Simplified Ücretsiz Video Düzenleyici ile Çarpıcı Videolar Tasarlayın

Premium şablonlar, sosyal medya entegrasyonu ve gerçek zamanlı işbirliği ile dakikalar içinde videolar oluşturun ve yayınlayın.

Öne Çıkan Videolarla Takipçilere İlham Verin

Kullanımı kolay, kurulum gerektirmeyen çevrimiçi video düzenleyicimizle izleyicilerin ilgisini çekin. Kendi ortamınızı yükleyin veya stok görüntü kitaplığımızdan seçim yapın. Güzel simgeler, çizimler ve öğelerle kişiselleştirin. Stok ses parçalarımızdan mükemmel film müziği ile son rötuşları ekleyin.

Videoları Düzenlemeye Şimdi Başlayın

Videoları Herhangi Bir Platformda Oluşturun, Özelleştirin ve Yeniden Boyutlandırın

Instagram ve Facebook'tan TikTok ve YouTube'a kadar her kanal için videolar oluşturun. Çarpıcı girişler ve çıkışlar tasarlayın. Benzersiz, markaya uygun videolar oluşturmak için yüzlerce premium, özelleştirilebilir şablon arasından seçim yapın. Videonuz bittiğinde, sihirli yeniden boyutlandırma düğmesine tıklayarak her platform için anında yeniden boyutlandırın.

Ücretsiz Video Düzenleyici

Tüm İhtiyaçlarınız İçin Video Düzenleme Özellikleri

Tasarımcı yapımı, birinci sınıf şablonları keşfedin ve milyonlarca filigran içermeyen stok video arasından seçim yapın. Daha ilgi çekici videolar için öğeler ekleyin ve canlandırın. Videonuzu kırpın, degradeler, filtreler, efektler, simgeler, metin ve daha fazlasını ekleyin. MP4 veya GIF olarak dışa aktarın veya medya dosyalarını ücretsiz olarak yükleyin ve dönüştürün.

Ücretsiz Video Özellikleri

AI Metin Yazarı ile Daha Fazla Görüntüleme ve Tıklama Alın

Ücretsiz AI Yazarımızın video başlıkları ve açıklamaları için tıklanabilir içerik oluşturmanıza yardımcı olmasına izin verin. Anahtar kelime odaklı, harekete geçirici mesaja dayalı yazılı içeriği saniyeler içinde oluşturmak için 'Kısa Form Yardımcısı'nı tıklayın ve 'Video'yu seçin. YouTube açıklamalarını ve başlıklarını hızla oluşturun. Basitleştirilmiş'in büyüsü, basitçe en iyisi olmasıdır.

Daha İyi Video Başlıkları için AI

Ücretsiz Video Oluşturucu'da Ekibinizle İşbirliği Yapın

Tasarımları saniyeler içinde başlatmanıza, tamamlamanıza ve paylaşmanıza yardımcı olan güçlü bir araçla ekip iş akışınızı iyileştirin. Gerçek zamanlı olarak etiketleyin ve yorum yapın. Bir daha asla birden fazla araç kullanmak zorunda kalmayacaksınız!

Ekibinizle Videoları Düzenleyin

Videoları Bir Tıklamayla Planlayın ve Yayınlayın

Sosyal medya kanallarınızı Basitleştirilmiş'e bağlayın, ardından içerik takvimiyle gönderileri planlayın veya doğrudan uygulamadan yayınlayın. Binlerce videoyu haftalar veya aylar öncesinden planlayın.

İçerik Takvimi ile Yayınlayın

İçerik Takvimi ile Yayınlayın

Simplified blog is a great place to learn from the best in Instagram marketing. Whether you want to bulk up on social media knowledge or get your first followers.

Sıkça Sorulan Sorular

FAQs Icon

Tasarım veya metin yazarlığı konusunda deneyimim yoksa ne olur?

Terleme, seni koruduk! Yüzlerce çarpıcı özelleştirilebilir tasarım şablonunun yanı sıra fotoğraf, video ve grafik varlıkları ile bir daha asla sıfırdan başlamanız gerekmeyecek. AI'mıza sevdiğiniz herhangi bir kelimeyi, cümleyi ve hatta web sitelerini besleyebilirsiniz ve saniyeler içinde türünün tek örneği bir kopyası hazır olacaktır!
FAQs Icon

Basitleştirilmiş'in ücretsiz bir sürümü var mı?

Evet! Sonsuza kadar özgür kalacak bir Sonsuza Kadar Ücretsiz planımız var. Temel özelliklerimizi kullanmak isteyen bir ajans, serbest çalışan veya ekipseniz, bu plan tam size göre. Sınırsız tasarım projesi, 1000'den fazla yazı tipi, milyonlarca fotoğraf, binlerce şablon ve simge, anında yayınlama ve 1 GB depolama alanı elde edin.
FAQs Icon

Fiyatlandırmanız nasıl işliyor?

Fiyatlandırma, bireyler için 0 dolardan ve ekipler için 30 dolardan başlar. Fiyatlandırmamız iki şeye dayanmaktadır: planınızdaki ekip üyelerinin sayısı ve fatura döneminiz. Aradığınız şeye göre seçebileceğiniz dört planımız var fiyat karşılaştırması.
FAQs Icon

Müşteri desteğini ne kadar hızlı alabilirim?

Bizimle uygulama içinde sohbet edin veya bize bir e-posta gönderin, 24 saat içinde size geri döneceğiz. Sizden haber almak isteriz!

Ücretsiz Video Oluşturucu ile İçeriğinizi Ölçeklendirin

Zamandan tasarruf edin, markanızı oluşturun, basit tutun.

Bu gün başlayacağım

1 Milyondan Fazla Kullanıcımız Simplified Hakkında Ne Diyor?

shalina

Salina Acharya

Şaşırtıcı içerik AI aracı

Basitleştirilmiş, en iyi UI arayüzüne sahiptir ve her şeyden önce, hizmet ömür boyu ücretsiz olarak kullanılabilir. Sosyal, video, pazarlama, grafik içeriğine hitap eder. Farklı seçenekler için belirli bir çalışma alanı tamamen ücretsiz olarak oluşturulabilir.

david

David Robertson

Her İşin Valesi Değil, Usta!

Simplified'ı birkaç aydır kullanıyorum ve kesintisiz geliştirme ve müşteri hizmetleri beni şaşırttı. Bunu edinin > Simplified, bir AI yazar, grafik tasarım aracı, video düzenleyici ve sosyal medya planlayıcıdır. Dört araç bir arada, iş akışımı düzene sokuyor ve diğer çeşitli araçların aboneliğinden çıkmamı sağlıyor - bana tonlarca para kazandırıyor. Evet, başladığımda kafa karıştırıcıydı, sorunluydu ve çok şey oluyordu. Ancak bu adamlar dinliyor ve platformun #BuildInPublic hashtag'ini kullandığını açıkça ortaya koyuyor - Bu hoşuma gitti. Birçoğu Canva, Jarvis vb. UX ve diğer yararlı öneriler sunabilirsem, belki tüm kullanım durumlarımı karşılayan aracı alabilirim. Ve oğlum, bu adamlar acele ettiler mi?!Yazım sırasında programlayıcı henüz yayında değil, ancak geçmiş performanslarına göre müşterilerim ve benim için bol olacağını biliyorum.Hiç şüphe yok ki eleştirilecekler bazıları tarafından çok fazla araca sahip oldukları için, ama onlar bunun için gidiyorlar... ve boru hattında sahip oldukları şey heyecan verici. Herhangi bir saa'da olduğu gibi, onu tam olarak kullanmak için kaputun altına girmelisiniz. Yap, sadece bir şeyler yap ve yakında öğreneceksin. Her işte usta mısın? Onlara biraz zaman tanıyın ve Basitleştirilmiş'in hepsinin Üstadı olduğunu göreceksiniz.

shivi

Shivi Jalota

Ne harika bir ürün. Video çekmek hiç bu kadar kolay olmamıştı
ua thenation

ua thenation

Basitleştirilmiş yapay zeka içerik oluşturucu ve video oluşturucu kullanarak deneyim kazanın

İçerik oluşturucuya yardımcı olan içerik oluşturucunun basitliği. Belgelerde yalnızca istediğinizi oluşturabilir ve kopyalayabilir veya ekleyebilirsiniz. İkincisi, video oluşturma kullanıcı dostu ve esnektir; herhangi bir resim veya videoyu ve vektör boyutunu ayarlayabilirsiniz. Teklif oluşturmada hızlı yardım.

aman

Aman Patel

En iyi işbirlikçi tasarım platformlarından biri

Basitleştirilmiş'i sevmem için pek çok neden var sanırım. Burada bunlardan bazılarından bahsedeceğim:
*Profesyonel şablonlar ve zengin kitaplıklar
*Ayrıca kopyalar ve   uzun biçimli içerik için bir yapay zeka yazıcıyla birlikte gelir
*Ayrıca bir Sosyal Medya Zamanlayıcı ile birlikte gelir
*Ekip işbirliği özelliği
*Bileşeninizi kaydetme özelliği
*Video 5 dakikaya kadar düzenleyici

cherry

Cherry Lyn Pablo

Basitleştirilmiş kolaylaştırır.

Grafikleri, video düzenlemeyi ve yapay zekayı seviyorum

camilla

Camilla Cannarsa she/her

Her şey tek bir yerde!

Sevdiklerim:
- Yapay Zeka Yazarı
- Video oluşturucu
- İçerik oluşturmak için yararlı olan her şeye tek bir kontrol panelinde sahip olmak
- fiyat: mükemmel!

lovely

Lovely Khatun

Video kreasyonları harika görünüyor

Simplified, heyecan verici özellikleriyle diğer tüm içerik oluşturma araçlarının yerini alıyor ancak Simplified ile video oluşturma eğlenceli görünüyor. Farklı türde video içeriği oluşturmak için kullanabileceğiniz birçok şablon vardır. Web siteniz, sosyal medyanız veya diğer herhangi bir içerik için videolar oluşturmak için Basitleştirilmiş'te tüm normal özellikleri buldum.

Basitleştirilmiş, kendi yazı tiplerini yüklemeye izin verir, ancak yazı tipi dosyasının TTF veya OTF formatında olması gerektiğini unutmayın.

angus

Angus Peterson

Basitleştirilmiş Yapay Zeka Müthiştir. A.I, yazmayı çocuk oyuncağı haline getirir ve herhangi bir içerik oluşturucunun arkadaşıdır.

Profesyonel kopya yazar ve zamandan tasarruf sağlar. İçerik ve çeşitli sürümler yerinde ve kesindir. Bunu seslendirme araçları ve bir video düzenleyici ile kullanıyorum. Rakip ürünler makalelerde, blog gönderilerinde vb. daha az içeriğe izin veriyor.

stephen

Stephen Kelly

Basitleştirilmiş güç dolu. Bana şirketimi tek bir yerde pazarlamak için ihtiyacım olan her şeyi verdi.

AI asistanını, grafik araçlarını ve video araçlarını seviyorum. İster video ister grafik görüntü olsun, pazar materyalini hızlı bir şekilde oluşturmak oldukça kolaydır.

ayush-pandey

David M.

Video özellikleri o kadar harika ki. Uygulama, tıpkı adı gibi kullanımı basit olduğu için işimizle entegre etmek çok kolaydı, basitleştirildi.