Pisz artykuły i publikuj w mediach społecznościowych w ciągu kilku sekund dzięki uproszczeniu

Pełny autor bloga

Artykuły w dłuższej formie

Dodaj zasoby multimedialne i marki

Udostępnij online jednym kliknięciem

Please wait...
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Pełny kreator bloga, który magicznie publikuje posty w dowolnym miejscu

Pełny kreator bloga, który magicznie publikuje posty w dowolnym miejscu

Nasz pełny edytor blogów i kalendarz treści pomogą Ci pisać, formatować i publikować blogi w mediach społecznościowych w ciągu kilku minut. Po prostu wybierz temat bloga, udostępnij kilka słów kluczowych, wybierz język i ton, a następnie dodaj multimedia, sformatuj je i opublikuj bezpośrednio na połączonych kontach jednym kliknięciem. Już nigdy nie będziesz potrzebować wielu narzędzi!

Jak publikować artykuły za pomocą naszego narzędzia do publikowania w mediach społecznościowych

1
Z panelu wybierz „Kreator pełnego bloga” lub kliknij „Rozpocznij” i wybierz „Pełny autor bloga”.
2
Wypełnij wszystkie podpowiedzi i szablony dla każdej sekcji swojego bloga, a następnie kliknij przycisk „Generuj”, aż będziesz zadowolony z wyników.
3
Edytuj, formatuj i dodawaj multimedia do końcowego wyniku na blogu, a następnie zaznacz tekst i kliknij ikonę „⋮” na wyświetlonym pasku narzędzi.
4
Wybierz „Opublikuj w mediach społecznościowych”, wybierz swoje konto w mediach społecznościowych, napisz podpis, dodaj hashtagi i zaplanuj publikację!
5
Start with Simplified’s Long-Form Writer.
Zacznij blogować już dziś
Pokonaj blokadę autora dzięki narzędziom do błyskawicznego pisania artykułów

Pokonaj blokadę autora dzięki narzędziom do błyskawicznego pisania artykułów

Niesamowity program Full Blog Writer firmy Simplified umożliwia tworzenie, kolejkowanie i publikowanie artykułów na blogu bezproblemowo zarówno dla agencji, małych firm, jak i freelancerów. Za pomocą kilku prostych kliknięć zapoznaj klientów ze swoją marką, napisz treści wolne od plagiatu i sprawdzone pod względem gramatycznym, dodaj elementy marki, takie jak logo i zdjęcia produktów, a także prześlij swój tekst na Instagram, Facebook, Shopify i wiele więcej!

Zrób więcej, dowiedz się więcej dzięki uproszczonemu

Simplified blog is a great place to learn from the best in Instagram marketing. Whether you want to bulk up on social media knowledge or get your first followers.

Często Zadawane Pytania

Czy Full Blog Writer jest darmowym szablonem, podobnie jak inne krótkie szablony blogów?

Full Blog Writer to nowy autor treści premium, który jest częścią naszej płatnej platformy do pisania długich tekstów. Chociaż możesz korzystać z bezpłatnych, krótkich szablonów do tworzenia wszystkich elementów swoich blogów i artykułów, narzędzie Full Blog Writer umieszcza je wszystkie w narzędziu do tworzenia dokumentów, dzięki czemu możesz napisać cały artykuł w mniej niż 2 minuty i dodać wszystkie żądane elementy projektu jednym kliknięciem. Już nigdy nie będziesz musiał wracać i wracać do zapisywania dokumentów lub kopiowania i wklejania tekstu pomiędzy szablonami.

Dla kogo jest autor treści AI?

Narzędzie do tworzenia treści AI firmy Simplified jest przeznaczone dla twórców, marketerów, małych firm, agencji, zespołów marketingowych i każdego, kto chce zautomatyzować pisanie i skalować marketing. Narzędzie do zapisywania treści AI pomaga tworzyć i edytować treści w krótszym czasie, a jednocześnie tworzyć treści wysokiej jakości, które wyróżniają się z tłumu. Może to być szczególnie przydatne, gdy brakuje Ci czasu lub zasobów, aby zatrudnić copywritera na pełen etat.

Co może napisać dla Ciebie sztuczna inteligencja Simplified?

Dzięki naszemu modułowi AI możesz wybierać spośród ponad 50 szablonów, aby w ciągu kilku sekund wygenerować zarówno długie, jak i krótkie treści. Autor długich tekstów może pomóc Ci w pisaniu całych blogów, po prostu wprowadzając kilka pomysłów. Nasz moduł do tworzenia krótkich form umożliwia generowanie kopii niemal wszystkiego — od tekstów marki i produktów, podpisów do mediów społecznościowych, tytułów na YouTube, reklam Google, tekstów SEO i wielu innych. Dzięki modułowi AI Simplified możesz także sprawdzić plagiat, aby upewnić się, że Twoje treści są wyjątkowe i oryginalne.

Jaka jest Twoja polityka zwrotów?

Oferujemy plan Free Forever, w którym nasi użytkownicy mogą wypróbować podstawowe funkcje Simplified i podjąć świadomą decyzję. Nie oferujemy zwrotów. Jeśli nie jesteś zadowolony ze swojego planu lub chcesz go zmienić, możesz to zrobić obniż swój plan Lub wstrzymać subskrypcję aby uniknąć przyszłych opłat. Aby dowiedzieć się więcej o naszym polityka zwrotów.

Publikacje społecznościowe dla blogów właśnie otrzymały Simplified aktualizację

Napisz oryginalny, odpowiedni copywriting z najlepszym autorem AI

Zacznij teraz za darmo

Co ponad 2 miliony użytkowników mówi o Simplified AI Writer

ayush-pandey

Martin Ingram

Jestem zdumiony łatwością użycia tego narzędzia

Chciałem po prostu z ciekawości spróbować pisania AI, aby sprawdzić, czy uda mi się stworzyć czytelny post na blogu bez zbytniego wkładu z mojej strony. Udało mi się stworzyć post zawierający 1000 słów, który płynął i dobrze się czytał, musiałem tylko wprowadzić kilka poprawek w kopii AI.

ayush-pandey

Dickens Honest

Byłem zszokowany, gdy dowiedziałem się, że Simplified ma kilka narzędzi innych niż Asystent pisania AI.

Do tej pory korzystałem z generatora treści długich i jestem bardzo zadowolony. Użyłem go, aby napisać coś, co wymagało osobistego spojrzenia na dany temat, a sztuczna inteligencja spisała się bardzo dobrze. Nie widziałem jeszcze innych funkcji, takich jak opis produktu i reklamy.

ayush-pandey

Vincent Ochieng

Moje najlepsze rozwiązanie w zakresie przepisywania i generowania treści. Najlepszy autor AI jak dotąd

Powiedziałbym, że narzędzie do pisania AI jest najlepszą cechą Simplified. To idealne narzędzie, po które sięgam, gdy muszę wygenerować treści na bloga dotyczące określonych tematów.

ayush-pandey

Charles Storm

Rozwiązania AI do pisania + projekt = wyjątkowa i zwycięska kombinacja

To, co najbardziej podoba mi się w Simplified, to połączenie rozwiązań marketingowych opartych na sztucznej inteligencji w jednym miejscu. Wielu konkurentów oferuje na przykład pisanie AI, ale jest to pierwsze i jedyne rozwiązanie, jakie widziałem, które oferuje jednocześnie kopiowanie i projektowanie.

ayush-pandey

Robert Hidajat

Doskonały, wszechstronny pomocnik w tworzeniu multimediów

Uwielbiam funkcję pisania AI. To jest powód, dla którego kupiłem to oprogramowanie, mimo że mam już inne pomoce do tworzenia multimediów, takie jak Canva i InVideo. Eksperymentowałem z tą funkcją i stwierdziłem, że jest to świetne narzędzie pomagające w opracowywaniu pomysłów i przyspieszające pisanie blogów i treści podcastów.

ayush-pandey

Damilare Macaulay

Najlepsze wszechstronne narzędzie marketingowe, jakiego kiedykolwiek używałem!

Przez ostatnie kilka lat korzystałem z różnych narzędzi do zarządzania swoim biznesem i biznesami moich klientów. Inne narzędzie do pisania AI, inne narzędzie do projektów graficznych i inne narzędzie do zarządzania mediami społecznościowymi. Fakt, że Simplified upraszcza wszystko w jednym narzędziu – i to za darmo – sprawia, że ​​jest to o wiele fajniejsze!