Simplified [za darmo na zawsze] vs. Speedwrite AI [95,88/rok]

All-in-One AI Writer

Współpraca zespołowa w czasie rzeczywistym

W aplikacji planista mediów społecznościowych

Bezpłatna premiera na zawsze lub płatną

Simplified dziś

Niezwykle płynny przepływ pracy z konsekwencją

feature icon

50+ szablonów AI

Wygeneruj kopię, która konwertuje bios biznesowy, reklamy na Facebooku, opisy produktów, e -maile, strony docelowe, opisy YouTube, sloganty i inne dzięki naszemu generatorowi treści AI. Napisz kopię sztuczną inteligencję w ponad 10 tonach i dotrzyj do szerszej publiczności z ponad 30 językami.

feature icon

Pisarz swobodnego przepływu

Simplified Free Flow AI Writer może generować nowy, angażujący kopię w minutach oszczędzających czas i pieniądze. Brak potrzeby szablonów lub trybów specjalnych, po prostu wpisz proste polecenie, takie jak napisz bloga o wstawaniu tematu, a wolny przepływ AI Writer wygeneruje wolne od plagiatu treści wysokiej jakości. Wszystko, czego potrzebujesz, to koncepcja, a AI Writer Free Flow zakończy pracę!

feature icon

Checker plagiatu

Gwarantuj oryginalne, jedyne w swoim rodzaju eseje, artykuły, blogi i książki z pisarzem AI Simplified. Natychmiast wyszukaj w Internecie kopiowanie za pomocą tego samego frazowania, co Ty, abyś mógł poprawnie kredyt lub zmienić treść. Upewnij się, że Twoja praca jest w 100% unikalna z uproszczoną!

Simplified jest zaufana alternatywa dla Speedwrite AI

Na zawsze wolny

Na zawsze wolny

svg icon

Ceny zaczynają się od

15 USD/miesiąc

7,99 USD/miesiąc

Funkcje specjalne Uproszczone oferty

Treść w długiej formie

svg icon

Swobodny pisarz przepływu

svg icon

Dobrze wyszkolone szablony

50+

svg icon

Kreatywny projektant AI

svg icon

Edytor stylów

svg icon

Funkcje copywriting

Technologia AI: GPT 3

svg icon

Wielojęzyczny

20+

svg icon

Dźwięki

svg icon

Sprawdzanie plagiatu

svg icon

Integracja gramatyczna

svg icon

Zdjęcie stockowe dla długiej formy

svg icon

Współpraca i dostępność

Przyjazny dla urządzeń mobilnych

svg icon

Rozszerzenie do Chrome

Wkrótce

svg icon

Stworzony dla zespołów

svg icon

Współpraca w czasie rzeczywistym

svg icon

Organizowanie: foldery

svg icon

Komentowanie

svg icon

Integracje i wsparcie

Integracje

Shopify, Arkusze Google, Dysk Google, Faceook, Instagram, LinkedIn

Nie

Pobierz dokument

PDF, DOCX

svg icon

Obsługa klienta

svg icon

Społeczność premium

svg icon

Wtyczka Wordpress

Wkrótce

svg icon

Opowiedz całą historię swojej marki z pisarzem AI

Twórz wirusowe treści pisemne dzięki bezpłatnej asystentowi krótkiego formularza Simplified i narzędzi do pisarzy Long Form Premium. Generuj popularne hashtagi, kopię reklam, blogi, artykuły, opisy produktów, biografii firmy, wiadomości e -mail i cytaty w mediach społecznościowych. Napisz w 10+ tonach i ponad 30 językach, aby dotrzeć do większej i szerszej publiczności szybciej niż kiedykolwiek.

Wypróbuj bezpłatnego pisarza AI

Współpracuj z prędkością Warp

Twórz bezproblemowe przepływy pracy zatwierdzania dzięki współpracy zespołowej w czasie rzeczywistym! Zmodernizuj swoją strategię marketingową na jednej platformie, która umożliwia dołączanie do wielu obszarów roboczych, edytowanie z klientami i współpracownikami, przypisywanie ról i uprawnień, komentowanie i tagowanie oraz udostępnianie globalnych linków. Zaoszczędź 1 godzinę każdego dnia dzięki szybkim, kreatywnym narzędziom, które nie wymagają absolutnie żadnej nauki!

Współpracuj Na Uproszczonym

Podziel się swoją marką w dowolnym miejscu jednym kliknięciem

Zarządzaj wieloma kontami i zaplanuj do 10 000 postów po zintegrowaniu platform mediów społecznościowych z uproszczonym. Połącz swój Instagram, Facebook, LinkedIn, YouTube, Twitter i nie tylko z jedną aplikacją do projektowania, która pomoże Ci błyskawicznie publikować spójne treści marki. Automatycznie projektuj, pisz i publikuj skuteczne posty oraz kontaktuj się z obserwującymi bez opuszczania aplikacji!

Dostarczaj Spójne Treści

Organizuj foldery, zestawy marek i projekty

Oddziel i organizuj klientów i projekty, tworząc dla każdego z nich foldery do współużytkowania i różne obszary robocze. Prześlij swój własny unikalny zestaw marki do Uproszczonego lub stwórz nowe zasoby marki za pomocą przyjaznych dla początkujących narzędzi do projektowania bez kodu. Dodaj logo swojej firmy i palety kolorów, aby projekty zawsze były zgodne z marką. Nasza aplikacja AI do projektowania i kopiowania upraszcza wszystkie codzienne przepływy pracy!

Rozwijaj Swoją Firmę Online

Często Zadawane Pytania

Dlaczego powinienem przełączyć się na uproszczony?

Jesteśmy jedyną na świecie platformą AI projektującą i kopiującą, która umożliwia projektowanie brandingu, generowanie copywritingu AI i współpracę w czasie rzeczywistym ze współpracownikami i klientami. Nasze subskrypcje są przeznaczone dla prawdziwych ludzi z prawdziwymi rachunkami do zapłaty, dlatego uprościliśmy je tak prosto (i przystępne cenowo), jak to tylko możliwe.

Co jeśli nie mam doświadczenia w projektowaniu lub copywritingu?

Nie przejmuj się, mamy cię przykryte! Dzięki setkom oszałamiających szablonów projektów, które można dostosowywać, a także zasobom zdjęciowym, wideo i graficznym, już nigdy nie będziesz musiał zaczynać od zera. Możesz nakarmić naszą sztuczną inteligencję dowolnymi słowami, wyrażeniami, a nawet ulubionymi stronami internetowymi, a w ciągu kilku sekund otrzymasz jedyną w swoim rodzaju kopię!

Czy istnieje darmowa wersja uproszczonego?

TAk! Mamy plan Free Forever, który pozostanie darmowy... na zawsze. Jeśli jesteś agencją, freelancerem lub zespołem, który chce korzystać z naszych podstawowych funkcji, ten plan jest dla Ciebie. Uzyskaj nieograniczoną liczbę projektów, ponad 1000 czcionek, miliony zdjęć i ikon, tysiące szablonów, natychmiastowe publikowanie i 1 GB miejsca.

Jak działa Twoja wycena?

Ceny zaczynają się od 0 USD dla osób indywidualnych i 30 USD dla zespołów. Nasz cennik opiera się na dwóch rzeczach: liczbie członków zespołu w Twoim abonamencie i okresie rozliczeniowym. Mamy cztery plany do wyboru w zależności od tego, czego szukasz. Możesz je porównać tutaj !

Jak szybko mogę uzyskać obsługę klienta?

Porozmawiaj z nami w aplikacji lub wyślij nam e-mail, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin. Chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie!

Jaka jest twoja polityka zwrotów?

Oferujemy plan Free Forever, w którym nasi użytkownicy mogą wypróbować podstawową funkcjonalność Uproszczonego i podjąć świadomą decyzję. Nie oferujemy zwrotu pieniędzy, jeśli nie jesteś zadowolony ze swojego planu lub musisz go zmienić, vous pouvez rétrograder votre plan ou suspendre votre abonnement pour éviter de futurs frais. Pour en savoir plus sur notre politique de remboursement.

Zacznij korzystać z najlepszej sztucznej inteligencji na rynku.

Dołącz do założycieli, freelancerów i zespołów, które już budują swoje marki na Uproszczonym.

Rozpocznij Z Uproszczonym

Co ponad 2 miliony użytkowników mówi o Simplified AI Writer

ayush-pandey

Martin Ingram

Jestem zdumiony łatwością użycia tego narzędzia

Chciałem po prostu z ciekawości spróbować pisania AI, aby sprawdzić, czy uda mi się stworzyć czytelny post na blogu bez zbytniego wkładu z mojej strony. Udało mi się stworzyć post zawierający 1000 słów, który płynął i dobrze się czytał, musiałem tylko wprowadzić kilka poprawek w kopii AI.

ayush-pandey

Dickens Honest

Byłem zszokowany, gdy dowiedziałem się, że Simplified ma kilka narzędzi innych niż Asystent pisania AI.

Do tej pory korzystałem z generatora treści długich i jestem bardzo zadowolony. Użyłem go, aby napisać coś, co wymagało osobistego spojrzenia na dany temat, a sztuczna inteligencja spisała się bardzo dobrze. Nie widziałem jeszcze innych funkcji, takich jak opis produktu i reklamy.

ayush-pandey

Vincent Ochieng

Moje najlepsze rozwiązanie w zakresie przepisywania i generowania treści. Najlepszy autor AI jak dotąd

Powiedziałbym, że narzędzie do pisania AI jest najlepszą cechą Simplified. To idealne narzędzie, po które sięgam, gdy muszę wygenerować treści na bloga dotyczące określonych tematów.

ayush-pandey

Charles Storm

Rozwiązania AI do pisania + projekt = wyjątkowa i zwycięska kombinacja

To, co najbardziej podoba mi się w Simplified, to połączenie rozwiązań marketingowych opartych na sztucznej inteligencji w jednym miejscu. Wielu konkurentów oferuje na przykład pisanie AI, ale jest to pierwsze i jedyne rozwiązanie, jakie widziałem, które oferuje jednocześnie kopiowanie i projektowanie.

ayush-pandey

Robert Hidajat

Doskonały, wszechstronny pomocnik w tworzeniu multimediów

Uwielbiam funkcję pisania AI. To jest powód, dla którego kupiłem to oprogramowanie, mimo że mam już inne pomoce do tworzenia multimediów, takie jak Canva i InVideo. Eksperymentowałem z tą funkcją i stwierdziłem, że jest to świetne narzędzie pomagające w opracowywaniu pomysłów i przyspieszające pisanie blogów i treści podcastów.

ayush-pandey

Damilare Macaulay

Najlepsze wszechstronne narzędzie marketingowe, jakiego kiedykolwiek używałem!

Przez ostatnie kilka lat korzystałem z różnych narzędzi do zarządzania swoim biznesem i biznesami moich klientów. Inne narzędzie do pisania AI, inne narzędzie do projektów graficznych i inne narzędzie do zarządzania mediami społecznościowymi. Fakt, że Simplified upraszcza wszystko w jednym narzędziu – i to za darmo – sprawia, że ​​jest to o wiele fajniejsze!