İntihal Denetleyicisi

İntihal denetleyicimiz, çevrimiçi intihal tespitine yönelik hızlı, doğru ve ücretsiz bir araçtır.

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Basitleştirilmiş ile intihalleri birkaç dakika içinde zahmetsizce tespit edin

İntihalleri Zahmetsizce Dakikalar İçinde Tespit Edin

Yapay Zeka İntihal Denetleyicimiz, intihal kontrolü sürecini hızlandırarak en önemli şeye, yani fikirlerinize odaklanmanıza olanak tanır. Manuel intihal kontrolleriyle bir daha asla saatlerinizi boşa harcamayın. Gelişmiş intihal kontrol aracımızın bu işi sizin yerinize yapmasına izin verin, değerli zaman ve emekten tasarruf etmenizi sağlayın.

Basitleştirilmiş Yazılımda Yapay Zeka İntihal Denetleyicisi Nasıl Kullanılır

1
Basitleştirilmiş Kontrol Paneli aracılığıyla AI Writer'a erişin ve "Yeni Belge"yi seçin.
2
Açılan belgeye fikrinizi veya konunuzu yazın.
3
İçeriğinizi seçin ve ardından 'İntihal Kontrolü'nü tıklayın.
4
Düzenlemeler yapın, içerik ekleyin ve sevdiğiniz yazıları 'Favori' olarak kaydedin.
İntihal Denetleyicisi Aracını deneyin
Doğru sonuçlar için basitleştirilmiş intihal denetleyici aracı kullanın

Hızlı ve Doğru İntihal Denetleyici Aracı Çevrimiçi

Çevrimiçi intihal aracımız intihal kontrolünüz için anında sonuçlar sağlar. Renk kodlu vurgular sayesinde tam eşleşmeleri veya başka kelimelerle ifade edilen içeriği kolayca belirleyebilir ve birincil kaynağı belirleyebilirsiniz. İster bir web sitesi sahibi, yazar, blog yazarı veya öğrenci olun, Simplified'ın AI intihal denetleyicisi, çalışmanızın veya başkalarının çalışmalarının tamamen orijinal ve benzersiz olduğundan emin olmanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Basitleştirilmiş ile Daha Fazlasını Yapın, Daha Fazlasını Öğrenin

AI İntihal Denetleyicisi SSS

FAQs Icon

AI İntihal Denetleyicisi başka kelimelerle ifade edilen içeriği tespit edebilir mi?

Evet, AI İntihal Denetleyicimiz yalnızca tam eşleşmeleri değil aynı zamanda başka ifadelerle yazılmış içeriği de tespit ederek kapsamlı intihal tespiti sağlar.
FAQs Icon

AI İntihal Denetleyici Aracı'nı kullanırken içeriğim saklanıyor veya paylaşılıyor mu?

Hayır, kullanıcılarımızın gizliliğine öncelik veriyoruz. Yüklediğiniz içerikler güvenli bir şekilde işlenir ve intihal analizinin ardından anında silinir.
FAQs Icon

Aynı anda birden fazla belgeyi kontrol edebilir miyim?

Evet, birden fazla belgeyi aynı anda kontrol edebilirsiniz. Aracımız toplu işlemeyi destekleyerek daha da fazla zaman kazanmanıza olanak tanır.
FAQs Icon

İntihal Denetleyicisi aracı hangi dosya formatlarını destekler?

Aracımız, diğerlerinin yanı sıra .doc, .docx, .pdf ve .txt dahil olmak üzere çeşitli dosya formatlarını destekler. Formatından bağımsız olarak içeriğinizi rahatlıkla yükleyebilirsiniz.
FAQs Icon

Geri ödeme politikanız nedir?

Kullanıcılarımızın Basitleştirilmiş'in temel işlevlerini deneyebilecekleri ve bilinçli bir karar verebilecekleri Sonsuza Kadar Ücretsiz planı sunuyoruz. Geri ödeme sunmuyoruz. Planınızdan memnun değilseniz veya planı değiştirmeniz gerekiyorsa planınızın düzeyini düşürebilir veya gelecekte ücretlendirilmemek için aboneliğinizi duraklatabilirsiniz . Geri ödeme politikamız hakkında daha fazla bilgi edinmek için .

Yapay Zeka İntihal Denetleyici Aracımızla İntihalleri Anında Belirleyin

AI İntihal Dedektörü ile kasıtsız intihallerden uzak durun ve itibarınızı koruyun

AI İntihal Denetleyicisini deneyin

2 milyondan fazla kullanıcımız neler söylüyor Simplified Yapay Zeka Yazarı

ayush-pandey

Martin Ingram

Bunu kullanmanın ne kadar kolay olduğuna şaşırdım

Yapay zekanın kendimden çok fazla girdi olmadan okunabilir bir blog yazısı oluşturup oluşturamayacağını görmek için meraktan yazmayı denemek istiyordum. Akıcı ve iyi okunan 1000 kelimelik bir yazı oluşturmayı başardım ve AI kopyasında yalnızca birkaç ayarlama yapmam gerekti.

ayush-pandey

Dickens Honest

Basitleştirilmiş'in Yapay Zeka Yazma Asistanı dışında birçok araca sahip olduğunu öğrendiğimde şok oldum.

Şu ana kadar uzun form içerik oluşturucuyu kullandım ve çok memnunum. Bunu bir konu hakkında kişisel bakış açısı gerektiren bir şey yazmak için kullandım ve yapay zeka çok iyi performans gösterdi. Ürün açıklaması ve reklamlar gibi diğer özellikleri henüz göremiyorum.

ayush-pandey

Vincent Ochieng

İçeriğin yeniden yazılması ve oluşturulmasına yönelik nihai çözümüm. Şimdiye kadarki en iyi AI yazarı

Yapay Zeka yazma aracının Basitleştirilmiş'in en iyi özelliği olduğunu söyleyebilirim. Blogum için belirli konular etrafında içerik oluşturmam gerektiğinde ideal aracımdır.

ayush-pandey

Charles Storm

Yapay zeka yazma çözümleri + tasarım = benzersiz ve kazanan bir kombinasyon

Basitleştirilmiş'in en sevdiğim yanı yapay zeka odaklı pazarlama çözümlerinin tek bir yerde birleşimidir. Örneğin pek çok rakip yapay zeka yazımı sunuyor ancak bu, hem kopyalamayı hem de tasarımı bir arada sunan gördüğüm ilk ve tek çözüm.

ayush-pandey

Robert Hidajat

Mükemmel hepsi bir arada medya oluşturma yardımcısı

AI yazma özelliğini seviyorum. Canva ve InVideo gibi başka medya oluşturma yardımcılarım olmasına rağmen bu yazılımı satın almamın nedeni budur. Bu özelliği araştırıyorum ve denemeler yapıyorum; bu, fikir geliştirmeye ve bloglar ve podcast içeriği için yazmayı hızlandırmaya yardımcı olacak harika bir araçtır.

ayush-pandey

Damilare Macaulay

Şu ana kadar kullandığım en iyi Hepsi Bir Arada pazarlama aracı!

Son birkaç yıldır işimi ve müşterimin işlerini yönetmek için farklı araçlar kullanıyorum. Yapay zeka yazımı için farklı bir araç, grafik tasarımlar için farklı bir araç ve sosyal medya yönetimi için farklı bir araç. Basitleştirilmiş'in her şeyi tek bir araçta ve ücretsiz olarak basitleştirmesi, bunu çok daha havalı hale getiriyor!