Bądź aktywny w Google My Business Post Scheduler, aby szybciej osiągnąć potencjalne klientów

Harmonogram mediów społecznościowych

Zabierz swoją markę na wyższy poziom dzięki harmonogramowi profilu Google My Business

Zautomatyzuj swój profil My Business za pomocą najlepszego Google My Business Post Scheduler w Internecie. Dostosuj treści do postów, wydarzeń, filmów, ofert i historii, przesyłania obrazów, opisów zapisu i automatycznego postu na profilu Google Business w minutach. Bezpośrednie publikuj na koncie społecznościowym z komputera stacjonarnego lub telefonu. Zarządzaj wieloma kontami i klientami jednocześnie! Zmodernizuj swój marketing i skalę z uproszczoną!

Jak terminowo zaplanować Google moje posty biznesowe?

1
W Planowaniu kalendarza kliknij ikonę lub nowy post w prawym górnym rogu.
2
Wybierz Profil Google Business.
3
Dodaj swój projekt z biblioteki multimedialnej lub projektowania z kalendarza.
4
Kliknij strzałkę Chevron w harmonogramie i wybierz datę i godzinę, którą chcesz, aby Twój post pojawił się (lub) po prostu dodaj go do kolejki!
5
Start with Simplified’s Long-Form Writer.
Zacznij używać kalendarza społecznościowego
Social-Media-Scheduler

Wydajny alokacja zasobów dla małych firm z Google My Business Scheduler

Małe firmy często walczą z ograniczonymi zasobami. Nasze Google My Business Posts Scheduler został zaprojektowany z myślą o twoich potrzebach, co pozwala zmaksymalizować alokacja zasobów. Poświęć czas i wysiłki na podstawie podstawowych działań biznesowych, podczas gdy nasza aplikacja dba o twoje posty biznesowe w Google. Wyprzedzaj konkurencję, pozostając aktywnym i aktualnym.

Do More, Learn More With Simplified

Simplified blog is a great place to learn from the best in Instagram marketing. Whether you want to bulk up on social media knowledge or get your first followers.

Frequently Asked Questions

Czy mogę zaplanować posty dla wielu profili Google moje biznesowe?

Tak, nasz program Google My Business Posts Harmeduler umożliwia planowanie postów dla wielu profili, co ułatwia zarządzanie profilami wszystkich klientów z jednej platformy.

Czy istnieje limit liczby postów, które mogę zaplanować w Google My Business Profil?

Nie, możesz zaplanować tyle postów, ile potrzebujesz. Nasza aplikacja zapewnia elastyczność i umożliwia planowanie i planowanie postów zgodnie z Twoimi wymaganiami.

Czy mogę dostosować datę i godzinę dla każdego postu Google?

Tak, nasza aplikacja zapewnia przyjazny interfejs, w którym można dostosować datę i godzinę każdego postu. Pozwala to mieć pełną kontrolę nad strategią planowania.

Czy mogę wyświetlić podgląd moich zaplanowanych postów, zanim zostaną opublikowane?

Absolutnie! Nasze Google My Business Posts Scheduler oferuje funkcję podglądu, pozwalającą na recenzję i edytowanie postów przed uruchomieniem. Zapewnia to, że treść spełnia Twoje oczekiwania i dostosowują się do marki.

Jaka jest Twoja polityka zwrotów?

Oferujemy plan Free Forever, w ramach którego nasi użytkownicy mogą wypróbować podstawowe funkcjonalności Simplified i podjąć świadomą decyzję. Nie oferujemy zwrotów pieniędzy. Jeśli nie jesteś zadowolony ze swojego planu lub chcesz go zmienić, możesz obniżyć plan lub wstrzymać subskrypcję , aby uniknąć przyszłych opłat. Aby dowiedzieć się więcej o naszej polityce zwrotów .

Uprości media społecznościowe za pomocą zautomatyzowanych postów profilu biznesowego Google

Dołącz do założycieli, freelancerów i zespołów, którzy już budują swoje marki na Simplifiedch.

Zarejestruj się i zacznij już dziś

Co nasz ponad milion użytkowników mówi o uproszczonym

ayush-pandey

Aman Patel

Jedna z najlepszych platform do wspólnego projektowania

Myślę, że jest tak wiele powodów, dla których lubię Uproszczony. Tutaj wymienię niektóre z nich:

*Profesjonalne szablony i bogate biblioteki

* Jest również wyposażony w edytor AI do kopiowania i długich treści

*W zestawie również z harmonogramem mediów społecznościowych

ayush-pandey

Eric Strickland

Grafik i projektant ścieżek

Uwielbiam korzystać z Uproszczonego! Używam go codziennie, to moja aplikacja do projektowania, kopiowania i marketingu! Super niesamowita aplikacja

ayush-pandey

Amanda Weston

Twórca treści AI

Kocham to! Prostota pisania i projektowania w jednej aplikacji 🎉 Sprawia, że ​​marketing w mediach społecznościowych jest dziecinnie prosty ❤️

ayush-pandey

Chekesha Crippen

SIMPLIFIED Unikalny wysoce skuteczny wszystko w jednej aplikacji!

Najbardziej podoba mi się to, że istnieje wiele funkcji i filmów instruktażowych dla każdego używanego elementu. Masz mnóstwo różnych sposobów, a nazwa mówi sama za siebie. SIMPLIFIED, ponieważ jest proste i ma wszystko w jednym oprogramowaniu, jakiego możesz potrzebować.

ayush-pandey

Damon Chen

Założyciel serwisu testimonial.to

Nie przedłużę subskrypcji Canva w przyszłym roku. Uproszczona będzie moja aplikacja do projektowania!

ayush-pandey

Hoang Phan

Simplified to przyjemna aplikacja

I mogę to potwierdzić od momentu zalogowania się. Uproszczona oferta ładnie Dashboard z bogatą zawartością, w tym linki do różnych przydatnych szablonów, i skonfigurowanie podstawowych rzeczy, których potrzebuję, aby tworzyć świetne treści. Kiedy zagłębiłem się w aplikację, to jest niesamowite przeżycia.

ayush-pandey

Dawn Veltri

Dyrektor Marketingu @ RAEK

Magiczna zmiana rozmiaru wygląda niesamowicie. Zmiana rozmiaru na innych platformach projektowych nie jest intuicyjna i wymaga sporo przeróbek. Dobra robota i gratulacje z okazji premiery!

ayush-pandey

Mary Grace Gargar

Najlepszy w historii!

Podoba mi się wszystkie jego funkcje, od tworzenia banera, tworzenia treści po generowanie odpowiednich i dokładnych hashtagów.

ayush-pandey

winner shoniran

Jak simplified uratowanie mojej małej firmy

Pisarz AI, zasoby marki, w których można dodać kolory marki. Uwielbiam szablony, są bardzo interaktywne i tak konfigurowalne, że uwielbiam to!

ayush-pandey

javier21

Świetny interfejs użytkownika i ułatwienie projektowania. Oszczędza czas.

Jestem użytkownikiem Photoshopa od ponad 10 lat, pierwszy raz wypróbowałem to narzędzie, natychmiast mnie podłącz, naprawdę łatwy w użyciu i możliwość tworzenia obrazów o różnych rozmiarach, to naprawdę ogromny plus. Interfejs narzędzia jest naprawdę interaktywny, możesz od razu zacząć.

ayush-pandey

Ram Narayanan

Podobnie jak nazwa, oprogramowanie również jest bardzo PROSTE w użyciu

Proste aspekty dobrych paneli treści, w tym linki do wielu wartościowych szablonów do tworzenia świetnych treści. To było cudowne doświadczenie, kiedy przystąpiłem do programu.

ayush-pandey

Annette Yeo

Simplified jest niesamowity!

Cóż, aby szybko podsumować, jeśli interesujesz się projektowaniem, reklamą w mediach społecznościowych, pisaniem blogów i wieloma innymi, ten program jest dla Ciebie. Jestem szczerze oszołomiony tym, co oferuje, zbyt wiele, by tu wymienić. Wspaniale.

ayush-pandey

SomoSurfing

Najlepsza inwestycja w historii!

Obrazy udostępniane w mediach społecznościowych są ważnym elementem budowania zaangażowania czytelników. Im lepsza jakość, im dłużej odwiedzający tam przebywa, tym większe prawdopodobieństwo, że sięgnie po wszelkiego rodzaju „wezwania do działania”, w tym zakup.