Twórz kreatywne historie za pomocą uproszczonego darmowego generatora historii AI

Generuj bezpłatne historie AI

Pisz historie w kilka sekund

10 000 darmowych słów w bezpłatnej wersji próbnej

Darmowe szablony historii

Please wait...
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Try the AI Letter Writer for Free

No credit card required

Przepisz i pisz historie z generatorem historii AI

Rozwiń zdania, przepisz i napisz historie

Chcesz napisać kolejną historię? Uproszczenie, które Cię obejmuje! Skorzystaj z szablonów narzędzia Long Form Writer i Short Form Assistant, aby tworzyć zwroty akcji w swoich historiach, rozwijać lub przepisywać zdania, wprowadzać do historii, opisywać postacie oraz przekazywać emocje i myśli, które brzmią jak Ty. Nie musisz być twórcą słów, mając u boku generator uproszczonych historii AI. Utrzymaj płynność pisania, od wersji roboczej do gotowej w ciągu kilku sekund.

Jak korzystać z generatora historii AI

1

W panelu kliknij „AI Writer” i wybierz „Rozpocznij”.

2

Kliknij „Pełny autor bloga” lub, aby skorzystać z indywidualnych szablonów pisania bloga, wybierz „Użyj szablonu pisania”.

3

W „Pełnym autorze bloga” wypełnij monity i odpowiedz na pytania, aby utworzyć cały blog.

4

Jeśli wybierzesz opcję „Użyj szablonu do pisania”, wybierz indywidualne szablony i wygeneruj historię za darmo!

Zacznij pisać historię już teraz
Wygeneruj historię z krótką formą i długą formą AI

Generuj, współpracuj i udostępniaj

Simplified to wszechstronna aplikacja dla współczesnych marketerów i pisarzy, umożliwiająca płynny przepływ pracy! Wygeneruj historię za pomocą narzędzia AI Writer do krótkich i długich form. Organizuj foldery i projekty dla członków zespołu i klientów, komentuj i oznaczaj współpracowników w czasie rzeczywistym oraz udostępniaj swoją historię w mediach społecznościowych

Zrób więcej i dowiedz się więcej dzięki uproszczeniu

Simplified blog is a great place to learn from the best in Instagram marketing. Whether you want to bulk up on social media knowledge or get your first followers.

Często Zadawane Pytania

faqs icon

Co wyróżnia generator blogów Simplified od innych?

Podczas gdy wielu autorów AI dostępnych na rynku może pisać blogi, AI Writer firmy Simplified jest wyjątkowy pod tym względem, że możesz używać bezpłatnych, krótkich szablonów blogów do generowania poszczególnych sekcji swojego bloga lub możesz zarejestrować się w płatnym poziomie i wygenerować cały blog na jednym posiedzeniu z Long-Form Writer. Nasz AI Writer to także najtańsza opcja online, która obejmuje gramatykę, miliony bezpłatnych elementów wizualnych, takich jak obrazy i filmy, narzędzie do sprawdzania plagiatu oraz kalendarz treści, który planuje i publikuje wszystkie Twoje kreatywne treści w mediach społecznościowych. Stworzyliśmy Simplified, aby usprawnić każdy element Twojego marketingu już od pierwszego słowa!
faqs icon

Dla kogo jest autor treści AI?

Narzędzie do tworzenia treści AI firmy Simplified jest przeznaczone dla twórców, marketerów, małych firm, agencji, zespołów marketingowych i każdego, kto chce zautomatyzować pisanie i skalować marketing. Narzędzie do zapisywania treści AI pomaga tworzyć i edytować treści w krótszym czasie, a jednocześnie tworzyć treści wysokiej jakości, które wyróżniają się z tłumu. Może to być szczególnie przydatne, gdy brakuje Ci czasu lub zasobów, aby zatrudnić copywritera na pełen etat.
faqs icon

Co może napisać dla Ciebie sztuczna inteligencja Simplified?

Dzięki naszemu modułowi AI możesz wybierać spośród ponad 50 szablonów, aby w ciągu kilku sekund wygenerować zarówno długie, jak i krótkie treści. Autor długich tekstów może pomóc Ci w pisaniu całych blogów, po prostu wprowadzając kilka pomysłów. Nasz moduł do tworzenia krótkich form umożliwia generowanie kopii niemal wszystkiego — od tekstów marki i produktów, podpisów do mediów społecznościowych, tytułów na YouTube, reklam Google, tekstów SEO i wielu innych. Dzięki modułowi AI Simplified możesz także sprawdzić plagiat, aby upewnić się, że Twoje treści są wyjątkowe i oryginalne.
faqs icon

Jak szybko mogę uzyskać pomoc techniczną?

Porozmawiaj z nami w aplikacji lub wyślij nam e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin. Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie!
faqs icon

Jaka jest Twoja polityka zwrotów?

Oferujemy plan Free Forever, w ramach którego nasi użytkownicy mogą wypróbować podstawowe funkcjonalności Simplified i podjąć świadomą decyzję. Nie oferujemy zwrotów pieniędzy. Jeśli nie jesteś zadowolony ze swojego planu lub chcesz go zmienić, możesz obniżyć plan lub wstrzymać subskrypcję , aby uniknąć przyszłych opłat. Aby dowiedzieć się więcej o naszej polityce zwrotów .

Uproszczona przyszłość postów na blogu generowanych przez sztuczną inteligencję

Napisz oryginalny, odpowiedni tekst copywritingu z najlepszym autorem AI

Zacznij Teraz Za Darmo

Co ponad 2 miliony użytkowników mówi o Simplified

ayush-pandey

Martin Ingram

Jestem zdumiony łatwością użycia tego narzędzia

Chciałem po prostu spróbować pisania AI z ciekawości, aby sprawdzić, czy uda mi się stworzyć czytelny post na blogu bez zbytniego wkładu z mojej strony. Udało mi się stworzyć post zawierający 1000 słów, który płynął i dobrze się czytał, musiałem tylko wprowadzić kilka poprawek w kopii AI.

ayush-pandey

Vincent Ochieng

Moje najlepsze rozwiązanie w zakresie pisania i generowania treści. Najlepszy jak dotąd autor AI

Powiedziałbym, że narzędzie do pisania AI jest najlepszą cechą Simplified. To idealne narzędzie, po które sięgam, gdy muszę wygenerować treści na bloga dotyczące określonych tematów.

ayush-pandey

Robert Hidajat

Doskonały, wszechstronny pomocnik w tworzeniu multimediów

Uwielbiam funkcję pisania AI. To jest powód, dla którego kupiłem to oprogramowanie, mimo że mam już inne pomoce do tworzenia multimediów, takie jak Canva i InVideo. Eksperymentowałem z tą funkcją i stwierdziłem, że jest to świetne narzędzie pomagające w opracowywaniu pomysłów i przyspieszające pisanie blogów i treści podcastów.

ayush-pandey

Dickens Honest

Byłem zszokowany, gdy dowiedziałem się, że Simplified ma kilka narzędzi innych niż Asystent pisania AI.

Póki co korzystam z generatora treści długich i jestem bardzo zadowolony. Użyłem go, aby napisać coś, co wymagało osobistego spojrzenia na dany temat, a sztuczna inteligencja spisała się bardzo dobrze. Nie widziałem jeszcze innych funkcji, takich jak opis produktu i reklamy.

ayush-pandey

Charles Storm

Rozwiązania AI do pisania + projekt = wyjątkowa i zwycięska kombinacja

To, co najbardziej podoba mi się w Simplified, to połączenie rozwiązań marketingowych opartych na sztucznej inteligencji w jednym miejscu. Wielu konkurentów oferuje na przykład pisanie AI, ale jest to pierwsze i jedyne rozwiązanie, jakie widziałem, które oferuje jednocześnie kopiowanie i projektowanie.

ayush-pandey

Damilare Macaulay

Najlepsze wszechstronne narzędzie marketingowe, jakiego kiedykolwiek używałem!

Przez ostatnie kilka lat korzystałem z różnych narzędzi do zarządzania swoim biznesem i biznesami moich klientów. Inne narzędzie do pisania AI, inne narzędzie do projektów graficznych i inne narzędzie do zarządzania mediami społecznościowymi. Fakt, że Simplified upraszcza wszystko w jednym narzędziu – i to za darmo – sprawia, że jest to o wiele fajniejsze!