Usprawnij komunikację e-mailową dzięki generatorowi e-maili AI

Twórz angażujące i skuteczne e-maile bez wysiłku dzięki sztucznej inteligencji

Łatwo wykonać dobrze napisane e-maile z bezpłatnym uproszczonym pisarzem e-mail AI

Odblokuj wydajność dzięki generowaniu wiadomości e-mail AI

Pożegnaj przytłaczające zadanie rozpoczynania wiadomości e-mail od zera. Nasz generator e-maili AI usprawnia ten proces, umożliwiając tworzenie spersonalizowanych e-maili w ułamku czasu. Uwolnij swój harmonogram, aby nadać priorytet temu, co naprawdę ważne.

Jak korzystać z generatora wiadomości e-mail AI

1

Wpisz cel swojego e-maila.

2

Dostosuj ton i styl do swojego stylu komunikacji.

3

Pozwól generatorowi e-maili AI utworzyć dopracowaną wersję roboczą wiadomości e-mail, gotową do osobistego kontaktu i dostarczenia.

Wypróbuj generator e-maili AI
Połącz się z odpowiednimi odbiorcami z uproszczonym pisarzem e -mail AI

Twórz e-maile, które mają wpływ

Odblokuj siłę perswazyjnej komunikacji. Nasze narzędzie oparte na sztucznej inteligencji dostarcza inteligentnych sugestii pozwalających ulepszyć treść wiadomości e-mail, dzięki czemu wiadomości przyciągną uwagę, zainspirują do działania i pozostawią trwałe wrażenie.

Zrób więcej, dowiedz się więcej dzięki uproszczeniu

Simplified blog is a great place to learn from the best in Instagram marketing. Whether you want to bulk up on social media knowledge or get your first followers.

Często Zadawane Pytania

faqs icon

Co może napisać dla Ciebie sztuczna inteligencja Simplified?

Dzięki naszemu pisarzowi AI możesz wybierać spośród ponad 50 szablonów, aby w kilka sekund generować zarówno długie, jak i krótkie treści. Pisarz o długiej formie może pomóc Ci pisać całe blogi, po prostu wprowadzając kilka pomysłów. A nasz autor krótkich form pozwala generować teksty niemal do wszystkiego — od tekstów marek i produktów, podpisów w mediach społecznościowych, tytułów YouTube, reklam Google, tekstów SEO i wielu innych. Dzięki narzędziu AI Simplified możesz również sprawdzić plagiat, aby upewnić się, że Twoje treści są wyjątkowe i oryginalne.
faqs icon

Czy mogę używać narzędzia AI Writer z darmowym kontem?

Tak! Narzędzie do tworzenia treści AI firmy Simplified jest dostępne dla wszystkich naszych użytkowników, zarówno bezpłatnych, jak i płatnych. Jednak użytkownicy bezpłatni mają ograniczoną liczbę kopii, które mogą wygenerować w każdym miesiącu. Z darmowymi kontami możesz wygenerować tylko 1000 słów miesięcznie. Płatne konta mogą generować od 20 000 do 50 000 słów – i nieograniczoną liczbę słów dzięki naszemu planowi „Rozwój”. Sprawdź wszystkie nasze plany cenowe tutaj.
faqs icon

Jaka jest Twoja polityka zwrotów?

Oferujemy plan Free Forever, w którym nasi użytkownicy mogą wypróbować podstawowe funkcje Simplified i podjąć świadomą decyzję. Nie oferujemy zwrotów. Jeśli nie jesteś zadowolony ze swojego planu lub chcesz go zmienić, możesz obniżyć swój plan lub wstrzymać subskrypcję , aby uniknąć przyszłych opłat. Aby dowiedzieć się więcej o naszej polityce zwrotów .

Usprawnij komunikację e-mailową dzięki generatorowi e-maili AI

Twórz angażujące i skuteczne wiadomości e-mail bez wysiłku dzięki generatorowi wiadomości e-mail AI

Wypróbuj Generator E-Maili AI

Co nasz ponad milion użytkowników mówi o uproszczonym

michele rose

Michele Ross

Łatwy w użyciu i niezmiennie wysokiej jakości pisarz AI!

Chociaż Simplified ma wiele innych funkcji poza autorem AI, które mam nadzieję zbadać w przyszłości, jako właściciel wielu witryn poświęconych zdrowiu, uwielbiam to, jak z łatwością radzi sobie z pisaniem treści technicznych i zdrowotnych. Podczas gdy inne witryny wypluwają treści, które nie mają sensu, mogą mieć niegrzeczny ton lub faktycznie zawierają nieprawidłowe informacje, Uproszczony jest zawsze profesjonalny w tonie i trafiony.

jonathan

Jonathan Polese

Zaskakująco spójne pisanie AI

Podczas pisania krótkich opowiadań dla dzieci, Simplified jest zaskakująco spójne, jeśli chodzi o strukturę zdań, a opowiadania mają rzeczywisty przebieg. Nie wiedziałbym, że nie zostały napisane przez prawdziwą osobę.

jalissa durham

Jalissa Durham

Wysoka jakość pisania!

Po pierwsze, ta aplikacja jest niesamowita! To świetny sposób na zaoszczędzenie czasu poprzez burzę mózgów, a nawet pomoc w rozpoczęciu pisania całego bloga. Korzystałem z pomysłów na tytuły blogów, konspektów i prezentacji za pomocą tej aplikacji. 5/5

kavindu

Kavindu Kanishka

To najlepszy pisarz AI, jakiego nigdy wcześniej nie używałem,

Naprawdę podoba mi się program do pisania AI, nigdy wcześniej nie korzystałem z takiego narzędzia

Morghan

Morghan Countryman

Najlepszy program AI, jaki do tej pory znalazłem

Uproszczone jest jednym z wielu narzędzi AI, które wypróbowałem i jak dotąd jest moim ulubionym. Doceniam narzędzie do przepisywania (to jest to, którego używam najczęściej). Czasami nie mogę zebrać myśli, ale to narzędzie doskonale je porządkuje i porządkuje. Mogę polegać na tym, że dostarczy mi profesjonalnej i czystej kopii przepisanej, której użyłem do aktualizacji mojego CV. To tylko jedna z niewielu rzeczy, które robi poza możliwością kontynuowania pisania lub (zamierzona gra słów) uproszczenia go.

Shaliena

Shaliena Lee

Każdy powinien używać Simplified.com!

Pisarz AI jest fantastyczny; nie możesz się pomylić. Doskonale radzi sobie z blogowaniem, treściami w mediach społecznościowych lub opisami produktów. Treść nigdy nie jest zbytnio udramatyzowana i nie brzmi to tak, jakby w ogóle napisał ją komputer.

sharnia

sharnia phillips

Szybki i łatwy w użyciu generator pisarzy Ai

Bardzo pomocne było to, że dawało wiele możliwości wyboru, dlaczego chcesz dostarczyć swoje informacje. Jest bardzo konkurencyjny w stosunku do innych programów do pisania Ai!

Heather

Heather Evans

Moja nowa najlepsza przyjaciółka, przepraszam Saro

Fakt, że pisarz AI jest taki mądry. Ani razu nie otrzymałem bezsensownego raportu, jak w przypadku podobnych platform. To sprawia, że ​​jest wart każdego ostatniego grosza.

ayush-pandey

David Kurtz

Jestem bardzo szczęśliwy, że znalazłem Uproszczone

Zawsze byłem lepszy w wyrażaniu rzeczy werbalnie niż pisemnie, ale dzięki uproszczeniu jestem w stanie generować teksty, które dają mi ramy do rozwinięcia i przekazania mojego przesłania. Uproszczony dał mi możliwość tworzenia większej ilości treści w szybszym tempie.

ayush-pandey

Kamika Morris

Najlepsza rzecz, jaką kiedykolwiek spotkałem

Uwielbiam mieć wielką pomoc w pisaniu tekstów. Jako właściciel firmy i tylko 1-osobowy zespół, dzięki temu moja firma może działać płynniej. Tworzenie treści dla mojej firmy jest o wiele łatwiejsze

deb

Deb Purkiss

Niedrogie, ale doskonałe

Szukałem łatwego w obsłudze programu do pisania AI, który nie zrujnuje banku i czy jest uproszczony? Interfejs jest łatwy w użyciu, a wyniki są prawie idealne.

ishan

Ishan Shukla

Najlepsza platforma dla pisarzy

Próbowałem wielu asystentów pisarzy Ai, ale żaden z nich nie był tak dobry.

ahemad

Ahmed Mekaoucha

Najlepszy pisarz i asystent AI, jakiego kiedykolwiek widziałem

Jestem bardzo leniwy w pisaniu tekstów reklamowych i treści produktów, więc pomaga mi pisanie tytułów i opisów produktów, a jeśli chodzi o reklamy, pomaga mi to w pisaniu moich tekstów reklamowych.