Napisz długą zawartość z AI

Zmieniający grę, długofalowy pisarz

Angażująca, ekscytująca kopia sztucznej inteligencji

Pisz długą zawartość w kilka sekund

Darmowy asystent pisania sztucznej inteligencji

Pisz z Simplifiedm

Nie Wymagamy Karty Kredytowej

Please wait...
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Utwórz kopię w minutach

Pisz blogi, artykuły i książki z AI

Pożegnaj się z blokiem pisarza! Długotrwałe pisarza treści z napędem AI może natychmiast generować nowe, angażujące kopię na blogi, artykuły, eseje, a nawet książki. Zdobądź potężne copywriting, które pisze i brzmi jak ty. Ponadto, w trybie długiej formy, nasza sztuczna inteligencja pisze, tak jak w dokumencie Word, dzięki czemu możesz edytować, dodawać treści lub przenosić akapity w czasie rzeczywistym. Utrzymuj przepływ pisania i przejdź od szkicu do gotowania w kilka minut.

Jak tworzyć długie zawartość z AI

1
To naprawdę proste! Zacznij od długiej formy Simplified, wypełnij monit i obserwuj Simplified pisanie przemyślanej, na marce AI w odpowiednim tonie i głosie.
2
Pojownik wejściowy to jedyne pisanie, które musisz wykonać.
3
To krótki opis tematu, o którym chcesz napisać i ton, w którym potrzebujesz (zabawny, dowcipny, informacyjny, profesjonalny).
4
Otóż ​​to!
5
Start with Simplified’s Long-Form Writer.
Zacznij pisać długie zawartość
4-P kopii marketingowej

Łatwiejsze planowanie treści dla Ciebie i Twojego zespołu

Czasami robienie mniej jest więcej, a asystent pisania AI Simplified pomaga wykonać odpowiednią kwotę. Natychmiast zorganizuj swoje treści w folderach i dokumentach, które możesz udostępniać i współpracować z zespołem. Potrzebujesz więcej organizacji? Przełącz między wieloma folderami, aby oddzielić pracę dla różnych zespołów i klientów. W razie potrzeby zachowaj prywatność treści dzięki zaawansowanym ustawieniom udostępniania. Ciesz się przepływem pracy w tworzeniu treści w jednym w jednym, aby Twój zespół się poruszył.

Zrób więcej, dowiedz się więcej dzięki uproszczonemu

Simplified blog is a great place to learn from the best in Instagram marketing. Whether you want to bulk up on social media knowledge or get your first followers.

Często Zadawane Pytania

Gdzie w Twojej witrynie mogę uzyskać dostęp do pisarza treści Long Form?

Prawidłowy ! Po zalogowaniu się do bezpłatnej Simplifiedj strony internetowej (słyszałeś to dobrze ... bezpłatnie), przejdź do asystenta AI i kliknij pisarza Long Form.

Dla kogo jest pisarza treści AI?

Simplified AI Content Writer jest przeznaczony dla twórców, marketerów, małych firm, agencji, zespołów marketingowych i wszystkich, którzy chcą zautomatyzować swoje pisanie i skalować marketing. AI Content Writer pomaga produkować i edytować treści w krótszym czasie, jednocześnie wytwarzając wysokiej jakości treści, które wyróżniają się z tłumu. Może to być szczególnie przydatne, gdy brakuje ci czasu lub brakuje zasobów, aby zatrudnić pełnoetatowego copywritera.

Co może pisać dla Ciebie Simplefified AI?

Dzięki naszemu pisarze AI możesz wybierać spośród ponad 50 szablonów, aby generować zarówno długą, jak i krótkoterminową zawartość w kilka sekund. Długo formularz może pomóc Ci pisać całe blogi, po prostu wprowadzając kilka pomysłów. I nasz krótki pisarz pozwala generować kopię dla prawie wszystkiego-od kopii marki i produktu, podpisów mediów społecznościowych, tytułów YouTube, reklam Google, SEO kopii i wielu innych. Dzięki pisarzowi AI Simplified możesz również wykonać kontrolę plagiatu, aby upewnić się, że treść jest unikalna i oryginalna.

Jaka jest Twoja polityka zwrotów?

Oferujemy plan Free Forever, w którym nasi użytkownicy mogą wypróbować podstawowe funkcje Simplified i podjąć świadomą decyzję. Nie oferujemy zwrotów. Jeśli nie jesteś zadowolony ze swojego planu lub chcesz go zmienić, możesz to zrobić obniż swój plan Lub wstrzymać subskrypcję aby uniknąć przyszłych opłat. Aby dowiedzieć się więcej o naszym polityka zwrotów.

Lepiej pisać, szybciej

Napisz oryginalny, odpowiedni copywriting z najlepszym autorem AI

Zacznij teraz za darmo

Nie Wymagamy Karty Kredytowej

Co ponad 2 miliony użytkowników mówi o Simplified AI Writer

ayush-pandey

Martin Ingram

Jestem zdumiony łatwością użycia tego narzędzia

Chciałem po prostu z ciekawości spróbować pisania AI, aby sprawdzić, czy uda mi się stworzyć czytelny post na blogu bez zbytniego wkładu z mojej strony. Udało mi się stworzyć post zawierający 1000 słów, który płynął i dobrze się czytał, musiałem tylko wprowadzić kilka poprawek w kopii AI.

ayush-pandey

Dickens Honest

Byłem zszokowany, gdy dowiedziałem się, że Simplified ma kilka narzędzi innych niż Asystent pisania AI.

Do tej pory korzystałem z generatora treści długich i jestem bardzo zadowolony. Użyłem go, aby napisać coś, co wymagało osobistego spojrzenia na dany temat, a sztuczna inteligencja spisała się bardzo dobrze. Nie widziałem jeszcze innych funkcji, takich jak opis produktu i reklamy.

ayush-pandey

Vincent Ochieng

Moje najlepsze rozwiązanie w zakresie przepisywania i generowania treści. Najlepszy autor AI jak dotąd

Powiedziałbym, że narzędzie do pisania AI jest najlepszą cechą Simplified. To idealne narzędzie, po które sięgam, gdy muszę wygenerować treści na bloga dotyczące określonych tematów.

ayush-pandey

Charles Storm

Rozwiązania AI do pisania + projekt = wyjątkowa i zwycięska kombinacja

To, co najbardziej podoba mi się w Simplified, to połączenie rozwiązań marketingowych opartych na sztucznej inteligencji w jednym miejscu. Wielu konkurentów oferuje na przykład pisanie AI, ale jest to pierwsze i jedyne rozwiązanie, jakie widziałem, które oferuje jednocześnie kopiowanie i projektowanie.

ayush-pandey

Robert Hidajat

Doskonały, wszechstronny pomocnik w tworzeniu multimediów

Uwielbiam funkcję pisania AI. To jest powód, dla którego kupiłem to oprogramowanie, mimo że mam już inne pomoce do tworzenia multimediów, takie jak Canva i InVideo. Eksperymentowałem z tą funkcją i stwierdziłem, że jest to świetne narzędzie pomagające w opracowywaniu pomysłów i przyspieszające pisanie blogów i treści podcastów.

ayush-pandey

Damilare Macaulay

Najlepsze wszechstronne narzędzie marketingowe, jakiego kiedykolwiek używałem!

Przez ostatnie kilka lat korzystałem z różnych narzędzi do zarządzania swoim biznesem i biznesami moich klientów. Inne narzędzie do pisania AI, inne narzędzie do projektów graficznych i inne narzędzie do zarządzania mediami społecznościowymi. Fakt, że Simplified upraszcza wszystko w jednym narzędziu – i to za darmo – sprawia, że ​​jest to o wiele fajniejsze!