AI yazarı ile Korece yazın

30+ dil

Korece yazın veya tercüme et

Kısa ve uzun biçimli kopya

Ücretsiz Sonsuza Kadar AI Yazar

Korece içerik oluşturun
Diller için AI şablonları

Kore içeriği için en iyi AI şablonları

Simplified's AI yazarı, 30'dan fazla küresel dilde içerik oluşturabileceğiniz 50'den fazla yazı şablonuna sahiptir. Ürün açıklamaları, şirket BIO'ları, blog başlıkları, reklamlar ve daha fazlasını oluşturmak için ücretsiz kısa form asistanını kullanın. Korece tüm makaleleri, blogları, kitapları ve basın bültenlerini uzun form yazarı serbest akışı ile yazmak için yükseltin. Asla daha basit olmamıştı!

Korece'de kopya nasıl oluşturulur

1
Açık AI projenizde, açılır menüden 'çıktı dilinizi' seçin.
2
Herhangi bir dilde istemleri doldurun - çıktı için seçilen veya başka bir şeyle aynı.
3
Ardından, 'Oluştur'a tıklayın.
4
AI tarafından sağlanan seçenekleri kontrol edin, bir sonuç seçin ve projenizde kullanın.
5
Start with Simplified’s Long-Form Writer.
Her türlü kopyayı yaz
Yüksek kaliteli içerikle trafiği artırın

Yüksek kaliteli Kore içeriği ile trafiği artırın

Düzinelerce ülkede daha büyük kitlelere ulaşan hatasız, insan benzeri içerik yazın. Daha fazla müşteriyi kendi dillerinde konuşan kopya ile dönüştürün. Benzersiz kopya AI'mız, Korece'de trend hashtag'ler ve SEO odaklı altyazılar, bloglar ve e-postalar ve daha fazlasını oluşturmak için eğitilmiştir. AI ile her gün 1 saat tasarruf edin!

Simplified ile Daha Fazlasını Yapın, Daha Fazlasını Öğrenin

Simplified blog is a great place to learn from the best in Instagram marketing. Whether you want to bulk up on social media knowledge or get your first followers.

Sıkça Sorulan Sorular

AI şablonlarını kopyala nereden erişebilirim?

Tam burada! Ücretsiz Simplified web sitesine giriş yaptığınızda (doğru ... ücretsiz duydunuz), AI yazarına gidin. Kısa Form Asistan'ı seçin, tercih ettiğiniz şablonu ve çıktı dilinizi seçin ve yarışlara gidiyorsunuz!

AI içerik yazarı kimler içindir?

Basitleştirilmiş'in AI içerik yazarı, içerik oluşturucular, pazarlamacılar, küçük işletmeler, ajanslar, pazarlama ekipleri ve yazılarını otomatikleştirmek ve pazarlamalarını ölçeklendirmek isteyen herkes içindir. AI içerik yazarı, kalabalığın arasından sıyrılan yüksek kaliteli içerik üretmeye devam ederken daha kısa sürede içerik üretmenize ve düzenlemenize yardımcı olur. Bu, özellikle zamanınız kısıtlıysa veya tam zamanlı bir metin yazarı tutacak kaynaklarınız yoksa yararlı olabilir.

Simplified AI sizin için ne yazabilir?

AI yazıcımızla, saniyeler içinde hem uzun hem de kısa biçimli içerik oluşturmak için 50'den fazla şablon arasından seçim yapabilirsiniz. Uzun biçimli yazar, yalnızca birkaç fikir girerek tüm blogları yazmanıza yardımcı olabilir. Ayrıca, kısa biçimli yazıcımız, marka ve ürün metinlerinden, sosyal medya altyazılarından, YouTube başlıklarından, Google reklamlarından, SEO kopyalarından ve çok daha fazlasına kadar neredeyse her şey için metin oluşturmanıza olanak tanır. Basitleştirilmiş AI yazarıyla, içeriğinizin benzersiz ve orijinal olduğundan emin olmak için bir intihal kontrolü de yapabilirsiniz.

AI yazıcıyı ücretsiz bir hesapla kullanabilir miyim?

Evet! Basitleştirilmiş'in AI içerik yazarı, hem ücretsiz hem de ücretli olarak tüm kullanıcılarımıza açıktır. Ancak, ücretsiz kullanıcılar her ay oluşturabilecekleri kopya miktarıyla sınırlıdır. Ücretsiz hesaplarla ayda sadece 1000 kelime üretebilirsiniz. Ücretli hesaplar, 'Büyüme' planımızla 20.000 ila 50.000 kelime ve sınırsız kelime üretebilir. Tüm fiyatlandırma planlarımıza buradan göz atın .

Geri ödeme politikanız nedir?

Kullanıcılarımızın Basitleştirilmiş'in temel işlevlerini deneyebilecekleri ve bilinçli bir karar verebilecekleri bir Free Forever planı sunuyoruz. Geri ödeme yapmıyoruz. Planınızdan memnun değilseniz veya değiştirmeniz gerekiyorsa, gelecekteki ücretlerden kaçınmak için planınızı eski sürüme geçirebilir veya aboneliğinizi duraklatabilirsiniz .Geri ödeme politikamız hakkında daha fazla bilgi edinmek için.

Yaratıcı akışınızı herhangi bir dilde tutun

En İyi Yapay Zeka Yazarıyla Orijinal, İlgili Metin Yazarlığı Yazın

Şimdi Ücretsiz Başlayın

2 milyondan fazla kullanıcımız neler söylüyor Simplified Yapay Zeka Yazarı

ayush-pandey

Martin Ingram

Bunu kullanmanın ne kadar kolay olduğuna şaşırdım

Yapay zekanın kendimden çok fazla girdi olmadan okunabilir bir blog yazısı oluşturup oluşturamayacağını görmek için meraktan yazmayı denemek istiyordum. Akıcı ve iyi okunan 1000 kelimelik bir yazı oluşturmayı başardım ve AI kopyasında yalnızca birkaç ayarlama yapmam gerekti.

ayush-pandey

Dickens Honest

Basitleştirilmiş'in Yapay Zeka Yazma Asistanı dışında birçok araca sahip olduğunu öğrendiğimde şok oldum.

Şu ana kadar uzun form içerik oluşturucuyu kullandım ve çok memnunum. Bunu bir konu hakkında kişisel bakış açısı gerektiren bir şey yazmak için kullandım ve yapay zeka çok iyi performans gösterdi. Ürün açıklaması ve reklamlar gibi diğer özellikleri henüz göremiyorum.

ayush-pandey

Vincent Ochieng

İçeriğin yeniden yazılması ve oluşturulmasına yönelik nihai çözümüm. Şimdiye kadarki en iyi AI yazarı

Yapay Zeka yazma aracının Basitleştirilmiş'in en iyi özelliği olduğunu söyleyebilirim. Blogum için belirli konular etrafında içerik oluşturmam gerektiğinde ideal aracımdır.

ayush-pandey

Charles Storm

Yapay zeka yazma çözümleri + tasarım = benzersiz ve kazanan bir kombinasyon

Basitleştirilmiş'in en sevdiğim yanı yapay zeka odaklı pazarlama çözümlerinin tek bir yerde birleşimidir. Örneğin pek çok rakip yapay zeka yazımı sunuyor ancak bu, hem kopyalamayı hem de tasarımı bir arada sunan gördüğüm ilk ve tek çözüm.

ayush-pandey

Robert Hidajat

Mükemmel hepsi bir arada medya oluşturma yardımcısı

AI yazma özelliğini seviyorum. Canva ve InVideo gibi başka medya oluşturma yardımcılarım olmasına rağmen bu yazılımı satın almamın nedeni budur. Bu özelliği araştırıyorum ve denemeler yapıyorum; bu, fikir geliştirmeye ve bloglar ve podcast içeriği için yazmayı hızlandırmaya yardımcı olacak harika bir araçtır.

ayush-pandey

Damilare Macaulay

Şu ana kadar kullandığım en iyi Hepsi Bir Arada pazarlama aracı!

Son birkaç yıldır işimi ve müşterimin işlerini yönetmek için farklı araçlar kullanıyorum. Yapay zeka yazımı için farklı bir araç, grafik tasarımlar için farklı bir araç ve sosyal medya yönetimi için farklı bir araç. Basitleştirilmiş'in her şeyi tek bir araçta ve ücretsiz olarak basitleştirmesi, bunu çok daha havalı hale getiriyor!