Simplified'ın AI Writer'ı ile resmi bir mektup yazın

Ücretsiz Çevrimiçi Yapay Zeka İçerik Yazarı

Birden fazla metin yazarlığı şablonunu birleştirin

Saniyeler içinde uzun biçimli içerik oluşturun

Ücretsiz denemeyle 10.000 kelime ücretsiz

Please wait...
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Try the AI Letter Writer for Free

No credit card required

Mektubu zahmetsizce basitleştirilmiş ücretsiz AI mektubu yazarı yazın

Ücretsiz mektup yazıcımızı 30'dan fazla dilde kullanın

Simplified'ın kopya AI mektup yazıcısıyla en iyi mektuplarınızı yazın. Dakikalar içinde teşekkür notları, bağış toplama notları, soruşturma mektupları ve daha fazlasını oluşturun. Simplified'ın yapay zeka destekli uzun biçimli içerik yazarları, ana dilinizde anında ilgi çekici yeni karakterler oluşturabilir. Doğal ses ve etkili yazı garantili, yazınız sorunsuz bir şekilde akacak ve birkaç dakika içinde taslaktan bitişe geçecektir.

AI Letter Writer ile uzun biçimli içerik nasıl yazılır?

1

Kontrol panelinizde AI Assistant'a tıklayın ve 'Tam Uzunlukta Yazar'ı seçin.

2

Dilinizi seçin ve istemleri tamamlayın.

3

Oluştur'a tıklayın. Size uygun içeriği seçin.

4

Gerçek zamanlı olarak içerik düzenleyin, ekleyin ve daha fazlasını yapın.

Uzun Biçimli Içerik Yazmaya Başlayın
Basitleştirilmiş AI Mektup Yazarına sahip müşteriler için klasörler ve projeler düzenleyin

Bağlantı ve işbirliği araçları

Simplified, modern pazarlamacıların ve yazarların kusursuz iş akışları oluşturmasına yönelik hepsi bir arada bir uygulamadır. Kısa biçimli ve uzun biçimli AI Writer'ı kullanarak orijinal içerik oluşturun. Ekip üyeleriniz ve müşterileriniz için klasörler ve projeler düzenleyin, iş arkadaşlarınızı gerçek zamanlı olarak yorumlayın ve etiketleyin ve favorilerinizin kopyalarını kaydedin.

Basitleştirilmiş araçlarla daha fazlasını yapın, daha fazlasını öğrenin

Simplified blog is a great place to learn from the best in Instagram marketing. Whether you want to bulk up on social media knowledge or get your first followers.

Sıkça Sorulan Sorular

faqs icon

Uzun Form Yapay Zeka İçerik Yazarına sitenizin neresinden erişebilirim?

Doğru h! Ücretsiz Basitleştirilmiş web sitesinde oturum açtığınızda (bunu doğru duydunuz... ücretsiz), Yapay Zeka Asistanına gidin ve Uzun Form Yazarı'na tıklayın.
faqs icon

Yapay zeka içerik yazarı kimler içindir?

Simplified'ın yapay zeka içerik yazarı yaratıcılara, pazarlamacılara, küçük işletmelere, ajanslara, pazarlama ekiplerine ve yazılarını otomatikleştirmek ve pazarlamalarını ölçeklendirmek isteyen herkese yöneliktir. Yapay zeka içerik yazarı, kalabalığın arasından sıyrılan yüksek kaliteli içerik üretmeye devam ederken içeriği daha kısa sürede üretmenize ve düzenlemenize yardımcı olur. Bu, özellikle zamanınız kısıtlı olduğunda veya tam zamanlı bir metin yazarını işe alacak kaynaklara sahip olmadığınız durumlarda yararlı olabilir.
faqs icon

Simplified'ın yapay zekası sizin için ne yazabilir?

Yapay zeka yazıcımızla, saniyeler içinde hem uzun hem de kısa biçimli içerik oluşturmak için 50'den fazla şablon arasından seçim yapabilirsiniz. Uzun biçimli yazar, yalnızca birkaç fikir girerek blogların tamamını yazmanıza yardımcı olabilir. Kısa biçimli yazıcımız, marka ve ürün metinlerinden, sosyal medya altyazılarına, YouTube başlıklarından, Google reklamlarına, SEO metinlerine ve çok daha fazlasına kadar hemen hemen her şey için metin oluşturmanıza olanak tanır. Simplified'ın AI yazıcısı ile içeriğinizin benzersiz ve orijinal olduğundan emin olmak için intihal kontrolü de yapabilirsiniz.
faqs icon

AI yazıcıyı ücretsiz bir hesapla kullanabilir miyim?

Evet! Simplified'ın yapay zeka içerik yazarı, hem ücretsiz hem de ücretli olarak tüm kullanıcılarımızın kullanımına açıktır. Ancak ücretsiz kullanıcıların her ay oluşturabilecekleri kopya miktarı sınırlıdır. Ücretsiz hesaplarla ayda yalnızca 1000 kelime üretebilirsiniz. Ücretli hesaplar, 'Büyüme' planımızla 20.000 ila 50.000 kelime arasında ve sınırsız kelime üretebilir. Tüm fiyatlandırma planlarımıza buradan göz atın.
faqs icon

Geri ödeme politikanız nedir?

Kullanıcılarımızın Basitleştirilmiş'in temel işlevlerini deneyebilecekleri ve bilinçli bir karar verebilecekleri Sonsuza Kadar Ücretsiz bir plan sunuyoruz. Geri ödeme sunmuyoruz. Planınızdan memnun değilseniz veya planı değiştirmeniz gerekiyorsa planınızın düzeyini düşürebilir veya gelecekte ücretlendirilmemek için aboneliğinizi duraklatabilirsiniz . Geri ödeme politikamız hakkında daha fazla bilgi edinmek için .

Resmi Mektup Yazmak Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı

En İyi Yapay Zeka Yazarıyla Orijinal, İlgili Metin Yazımı Yazın

Şimdi Ücretsiz Başlayın

2 milyondan fazla kullanıcımız Basitleştirilmiş hakkında neler söylüyor?

ayush-pandey

Martin Ingram

Bunu kullanmanın ne kadar kolay olduğuna şaşırdım

Yapay zekanın kendimden çok fazla girdi olmadan okunabilir bir blog yazısı oluşturup oluşturamayacağını görmek için meraktan yazmayı denemek istiyordum. Akıcı ve iyi okunan 1000 kelimelik bir yazı oluşturmayı başardım ve AI kopyasında yalnızca birkaç ayarlama yapmam gerekti.

ayush-pandey

Vincent Ochieng

İçerik yazma ve üretme konusundaki nihai çözümüm. Şimdiye kadarki en iyi AI yazarı

Yapay Zeka yazma aracının Basitleştirilmiş'in en iyi özelliği olduğunu söyleyebilirim. Blogum için belirli konular etrafında içerik oluşturmam gerektiğinde ideal aracımdır.

ayush-pandey

Robert Hidajat

Mükemmel hepsi bir arada medya oluşturma yardımcısı

AI yazma özelliğini seviyorum. Canva ve InVideo gibi başka medya oluşturma yardımcılarım olmasına rağmen bu yazılımı satın almamın nedeni budur. Bu özelliği araştırıyorum ve denemeler yapıyorum; bu, fikir geliştirmeye ve bloglar ve podcast içeriği için yazmayı hızlandırmaya yardımcı olacak harika bir araçtır.

ayush-pandey

Dickens Honest

Basitleştirilmiş'in Yapay Zeka Yazma Asistanı dışında birçok araca sahip olduğunu öğrendiğimde şok oldum.

Şu ana kadar uzun form içerik oluşturucuyu kullandım ve çok memnunum. Bunu bir konu hakkında kişisel bakış açısı gerektiren bir şey yazmak için kullandım ve yapay zeka çok iyi performans gösterdi. Ürün açıklaması ve reklamlar gibi diğer özellikleri henüz göremiyorum.

ayush-pandey

Charles Storm

Yapay zeka yazma çözümleri + tasarım = benzersiz ve kazanan bir kombinasyon

Basitleştirilmiş'in en sevdiğim yanı yapay zeka odaklı pazarlama çözümlerinin tek bir yerde birleşimidir. Örneğin pek çok rakip yapay zeka yazımı sunuyor ancak bu, hem kopyalamayı hem de tasarımı bir arada sunan gördüğüm ilk ve tek çözüm.

ayush-pandey

Damilare Macaulay

Şu ana kadar kullandığım en iyi Hepsi Bir Arada pazarlama aracı!

Son birkaç yıldır işimi ve müşterimin işlerini yönetmek için farklı araçlar kullanıyorum. Yapay zeka yazımı için farklı bir araç, grafik tasarımlar için farklı bir araç ve sosyal medya yönetimi için farklı bir araç. Basitleştirilmiş'in her şeyi tek bir araçta ve ücretsiz olarak basitleştirmesi, bunu çok daha havalı hale getiriyor!