Instagram Altyazı Oluşturucumuzla heyecan verici olmayan Instagram altyazılarına elveda.

Yapay zeka tarafından oluşturulan altyazılar

Çabuk ve kolay

Çoklu kategoriler

Özelleştirilebilir seçenekler

Please wait...
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Kullanımı Kolay ve Esprili

Bir Daha Altyazı Yazma Konusunda Asla Mücadele Etmeyin

Instagram Altyazı Oluşturucumuz, markanızın kişiliğini yakalayacak ve takipçilerinizi içeriğinizle etkileşime geçmeye teşvik edecek yaratıcı altyazılar oluşturmak için gelişmiş yapay zeka algoritmaları kullanır. Yazar tıkanıklığına elveda deyin ve Instagram hesabınızı bir sonraki seviyeye taşıyacak çarpıcı altyazılara merhaba deyin.

Instagram Altyazı Oluşturucu nasıl kullanılır?

1
Oluşturmak istediğiniz altyazı türünü seçin; ister soru, ister alıntı, isterse harekete geçirici mesaj olsun.
2
Giriş alanlarına marka adınızı, bağlamınızı ve hedef kitlenizi girin.
3
"Oluştur"a tıklayın ve işte! Bir sonraki Instagram gönderiniz için mükemmel hazırlanmış bir başlığınız hazır olacak.
4
Bu kadar!
5
Start with Simplified’s Long-Form Writer.
Instagram Altyazı Oluşturucuyu deneyin
Hızla Oluşturun

Instagram Altyazı Oluşturucu nasıl kullanılır?

Altyazı yazmak zaman alıcı bir iş olabilir, ancak böyle olması gerekmez. Instagram Altyazı Oluşturucumuzla birkaç saniye içinde ilgi çekici altyazılar oluşturabilirsiniz. Yazmaya daha az, takipçilerinizi artıracak harika içerikler oluşturmaya daha fazla zaman ayırın.

Basitleştirilmiş ile daha fazlasını yapın, daha fazlasını öğrenin

Simplified blog is a great place to learn from the best in Instagram marketing. Whether you want to bulk up on social media knowledge or get your first followers.

yaygın sorular

Neden Instagram Altyazı Oluşturucuyu kullanmalıyım?

Instagram biyografisi sizi ve işletmenizi tanıtmak için harika bir araçtır. Müşterilerinize, takipçilerinize ve paydaşlarınıza kim olduğunuz, ne yaptığınız, nereye gittiğiniz ve sizi sektörünüzdeki diğerlerinden ayıran özellikler hakkında bilgi vermek için biyografinizi kullanın. Alanınızda otorite olduğunuzu kanıtlarken kişiliğinizi ve zekanızı sergileyin.

Yapay zeka içerik yazarı kimin içindir?

Simplified's yapay zeka içerik yazarı yaratıcılara, pazarlamacılara, küçük işletmelere, ajanslara, pazarlama ekiplerine ve yazılarını otomatikleştirmek ve pazarlamalarını ölçeklendirmek isteyen herkese yöneliktir. Yapay zeka içerik yazarı, kalabalığın arasından sıyrılan yüksek kaliteli içerik üretmeye devam ederken içeriği daha kısa sürede üretmenize ve düzenlemenize yardımcı olur. Bu, özellikle zamanınız kısıtlı olduğunda veya tam zamanlı bir metin yazarını işe alacak kaynaklara sahip olmadığınız durumlarda yararlı olabilir.

Simplified's yapay zekası sizin için ne yazabilir?

Yapay zeka yazıcımızla, saniyeler içinde hem uzun hem de kısa biçimli içerik oluşturmak için 50'den fazla şablon arasından seçim yapabilirsiniz. Uzun biçimli yazar, yalnızca birkaç fikir girerek blogların tamamını yazmanıza yardımcı olabilir. Kısa biçimli yazıcımız, marka ve ürün metinlerinden, sosyal medya altyazılarına, YouTube başlıklarından, Google reklamlarına, SEO metinlerine ve çok daha fazlasına kadar hemen hemen her şey için metin oluşturmanıza olanak tanır. Simplified's AI yazıcısı ile içeriğinizin benzersiz ve orijinal olduğundan emin olmak için intihal kontrolü de yapabilirsiniz.

Jaka jest Twoja polityka zwrotów?

Kullanıcılarımızın Basitleştirilmiş'in temel işlevlerini deneyebilecekleri ve bilinçli bir karar verebilecekleri bir Free Forever planı sunuyoruz. Geri ödeme yapmıyoruz. Planınızdan memnun değilseniz veya değiştirmeniz gerekiyorsa, gelecekteki ücretlerden kaçınmak için planınızı eski sürüme geçirebilir veya aboneliğinizi duraklatabilirsiniz .Geri ödeme politikamız hakkında daha fazla bilgi edinmek için.

Instagram Altyazı Oluşturucu ile Instagram Oyununuzda Devrim Yapın!

En İyi Yapay Zeka Yazarıyla Orijinal, İlgili Metin Yazarlığı Yazın

Instagram Altyazı Oluşturucuyu deneyin

2 milyondan fazla kullanıcımız neler söylüyor Simplified Yapay Zeka Yazarı

ayush-pandey

Martin Ingram

Bunu kullanmanın ne kadar kolay olduğuna şaşırdım

Yapay zekanın kendimden çok fazla girdi olmadan okunabilir bir blog yazısı oluşturup oluşturamayacağını görmek için meraktan yazmayı denemek istiyordum. Akıcı ve iyi okunan 1000 kelimelik bir yazı oluşturmayı başardım ve AI kopyasında yalnızca birkaç ayarlama yapmam gerekti.

ayush-pandey

Dickens Honest

Basitleştirilmiş'in Yapay Zeka Yazma Asistanı dışında birçok araca sahip olduğunu öğrendiğimde şok oldum.

Şu ana kadar uzun form içerik oluşturucuyu kullandım ve çok memnunum. Bunu bir konu hakkında kişisel bakış açısı gerektiren bir şey yazmak için kullandım ve yapay zeka çok iyi performans gösterdi. Ürün açıklaması ve reklamlar gibi diğer özellikleri henüz göremiyorum.

ayush-pandey

Vincent Ochieng

İçeriğin yeniden yazılması ve oluşturulmasına yönelik nihai çözümüm. Şimdiye kadarki en iyi AI yazarı

Yapay Zeka yazma aracının Basitleştirilmiş'in en iyi özelliği olduğunu söyleyebilirim. Blogum için belirli konular etrafında içerik oluşturmam gerektiğinde ideal aracımdır.

ayush-pandey

Charles Storm

Yapay zeka yazma çözümleri + tasarım = benzersiz ve kazanan bir kombinasyon

Basitleştirilmiş'in en sevdiğim yanı yapay zeka odaklı pazarlama çözümlerinin tek bir yerde birleşimidir. Örneğin pek çok rakip yapay zeka yazımı sunuyor ancak bu, hem kopyalamayı hem de tasarımı bir arada sunan gördüğüm ilk ve tek çözüm.

ayush-pandey

Robert Hidajat

Mükemmel hepsi bir arada medya oluşturma yardımcısı

AI yazma özelliğini seviyorum. Canva ve InVideo gibi başka medya oluşturma yardımcılarım olmasına rağmen bu yazılımı satın almamın nedeni budur. Bu özelliği araştırıyorum ve denemeler yapıyorum; bu, fikir geliştirmeye ve bloglar ve podcast içeriği için yazmayı hızlandırmaya yardımcı olacak harika bir araçtır.

ayush-pandey

Damilare Macaulay

Şu ana kadar kullandığım en iyi Hepsi Bir Arada pazarlama aracı!

Son birkaç yıldır işimi ve müşterimin işlerini yönetmek için farklı araçlar kullanıyorum. Yapay zeka yazımı için farklı bir araç, grafik tasarımlar için farklı bir araç ve sosyal medya yönetimi için farklı bir araç. Basitleştirilmiş'in her şeyi tek bir araçta ve ücretsiz olarak basitleştirmesi, bunu çok daha havalı hale getiriyor!