Rozwijaj swój biznes dzięki harmonogramowi na Instagramie na posty i historie

Simplified kalendarz społeczny

Zabierz swoją markę na wyższy poziom z harmonogramem postów na Instagramie

Promuj swoją firmę za pomocą najlepszego harmonogramu na Instagramie w Internecie. Dostosuj treści do postów i opowiadań, przesyłaj obrazy, opisy zapisu i automatyczne posty na Instagram w kilka minut. Bezpośredni publikuj na swoje towarzyskie z komputera stacjonarnego lub telefonu. Zarządzaj wieloma kontami i klientami jednocześnie! Zmodernizuj swój marketing i skalę z uproszczoną!

Jak utworzyć posty na Instagramie na Instagramie

1
W Planowaniu kalendarza kliknij ikonę lub nowy post w prawym górnym rogu.
2
Wybierz Instagram.
3
Dodaj swój projekt z biblioteki multimedialnej lub projektowania z kalendarza.
4
Kliknij strzałkę Chevron w harmonogramie i wybierz datę i godzinę, którą chcesz, aby Twój post pojawił się (lub) po prostu dodaj go do kolejki!
5
Start with Simplified’s Long-Form Writer.
Zacznij używać harmonogramu postów na Instagramie
Wydawca postów w mediach społecznościowych

Zapisz zawartość przyciągania uwagi z copywriter AI

Marketing stał się łatwiejszy dzięki cytatom w mediach społecznościowych, blurbs i hashtagów, które nasz copywriter AI generuje w ciągu kilku sekund. Wyróżnij się z udostępnianiem treści pisemnych, które zwiększa kliknięcia i liczbę wyznawców. Pozwól AI stworzyć popularne hashtagi, które pomagają dotrzeć do większej, szerszej publiczności. Pozostań wirusowo i łamaj Internet z podpisami i hashtagami, które znajdują właściwą publiczność w krótszym czasie.

Do More, Learn More With Simplified

Simplified blog is a great place to learn from the best in Instagram marketing. Whether you want to bulk up on social media knowledge or get your first followers.

Frequently Asked Questions

Co to jest harmonogram na Instagramie?

Instagram Scheduler to innowacyjne narzędzie napędzane sztuczną inteligencją (AI), które umożliwia wydajne zarządzanie i optymalizację marketingu na Instagramie. Upraszcza zadania takie jak tworzenie treści, planowanie, analiza odbiorców i śledzenie wydajności, aby poprawić strategię na Instagramie.

W jaki sposób Scheduler na Instagramie pomaga w tworzeniu treści?

Instagram Scheduler zapewnia cenne funkcje pomagające w tworzeniu treści. Oferuje sugestie dotyczące treści, popularne hashtagi i spostrzeżenia oparte na analizach, pomagając tworzyć angażujące posty, które rezonują z odbiorcami i osiągają lepsze wyniki.

Czy mogę wcześniej zaplanować posty na Instagramie za pomocą harmonogramu na Instagramie?

Absolutnie! Instagram Scheduler umożliwia wcześniej zaplanowanie swoich postów. Możesz zaplanować swój kalendarz treści, ustawić żądaną datę i godzinę dla każdego postu, a narzędzie automatycznie je opublikują w Twoim imieniu. Oszczędza czas i zapewnia stałą obecność na Instagramie.

Czy Scheduler na Instagramie zapewnia możliwości analizy odbiorców?

Tak, Instagram Scheduler oferuje funkcje analizy odbiorców. Zapewnia wgląd w dane demograficzne, wzorce zaangażowania i wydajności. Te dane pomagają lepiej zrozumieć odbiorców i dostosować treść, aby zmaksymalizować jej wpływ.

Jaka jest Twoja polityka zwrotów?

Oferujemy plan Free Forever, w ramach którego nasi użytkownicy mogą wypróbować podstawowe funkcjonalności Simplified i podjąć świadomą decyzję. Nie oferujemy zwrotów pieniędzy. Jeśli nie jesteś zadowolony ze swojego planu lub chcesz go zmienić, możesz obniżyć plan lub wstrzymać subskrypcję , aby uniknąć przyszłych opłat. Aby dowiedzieć się więcej o naszej polityce zwrotów .

Gotowy do uproszczenia marketingu?

Dołącz do założycieli, freelancerów i zespołów, którzy już budują swoje marki na Simplifiedch.

Zarejestruj się i zacznij już dziś

Co nasz ponad milion użytkowników mówi o uproszczonym

ayush-pandey

Aman Patel

Jedna z najlepszych platform do wspólnego projektowania

Myślę, że jest tak wiele powodów, dla których lubię Uproszczony. Tutaj wymienię niektóre z nich:

*Profesjonalne szablony i bogate biblioteki

* Jest również wyposażony w edytor AI do kopiowania i długich treści

*W zestawie również z harmonogramem mediów społecznościowych

ayush-pandey

Eric Strickland

Grafik i projektant ścieżek

Uwielbiam korzystać z Uproszczonego! Używam go codziennie, to moja aplikacja do projektowania, kopiowania i marketingu! Super niesamowita aplikacja

ayush-pandey

Amanda Weston

Twórca treści AI

Kocham to! Prostota pisania i projektowania w jednej aplikacji 🎉 Sprawia, że ​​marketing w mediach społecznościowych jest dziecinnie prosty ❤️

ayush-pandey

Chekesha Crippen

SIMPLIFIED Unikalny wysoce skuteczny wszystko w jednej aplikacji!

Najbardziej podoba mi się to, że istnieje wiele funkcji i filmów instruktażowych dla każdego używanego elementu. Masz mnóstwo różnych sposobów, a nazwa mówi sama za siebie. SIMPLIFIED, ponieważ jest proste i ma wszystko w jednym oprogramowaniu, jakiego możesz potrzebować.

ayush-pandey

Damon Chen

Założyciel serwisu testimonial.to

Nie przedłużę subskrypcji Canva w przyszłym roku. Uproszczona będzie moja aplikacja do projektowania!

ayush-pandey

Hoang Phan

Simplified to przyjemna aplikacja

I mogę to potwierdzić od momentu zalogowania się. Uproszczona oferta ładnie Dashboard z bogatą zawartością, w tym linki do różnych przydatnych szablonów, i skonfigurowanie podstawowych rzeczy, których potrzebuję, aby tworzyć świetne treści. Kiedy zagłębiłem się w aplikację, to jest niesamowite przeżycia.

ayush-pandey

Dawn Veltri

Dyrektor Marketingu @ RAEK

Magiczna zmiana rozmiaru wygląda niesamowicie. Zmiana rozmiaru na innych platformach projektowych nie jest intuicyjna i wymaga sporo przeróbek. Dobra robota i gratulacje z okazji premiery!

ayush-pandey

Mary Grace Gargar

Najlepszy w historii!

Podoba mi się wszystkie jego funkcje, od tworzenia banera, tworzenia treści po generowanie odpowiednich i dokładnych hashtagów.

ayush-pandey

winner shoniran

Jak simplified uratowanie mojej małej firmy

Pisarz AI, zasoby marki, w których można dodać kolory marki. Uwielbiam szablony, są bardzo interaktywne i tak konfigurowalne, że uwielbiam to!

ayush-pandey

javier21

Świetny interfejs użytkownika i ułatwienie projektowania. Oszczędza czas.

Jestem użytkownikiem Photoshopa od ponad 10 lat, pierwszy raz wypróbowałem to narzędzie, natychmiast mnie podłącz, naprawdę łatwy w użyciu i możliwość tworzenia obrazów o różnych rozmiarach, to naprawdę ogromny plus. Interfejs narzędzia jest naprawdę interaktywny, możesz od razu zacząć.

ayush-pandey

Ram Narayanan

Podobnie jak nazwa, oprogramowanie również jest bardzo PROSTE w użyciu

Proste aspekty dobrych paneli treści, w tym linki do wielu wartościowych szablonów do tworzenia świetnych treści. To było cudowne doświadczenie, kiedy przystąpiłem do programu.

ayush-pandey

Annette Yeo

Simplified jest niesamowity!

Cóż, aby szybko podsumować, jeśli interesujesz się projektowaniem, reklamą w mediach społecznościowych, pisaniem blogów i wieloma innymi, ten program jest dla Ciebie. Jestem szczerze oszołomiony tym, co oferuje, zbyt wiele, by tu wymienić. Wspaniale.

ayush-pandey

SomoSurfing

Najlepsza inwestycja w historii!

Obrazy udostępniane w mediach społecznościowych są ważnym elementem budowania zaangażowania czytelników. Im lepsza jakość, im dłużej odwiedzający tam przebywa, tym większe prawdopodobieństwo, że sięgnie po wszelkiego rodzaju „wezwania do działania”, w tym zakup.