Twórz długie treści za pomocą sztucznej inteligencji

Rewolucyjny autor długich tekstów

Wciągająca, ekscytująca kopia AI

Napisz długą treść w ciągu kilku sekund

Bezpłatny asystent pisania AI

Pisz w trybie Simplified

Nie Wymagamy Karty Kredytowej

Please wait...
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Utwórz kopię w kilka minut

Pisz blogi, artykuły i książki za pomocą sztucznej inteligencji

Pożegnaj blokadę pisarską! Narzędzie do tworzenia długich treści oparte na sztucznej inteligencji firmy Simplified może natychmiast generować nowe, wciągające teksty na blogi, artykuły, eseje, a nawet książki. Zdobądź potężny copywriting AI, który pisze i brzmi jak Ty. Ponadto w trybie długiej formy nasza sztuczna inteligencja pisze tak, jak w dokumencie Word, dzięki czemu możesz wprowadzać zmiany, dodawać treść lub przenosić akapity w czasie rzeczywistym. Utrzymuj płynność pisania i od wersji roboczej do gotowej w ciągu kilku minut.

Jak tworzyć długie treści za pomocą sztucznej inteligencji

1
To proste, naprawdę! Zacznij od narzędzia Long-Form Writer firmy Simplified, uzupełnij monit i zobacz, jak Simplified pisze przemyślane treści oparte na sztucznej inteligencji dotyczące marki, odpowiednim tonem i głosem.
2
Pole wprowadzania jest jedynym zapisem, który należy wykonać.
3
To krótki opis tematu, o którym chcesz pisać, i tonu, w jakim chcesz to napisać (zabawny, dowcipny, informacyjny, profesjonalny).
4
Otóż ​​to!
5
Start with Simplified’s Long-Form Writer.
Zacznij pisać dłuższe treści
4-P kopii marketingowej

Łatwiejsze planowanie treści dla Ciebie i Twojego zespołu

Czasami zrobienie mniej znaczy więcej, a Asystent AI Writing Assistant firmy Simplified pomoże Ci zrobić odpowiednią ilość. Natychmiast organizuj swoje treści w folderach i dokumentach, które możesz udostępniać i współpracować ze swoim zespołem. Potrzebujesz więcej organizacji? Przełączaj się między wieloma folderami, aby oddzielić pracę dla różnych zespołów i klientów. W razie potrzeby zachowaj prywatność treści dzięki zaawansowanym ustawieniom udostępniania. Ciesz się kompleksowym procesem tworzenia treści, który zapewni Twojemu zespołowi mobilność.

Zrób więcej, dowiedz się więcej dzięki uproszczonemu

Simplified blog is a great place to learn from the best in Instagram marketing. Whether you want to bulk up on social media knowledge or get your first followers.

Często Zadawane Pytania

Gdzie w Twojej witrynie mogę uzyskać dostęp do narzędzia do zapisywania treści AI w długich formularzach?

Prawidłowy ! Kiedy zalogujesz się na bezpłatną stronę internetową Simplified (dobrze słyszałeś… bezpłatnie), przejdź do Asystenta AI i kliknij opcję Edytor długich formularzy.

Dla kogo jest autor treści AI?

Narzędzie do tworzenia treści AI firmy Simplified jest przeznaczone dla twórców, marketerów, małych firm, agencji, zespołów marketingowych i każdego, kto chce zautomatyzować pisanie i skalować marketing. Narzędzie do zapisywania treści AI pomaga tworzyć i edytować treści w krótszym czasie, a jednocześnie tworzyć treści wysokiej jakości, które wyróżniają się z tłumu. Może to być szczególnie przydatne, gdy brakuje Ci czasu lub zasobów, aby zatrudnić copywritera na pełen etat.

Co może napisać dla Ciebie sztuczna inteligencja Simplified?

Dzięki naszemu modułowi AI możesz wybierać spośród ponad 50 szablonów, aby w ciągu kilku sekund wygenerować zarówno długie, jak i krótkie treści. Autor długich tekstów może pomóc Ci w pisaniu całych blogów, po prostu wprowadzając kilka pomysłów. Nasz moduł do tworzenia krótkich form umożliwia generowanie kopii niemal wszystkiego — od tekstów marki i produktów, podpisów do mediów społecznościowych, tytułów na YouTube, reklam Google, tekstów SEO i wielu innych. Dzięki modułowi AI Simplified możesz także sprawdzić plagiat, aby upewnić się, że Twoje treści są wyjątkowe i oryginalne.

Jaka jest Twoja polityka zwrotów?

Oferujemy plan Free Forever, w którym nasi użytkownicy mogą wypróbować podstawowe funkcje Simplified i podjąć świadomą decyzję. Nie oferujemy zwrotów. Jeśli nie jesteś zadowolony ze swojego planu lub chcesz go zmienić, możesz to zrobić obniż swój plan Lub wstrzymać subskrypcję aby uniknąć przyszłych opłat. Aby dowiedzieć się więcej o naszym polityka zwrotów.

Pisz lepiej i szybciej

Napisz oryginalny, odpowiedni copywriting z najlepszym autorem AI

Zacznij teraz za darmo

Co ponad 2 miliony użytkowników mówi o Simplified AI Writer

ayush-pandey

Martin Ingram

Jestem zdumiony łatwością użycia tego narzędzia

Chciałem po prostu z ciekawości spróbować pisania AI, aby sprawdzić, czy uda mi się stworzyć czytelny post na blogu bez zbytniego wkładu z mojej strony. Udało mi się stworzyć post zawierający 1000 słów, który płynął i dobrze się czytał, musiałem tylko wprowadzić kilka poprawek w kopii AI.

ayush-pandey

Dickens Honest

Byłem zszokowany, gdy dowiedziałem się, że Simplified ma kilka narzędzi innych niż Asystent pisania AI.

Do tej pory korzystałem z generatora treści długich i jestem bardzo zadowolony. Użyłem go, aby napisać coś, co wymagało osobistego spojrzenia na dany temat, a sztuczna inteligencja spisała się bardzo dobrze. Nie widziałem jeszcze innych funkcji, takich jak opis produktu i reklamy.

ayush-pandey

Vincent Ochieng

Moje najlepsze rozwiązanie w zakresie przepisywania i generowania treści. Najlepszy autor AI jak dotąd

Powiedziałbym, że narzędzie do pisania AI jest najlepszą cechą Simplified. To idealne narzędzie, po które sięgam, gdy muszę wygenerować treści na bloga dotyczące określonych tematów.

ayush-pandey

Charles Storm

Rozwiązania AI do pisania + projekt = wyjątkowa i zwycięska kombinacja

To, co najbardziej podoba mi się w Simplified, to połączenie rozwiązań marketingowych opartych na sztucznej inteligencji w jednym miejscu. Wielu konkurentów oferuje na przykład pisanie AI, ale jest to pierwsze i jedyne rozwiązanie, jakie widziałem, które oferuje jednocześnie kopiowanie i projektowanie.

ayush-pandey

Robert Hidajat

Doskonały, wszechstronny pomocnik w tworzeniu multimediów

Uwielbiam funkcję pisania AI. To jest powód, dla którego kupiłem to oprogramowanie, mimo że mam już inne pomoce do tworzenia multimediów, takie jak Canva i InVideo. Eksperymentowałem z tą funkcją i stwierdziłem, że jest to świetne narzędzie pomagające w opracowywaniu pomysłów i przyspieszające pisanie blogów i treści podcastów.

ayush-pandey

Damilare Macaulay

Najlepsze wszechstronne narzędzie marketingowe, jakiego kiedykolwiek używałem!

Przez ostatnie kilka lat korzystałem z różnych narzędzi do zarządzania swoim biznesem i biznesami moich klientów. Inne narzędzie do pisania AI, inne narzędzie do projektów graficznych i inne narzędzie do zarządzania mediami społecznościowymi. Fakt, że Simplified upraszcza wszystko w jednym narzędziu – i to za darmo – sprawia, że ​​jest to o wiele fajniejsze!