Alıntı Oluşturucu: Kaynaklarınızı Hızlı ve Zahmetsizce Alıntı Yapın

Simplified's Citation App ile yaptığınız çalışmalar için MPA, APA veya Chicago'dan alıntı yapın.

Ücretsiz dene
Basitleştirilmiş Atıf Jeneratörü Atıf Sürecinizi Dönüştürür

Alıntı Sürecinizi Dönüştürün

Karmaşık alıntı formatları konusunda artık zaman kaybı veya kafa karışıklığı yok. İster birden fazla ödevle uğraşıyor olun ister sıkı teslim tarihleriyle karşı karşıya olun, alıntılar hazırlamak asla değerli saatlerinizi tüketmemelidir. Alıntı Oluşturucumuz yardım etmek için burada. APA'dan MLA'ya, Chicago'dan Harvard'a alıntı yolculuğunu basitleştirerek zamandan ve emekten tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Araştırmanıza odaklanın ve ücretsiz alıntı oluşturucumuzun alıntı inceliklerini halletmesine izin verin.

Free Citation Generator

Alıntı Oluşturucu Nasıl Kullanılır?

1

Kaynağınızın bilgilerini ilgili alanlara girin. Bu genellikle yazarın adını, yayın tarihini, unvanını ve yayıncısını içerir.

2

İhtiyacınız olan alıntı formatını seçin (APA, MLA, Chicago, vb.)

3

"Alıntı Oluştur" düğmesini tıklayın.

Ücretsiz Alıntı Oluşturucu
Ücretsiz Basitleştirilmiş Yapay Zeka Formatı Jeneratörü

Alıntı Oluşturmada Tahmin Çalışmasını Ortadan Kaldırın

Yazım hataları, eksik bilgiler veya biçimlendirme hataları konusunda endişelenmeyi bırakın; yapay zeka aracımız, alıntılarınızın seçtiğiniz alıntı stilinin tüm gereksinimlerini karşılamasını sağlar. Yanlış alıntılar nedeniyle puan kaybetme veya cezalandırılma riskine girmeyin. AI Alıntı Formatı Oluşturucumuzu bugün deneyin ve her zaman mükemmel alıntılar oluşturmanın kolaylığını ve rahatlığını yaşayın.

Basitleştirilmiş ile Daha Fazlasını Yapın, Daha Fazlasını Öğrenin

Simplified blog is a great place to learn from the best in Instagram marketing. Whether you want to bulk up on social media knowledge or get your first followers.

Sıkça Sorulan Sorular

faqs icon

Alıntılarımı AI Citation Generator ile kaydedip dışa aktarabilir miyim?

Evet, alıntılarınızı çeşitli formatlarda kaydedip dışa aktarabilirsiniz, böylece araştırma makalelerinize ve ödevlerinize entegre etmeniz kolaylaşır.
faqs icon

Akademik olmayan kullanıcılar tarafından kullanılabilir mi?

Evet, öğrenciler, araştırmacılar ve profesyoneller de dahil olmak üzere, uygun biçimde biçimlendirilmiş alıntılar oluşturması gereken herkes tarafından kullanılabilir.
faqs icon

Kullanıcı dostu mu?

Evet, AI Citation Generator, kaynak ayrıntılarınızı girmenizi ve birkaç saniye içinde alıntılar oluşturmanızı kolaylaştıran kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir.
faqs icon

Müşteri desteğini ne kadar hızlı alabilirim?

Bizimle uygulama içinde sohbet edin veya bize bir e-posta gönderin; 24 saat içinde size geri döneceğiz. Sizden haber almayı çok isteriz!
faqs icon

Geri ödeme politikanız nedir?

Kullanıcılarımızın Basitleştirilmiş'in temel işlevlerini deneyebilecekleri ve bilinçli bir karar verebilecekleri Sonsuza Kadar Ücretsiz bir plan sunuyoruz. Geri ödeme sunmuyoruz. Planınızdan memnun değilseniz veya planı değiştirmeniz gerekiyorsa planınızın düzeyini düşürebilir veya gelecekte ücretlendirilmemek için aboneliğinizi duraklatabilirsiniz . Geri ödeme politikamız hakkında daha fazla bilgi edinmek için .

Yapay Zeka Alıntı Oluşturucuyla Araştırmanızı Kolaylaştırın

Hızlı, Doğru ve Sorunsuz

Ücretsiz Alıntı Uygulamasını Şimdi Deneyin

2 milyondan fazla kullanıcımız neler söylüyor Simplified Yapay Zeka Yazarı

ayush-pandey

Martin Ingram

Bunu kullanmanın ne kadar kolay olduğuna şaşırdım

Yapay zekanın kendimden çok fazla girdi olmadan okunabilir bir blog yazısı oluşturup oluşturamayacağını görmek için meraktan yazmayı denemek istiyordum. Akıcı ve iyi okunan 1000 kelimelik bir yazı oluşturmayı başardım ve AI kopyasında yalnızca birkaç ayarlama yapmam gerekti.

ayush-pandey

Dickens Honest

Basitleştirilmiş'in Yapay Zeka Yazma Asistanı dışında birçok araca sahip olduğunu öğrendiğimde şok oldum.

Şu ana kadar uzun form içerik oluşturucuyu kullandım ve çok memnunum. Bunu bir konu hakkında kişisel bakış açısı gerektiren bir şey yazmak için kullandım ve yapay zeka çok iyi performans gösterdi. Ürün açıklaması ve reklamlar gibi diğer özellikleri henüz göremiyorum.

ayush-pandey

Vincent Ochieng

İçeriğin yeniden yazılması ve oluşturulmasına yönelik nihai çözümüm. Şimdiye kadarki en iyi AI yazarı

Yapay Zeka yazma aracının Basitleştirilmiş'in en iyi özelliği olduğunu söyleyebilirim. Blogum için belirli konular etrafında içerik oluşturmam gerektiğinde ideal aracımdır.

ayush-pandey

Charles Storm

Yapay zeka yazma çözümleri + tasarım = benzersiz ve kazanan bir kombinasyon

Basitleştirilmiş'in en sevdiğim yanı yapay zeka odaklı pazarlama çözümlerinin tek bir yerde birleşimidir. Örneğin pek çok rakip yapay zeka yazımı sunuyor ancak bu, hem kopyalamayı hem de tasarımı bir arada sunan gördüğüm ilk ve tek çözüm.

ayush-pandey

Robert Hidajat

Mükemmel hepsi bir arada medya oluşturma yardımcısı

AI yazma özelliğini seviyorum. Canva ve InVideo gibi başka medya oluşturma yardımcılarım olmasına rağmen bu yazılımı satın almamın nedeni budur. Bu özelliği araştırıyorum ve denemeler yapıyorum; bu, fikir geliştirmeye ve bloglar ve podcast içeriği için yazmayı hızlandırmaya yardımcı olacak harika bir araçtır.

ayush-pandey

Damilare Macaulay

Şu ana kadar kullandığım en iyi Hepsi Bir Arada pazarlama aracı!

Son birkaç yıldır işimi ve müşterimin işlerini yönetmek için farklı araçlar kullanıyorum. Yapay zeka yazımı için farklı bir araç, grafik tasarımlar için farklı bir araç ve sosyal medya yönetimi için farklı bir araç. Basitleştirilmiş'in her şeyi tek bir araçta ve ücretsiz olarak basitleştirmesi, bunu çok daha havalı hale getiriyor!