AI Email Generator ile E-posta İletişiminizi Güçlendirin

Yapay Zekayla Zahmetsizce İlgi Çekici ve Etkili E-postalar Oluşturun

Ücretsiz basitleştirilmiş AI e-posta yazarı ile kolayca iyi yazılmış e-postalar hazırlayın

Yapay Zeka E-posta Oluşturma ile Verimliliğin Kilidini Açın

E-postaları sıfırdan başlatmak gibi zorlu bir göreve veda edin. Yapay Zeka E-posta Oluşturucumuz süreci kolaylaştırarak çok kısa sürede kişiselleştirilmiş e-postalar oluşturmanıza olanak tanır. Gerçekten önemli olan şeylere öncelik vermek için programınızı boşaltın.

AI E-posta Oluşturucu nasıl kullanılır?

1

E-postanızın amacını girin.

2

İletişim tarzınıza uyacak şekilde tonu ve stili özelleştirin.

3

AI E-posta Oluşturucunun, kişisel dokunuşunuza ve teslimatınıza hazır, gösterişli bir e-posta taslağı oluşturmasına izin verin.

AI Email Generator'ı deneyin
Basitleştirilmiş AI e -posta yazarı ile doğru kitleye bağlanın

Etki Yaratan E-postalar Oluşturun

İkna edici iletişimin gücünün kilidini açın. Yapay zeka destekli aracımız, e-posta içeriğinizi geliştirmek için akıllı öneriler sunarak mesajlarınızın dikkat çekmesini, eyleme ilham vermesini ve kalıcı bir izlenim bırakmasını sağlar.

Basitleştirilmiş ile Daha Fazlasını Yapın, Daha Fazlasını Öğrenin

Simplified blog is a great place to learn from the best in Instagram marketing. Whether you want to bulk up on social media knowledge or get your first followers.

Sıkça Sorulan Sorular

faqs icon

Simplified'ın yapay zekası sizin için ne yazabilir?

AI yazarımızla, saniyeler içinde hem uzun hem de kısa biçimli içerik oluşturmak için 50'den fazla şablon arasından seçim yapabilirsiniz. Uzun biçimli yazar, yalnızca birkaç fikir girerek tüm blogları yazmanıza yardımcı olabilir. Kısa biçimli yazıcımız, marka ve ürün kopyası, sosyal medya altyazıları, YouTube başlıkları, Google reklamları, SEO kopyası ve çok daha fazlası dahil olmak üzere hemen hemen her şey için kopya oluşturmanıza olanak tanır. Simplified'ın AI yazarı ile içeriğinizin benzersiz ve orijinal olduğundan emin olmak için bir intihal kontrolü de yapabilirsiniz.
faqs icon

AI yazıcıyı ücretsiz bir hesapla kullanabilir miyim?

Evet! Simplified'ın AI içerik yazarı, hem ücretsiz hem de ücretli olarak tüm kullanıcılarımıza açıktır. Ancak, ücretsiz kullanıcıların her ay oluşturabilecekleri kopya miktarı sınırlıdır. Ücretsiz hesaplarla ayda yalnızca 1000 kelime üretebilirsiniz. Ücretli hesaplar, 20.000 ila 50.000 kelime arasında ve 'Büyüme' planımızla sınırsız kelime üretebilir. Tüm fiyatlandırma planlarımıza buradan göz atın.
faqs icon

Geri ödeme politikanız nedir?

Kullanıcılarımızın Basitleştirilmiş'in temel işlevlerini deneyebilecekleri ve bilinçli bir karar verebilecekleri Ücretsiz Sonsuza Kadar planı sunuyoruz. Geri ödeme sunmuyoruz. Planınızdan memnun değilseniz veya değiştirmeniz gerekiyorsa, gelecekteki ücretlerden kaçınmak için planınızı düşürebilir veya aboneliğinizi duraklatabilirsiniz . Geri ödeme politikamız hakkında daha fazla bilgi edinmek için .

AI Email Generator ile E-posta İletişiminizi Güçlendirin

AI Email Generator ile Zahmetsizce İlgi Çekici ve Etkili E-postalar Oluşturun

AI Email Generator'ı Deneyin

1 milyondan fazla kullanıcımız Simplified hakkında ne diyor?

michele rose

Michele Ross

Kullanımı kolay ve sürekli olarak kaliteli yapay zeka yazarı!

Simplified, AI yazarının yanı sıra gelecekte keşfetmeyi umduğum birçok başka özelliğe sahip olsa da, birden fazla sağlık web sitesinin sahibi olarak, teknik ve sağlık içeriğini kolaylıkla yazmayı seviyorum. Diğer siteler pek mantıklı olmayan, kaba bir üslup içeren veya aslında yanlış bilgiler içeren içerikler yayınlarken, Basitleştirilmiş her zaman profesyonel bir üslupla ve yerindedir.

jonathan

Jonathan Polese

Şaşırtıcı derecede tutarlı yapay zeka yazımı

Kısa çocuk hikayeleri yazarken Basitleştirilmiş, cümle yapısı söz konusu olduğunda şaşırtıcı derecede tutarlıdır ve hikayeler gerçek bir akışa sahiptir. Gerçek bir kişi tarafından yazılmadıklarını bilemezdim.

jalissa durham

Jalissa Durham

Yüksek kaliteli yazı!

Tamam öncelikle, bu uygulama harika! Beyin fırtınası yaparak veya hatta tüm blogu yazmaya başlamanıza yardımcı olarak zamandan tasarruf etmenin harika bir yoludur. Bu uygulamayı kullanarak blog başlığı fikirlerini, ana hatlarını ve tanıtımlarını kullandım. 5/5

kavindu

Kavindu Kanishka

Bu, daha önce hiç kullanmadığım en iyi yapay zeka yazarı,

AI içeren yazarı gerçekten seviyorum, daha önce hiç böyle bir araç kullanmadım

Morghan

Morghan Countryman

Şimdiye Kadar Bulduğum En İyi Yapay Zeka Programı

Basitleştirilmiş, denediğim birçok AI aracından biri ve şimdiye kadarki favorim. Yeniden yazma aracını takdir ediyorum (en çok kullandığım araç). Bazen düşüncelerimi toparlayamıyorum ama bu araç benim için bu düşünceleri mükemmel bir şekilde organize ediyor ve temizliyor. Özgeçmişimi güncellemek için kullandığım profesyonel ve temiz bir yeniden yazma kopyası sağlayacağına güvenebilirim. Bu, yazmaya devam edebilmek veya (amaçlanan) basitleştirmek dışında yaptığı birkaç şeyden sadece biridir.

Shaliena

Shaliena Lee

Simplified.com'u Herkes Kullanmalı!

AI yazarı harika; yanlış yapamazsın. Blog yazmak, sosyal medya içeriği veya ürün açıklamaları için işi mükemmel bir şekilde yapar. İçerik asla çok fazla dramatize edilmez ve kulağa hiç de bir bilgisayar yazmış gibi gelmez.

sharnia

sharnia phillips

Hızlı ve kullanımı kolay AI yazar üreteci

Hangi nedenle bilgilerinizi iletmek istediğinize karar vermeniz için size birden fazla seçenek sunması çok yardımcı oldu. Diğer Ai yazıcı yazılımlarıyla çok rekabetçidir!

Heather

Heather Evans

Yeni En İyi Arkadaşım, üzgünüm Sara

AI yazarının çok akıllı olması. Benzer platformlarda aldığım kadar saçma sapan bir rapor almadım. Bu, her kuruşuna değer yapar.

ayush-pandey

David Kurtz

Basitleştirilmiş bulduğum için çok mutluyum

Bir şeyleri sözlü olarak ifade etmede her zaman yazılı kelimeden daha iyi olmuşumdur, ancak basitleştirilmiş ile bana genişletmek ve mesajımı iletmek için bir çerçeve sağlayan metinler üretebiliyorum. Basitleştirilmiş, bana daha fazla içeriği daha hızlı üretme fırsatı verdi.

ayush-pandey

Kamika Morris

Karşılaştığım En İyi Şey

Metin yazarlığımda büyük yardım alabilmeyi seviyorum. Bir işletme sahibi ve sadece 1 kişilik bir ekip olarak bu, işimi daha sorunsuz yürütebilmemi sağladı. İşletmem için içerik üretimim çok daha kolay

deb

Deb Purkiss

Uygun fiyatlı ama mükemmel

Bankayı bozmayan, kullanımı kolay bir AI yazarı arıyordum ve Basitleştirilmiş mi? Arayüzün kullanımı kolay ve sonuçlar mükemmele yakın.

ishan

Ishan Shukla

Yazarlar İçin En İyi Platform

Birçok Ai yazar asistanı denedim ama hiçbiri bu kadar iyi değildi.

ahemad

Ahmed Mekaoucha

Gördüğüm en iyi yapay zeka yazarı ve asistanı

Reklam kopyaları ve ürün içeriği yazmak için çok tembelim, bu yüzden ürün başlıklarını ve açıklamalarını yazmama yardımcı oluyor ve reklamlara gelince, reklam kopyalarımı yazmama yardımcı oluyor.