Simplified Yapay Zeka Yazıcıyla Kolay Kelime Sayımları Saniyeler Sürer

Çevrimiçi Kelime Sayacı

İlerledikçe Takip Edin

AI Belge Biçimlendirmesi

Premium Yapay Zeka Belge Yazıcısı

Copy AI ile Yazmaya Başlayın

Kredi Kartına Gerek Yok

Please wait...
Oops! Something went wrong while submitting the form.
kelime-sayısını-say

İlerledikçe Kullanılan Kelime Sayısını Sayın

Belirli bir kelime sayımı gerektiren bir iş ödevi aldınız mı? Simplified, ihtiyacınız var! Çevrimiçi kelime sayacımızla 10.000 kelimelik makale, 500 kelimelik makale, 60 karakterli reklam, 280 karakterli Twitter gönderisi, 70 karakterli YouTube başlığı ve çok daha fazlasını yazın. Kelime sayınızın ilerledikçe arttığını izleyin ve gerçek zamanlı olarak ayarlayın.

Simplified Kelime Sayacı Nasıl Kullanılır

1
Kontrol Panelinizde 'Kopya Oluştur'u tıklayın ve premium 'Yapay Zeka Belge Yazıcısı'nı seçin.
2
Anahtar kelimeleri AI yazıcıya girin ve orijinal kopyanızı görüntülemek için 'Oluştur'u tıklayın.
3
Oluşturulan kopyayı belgenize ekleyin, ardından düzenleyin, yeniden yazın ve biçimlendirme araç çubuğunda kelime sayınızın arttığını izleyin.
4
Bu kadar!
5
Start with Simplified’s Long-Form Writer.
Yapay Zeka Belgesi Oluşturun
kelime sınırlaması olmayan yazar-tutarlı-kopya

Simplified Kelime Sayacı Nasıl Kullanılır

Kelime sayınızı takip ederken cümleleri, paragrafları veya tüm belgeleri yazmak her zamankinden daha kolay. Yapay zeka yazma uygulamamız ilerledikçe size kelime numaranızı gösterir, böylece çalışmanızı kontrol etmek için kopyalayıp başka bir uygulamaya yapıştırmanıza gerek kalmaz. Belgenizi gerçek zamanlı olarak biçimlendirin ve kelime sayacımızla çalışmanızı ileri geri yazma ve kontrol etme zahmetinden tasarruf edin.

Basitleştirilmiş ile daha fazlasını yapın, daha fazlasını öğrenin

Simplified blog is a great place to learn from the best in Instagram marketing. Whether you want to bulk up on social media knowledge or get your first followers.

yaygın sorular

Ücretsiz kısa biçimli yazıcıda da bir kelime sayacı var mı?

Sonsuza Kadar Ücretsiz planımız ile bir ay boyunca toplam kaç kelime yazdığınızı görebilirsiniz ancak ilerledikçe kelime sayınızı göremezsiniz. Birinci sınıf AI belge yazıcısını ve kelime sayacını denemek için 7 günlük ücretsiz denemeye bugün kaydolun!

Yapay zeka içerik yazarı kimin içindir?

Simplified's yapay zeka içerik yazarı yaratıcılara, pazarlamacılara, küçük işletmelere, ajanslara, pazarlama ekiplerine ve yazılarını otomatikleştirmek ve pazarlamalarını ölçeklendirmek isteyen herkese yöneliktir. Yapay zeka içerik yazarı, kalabalığın arasından sıyrılan yüksek kaliteli içerik üretmeye devam ederken içeriği daha kısa sürede üretmenize ve düzenlemenize yardımcı olur. Bu, özellikle zamanınız kısıtlı olduğunda veya tam zamanlı bir metin yazarını işe alacak kaynaklara sahip olmadığınız durumlarda yararlı olabilir.

Simplified's yapay zekası sizin için ne yazabilir?

Yapay zeka yazıcımızla, saniyeler içinde hem uzun hem de kısa biçimli içerik oluşturmak için 50'den fazla şablon arasından seçim yapabilirsiniz. Uzun biçimli yazar, yalnızca birkaç fikir girerek blogların tamamını yazmanıza yardımcı olabilir. Kısa biçimli yazıcımız, marka ve ürün metinlerinden, sosyal medya altyazılarına, YouTube başlıklarından, Google reklamlarına, SEO metinlerine ve çok daha fazlasına kadar hemen hemen her şey için metin oluşturmanıza olanak tanır. Simplified's AI yazıcısı ile içeriğinizin benzersiz ve orijinal olduğundan emin olmak için intihal kontrolü de yapabilirsiniz.

Jaka jest Twoja polityka zwrotów?

Kullanıcılarımızın Basitleştirilmiş'in temel işlevlerini deneyebilecekleri ve bilinçli bir karar verebilecekleri bir Free Forever planı sunuyoruz. Geri ödeme yapmıyoruz. Planınızdan memnun değilseniz veya değiştirmeniz gerekiyorsa, gelecekteki ücretlerden kaçınmak için planınızı eski sürüme geçirebilir veya aboneliğinizi duraklatabilirsiniz .Geri ödeme politikamız hakkında daha fazla bilgi edinmek için.

Sizinle Çalışan Bir Kelime Sayacı İster misiniz?

En İyi Yapay Zeka Yazarıyla Orijinal, İlgili Metin Yazarlığı Yazın

Şimdi Ücretsiz Başlayın

2 milyondan fazla kullanıcımız neler söylüyor Simplified Yapay Zeka Yazarı

ayush-pandey

Martin Ingram

Bunu kullanmanın ne kadar kolay olduğuna şaşırdım

Yapay zekanın kendimden çok fazla girdi olmadan okunabilir bir blog yazısı oluşturup oluşturamayacağını görmek için meraktan yazmayı denemek istiyordum. Akıcı ve iyi okunan 1000 kelimelik bir yazı oluşturmayı başardım ve AI kopyasında yalnızca birkaç ayarlama yapmam gerekti.

ayush-pandey

Dickens Honest

Basitleştirilmiş'in Yapay Zeka Yazma Asistanı dışında birçok araca sahip olduğunu öğrendiğimde şok oldum.

Şu ana kadar uzun form içerik oluşturucuyu kullandım ve çok memnunum. Bunu bir konu hakkında kişisel bakış açısı gerektiren bir şey yazmak için kullandım ve yapay zeka çok iyi performans gösterdi. Ürün açıklaması ve reklamlar gibi diğer özellikleri henüz göremiyorum.

ayush-pandey

Vincent Ochieng

İçeriğin yeniden yazılması ve oluşturulmasına yönelik nihai çözümüm. Şimdiye kadarki en iyi AI yazarı

Yapay Zeka yazma aracının Basitleştirilmiş'in en iyi özelliği olduğunu söyleyebilirim. Blogum için belirli konular etrafında içerik oluşturmam gerektiğinde ideal aracımdır.

ayush-pandey

Charles Storm

Yapay zeka yazma çözümleri + tasarım = benzersiz ve kazanan bir kombinasyon

Basitleştirilmiş'in en sevdiğim yanı yapay zeka odaklı pazarlama çözümlerinin tek bir yerde birleşimidir. Örneğin pek çok rakip yapay zeka yazımı sunuyor ancak bu, hem kopyalamayı hem de tasarımı bir arada sunan gördüğüm ilk ve tek çözüm.

ayush-pandey

Robert Hidajat

Mükemmel hepsi bir arada medya oluşturma yardımcısı

AI yazma özelliğini seviyorum. Canva ve InVideo gibi başka medya oluşturma yardımcılarım olmasına rağmen bu yazılımı satın almamın nedeni budur. Bu özelliği araştırıyorum ve denemeler yapıyorum; bu, fikir geliştirmeye ve bloglar ve podcast içeriği için yazmayı hızlandırmaya yardımcı olacak harika bir araçtır.

ayush-pandey

Damilare Macaulay

Şu ana kadar kullandığım en iyi Hepsi Bir Arada pazarlama aracı!

Son birkaç yıldır işimi ve müşterimin işlerini yönetmek için farklı araçlar kullanıyorum. Yapay zeka yazımı için farklı bir araç, grafik tasarımlar için farklı bir araç ve sosyal medya yönetimi için farklı bir araç. Basitleştirilmiş'in her şeyi tek bir araçta ve ücretsiz olarak basitleştirmesi, bunu çok daha havalı hale getiriyor!