Napisz artykuły i publikuj na społeczności w ciągu kilku sekund z Simplifiedmi

Pełny pisarz blogów

Długie artykuły

Dodaj zasoby mediów i marki

Udostępnij online w kliknięciu

Publikuj artykuły na społeczności

Nie Wymagamy Karty Kredytowej

Please wait...
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Pełny czarodziej blogów, który magicznie publikuje w dowolnym miejscu

Pełny czarodziej blogów, który magicznie publikuje w dowolnym miejscu

Nasz pełny pisarz blogów i kalendarz treści pomagają pisać, formatować i publikować blogi w mediach społecznościowych w ciągu kilku minut. Po prostu wybierz temat bloga, udostępnij kilka słów kluczowych, wybierz język i ton, a następnie dodaj media, sformatuj go i publikuj bezpośrednio na połączone konta za pomocą tylko kliknięcia. Nigdy więcej nie będziesz potrzebować wielu narzędzi!

Jak publikować artykuły z naszym narzędziem publikowania społecznego

1
Z deski rozdzielczej wybierz „Pełny czarodziej blogu” lub kliknij „Get Starte” i wybierz „Full Blog Writer”.
2
Wypełnij wszystkie podpowiedzi i szablony dla każdej sekcji swojego bloga i kliknij „Generuj”, aż będziesz zadowolony z wyników.
3
Edytuj, sformatuj i dodaj media do ostatecznego wyniku bloga, a następnie wyróżnij tekst i kliknij ikonę „⋮” na pojawianym pasku narzędzi.
4
Wybierz „Publikuj na społeczności”, wybierz swoje konto w mediach społecznościowych, napisz podpis, dodaj hashtagi i zaplanuj swój post!
5
Start with Simplified’s Long-Form Writer.
Zacznij blogować już dziś
Pokonaj blok pisarza za pomocą narzędzi do pisania natychmiastowych artykułów

Pokonaj blok pisarza za pomocą narzędzi do pisania natychmiastowych artykułów

Niesamowity pełny pisarz blogów Simplefided sprawia, że ​​tworzenie, kolejkowanie i publikowanie artykułów na blogach bezproblemowo dla agencji, małych firm i freelancerów. Kilka łatwych kliknięć przedstaw klientów do Twojej marki, pisz bez plagiatu, sprawdzone gramatycznie treści, dodaj zasoby marki, takie jak logo i zdjęcia produktów oraz prześlij swój tekst na Instagram, Facebook, Shopify i wiele innych!

Zrób więcej, dowiedz się więcej dzięki uproszczonemu

Simplified blog is a great place to learn from the best in Instagram marketing. Whether you want to bulk up on social media knowledge or get your first followers.

Często Zadawane Pytania

Czy pełny pisarz blog jest bezpłatny szablon, taki jak inne szablony blogów krótkoformowych?

Pełny pisarz blogu jest nowym, premium pisarzem treści, który jest częścią naszej płatnej platformy pisania długoterminowego. Podczas gdy możesz użyć bezpłatnych szablonów pisania blogów krótkoformowych, aby zbudować wszystkie fragmenty swoich blogów i artykułów, pełny pisarz blogów łączy je wszystkie w pisarzu dokumentów, abyś mógł napisać cały utwór w mniej niż 2 minuty i dodać wszystkie Elementy projektu, które chcesz, tylko kliknięciem. Nigdy więcej nie będziesz musiał chodzić tam iz powrotem, oszczędzając dokumenty lub kopiować i wkleić tekst między szablonami.

Dla kogo jest pisarza treści AI?

Simplified AI Content Writer jest przeznaczony dla twórców, marketerów, małych firm, agencji, zespołów marketingowych i wszystkich, którzy chcą zautomatyzować swoje pisanie i skalować marketing. AI Content Writer pomaga produkować i edytować treści w krótszym czasie, jednocześnie wytwarzając wysokiej jakości treści, które wyróżniają się z tłumu. Może to być szczególnie przydatne, gdy brakuje ci czasu lub brakuje zasobów, aby zatrudnić pełnoetatowego copywritera.

Co może pisać dla Ciebie Simplefified AI?

Dzięki naszemu pisarze AI możesz wybierać spośród ponad 50 szablonów, aby generować zarówno długą, jak i krótkoterminową zawartość w kilka sekund. Długo formularz może pomóc Ci pisać całe blogi, po prostu wprowadzając kilka pomysłów. I nasz krótki pisarz pozwala generować kopię dla prawie wszystkiego-od kopii marki i produktu, podpisów mediów społecznościowych, tytułów YouTube, reklam Google, SEO kopii i wielu innych. Dzięki pisarzowi AI Simplified możesz również wykonać kontrolę plagiatu, aby upewnić się, że treść jest unikalna i oryginalna.

Jaka jest Twoja polityka zwrotów?

Oferujemy plan Free Forever, w którym nasi użytkownicy mogą wypróbować podstawowe funkcje Simplified i podjąć świadomą decyzję. Nie oferujemy zwrotów. Jeśli nie jesteś zadowolony ze swojego planu lub chcesz go zmienić, możesz to zrobić obniż swój plan Lub wstrzymać subskrypcję aby uniknąć przyszłych opłat. Aby dowiedzieć się więcej o naszym polityka zwrotów.

Publikacja społecznościowa dla blogów właśnie otrzymała Simplified aktualizację

Napisz oryginalny, odpowiedni copywriting z najlepszym autorem AI

Zacznij teraz za darmo

Co ponad 2 miliony użytkowników mówi o Simplified AI Writer

ayush-pandey

Martin Ingram

Jestem zdumiony łatwością użycia tego narzędzia

Chciałem po prostu z ciekawości spróbować pisania AI, aby sprawdzić, czy uda mi się stworzyć czytelny post na blogu bez zbytniego wkładu z mojej strony. Udało mi się stworzyć post zawierający 1000 słów, który płynął i dobrze się czytał, musiałem tylko wprowadzić kilka poprawek w kopii AI.

ayush-pandey

Dickens Honest

Byłem zszokowany, gdy dowiedziałem się, że Simplified ma kilka narzędzi innych niż Asystent pisania AI.

Do tej pory korzystałem z generatora treści długich i jestem bardzo zadowolony. Użyłem go, aby napisać coś, co wymagało osobistego spojrzenia na dany temat, a sztuczna inteligencja spisała się bardzo dobrze. Nie widziałem jeszcze innych funkcji, takich jak opis produktu i reklamy.

ayush-pandey

Vincent Ochieng

Moje najlepsze rozwiązanie w zakresie przepisywania i generowania treści. Najlepszy autor AI jak dotąd

Powiedziałbym, że narzędzie do pisania AI jest najlepszą cechą Simplified. To idealne narzędzie, po które sięgam, gdy muszę wygenerować treści na bloga dotyczące określonych tematów.

ayush-pandey

Charles Storm

Rozwiązania AI do pisania + projekt = wyjątkowa i zwycięska kombinacja

To, co najbardziej podoba mi się w Simplified, to połączenie rozwiązań marketingowych opartych na sztucznej inteligencji w jednym miejscu. Wielu konkurentów oferuje na przykład pisanie AI, ale jest to pierwsze i jedyne rozwiązanie, jakie widziałem, które oferuje jednocześnie kopiowanie i projektowanie.

ayush-pandey

Robert Hidajat

Doskonały, wszechstronny pomocnik w tworzeniu multimediów

Uwielbiam funkcję pisania AI. To jest powód, dla którego kupiłem to oprogramowanie, mimo że mam już inne pomoce do tworzenia multimediów, takie jak Canva i InVideo. Eksperymentowałem z tą funkcją i stwierdziłem, że jest to świetne narzędzie pomagające w opracowywaniu pomysłów i przyspieszające pisanie blogów i treści podcastów.

ayush-pandey

Damilare Macaulay

Najlepsze wszechstronne narzędzie marketingowe, jakiego kiedykolwiek używałem!

Przez ostatnie kilka lat korzystałem z różnych narzędzi do zarządzania swoim biznesem i biznesami moich klientów. Inne narzędzie do pisania AI, inne narzędzie do projektów graficznych i inne narzędzie do zarządzania mediami społecznościowymi. Fakt, że Simplified upraszcza wszystko w jednym narzędziu – i to za darmo – sprawia, że ​​jest to o wiele fajniejsze!