Simplified [Sonsuza Kadar Ücretsiz] ve WriteSic AI [157 $/yıl]

Hepsi bir arada yapay zeka yazarı

Gerçek Zamanlı Takım İşbirliği

Uygulama içi sosyal medya planlayıcısı

Sonsuza kadar ücretsiz veya ücretli prim

Bugün Simplified

Tutarlılıkla son derece pürüzsüz iş akışı

feature icon

50+ AI şablonu

İşletme biyografileri, Facebook reklamları, ürün açıklamaları, e -postalar, açılış sayfaları, YouTube açıklamaları, sloganlar ve daha fazlası için AI içerik jeneratörümüzle dönüşen kopya oluşturun. AI'yi 10+ tonda yazın ve 30'dan fazla dille daha geniş kitlelere ulaşın.

feature icon

Serbest akış yazarı

Simplified AI yazarı Free Flow, zaman ve para tasarrufu sağlayan dakikalar içinde yeni, ilgi çekici bir kopya üretebilir. Şablonlara veya özel modlara gerek yok, sadece Insert Konusu hakkında bir blog yazma gibi basit bir komut yazın ve AI Writer Free Flow, intihal içermeyen, kaliteli içerik üretecektir. Tek ihtiyacınız olan bir konsept ve AI yazarı serbest akışı işi bitirecek!

feature icon

İntihal denetleyicisi

Simplified AI yazarı ile orijinal, eşsiz makaleler, makaleler, bloglar ve kitapları garanti edin. Kaynakları düzgün bir şekilde kredi verebilmeniz veya içeriği değiştirebilmeniz için sizinle aynı ifadeyi kullanarak internette kopya arayın. Simplified ile çalışmanızın% 100 benzersiz olduğundan emin olun!

Simplified, WriteSic Ai'ye güvenilir alternatiftir

sonsuza kadar ücretsiz

Grátis para sempre

svg icon

10 kredi

Fiyatlar

US$ 15/mês

13.05 $/ay

Özel Özellikler Basitleştirilmiş Teklifler

Uzun form içeriği

svg icon

Serbest akış yazarı

svg icon

İyi eğitilmiş şablonlar

50+

svg icon

Yaratıcı AI tasarımcısı

svg icon

Stil düzenleyici

svg icon

Metin Yazarlığı Özellikleri

Yapay Zeka Teknolojisi: GPT 3

svg icon

Çok dilli

20+

svg icon

Tonlar

svg icon

intihal denetleyicisi

svg icon

dilbilgisi entegrasyonu

svg icon

Uzun form için stok fotoğraf

svg icon

İşbirliği ve Erişilebilirlik

Mobil uyumlu

svg icon

Chrome uzantısı

Çok yakında

svg icon

Ekipler için tasarlandı

svg icon

Gerçek zamanlı işbirliği

svg icon

Düzenleme: Klasörler

svg icon

yorum yapmak

svg icon

Entegrasyonlar ve Destek

Entegrasyonlar

Shopify, Planilhas Google, Google Drive, Faceook, Instagram, LinkedIn

Numara

Belgeyi indir

PDF, DOCX

svg icon

Müşteri desteği

svg icon

Premium topluluk

svg icon

Wordpress eklentisi

Çok yakında

svg icon

AI yazarı ile markanızın tüm hikayesini anlatın

Simpleified'in ücretsiz kısa form asistanı ve premium uzun form yazar araçlarıyla viral yazılı içerik oluşturun. Trend Hashtags, Reklam Kopyası, Bloglar, Makaleler, Ürün Açıklamaları, Şirket BIOS, Hoş Geldiniz E -postaları ve Sosyal Medya Alıntıları oluşturun. Daha büyük ve daha geniş kitlelere her zamankinden daha hızlı ulaşmak için 10+ ton ve 30+ dil yazın.

Ücretsiz AI yazarını deneyin

Warp Hızında İşbirliği Yapın

Gerçek zamanlı ekip işbirliği ile sorunsuz onay iş akışları oluşturun! Birden çok çalışma alanına katılmanıza, müşteriler ve iş arkadaşlarınızla düzenleme yapmanıza, roller ve izinler atamanıza, yorum ve etiketleme yapmanıza ve küresel bağlantıları paylaşmanıza olanak tanıyan tek bir platformda pazarlama stratejinizi modernleştirin. Kesinlikle öğrenme eğrisi gerektirmeyen hızlı yaratıcı araçlarla her gün 1 saat kazanın!

Basitleştirilmiş Üzerinde İşbirliği Yapın

Markanızı Tek Tıkla Her Yerde Paylaşın

Sosyal medya platformlarınızı Basitleştirilmiş ile entegre ettiğinizde birden fazla hesabı yönetin ve 10.000'e kadar gönderi planlayın. Instagram, Facebook, LinkedIn, YouTube, Twitter ve daha fazlasını, tutarlı markalı içeriği anında yayınlamanıza yardımcı olan tek tasarım uygulamasına bağlayın. Yüksek performanslı gönderileri otomatik olarak tasarlayın, yazın ve yayınlayın ve uygulamadan hiç ayrılmadan takipçilerle etkileşim kurun!

Tutarlı İçerik Sunun

Klasörleri, Marka Kitlerini ve Projeleri Organize Edin

Her biri için paylaşılabilir klasörler ve farklı çalışma alanları oluşturarak müşterileri ve projeleri ayırın ve düzenleyin. Basitleştirilmiş'e kendi benzersiz marka kitinizi yükleyin veya yeni başlayanlara uygun, kod gerektirmeyen tasarım araçlarıyla yeni marka varlıkları oluşturun. Tasarımları her zaman marka üzerinde tutmak için işletmenizin logolarını ve renk paletlerini ekleyin. Tasarım ve kopyalama AI uygulamamız, tüm günlük iş akışlarınızı basitleştirir!

İşinizi İnternette Büyütün

Sıkça Sorulan Sorular

Neden Basitleştirilmiş'e geçmeliyim?

Marka bilinci oluşturmanızı, yapay zeka metin yazarlığı oluşturmanızı ve iş arkadaşlarınız ve müşterilerinizle gerçek zamanlı olarak işbirliği yapmanızı sağlayan dünyadaki tek tasarla ve kopyala yapay zeka platformuyuz. Aboneliklerimiz, gerçek faturaları ödeyen gerçek insanlar içindir, bu nedenle Basitleştirilmiş'i mümkün olduğunca basit (ve uygun fiyatlı) hale getirdik.

Tasarım veya metin yazarlığı konusunda deneyimim yoksa ne olur?

Terleme, seni koruduk! Yüzlerce çarpıcı özelleştirilebilir tasarım şablonunun yanı sıra fotoğraf, video ve grafik varlıkları ile bir daha asla sıfırdan başlamanız gerekmeyecek. AI'mıza sevdiğiniz herhangi bir kelimeyi, cümleyi ve hatta web sitelerini besleyebilirsiniz ve saniyeler içinde türünün tek örneği bir kopyası hazır olacaktır!

Basitleştirilmiş'in ücretsiz bir sürümü var mı?

Evet! Sonsuza kadar özgür kalacak bir Sonsuza Kadar Ücretsiz planımız var. Temel özelliklerimizi kullanmak isteyen bir ajans, serbest çalışan veya ekipseniz, bu plan tam size göre. Sınırsız tasarım projesi, 1000'den fazla yazı tipi, milyonlarca fotoğraf ve simge, binlerce şablon, anında yayınlama ve 1 GB depolama alanı elde edin.

Geri ödeme politikanız nedir?

Kullanıcılarımızın Basitleştirilmiş'in temel işlevlerini deneyebilecekleri ve bilinçli bir karar verebilecekleri bir Free Forever planı sunuyoruz. Geri ödeme yapmıyoruz. Planınızdan memnun değilseniz veya değiştirmeniz gerekiyorsa, gelecekteki ücretlerden kaçınmak için planınızı eski sürüme geçirebilir veya aboneliğinizi duraklatabilirsiniz .Geri ödeme politikamız hakkında daha fazla bilgi edinmek için.

Fiyatlandırmanız nasıl işliyor?

Fiyatlandırma, bireyler için 0 dolardan ve ekipler için 30 dolardan başlar. Fiyatlandırmamız iki şeye dayanmaktadır: planınızdaki ekip üyelerinin sayısı ve fatura döneminiz. Aradığınız şeye göre seçebileceğiniz dört planımız var fiyat karşılaştırması.

Müşteri desteğini ne kadar hızlı alabilirim?

Bizimle uygulama içinde sohbet edin veya bize bir e-posta gönderin, 24 saat içinde size geri döneceğiz. Sizden haber almak isteriz!

Piyasadaki en iyi yapay zekayı kullanmaya başlayın.

Basitleştirilmiş üzerinde markalarını oluşturan kuruculara, serbest çalışanlara ve ekiplere katılın.

Basitleştirilmiş Ile Başlayın

2 milyondan fazla kullanıcımız neler söylüyor Simplified Yapay Zeka Yazarı

ayush-pandey

Martin Ingram

Bunu kullanmanın ne kadar kolay olduğuna şaşırdım

Yapay zekanın kendimden çok fazla girdi olmadan okunabilir bir blog yazısı oluşturup oluşturamayacağını görmek için meraktan yazmayı denemek istiyordum. Akıcı ve iyi okunan 1000 kelimelik bir yazı oluşturmayı başardım ve AI kopyasında yalnızca birkaç ayarlama yapmam gerekti.

ayush-pandey

Dickens Honest

Basitleştirilmiş'in Yapay Zeka Yazma Asistanı dışında birçok araca sahip olduğunu öğrendiğimde şok oldum.

Şu ana kadar uzun form içerik oluşturucuyu kullandım ve çok memnunum. Bunu bir konu hakkında kişisel bakış açısı gerektiren bir şey yazmak için kullandım ve yapay zeka çok iyi performans gösterdi. Ürün açıklaması ve reklamlar gibi diğer özellikleri henüz göremiyorum.

ayush-pandey

Vincent Ochieng

İçeriğin yeniden yazılması ve oluşturulmasına yönelik nihai çözümüm. Şimdiye kadarki en iyi AI yazarı

Yapay Zeka yazma aracının Basitleştirilmiş'in en iyi özelliği olduğunu söyleyebilirim. Blogum için belirli konular etrafında içerik oluşturmam gerektiğinde ideal aracımdır.

ayush-pandey

Charles Storm

Yapay zeka yazma çözümleri + tasarım = benzersiz ve kazanan bir kombinasyon

Basitleştirilmiş'in en sevdiğim yanı yapay zeka odaklı pazarlama çözümlerinin tek bir yerde birleşimidir. Örneğin pek çok rakip yapay zeka yazımı sunuyor ancak bu, hem kopyalamayı hem de tasarımı bir arada sunan gördüğüm ilk ve tek çözüm.

ayush-pandey

Robert Hidajat

Mükemmel hepsi bir arada medya oluşturma yardımcısı

AI yazma özelliğini seviyorum. Canva ve InVideo gibi başka medya oluşturma yardımcılarım olmasına rağmen bu yazılımı satın almamın nedeni budur. Bu özelliği araştırıyorum ve denemeler yapıyorum; bu, fikir geliştirmeye ve bloglar ve podcast içeriği için yazmayı hızlandırmaya yardımcı olacak harika bir araçtır.

ayush-pandey

Damilare Macaulay

Şu ana kadar kullandığım en iyi Hepsi Bir Arada pazarlama aracı!

Son birkaç yıldır işimi ve müşterimin işlerini yönetmek için farklı araçlar kullanıyorum. Yapay zeka yazımı için farklı bir araç, grafik tasarımlar için farklı bir araç ve sosyal medya yönetimi için farklı bir araç. Basitleştirilmiş'in her şeyi tek bir araçta ve ücretsiz olarak basitleştirmesi, bunu çok daha havalı hale getiriyor!