Ücretsiz Yapay Zeka Yazarıyla Anında Pazarlama Metni Yazın

AI Writer ile saniyeler içinde 50'den fazla kopya türü oluşturun. Bloglar, makaleler, reklamlar, ürünler, web siteleri ve sosyal medya için benzersiz ve intihal içermeyen içerik yazın.

Ücretsiz AI oluşturucu ile yazın

Kredi kartına gerek yok

Please wait...
Oops! Something went wrong while submitting the form.
TR AI Writer
AI yazarı ile kaliteli içerik oluşturun

80'den Fazla Yapay Zeka Şablonuyla Kaliteli İçerik Oluşturun

Yapay zeka içerik oluşturucumuzla iş biyografileri, facebook reklamları, ürün açıklamaları, e-postalar, açılış sayfaları, YouTube açıklamaları, sloganlar ve daha fazlası için dönüştürülen kopyalar oluşturun. Yapay zekayı 10'dan fazla tonda yazın ve 30'dan fazla dilde daha geniş kitlelere ulaşın.

Yapay Zeka Yazıcısı Nasıl Kullanılır

Panonuzdan AI Assistant'a tıklayın ve Long Form veya Short Form Writer'ı seçin.

Çıkış dilinizi ve tonunuzu seçin, ardından istemi tamamlayın.

'Oluştur'u tıklayın. Sizin için en iyi içeriği seçin.

Kaydolun ve Bugün Başlayın
Basitleştirilmiş AI yazarı nasıl kullanılır
AI Writer Aracı ile Yazınızı Geliştirin

Copy AI Yeniden Yazma Aracı ile Yazınızı Geliştirin

Ücretsiz Yapay Zeka Yazıcımızla içeriği anında yeniden yazın. Sihirli AI metin yazarlığı oluşturucu ve AI metin oluşturucu ile Facebook ve Instagram altyazıları, alıntılar, açıklamalar, pazarlama materyalleri veya web sitesi içeriği için ilham verici metinleri iyileştirin veya yeniden yazın. Aynı genel anlamı korurken benzersizlik ve okunabilirlik için içerik yeniden yazıcımızla kopyanızı optimize edin.

Uzun Biçimli Yazar ile Yazar Tıkanmasına Elveda Deyin

Simplified'ın Uzun Biçimli Yazarı ile uzun biçimli içeriği daha hızlı yazın. Bloglar, makaleler ve hatta kitaplar oluşturun. Makalenizi yeniden yazar, cümle genişletici veya AI paragraf oluşturucu ile geliştirin. Ücretsiz AI makale yazarımızı kullanın ve yazar tıkanmasının var olduğunu bile unutun.

Basitleştirilmiş ile Ekipleri ve İstemcileri Gerçek Zamanlı Olarak Organize Edin

Sosyal medya kanallarınızı Basitleştirilmiş'e bağlayın, ardından gönderileri içerik takvimiyle planlayın veya doğrudan uygulamadan yayınlayın. Binlerce videoyu haftalar veya aylar öncesinden planlayın.

AI Writer ile Daha Fazlasını Yapın, Daha Fazla Bilgi Edinin

Yapay Zeka Yazarının Sizi 1 Gün Kurtarmasına İzin Verin
Her hafta! Hazır?

Simplified'da markalarını oluşturan kuruculara, serbest çalışanlara ve ekiplere katılın.

Ücretsiz Başlayın

Sıkça Sorulan Sorular

FAQs Icon

Basitleştirilmiş Yapay Zeka yazarlara nasıl yardımcı olabilir?

Yazarlar beyin fırtınası yapabilir, metinlerin ana hatlarını çizebilir, yazma engelini aşmalarına yardımcı olacak metinler oluşturabilir ve hatta ilham eksikliğini tamamen ortadan kaldırabilir! Kendi tarzlarına ve seslerine göre düzenleyebilecekleri metinler oluşturabilirler.
FAQs Icon

Basitleştirilmiş AI yazarı ücretsiz mi?

Evet! Simplified'ın AI Writer'ı hem ücretsiz hem de ücretli olarak tüm kullanıcılarımızın kullanımına açıktır. Ancak ücretsiz kullanıcılar ayda 2000 kelimeye kadar üretebilir. Ücretli planlarımız, aylık 35.000 kelimeye kadar üretebileceğiniz, yıllık faturalandırılan aylık 12 ABD dolarından başlar. Ayda 35.000'den fazla kelime yazmak ister misiniz? Fiyatlandırmamıza göz atın .
FAQs Icon

Basitleştirilmiş AI yazıcısı nasıl çalışır?

AI Writer'ı kullanırken, istedikleri metin türünü oluşturmak için istemi gerekli bilgilerle tamamlamaları, bir ton ve çıkış dilleri seçmeleri ve ardından Oluştur'a tıklamaları ve bitti! Yazarların saniyeler içinde bir metni olacak!
FAQs Icon

Müşteri desteğini ne kadar hızlı alabilirim?

Bizimle uygulama içinde sohbet edin veya bize bir e-posta gönderin, size 24 saat içinde geri döneceğiz. Sizden haber almak isteriz!

2 milyondan fazla kullanıcımız neler söylüyor Simplified Yapay Zeka Yazarı

ayush-pandey

Martin Ingram

Bunu kullanmanın ne kadar kolay olduğuna şaşırdım

Yapay zekanın kendimden çok fazla girdi olmadan okunabilir bir blog yazısı oluşturup oluşturamayacağını görmek için meraktan yazmayı denemek istiyordum. Akıcı ve iyi okunan 1000 kelimelik bir yazı oluşturmayı başardım ve AI kopyasında yalnızca birkaç ayarlama yapmam gerekti.

ayush-pandey

Dickens Honest

Basitleştirilmiş'in Yapay Zeka Yazma Asistanı dışında birçok araca sahip olduğunu öğrendiğimde şok oldum.

Şu ana kadar uzun form içerik oluşturucuyu kullandım ve çok memnunum. Bunu bir konu hakkında kişisel bakış açısı gerektiren bir şey yazmak için kullandım ve yapay zeka çok iyi performans gösterdi. Ürün açıklaması ve reklamlar gibi diğer özellikleri henüz göremiyorum.

ayush-pandey

Vincent Ochieng

İçeriğin yeniden yazılması ve oluşturulmasına yönelik nihai çözümüm. Şimdiye kadarki en iyi AI yazarı

Yapay Zeka yazma aracının Basitleştirilmiş'in en iyi özelliği olduğunu söyleyebilirim. Blogum için belirli konular etrafında içerik oluşturmam gerektiğinde ideal aracımdır.

ayush-pandey

Charles Storm

Yapay zeka yazma çözümleri + tasarım = benzersiz ve kazanan bir kombinasyon

Basitleştirilmiş'in en sevdiğim yanı yapay zeka odaklı pazarlama çözümlerinin tek bir yerde birleşimidir. Örneğin pek çok rakip yapay zeka yazımı sunuyor ancak bu, hem kopyalamayı hem de tasarımı bir arada sunan gördüğüm ilk ve tek çözüm.

ayush-pandey

Robert Hidajat

Mükemmel hepsi bir arada medya oluşturma yardımcısı

AI yazma özelliğini seviyorum. Canva ve InVideo gibi başka medya oluşturma yardımcılarım olmasına rağmen bu yazılımı satın almamın nedeni budur. Bu özelliği araştırıyorum ve denemeler yapıyorum; bu, fikir geliştirmeye ve bloglar ve podcast içeriği için yazmayı hızlandırmaya yardımcı olacak harika bir araçtır.

ayush-pandey

Damilare Macaulay

Şu ana kadar kullandığım en iyi Hepsi Bir Arada pazarlama aracı!

Son birkaç yıldır işimi ve müşterimin işlerini yönetmek için farklı araçlar kullanıyorum. Yapay zeka yazımı için farklı bir araç, grafik tasarımlar için farklı bir araç ve sosyal medya yönetimi için farklı bir araç. Basitleştirilmiş'in her şeyi tek bir araçta ve ücretsiz olarak basitleştirmesi, bunu çok daha havalı hale getiriyor!