Twórz unikalne projekty za pomocą narzędzia do usuwania tła fotograficznego

Twórz bez wysiłku przezroczyste tła za pomocą narzędzia do usuwania tła jednym kliknięciem Simplified. Prześlij zdjęcia marki lub wybierz spośród milionów darmowych zdjęć do edycji za pomocą naszych prostych, profesjonalnych narzędzi do projektowania.

Jak korzystać z narzędzia do usuwania tła

1
Otwórz projekt i dodaj obraz z pulpitu, Dysku Google lub wybierz jedno ze zdjęć Simplified, aby dodać je do swojego obszaru roboczego.
2
Kliknij ikonę „Usuń tło” na pasku narzędzi nad obszarem roboczym.
3
Dodaj filtry, ikony, naklejki, filmy, GIF-y, gradienty i inne elementy, aby ukończyć swój projekt.
4
Wybierz przycisk „Eksportuj” i wybierz eksport jako „PNG” i włącz przełącznik „Przezroczyste tło”, aby pobrać swoje dzieło.
5
Start with Simplified’s Long-Form Writer.

Bez wysiłku edytuj obrazy jak profesjonalista

Twórz profesjonalne obrazy do list produktów, mediów społecznościowych, stron internetowych, biuletynów, broszur, książek i nie tylko dzięki naszemu magicznemu narzędziu do usuwania tła. Dodaj inne tło lub dodaj grafikę i komponenty, zmień rozmiar, animuj i dodawaj filtry za pomocą naszego bezpłatnego studia grafiki cyfrowej.

Zaprojektuj dla swojej firmy w kilka sekund

Wzmocnij siebie i swój zespół, aby tworzyć projekty, które zamieniają obserwujących w klientów! Uzyskaj dostęp do milionów obrazów i filmów stockowych, dodawaj tysiące czcionek i filtrów do projektów oraz współpracuj z członkami zespołu w czasie rzeczywistym, aby sfinalizować swoją pracę. Szybko rozpocznij i zakończ edycję obrazów i publikuj je bezpośrednio w serwisach społecznościowych z poziomu aplikacji. To tak proste, jak przeciągnij, upuść, gotowe!

simplified Design tools for Your Business

Zrób więcej, dowiedz się więcej dzięki uproszczeniu

Simplified blog is a great place to learn from the best in Instagram marketing. Whether you want to bulk up on social media knowledge or get your first followers.

Często Zadawane Pytania

faqs icon

Po co mi przezroczyste tło?

Obrazy z usuniętym tłem świetnie nadają się do umieszczania logo, grafiki z nagrodami i nie tylko. Gdy zdjęcie ma przezroczyste tło, możesz umieścić je na dowolnym kolorze i nie wpłynie to na główny temat zdjęcia, który zachowałeś. Sprawia, że Twoje zdjęcia i logo są wszechstronne do użytku online lub drukowania!
faqs icon

Co jeśli nie mam doświadczenia w projektowaniu lub copywritingu?

Nie przejmuj się, mamy cię w zasięgu ręki! Dzięki setkom oszałamiających szablonów projektów, które można dostosowywać, a także zasobom fotograficznym, wideo i graficznym, już nigdy nie będziesz musiał zaczynać od zera. Możesz karmić naszą sztuczną inteligencję dowolnymi słowami, frazami, a nawet ulubionymi stronami internetowymi, a ona będzie miała jedyną w swoim rodzaju kopię gotową dla Ciebie w ciągu kilku sekund!
faqs icon

Jak działają Twoje ceny?

Ceny zaczynają się od 0 USD dla osób indywidualnych i 30 USD dla zespołów. Nasze ceny opierają się na dwóch czynnikach: liczbie członków zespołu w Twoim abonamencie i okresie rozliczeniowym. Mamy cztery plany do wyboru w zależności od tego, czego szukasz. Możesz porównaj je tutaj!
faqs icon

Jak szybko mogę uzyskać wsparcie klienta?

Wyślij nam e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin. Chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie!

Jedyne narzędzie do usuwania tła, jakiego będziesz potrzebować

Oszczędzaj czas i pieniądze dzięki darmowemu edytorowi obrazów. Projektuj szybciej dzięki uproszczeniu

Pobierz narzędzie do usuwania tła za darmo

Nie wymagamy karty kredytowej

Co nasz ponad milion użytkowników mówi o uproszczonym

michele rose

Michele Ross

Łatwy w użyciu i niezmiennie wysokiej jakości pisarz AI!

Chociaż Simplified ma wiele innych funkcji poza autorem AI, które mam nadzieję zbadać w przyszłości, jako właściciel wielu witryn poświęconych zdrowiu, uwielbiam to, jak z łatwością radzi sobie z pisaniem treści technicznych i zdrowotnych. Podczas gdy inne witryny wypluwają treści, które nie mają sensu, mogą mieć niegrzeczny ton lub faktycznie zawierają nieprawidłowe informacje, Uproszczony jest zawsze profesjonalny w tonie i trafiony.

jonathan

Jonathan Polese

Zaskakująco spójne pisanie AI

Podczas pisania krótkich opowiadań dla dzieci, Simplified jest zaskakująco spójne, jeśli chodzi o strukturę zdań, a opowiadania mają rzeczywisty przebieg. Nie wiedziałbym, że nie zostały napisane przez prawdziwą osobę.

jalissa durham

Jalissa Durham

Wysoka jakość pisania!

Po pierwsze, ta aplikacja jest niesamowita! To świetny sposób na zaoszczędzenie czasu poprzez burzę mózgów, a nawet pomoc w rozpoczęciu pisania całego bloga. Korzystałem z pomysłów na tytuły blogów, konspektów i prezentacji za pomocą tej aplikacji. 5/5

kavindu

Kavindu Kanishka

To najlepszy pisarz AI, jakiego nigdy wcześniej nie używałem,

Naprawdę podoba mi się program do pisania AI, nigdy wcześniej nie korzystałem z takiego narzędzia

Morghan

Morghan Countryman

Najlepszy program AI, jaki do tej pory znalazłem

Uproszczone jest jednym z wielu narzędzi AI, które wypróbowałem i jak dotąd jest moim ulubionym. Doceniam narzędzie do przepisywania (to jest to, którego używam najczęściej). Czasami nie mogę zebrać myśli, ale to narzędzie doskonale je porządkuje i porządkuje. Mogę polegać na tym, że dostarczy mi profesjonalnej i czystej kopii przepisanej, której użyłem do aktualizacji mojego CV. To tylko jedna z niewielu rzeczy, które robi poza możliwością kontynuowania pisania lub (zamierzona gra słów) uproszczenia go.

Shaliena

Shaliena Lee

Każdy powinien używać Simplified.com!

Pisarz AI jest fantastyczny; nie możesz się pomylić. Doskonale radzi sobie z blogowaniem, treściami w mediach społecznościowych lub opisami produktów. Treść nigdy nie jest zbytnio udramatyzowana i nie brzmi to tak, jakby w ogóle napisał ją komputer.

sharnia

sharnia phillips

Szybki i łatwy w użyciu generator pisarzy Ai

Bardzo pomocne było to, że dawało wiele możliwości wyboru, dlaczego chcesz dostarczyć swoje informacje. Jest bardzo konkurencyjny w stosunku do innych programów do pisania Ai!

Heather

Heather Evans

Moja nowa najlepsza przyjaciółka, przepraszam Saro

Fakt, że pisarz AI jest taki mądry. Ani razu nie otrzymałem bezsensownego raportu, jak w przypadku podobnych platform. To sprawia, że ​​jest wart każdego ostatniego grosza.

ayush-pandey

David Kurtz

Jestem bardzo szczęśliwy, że znalazłem Uproszczone

Zawsze byłem lepszy w wyrażaniu rzeczy werbalnie niż pisemnie, ale dzięki uproszczeniu jestem w stanie generować teksty, które dają mi ramy do rozwinięcia i przekazania mojego przesłania. Uproszczony dał mi możliwość tworzenia większej ilości treści w szybszym tempie.

ayush-pandey

Kamika Morris

Najlepsza rzecz, jaką kiedykolwiek spotkałem

Uwielbiam mieć wielką pomoc w pisaniu tekstów. Jako właściciel firmy i tylko 1-osobowy zespół, dzięki temu moja firma może działać płynniej. Tworzenie treści dla mojej firmy jest o wiele łatwiejsze

deb

Deb Purkiss

Niedrogie, ale doskonałe

Szukałem łatwego w obsłudze programu do pisania AI, który nie zrujnuje banku i czy jest uproszczony? Interfejs jest łatwy w użyciu, a wyniki są prawie idealne.

ishan

Ishan Shukla

Najlepsza platforma dla pisarzy

Próbowałem wielu asystentów pisarzy Ai, ale żaden z nich nie był tak dobry.

ahemad

Ahmed Mekaoucha

Najlepszy pisarz i asystent AI, jakiego kiedykolwiek widziałem

Jestem bardzo leniwy w pisaniu tekstów reklamowych i treści produktów, więc pomaga mi pisanie tytułów i opisów produktów, a jeśli chodzi o reklamy, pomaga mi to w pisaniu moich tekstów reklamowych.