bg-home-simplified

Dodaj dźwięk do obrazów z uproszczoną

Dodaj muzykę do zdjęć za darmo

Dodaj dźwięk do zdjęć w kilka sekund

Nie ma kłopotów z dodawaniem muzyki do obrazów

Na zawsze wolny

bg-home-simplified

Utwórz niesamowity projekt dźwięku, gdy dodajesz dźwięk do obrazów

Dodaj dźwięk do obrazów, aby uzyskać szybki wpływ na widzów, którzy mogą wyróżnić Twoją markę. Przyciąga uwagę, nie rozpraszając uwagi. Wyraź siebie i podziel się głosem swojej marki klientom, gdy dodajesz dźwięk do zdjęć. Bezpłatny graficzny projektant Simplified może pomóc w dodaniu dźwięku do obrazów - od efektów dźwiękowych i muzyki, po ogólny nastrój. Dodanie muzyki do zdjęć online jest bezpłatne i łatwe. Skorzystaj z naszego dźwięku Premium Audio lub prześlij własny z komputera lub Dysku Google. To tak proste jak przeciągnięcie, upuść, gotowe!

Wyszukaj i dodaj muzykę do obrazów kliknięciem

1
Wybierz spośród tysięcy opcji efektu dźwięku, gdy chcesz dodać dźwięk do obrazów. Nigdy nie przełącz zakładek ani nie otwieraj nowej strony! Uzyskaj dostęp do całej biblioteki audio tuż w bibliotece aktywów Simplified.
2
Aby dodać dźwięk do obrazów, kliknij Media na pasku narzędzi po lewej stronie i przewiń nasze różne kategorie audio. Możesz wybrać kategorię audio według nastroju, gatunku, instrumentu lub SFX (efekty dźwiękowe).
3
Kliknij Wyświetl wszystko w kategorii, aby zawęzić, jaki rodzaj dźwięku chcesz jeszcze więcej. Wybierz, jaki styl muzyczny lub dźwięk chcesz, i zanurz się w naszych niekończących się opcjach audio.
4
Simplified jest narzędziem dostosowanym do dodawania muzyki do zdjęć. Przeciągnij i upuść dźwięk, który wybrałeś na szablon i jesteś gotowy do pracy. Ta-da! To takie proste.
5
Start with Simplified’s Long-Form Writer.
Wypróbuj narzędzie do projektowania

Ustaw nastrój i dodaj muzykę do zdjęć

Audio może natychmiast zmienić nastrój twoich zdjęć i projektów. Niezależnie od tego, czy wybierasz się na zabawny post na Instagramie, czy przyciągając uwagę na zdjęcie lub reklamę wideo, dodanie muzyki do obrazów informuje klientów, że Twoja marka wie, jak poruszać się zarówno w języku wizualnym, jak i słuchowym w Internecie. Po eksperymencie z naszą nieskończoną ilością próbek audio edycja ich jest równie łatwa. Po prostu przejdź do szablonu i kliknij strzałkę Chevron w dolnej lewej obok widoku osi czasu. Na osi czasu zobaczysz swój klip dźwiękowy. Kliknij 3 kropki na klipie i wybierz wyregulowanie go, aby przyciąć go do czasu, który jest odpowiedni dla Ciebie, lub usuń, czy chcesz coś nowego, aby dodać muzykę do zdjęcia. Bum! Magia narzędzi jednego kliknięcia na uproszczeniu.

Zrób więcej, dowiedz się więcej dzięki Simplified

Simplified blog is a great place to learn from the best in Instagram marketing. Whether you want to bulk up on social media knowledge or get your first followers.

Często Zadawane Pytania

Co jeśli nie mam doświadczenia w projektowaniu ani copywriting?

Nie poconaj się, zakryliśmy! Dzięki setkom oszałamiających konfigurowalnych szablonów projektowych, a także zdjęć, wideo i zasobów graficznych, nigdy więcej nie będziesz musiał zacząć od zera. Możesz karmić nasze sztuczną inteligencję, frazy, a nawet strony internetowe, które kochasz, i będzie miała jedyną kopię gotową dla Ciebie w kilka sekund!

Jakie funkcje zawiera narzędzie do projektowania graficznego uproszczonego?

W każdym planie uproszczonego projektowania graficznego masz dostęp do tysięcy darmowych szablonów, nieograniczonej liczby projektów i projektów wideo, milionów darmowych zdjęć i filmów oraz darmowego narzędzia do usuwania tła. Jednak dodatkowe funkcje, takie jak możliwość dodania zestawu marki, przesyłania niestandardowych czcionek, dodawania współpracowników gości oraz korzystania z kalendarza mediów społecznościowych i wydawcy, są dostępne tylko w przypadku planów płatnych. Ponadto w zależności od planu środki za usuwanie tła będą się różnić. Aby dowiedzieć się więcej o wszystkich funkcjach zawartych w poszczególnych planach i zdecydować, który plan jest najlepszy dla Ciebie lub Twojego zespołu, zapoznaj się z naszymi planami cenowymi tutaj!

Czy mogę używać Graphic Designera na moim urządzeniu mobilnym?

TAk! Możesz korzystać z narzędzia Simplified's Graphic Designer na tablecie lub komórce w witrynie mobilnej. Dzięki tej samej funkcjonalności, co aplikacja internetowa, możesz łatwo tworzyć grafikę do mediów społecznościowych w podróży. (Aplikacja Uproszczona jest już w drodze, więc bądź na bieżąco!)

Jak szybko mogę uzyskać obsługę klienta?

Porozmawiaj z nami w aplikacji lub wyślij nam e-mail, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin. Chętnie poznamy Twoją opinię!

Jaka jest twoja polityka zwrotów?

Oferujemy plan Free Forever, w którym nasi użytkownicy mogą wypróbować podstawową funkcjonalność Uproszczonego i podjąć świadomą decyzję. Nie oferujemy zwrotu pieniędzy, jeśli nie jesteś zadowolony ze swojego planu lub musisz go zmienić, vous pouvez rétrograder votre plan ou suspendre votre abonnement pour éviter de futurs frais. Pour en savoir plus sur notre politique de remboursement.

Uzyskaj dostęp do jedynych wizualizacji w ciągu kilku sekund

Dołącz do założycieli, freelancerów i zespołów, które już budują swoje marki na Simplified.

Zarejestruj Się I Zacznij Już Dziś

Co nasz ponad milion użytkowników mówi o uproszczonym

ayush-pandey

Aman Patel

Jedna z najlepszych platform do wspólnego projektowania

Myślę, że jest tak wiele powodów, dla których lubię Uproszczony. Tutaj wymienię niektóre z nich:

*Profesjonalne szablony i bogate biblioteki

* Jest również wyposażony w edytor AI do kopiowania i długich treści

*W zestawie również z harmonogramem mediów społecznościowych

ayush-pandey

Eric Strickland

Grafik i projektant ścieżek

Uwielbiam korzystać z Uproszczonego! Używam go codziennie, to moja aplikacja do projektowania, kopiowania i marketingu! Super niesamowita aplikacja

ayush-pandey

Amanda Weston

Twórca treści AI

Kocham to! Prostota pisania i projektowania w jednej aplikacji 🎉 Sprawia, że ​​marketing w mediach społecznościowych jest dziecinnie prosty ❤️

ayush-pandey

Chekesha Crippen

SIMPLIFIED Unikalny wysoce skuteczny wszystko w jednej aplikacji!

Najbardziej podoba mi się to, że istnieje wiele funkcji i filmów instruktażowych dla każdego używanego elementu. Masz mnóstwo różnych sposobów, a nazwa mówi sama za siebie. SIMPLIFIED, ponieważ jest proste i ma wszystko w jednym oprogramowaniu, jakiego możesz potrzebować.

ayush-pandey

Damon Chen

Założyciel serwisu testimonial.to

Nie przedłużę subskrypcji Canva w przyszłym roku. Uproszczona będzie moja aplikacja do projektowania!

ayush-pandey

Hoang Phan

Simplified to przyjemna aplikacja

I mogę to potwierdzić od momentu zalogowania się. Uproszczona oferta ładnie Dashboard z bogatą zawartością, w tym linki do różnych przydatnych szablonów, i skonfigurowanie podstawowych rzeczy, których potrzebuję, aby tworzyć świetne treści. Kiedy zagłębiłem się w aplikację, to jest niesamowite przeżycia.

ayush-pandey

Dawn Veltri

Dyrektor Marketingu @ RAEK

Magiczna zmiana rozmiaru wygląda niesamowicie. Zmiana rozmiaru na innych platformach projektowych nie jest intuicyjna i wymaga sporo przeróbek. Dobra robota i gratulacje z okazji premiery!

ayush-pandey

Mary Grace Gargar

Najlepszy w historii!

Podoba mi się wszystkie jego funkcje, od tworzenia banera, tworzenia treści po generowanie odpowiednich i dokładnych hashtagów.

ayush-pandey

winner shoniran

Jak simplified uratowanie mojej małej firmy

Pisarz AI, zasoby marki, w których można dodać kolory marki. Uwielbiam szablony, są bardzo interaktywne i tak konfigurowalne, że uwielbiam to!

ayush-pandey

javier21

Świetny interfejs użytkownika i ułatwienie projektowania. Oszczędza czas.

Jestem użytkownikiem Photoshopa od ponad 10 lat, pierwszy raz wypróbowałem to narzędzie, natychmiast mnie podłącz, naprawdę łatwy w użyciu i możliwość tworzenia obrazów o różnych rozmiarach, to naprawdę ogromny plus. Interfejs narzędzia jest naprawdę interaktywny, możesz od razu zacząć.

ayush-pandey

Ram Narayanan

Podobnie jak nazwa, oprogramowanie również jest bardzo PROSTE w użyciu

Proste aspekty dobrych paneli treści, w tym linki do wielu wartościowych szablonów do tworzenia świetnych treści. To było cudowne doświadczenie, kiedy przystąpiłem do programu.

ayush-pandey

Annette Yeo

Simplified jest niesamowity!

Cóż, aby szybko podsumować, jeśli interesujesz się projektowaniem, reklamą w mediach społecznościowych, pisaniem blogów i wieloma innymi, ten program jest dla Ciebie. Jestem szczerze oszołomiony tym, co oferuje, zbyt wiele, by tu wymienić. Wspaniale.

ayush-pandey

SomoSurfing

Najlepsza inwestycja w historii!

Obrazy udostępniane w mediach społecznościowych są ważnym elementem budowania zaangażowania czytelników. Im lepsza jakość, im dłużej odwiedzający tam przebywa, tym większe prawdopodobieństwo, że sięgnie po wszelkiego rodzaju „wezwania do działania”, w tym zakup.