Bezpłatny harmonogram Post LinkedIn

Simplified kalendarz społeczny

Zachowaj spójność z harmonogramem LinkedIn Post

Czy starasz się konsekwentnie publikować na swojej stronie LinkedIn? Nie pozwól, aby napięty harmonogram powstrzymał Cię od uprawy odbiorców i zaangażowania. Nasze narzędzie do planowania LinkedIn pozwala planować swoje posty z wyprzedzeniem, abyś mógł skupić się na innych częściach swojej firmy.

Jak planować posty na LinkedIn:

1
Uzyskaj dostęp do sekcji publikacji: Udaj się do sekcji wydawniczej na pulpicie nawigacyjnym w mediach społecznościowych.
2
Wybierz profil: Wybierz profil LinkedIn lub profil strony firmy.
3
Dodaj zawartość: Dodaj żądane nośniki z biblioteki lub zaprojektuj ją bezpośrednio w kalendarzu.
4
Z łatwością harmonogram: kliknij opcję harmonogramu i bez wysiłku wybierz datę i godzinę, aby Twój post pojawił się lub dodaj go do kolejki w celu zautomatyzowanego planowania.
5
Start with Simplified’s Long-Form Writer.
Wypróbuj harmonogram Post LinkedIn
Wydawca postów w mediach społecznościowych

Rozwijaj odbiorców i zaangażowanie w zoptymalizowane posty LinkedIn

Trudno jest wyróżnić się na LinkedIn, ale nasz harmonogram Post LinkedIn daje przewagę. Dzięki naszym narzędziem możesz śledzić swój wzrost, mierzyć zaangażowanie i podejmować decyzje oparte na danych dotyczących strategii LinkedIn. Zbuduj odbiorców, angażuj się z obserwatorami i obserwuj, jak obecność LinkedIn wznosi się.

Do More, Learn More With Simplified

Simplified blog is a great place to learn from the best in Instagram marketing. Whether you want to bulk up on social media knowledge or get your first followers.

Frequently Asked Questions

Co to jest harmonogram LinkedIn Post?

Planowanie LinkedIn to narzędzie, które pozwala z wyprzedzeniem planować i planować swoje posty na LinkedIn w celu uzyskania maksymalnego zaangażowania i wzrostu.

Czy mogę zaplanować wiele postów jednocześnie w LinkedIn Post Scheduler?

Tak! Dzięki naszemu narzędziowi możesz maskować posty LinkedIn, jak chcesz z wyprzedzeniem.

Czy LinkedIn Post Scheduler zapewnia analizy na temat mojej wydajności LinkedIn?

Tak, nasze narzędzie śledzi twój wzrost i zaangażowanie, abyś mógł podejmować decyzje oparte na danych dotyczących strategii LinkedIn.

Jak szybko mogę uzyskać obsługę klienta?

Porozmawiaj z nami w aplikacji lub wyślij nam wiadomość e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin. Chcielibyśmy usłyszeć od ciebie!

Jaka jest Twoja polityka zwrotów?

Oferujemy plan Free Forever, w ramach którego nasi użytkownicy mogą wypróbować podstawowe funkcjonalności Simplified i podjąć świadomą decyzję. Nie oferujemy zwrotów pieniędzy. Jeśli nie jesteś zadowolony ze swojego planu lub chcesz go zmienić, możesz obniżyć plan lub wstrzymać subskrypcję , aby uniknąć przyszłych opłat. Aby dowiedzieć się więcej o naszej polityce zwrotów .

Odnowiń swoją obecność LinkedIn z naszym harmonogramem LinkedIn Post

Dołącz do założycieli, freelancerów i zespołów, którzy już budują swoje marki na Simplifiedch.

Zarejestruj się i zacznij już dziś

Co nasz ponad milion użytkowników mówi o uproszczonym

ayush-pandey

Aman Patel

Jedna z najlepszych platform do wspólnego projektowania

Myślę, że jest tak wiele powodów, dla których lubię Uproszczony. Tutaj wymienię niektóre z nich:

*Profesjonalne szablony i bogate biblioteki

* Jest również wyposażony w edytor AI do kopiowania i długich treści

*W zestawie również z harmonogramem mediów społecznościowych

ayush-pandey

Eric Strickland

Grafik i projektant ścieżek

Uwielbiam korzystać z Uproszczonego! Używam go codziennie, to moja aplikacja do projektowania, kopiowania i marketingu! Super niesamowita aplikacja

ayush-pandey

Amanda Weston

Twórca treści AI

Kocham to! Prostota pisania i projektowania w jednej aplikacji 🎉 Sprawia, że ​​marketing w mediach społecznościowych jest dziecinnie prosty ❤️

ayush-pandey

Chekesha Crippen

SIMPLIFIED Unikalny wysoce skuteczny wszystko w jednej aplikacji!

Najbardziej podoba mi się to, że istnieje wiele funkcji i filmów instruktażowych dla każdego używanego elementu. Masz mnóstwo różnych sposobów, a nazwa mówi sama za siebie. SIMPLIFIED, ponieważ jest proste i ma wszystko w jednym oprogramowaniu, jakiego możesz potrzebować.

ayush-pandey

Damon Chen

Założyciel serwisu testimonial.to

Nie przedłużę subskrypcji Canva w przyszłym roku. Uproszczona będzie moja aplikacja do projektowania!

ayush-pandey

Hoang Phan

Simplified to przyjemna aplikacja

I mogę to potwierdzić od momentu zalogowania się. Uproszczona oferta ładnie Dashboard z bogatą zawartością, w tym linki do różnych przydatnych szablonów, i skonfigurowanie podstawowych rzeczy, których potrzebuję, aby tworzyć świetne treści. Kiedy zagłębiłem się w aplikację, to jest niesamowite przeżycia.

ayush-pandey

Dawn Veltri

Dyrektor Marketingu @ RAEK

Magiczna zmiana rozmiaru wygląda niesamowicie. Zmiana rozmiaru na innych platformach projektowych nie jest intuicyjna i wymaga sporo przeróbek. Dobra robota i gratulacje z okazji premiery!

ayush-pandey

Mary Grace Gargar

Najlepszy w historii!

Podoba mi się wszystkie jego funkcje, od tworzenia banera, tworzenia treści po generowanie odpowiednich i dokładnych hashtagów.

ayush-pandey

winner shoniran

Jak simplified uratowanie mojej małej firmy

Pisarz AI, zasoby marki, w których można dodać kolory marki. Uwielbiam szablony, są bardzo interaktywne i tak konfigurowalne, że uwielbiam to!

ayush-pandey

javier21

Świetny interfejs użytkownika i ułatwienie projektowania. Oszczędza czas.

Jestem użytkownikiem Photoshopa od ponad 10 lat, pierwszy raz wypróbowałem to narzędzie, natychmiast mnie podłącz, naprawdę łatwy w użyciu i możliwość tworzenia obrazów o różnych rozmiarach, to naprawdę ogromny plus. Interfejs narzędzia jest naprawdę interaktywny, możesz od razu zacząć.

ayush-pandey

Ram Narayanan

Podobnie jak nazwa, oprogramowanie również jest bardzo PROSTE w użyciu

Proste aspekty dobrych paneli treści, w tym linki do wielu wartościowych szablonów do tworzenia świetnych treści. To było cudowne doświadczenie, kiedy przystąpiłem do programu.

ayush-pandey

Annette Yeo

Simplified jest niesamowity!

Cóż, aby szybko podsumować, jeśli interesujesz się projektowaniem, reklamą w mediach społecznościowych, pisaniem blogów i wieloma innymi, ten program jest dla Ciebie. Jestem szczerze oszołomiony tym, co oferuje, zbyt wiele, by tu wymienić. Wspaniale.

ayush-pandey

SomoSurfing

Najlepsza inwestycja w historii!

Obrazy udostępniane w mediach społecznościowych są ważnym elementem budowania zaangażowania czytelników. Im lepsza jakość, im dłużej odwiedzający tam przebywa, tym większe prawdopodobieństwo, że sięgnie po wszelkiego rodzaju „wezwania do działania”, w tym zakup.