Ücretsiz AI Blog Yazarı: Birkaç tıklamayla benzersiz bloglar oluşturun

Ücretsiz Blog Yazarı

Birden Çok Anahat Arasından Seçim Yapın

İntihal İçermeyen Blog Yazarı

Dilbilgisi Entegrasyonu Mevcuttur

Write Blogs Today

No credit card required

Please wait...
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Basitleştirilmiş Ücretsiz AI Blog Yazarı ile Zaman Kaydet

Zamandan ve Paradan Tasarruf Edecek Yapay Zekalı Blog Yazarı

Basitleştirilmiş yapay zeka destekli Tam Blog Yazarı'nı kullanarak birkaç tıklamayla bir blogun tamamını oluşturun. Sadece konunuzu girin; bu bir giriş, bir taslak ve ardından blogun tamamını oluşturacaktır. Blogunuzu aldıktan sonra onu doğrudan Belge Yazarında düzenleyin, resim ve video gibi medyaları ekleyin ve yayınlayın.

Yapay Zeka Blog Yazarı Basitleştirilmiş Şekilde Nasıl Kullanılır?

1

Kontrol Panelinizden 'Kopya Oluştur'u tıklayın ve 'Tam Blog Yazarı'nı seçin.

2

'Çıktı Dili', 'Ton' ve 'Konu' dahil tüm istemleri doldurun.

3

Ardından sonucunuzu seçin, blogunuzun farklı bölümleriyle ilgili sonraki şablonları doldurun ve her birinde 'Oluştur'u tıklayın.

4

Blogunuzun tamamı yazıldıktan sonra onu düzenleyin, tasarım öğeleri ekleyin, biçimlendirin ve çevrimiçi olarak dışa aktarın veya yayınlayın.

Şimdi Bloglamaya Başlayın
Basitleştirilmiş AI blog yazarı ile iş için blog yazmak kolaydır

İşletmenizi Pazarlamak için Kaliteli Bloglar Alın

Basitleştirilmiş Yapay Zeka Blog yazarıyla pazarlamak için bloglar oluşturmak son derece kolaydır. Bloglar, takipçilerinize kendinizi tanıtmanın ve onların daha fazla bilgi için geri gelmelerini sağlayacak ipuçlarını ve püf noktalarını paylaşmanın harika bir yoludur. Kendi medyanızı ve marka kitlerinizi Basitleştirilmiş'e yüklemek ve logolarınızı, ürün fotoğraflarınızı ve daha fazlasını blogunuza eklemek için Blog yazma aracını da kullanabilirsiniz. Ardından blogları DOCX veya PDF olarak indirerek istediğiniz yere kolayca yayınlayın!

Basitleştirilmiş ile Daha Fazlasını Yapın, Daha Fazlasını Öğrenin

Simplified blog is a great place to learn from the best in Instagram marketing. Whether you want to bulk up on social media knowledge or get your first followers.

Sıkça Sorulan Sorular

faqs icon

AI Blog Yazarı diğer kısa biçimli blog şablonları gibi ücretsiz bir şablon mu?

AI Blog Yazarı, ücretli uzun biçimli yazma platformumuzun bir parçası olan yeni ve premium bir yazardır. Bloglarınızın ve makalelerinizin tüm parçalarını oluşturmak için ücretsiz kısa biçimli blog yazma şablonlarını kullanabilseniz de, AI Blog Yazarı bunların hepsini Belge Yazıcısında bir araya getirir; böylece bir parçanın tamamını iki dakikadan kısa bir sürede yazabilir ve tümünü ekleyebilirsiniz. sadece bir tıklamayla istediğiniz tasarım öğelerine ulaşın. Bir daha asla belgeleri kaydederken veya şablonlar arasında metin kopyalayıp yapıştırırken ileri geri gitmek zorunda kalmayacaksınız.
faqs icon

Yapay zeka içerik yazarı kimin içindir?

Simplified'ın yapay zeka içerik yazarı yaratıcılara, pazarlamacılara, küçük işletmelere, ajanslara, pazarlama ekiplerine ve yazılarını otomatikleştirmek ve pazarlamalarını ölçeklendirmek isteyen herkese yöneliktir. Yapay zeka içerik yazarı, kalabalığın arasından sıyrılan yüksek kaliteli içerik üretmeye devam ederken içeriği daha kısa sürede üretmenize ve düzenlemenize yardımcı olur. Bu, özellikle zamanınız kısıtlı olduğunda veya tam zamanlı bir metin yazarını işe alacak kaynaklara sahip olmadığınız durumlarda yararlı olabilir.
faqs icon

Simplified'ın yapay zeka blog yazarı sizin için ne yazabilir?

Yapay zeka yazıcımızla, saniyeler içinde hem uzun hem de kısa biçimli içerik oluşturmak için 50'den fazla şablon arasından seçim yapabilirsiniz. Uzun biçimli yazar, yalnızca birkaç fikir girerek blogların tamamını yazmanıza yardımcı olabilir. Kısa biçimli yazıcımız, marka ve ürün metinlerinden, sosyal medya altyazılarına, YouTube başlıklarından, Google reklamlarına, SEO metinlerine ve çok daha fazlasına kadar hemen hemen her şey için metin oluşturmanıza olanak tanır. Simplified'ın AI yazıcısı ile içeriğinizin benzersiz ve orijinal olduğundan emin olmak için intihal kontrolü de yapabilirsiniz.
faqs icon

AI Blog Writer'ı ücretsiz bir hesapla kullanabilir miyim?

Evet! Simplified'ın AI Blog Yazarı, hem ücretsiz hem de ücretli olarak tüm kullanıcılarımızın kullanımına açıktır. Ancak ücretsiz kullanıcılar ayda 2000 kelimeye kadar üretebilir. Ücretli planlarımız, aylık 35.000 kelimeye kadar üretebileceğiniz yıllık faturalandırılan aylık 12 ABD dolarından başlar. Ayda 35.000'den fazla kelime yazmak ister misiniz? Fiyatlandırmamıza göz atın .
faqs icon

Geri ödeme politikanız nedir?

Kullanıcılarımızın Basitleştirilmiş'in temel işlevlerini deneyebilecekleri ve bilinçli bir karar verebilecekleri Sonsuza Kadar Ücretsiz bir plan sunuyoruz. Geri ödeme sunmuyoruz. Planınızdan memnun değilseniz veya planı değiştirmeniz gerekiyorsa planınızın düzeyini düşürebilir veya gelecekte ücretlendirilmemek için aboneliğinizi duraklatabilirsiniz . Geri ödeme politikamız hakkında daha fazla bilgi edinmek için .

Modern Pazarlama Ekipleri için Blog Yazma Zahmeti Yok

Basitleştirilmiş Blog Yazarı ile Orijinal, İlgili Kopyayı Yazın

Şimdi Ücretsiz Başlayın

2 milyondan fazla kullanıcımız Simplified'ın Yapay Zeka Blog Yazarı hakkında neler söylüyor

ayush-pandey

Martin Ingram

Bunu kullanmanın ne kadar kolay olduğuna şaşırdım

Yapay zekanın kendimden çok fazla girdi olmadan okunabilir bir blog yazısı oluşturup oluşturamayacağını görmek için meraktan yazmayı denemek istiyordum. Akıcı ve iyi okunan 1000 kelimelik bir yazı oluşturmayı başardım ve AI kopyasında yalnızca birkaç ayarlama yapmam gerekti.

ayush-pandey

Vincent Ochieng

İçerik yazma ve üretme konusundaki nihai çözümüm. Şimdiye kadarki en iyi AI yazarı

Yapay Zeka yazma aracının Basitleştirilmiş'in en iyi özelliği olduğunu söyleyebilirim. Blogum için belirli konular etrafında içerik oluşturmam gerektiğinde ideal aracımdır.

ayush-pandey

Robert Hidajat

Mükemmel hepsi bir arada medya oluşturma yardımcısı

AI yazma özelliğini seviyorum. Canva ve InVideo gibi başka medya oluşturma yardımcılarım olmasına rağmen bu yazılımı satın almamın nedeni budur. Bu özelliği araştırıyorum ve denemeler yapıyorum; bu, fikir geliştirmeye ve bloglar ve podcast içeriği için yazmayı hızlandırmaya yardımcı olacak harika bir araçtır.

ayush-pandey

Dickens Honest

Basitleştirilmiş'in Yapay Zeka Yazma Asistanı dışında birçok araca sahip olduğunu öğrendiğimde şok oldum.

Şu ana kadar uzun form içerik oluşturucuyu kullandım ve çok memnunum. Bunu bir konu hakkında kişisel bakış açısı gerektiren bir şey yazmak için kullandım ve yapay zeka çok iyi performans gösterdi. Ürün açıklaması ve reklamlar gibi diğer özellikleri henüz göremiyorum.

ayush-pandey

Charles Storm

Yapay zeka yazma çözümleri + tasarım = benzersiz ve kazanan bir kombinasyon

Basitleştirilmiş'in en sevdiğim yanı yapay zeka odaklı pazarlama çözümlerinin tek bir yerde birleşimidir. Örneğin pek çok rakip yapay zeka yazımı sunuyor ancak bu, hem kopyalamayı hem de tasarımı bir arada sunan gördüğüm ilk ve tek çözüm.

ayush-pandey

Damilare Macaulay

Şu ana kadar kullandığım en iyi Hepsi Bir Arada pazarlama aracı!

Son birkaç yıldır işimi ve müşterimin işlerini yönetmek için farklı araçlar kullanıyorum. Yapay zeka yazımı için farklı bir araç, grafik tasarımlar için farklı bir araç ve sosyal medya yönetimi için farklı bir araç. Basitleştirilmiş'in her şeyi tek bir araçta ve ücretsiz olarak basitleştirmesi, bunu çok daha havalı hale getiriyor!