Utwórz metatagi opisujące zawartość Twojej strony za pomocą generatora metatagów

Unikalna treść SEO

Darmowe szablony metatagów

Generator opisów SEO

Jedyny w swoim rodzaju pisarz AI

Wypróbuj AI Writer już dziś

Nie Wymagamy Karty Kredytowej

Please wait...
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Wyróżnij się w wyszukiwarkach

Wyróżnij się w wyszukiwarkach dzięki danym metatagów

Chcesz, aby Twoja witryna indeksowała wyżej w wyszukiwarkach? Metatagi są niezbędne do udostępniania informacji o Twojej stronie w kodzie źródłowym strony. Podobnie jak tytuł książki, metadane przyciągają ludzi do przeglądania Twojej witryny nie tylko poprzez adres URL. Unikalne narzędzie do generowania metaopisów Simplified zapisuje unikalne tytuły, słowa kluczowe i opisy SEO, aby uszeregować każdą utworzoną stronę.

Jak korzystać z bezpłatnego generatora metatagów

1
W panelu kliknij „Pisanie treści” i wybierz „Rozpocznij”.
2
Kliknij opcję „Użyj szablonu do pisania” po prawej stronie ekranu.
3
Wybierz jeden z trzech różnych szablonów „Metatag” (tytuł, opis lub słowa kluczowe).
4
Wypełnij wymagane monity i pytania, a następnie kliknij „Generuj”.
5
Start with Simplified’s Long-Form Writer.
Skorzystaj z naszego generatora kopii AI
Najlepsze przykłady meta opisów

Najlepsze przykłady metaopisów, które pomogą Ci skalować

Dzięki zaledwie 160 znakom Twoje metatagi będą wyróżniać się w wyszukiwarce Google dzięki potężnym metatagom, które opisują Twoje produkty i poprawiają Twój ROI. Nasz wszechstronny AI Writer tworzy wolne od plagiatów i błędów meta copywriting, które możesz sprawdzić za pomocą Gramatyki. Optymalizacja doświadczenia klienta za pomocą metatagów w formacie HTML i krótkich zdań przyspieszy rozwój Twojej firmy.

Zrób więcej, dowiedz się więcej dzięki uproszczonemu

Simplified blog is a great place to learn from the best in Instagram marketing. Whether you want to bulk up on social media knowledge or get your first followers.

Często Zadawane Pytania

Co to jest metatag?

Mówiąc najprościej, metatag informuje widzów, o czym jest dokument HTML (strona internetowa). Może określać słowa kluczowe, autorów i zalety Twojego produktu lub marki. Chcesz uważnie wybierać metatagi, aby były łatwo wyświetlane odwiedzającym witrynę. Same tagi można zobaczyć jedynie w kodzie źródłowym Twojej witryny.

Dla kogo jest autor treści AI?

Narzędzie do tworzenia treści AI firmy Simplified jest przeznaczone dla twórców, marketerów, małych firm, agencji, zespołów marketingowych i każdego, kto chce zautomatyzować pisanie i skalować marketing. Narzędzie do zapisywania treści AI pomaga tworzyć i edytować treści w krótszym czasie, a jednocześnie tworzyć treści wysokiej jakości, które wyróżniają się z tłumu. Może to być szczególnie przydatne, gdy brakuje Ci czasu lub zasobów, aby zatrudnić copywritera na pełen etat.

Co może napisać dla Ciebie sztuczna inteligencja Simplified?

Dzięki naszemu modułowi AI możesz wybierać spośród ponad 50 szablonów, aby w ciągu kilku sekund wygenerować zarówno długie, jak i krótkie treści. Autor długich tekstów może pomóc Ci w pisaniu całych blogów, po prostu wprowadzając kilka pomysłów. Nasz moduł do tworzenia krótkich form umożliwia generowanie kopii niemal wszystkiego — od tekstów marki i produktów, podpisów do mediów społecznościowych, tytułów na YouTube, reklam Google, tekstów SEO i wielu innych. Dzięki modułowi AI Simplified możesz także sprawdzić plagiat, aby upewnić się, że Twoje treści są wyjątkowe i oryginalne.

Jaka jest Twoja polityka zwrotów?

Oferujemy plan Free Forever, w którym nasi użytkownicy mogą wypróbować podstawowe funkcje Simplified i podjąć świadomą decyzję. Nie oferujemy zwrotów. Jeśli nie jesteś zadowolony ze swojego planu lub chcesz go zmienić, możesz to zrobić obniż swój plan Lub wstrzymać subskrypcję aby uniknąć przyszłych opłat. Aby dowiedzieć się więcej o naszym polityka zwrotów.

Metagenerator SEO dla początkujących i profesjonalistów

Napisz oryginalny, odpowiedni copywriting z najlepszym autorem AI

Zacznij teraz za darmo

Co ponad 2 miliony użytkowników mówi o Simplified AI Writer

ayush-pandey

Martin Ingram

Jestem zdumiony łatwością użycia tego narzędzia

Chciałem po prostu z ciekawości spróbować pisania AI, aby sprawdzić, czy uda mi się stworzyć czytelny post na blogu bez zbytniego wkładu z mojej strony. Udało mi się stworzyć post zawierający 1000 słów, który płynął i dobrze się czytał, musiałem tylko wprowadzić kilka poprawek w kopii AI.

ayush-pandey

Dickens Honest

Byłem zszokowany, gdy dowiedziałem się, że Simplified ma kilka narzędzi innych niż Asystent pisania AI.

Do tej pory korzystałem z generatora treści długich i jestem bardzo zadowolony. Użyłem go, aby napisać coś, co wymagało osobistego spojrzenia na dany temat, a sztuczna inteligencja spisała się bardzo dobrze. Nie widziałem jeszcze innych funkcji, takich jak opis produktu i reklamy.

ayush-pandey

Vincent Ochieng

Moje najlepsze rozwiązanie w zakresie przepisywania i generowania treści. Najlepszy autor AI jak dotąd

Powiedziałbym, że narzędzie do pisania AI jest najlepszą cechą Simplified. To idealne narzędzie, po które sięgam, gdy muszę wygenerować treści na bloga dotyczące określonych tematów.

ayush-pandey

Charles Storm

Rozwiązania AI do pisania + projekt = wyjątkowa i zwycięska kombinacja

To, co najbardziej podoba mi się w Simplified, to połączenie rozwiązań marketingowych opartych na sztucznej inteligencji w jednym miejscu. Wielu konkurentów oferuje na przykład pisanie AI, ale jest to pierwsze i jedyne rozwiązanie, jakie widziałem, które oferuje jednocześnie kopiowanie i projektowanie.

ayush-pandey

Robert Hidajat

Doskonały, wszechstronny pomocnik w tworzeniu multimediów

Uwielbiam funkcję pisania AI. To jest powód, dla którego kupiłem to oprogramowanie, mimo że mam już inne pomoce do tworzenia multimediów, takie jak Canva i InVideo. Eksperymentowałem z tą funkcją i stwierdziłem, że jest to świetne narzędzie pomagające w opracowywaniu pomysłów i przyspieszające pisanie blogów i treści podcastów.

ayush-pandey

Damilare Macaulay

Najlepsze wszechstronne narzędzie marketingowe, jakiego kiedykolwiek używałem!

Przez ostatnie kilka lat korzystałem z różnych narzędzi do zarządzania swoim biznesem i biznesami moich klientów. Inne narzędzie do pisania AI, inne narzędzie do projektów graficznych i inne narzędzie do zarządzania mediami społecznościowymi. Fakt, że Simplified upraszcza wszystko w jednym narzędziu – i to za darmo – sprawia, że ​​jest to o wiele fajniejsze!