Yapay Zeka Makale Yazarımızla Dakikalar İçinde Yüksek Kaliteli Makaleler Yazın

Yapay Zeka Makale Yazımı

AI Makale Oluşturucu

Uzun Form Makale Oluşturucu

Makale Oluşturucu

Please wait...
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Basitleştirilmiş AI makale yazarı ile tüm makaleyi oluşturun

AI Makale Yazarını Kullanarak Makalenin Tamamını Sıfırdan Oluşturun

Basitleştirilmiş Makale Yazarı, bir makalenin tamamını yalnızca birkaç saniye içinde oluşturmanıza olanak tanır. 4 adımlı basit bir iş akışı (Blog Fikirleri + Başlıklar, Blog Girişi, Blog Taslağı, Makaleniz) aracılığıyla yapay zeka ile makaleler oluşturmanıza yardımcı olan 'Yapay Zeka Makale Yazarı'nı kullanın. AI Article Generator, makalelerinizi saniyeler içinde kolayca yazmanıza olanak tanır.

Yapay Zeka Makale Yazarı Basitleştirilmiş Şekilde Nasıl Kullanılır?

1

Kontrol Panelinizden 'Yapay Zeka Yazma'yı tıklayın, 'Yapay Zeka Şablonları'nı seçin ve 'Makale Yazarı'nı seçin.

2

'Çıktı Dili', 'Ton', 'Konu' ve 'Bilgi' bölümü dahil tüm istemleri doldurun.

3

'Sonuç Sayısı' ve 'Yaratıcılık Düzeyi'ni seçmek için 'Gelişmiş Seçenekler'i açın.

4

Makalenizi oluşturun, düzenleyin, tasarım öğeleri ekleyin, biçimlendirin ve çevrimiçi olarak dışa aktarın veya yayınlayın.

Yapay Zeka Makale Yazarını Keşfedin
Basitleştirilmiş AI blog yazarı ile iş için makale yaz

Yüksek Kaliteli Makalelerle Markanızı Daha İyi Pazarlayın

İşletmenizle ilgili bilgileri makaleler aracılığıyla zahmetsizce paylaşın! AI makale yazarını kullanarak makalenizi oluşturun. AI Makale oluşturucu, takipçilerinizi artırmanıza, hedef kitlenizin ilgisini çekecek ipuçlarını, püf noktalarını ve fikirleri paylaşmanıza yardımcı olur. Yapay zeka tabanlı makale oluşturucu, korkunç yazar engelini aşmanıza, çalışmanızın %100 intihal içermemesini sağlamanıza ve yalnızca birkaç anahtar kelime girerek içeriğinizi arama motorları için optimize etmenize yardımcı olabilir.

Basitleştirilmiş ile Daha Fazlasını Yapın, Daha Fazlasını Öğrenin

Simplified blog is a great place to learn from the best in Instagram marketing. Whether you want to bulk up on social media knowledge or get your first followers.

Sıkça Sorulan Sorular

faqs icon

Makale Yazarı şablonu diğer kısa biçimli blog şablonları gibi ücretsiz mi?

Makale Yazarı %100 yeni ve ücretsizdir! Girişten sonuca kadar makalelerinizin tüm parçalarını bir dakikadan kısa sürede oluşturun. Tüm içeriğiniz otomatik olarak kaydedilir ve oluşturulan sonuçları düzenleyebilir, kopyalayıp bir web sitesine yapıştırabilir veya ücretli İçerik Takvimimizle doğrudan çevrimiçi olarak yayınlayabilirsiniz. Bir daha asla makalelerinizin farklı bölümlerini yazmak için birden fazla şablon kullanmayın!
faqs icon

Yapay zeka içerik yazarı kimler içindir?

Simplified'ın yapay zeka içerik yazarı yaratıcılara, pazarlamacılara, küçük işletmelere, ajanslara, pazarlama ekiplerine ve yazılarını otomatikleştirmek ve pazarlamalarını ölçeklendirmek isteyen herkese yöneliktir. Yapay zeka içerik yazarı, kalabalığın arasından sıyrılan yüksek kaliteli içerik üretmeye devam ederken içeriği daha kısa sürede üretmenize ve düzenlemenize yardımcı olur. Bu, özellikle zamanınız kısıtlı olduğunda veya tam zamanlı bir metin yazarını işe alacak kaynaklara sahip olmadığınız durumlarda yararlı olabilir.
faqs icon

Simplified'ın yapay zekası sizin için ne yazabilir?

Yapay zeka yazıcımızla, saniyeler içinde hem uzun hem de kısa biçimli içerik oluşturmak için 50'den fazla şablon arasından seçim yapabilirsiniz. Uzun biçimli yazar, yalnızca birkaç fikir girerek blogların tamamını yazmanıza yardımcı olabilir. Kısa biçimli yazıcımız, marka ve ürün metinlerinden, sosyal medya altyazılarına, YouTube başlıklarından, Google reklamlarına, SEO metinlerine ve çok daha fazlasına kadar hemen hemen her şey için metin oluşturmanıza olanak tanır. Simplified'ın AI yazıcısı ile içeriğinizin benzersiz ve orijinal olduğundan emin olmak için intihal kontrolü de yapabilirsiniz.
faqs icon

AI yazıcıyı ücretsiz bir hesapla kullanabilir miyim?

Evet! Simplified'ın yapay zeka içerik yazıcısı, hem ücretsiz hem de ücretli olarak tüm kullanıcılarımızın kullanımına açıktır. Ancak ücretsiz kullanıcıların her ay oluşturabilecekleri kopya miktarı sınırlıdır. Ücretsiz hesaplarla ayda yalnızca 1000 kelime üretebilirsiniz. Ücretli hesaplar, 'Büyüme' planımızla 20.000 ila 50.000 kelime arasında ve sınırsız kelime üretebilir. Tüm fiyatlandırma planlarımıza buradan göz atın.
faqs icon

Geri ödeme politikanız nedir?

Kullanıcılarımızın Basitleştirilmiş'in temel işlevlerini deneyebilecekleri ve bilinçli bir karar verebilecekleri Sonsuza Kadar Ücretsiz bir plan sunuyoruz. Geri ödeme sunmuyoruz. Planınızdan memnun değilseniz veya planı değiştirmeniz gerekiyorsa planınızın düzeyini düşürebilir veya gelecekte ücretlendirilmemek için aboneliğinizi duraklatabilirsiniz . Geri ödeme politikamız hakkında daha fazla bilgi edinmek için .

Yapay Zeka Makale Yazarı ile SEO İçin Optimize Edilmiş Yüksek Kaliteli Makaleler Alın

En İyi Yapay Zeka Makale Oluşturucuyla Orijinal, İlgili Metin Yazımı Yazın

Şimdi Ücretsiz Başlayın

2 milyondan fazla kullanıcımız Basitleştirilmiş hakkında neler söylüyor?

ayush-pandey

Martin Ingram

Bunu kullanmanın ne kadar kolay olduğuna şaşırdım

Yapay zekanın kendimden çok fazla girdi olmadan okunabilir bir blog yazısı oluşturup oluşturamayacağını görmek için meraktan yazmayı denemek istiyordum. Akıcı ve iyi okunan 1000 kelimelik bir yazı oluşturmayı başardım ve AI kopyasında yalnızca birkaç ayarlama yapmam gerekti.

ayush-pandey

Vincent Ochieng

İçerik yazma ve üretme konusundaki nihai çözümüm. Şimdiye kadarki en iyi AI yazarı

Yapay Zeka yazma aracının Basitleştirilmiş'in en iyi özelliği olduğunu söyleyebilirim. Blogum için belirli konular etrafında içerik oluşturmam gerektiğinde ideal aracımdır.

ayush-pandey

Robert Hidajat

Mükemmel hepsi bir arada medya oluşturma yardımcısı

AI yazma özelliğini seviyorum. Canva ve InVideo gibi başka medya oluşturma yardımcılarım olmasına rağmen bu yazılımı satın almamın nedeni budur. Bu özelliği araştırıyorum ve denemeler yapıyorum; bu, fikir geliştirmeye ve bloglar ve podcast içeriği için yazmayı hızlandırmaya yardımcı olacak harika bir araçtır.

ayush-pandey

Dickens Honest

Basitleştirilmiş'in Yapay Zeka Yazma Asistanı dışında birçok araca sahip olduğunu öğrendiğimde şok oldum.

Şu ana kadar uzun form içerik oluşturucuyu kullandım ve çok memnunum. Bunu bir konu hakkında kişisel bakış açısı gerektiren bir şey yazmak için kullandım ve yapay zeka çok iyi performans gösterdi. Ürün açıklaması ve reklamlar gibi diğer özellikleri henüz göremiyorum.

ayush-pandey

Charles Storm

Yapay zeka yazma çözümleri + tasarım = benzersiz ve kazanan bir kombinasyon

Basitleştirilmiş'in en sevdiğim yanı yapay zeka odaklı pazarlama çözümlerinin tek bir yerde birleşimidir. Örneğin pek çok rakip yapay zeka yazımı sunuyor ancak bu, hem kopyalamayı hem de tasarımı bir arada sunan gördüğüm ilk ve tek çözüm.

ayush-pandey

Damilare Macaulay

Şu ana kadar kullandığım en iyi Hepsi Bir Arada pazarlama aracı!

Son birkaç yıldır işimi ve müşterimin işlerini yönetmek için farklı araçlar kullanıyorum. Yapay zeka yazımı için farklı bir araç, grafik tasarımlar için farklı bir araç ve sosyal medya yönetimi için farklı bir araç. Basitleştirilmiş'in her şeyi tek bir araçta ve ücretsiz olarak basitleştirmesi, bunu çok daha havalı hale getiriyor!