Basitleştirilmiş Google Chrome Uzantısı ile Her Yerden Paylaşın

Ücretsiz Chrome Uzantısı

Güvenli Kurulum

Tek Tıkla Sosyal Paylaşım

Sonsuza Kadar Ücretsiz

Chrome Uzantısını İndirin

Kredi Kartına Gerek Yok

bg-home-simplified

Etkileşimi Artırın ve Her Zaman, Her Yerde Sosyal Medyada Yayınlayın

Simplified'ın Google Chrome Uzantısı ile mükemmel gönderme penceresini asla kaçırmayın. Makaleleri, gönderileri, videoları ve daha fazlasını bir düğmeyi tıklayarak planlayın ve paylaşın. Ücretsiz, indirmesi kolay ve kullanımı daha da kolay olan Chrome Uzantısı ile her hafta saatler kazanın.

Basitleştirilmiş Uzantıyı Kurun

Chrome Uzantısı Nasıl İndirilir

1
Google Chrome Mağazasına gidin ve Simplified'ın Chrome Uzantısını indirin.
2
Sosyal medya hesaplarınızda bir şeyi yeniden yayınlama zamanı geldiğinde, uzantıya tıklamanız yeterli. Gönderiyi içeren bir açılır pencere otomatik olarak açılır!
3
Yayınlamak istediğiniz hesabı seçin ve 'Planla'yı tıklayın.
Chrome ile Sosyal Medyada Yayınlayın

Takipçi Arttıkça İş Akışınızı Basitleştirin

Herhangi bir tarayıcıda kullanmak için Chrome Uzantımızı yükleyin! Simplified'ın Chrome Uzantısı, modern pazarlamacılar, ekipler ve içerik oluşturucuların ilgili içeriği paylaşmaları ve sosyal kanallarında aktif kalmaları için mükemmeldir. Herhangi bir sorun yaşamadan veya ne göndermek istediğinizi unutmadan sosyal platformlarda bulunun. Daha kısa sürede daha fazlasını yapın!

Chrome Web Mağazası'na gidin

Basitleştirilmiş ile Daha Fazlasını Yapın, Daha Fazlasını Öğrenin

Simplified blog is a great place to learn from the best in Instagram marketing. Whether you want to bulk up on social media knowledge or get your first followers.

Sıkça Sorulan Sorular

Google Chrome Uzantısı nedir?

Google Chrome Uzantıları, Chrome deneyiminizi özelleştirmenizi ve geliştirmenizi sağlayan, kullanımı kolay yazılım programlarıdır. Yeni özellikler ekler ve tüm göz atma deneyimini daha kişisel hale getirir.

Basitleştirilmiş'in ücretsiz bir sürümü var mı?

Evet! Sonsuza kadar özgür kalacak bir Sonsuza Kadar Ücretsiz planımız var. Temel özelliklerimizi kullanmak isteyen bir ajans, serbest çalışan veya ekipseniz, bu plan tam size göre. Sınırsız tasarım projesi, 1000'den fazla yazı tipi, milyonlarca fotoğraf ve simge, binlerce şablon, anında yayınlama ve 1 GB depolama alanı elde edin.

Fiyatlandırmanız nasıl çalışıyor?

Fiyatlandırma, bireyler için 0 ABD Doları ve ekipler için 30 ABD Doları'ndan başlar. Fiyatlandırmamız iki şeye dayalıdır: planınızdaki ekip üyelerinin sayısı ve fatura döneminiz. Fiyatlandırma karşılaştırması için aradığınız şeye bağlı olarak seçebileceğiniz dört planımız var !

Müşteri desteğini ne kadar hızlı alabilirim?

Bizimle uygulama içinde sohbet edin veya bize bir e-posta gönderin, size 24 saat içinde geri döneceğiz. Sizden haber almak isteriz!

Basitleştirilmiş Uzantı ile Markanızı Büyütün

Basitleştirilmiş ile Başlayın

Kredi Kartına Gerek Yok

1 Milyondan Fazla Kullanıcımız Simplified Hakkında Ne Diyor?

shalina

Salina Acharya

Şaşırtıcı içerik AI aracı

Basitleştirilmiş, en iyi UI arayüzüne sahiptir ve her şeyden önce, hizmet ömür boyu ücretsiz olarak kullanılabilir. Sosyal, video, pazarlama, grafik içeriğine hitap eder. Farklı seçenekler için belirli bir çalışma alanı tamamen ücretsiz olarak oluşturulabilir.

david

David Robertson

Her İşin Valesi Değil, Usta!

Simplified'ı birkaç aydır kullanıyorum ve kesintisiz geliştirme ve müşteri hizmetleri beni şaşırttı. Bunu edinin > Simplified, bir AI yazar, grafik tasarım aracı, video düzenleyici ve sosyal medya planlayıcıdır. Dört araç bir arada, iş akışımı düzene sokuyor ve diğer çeşitli araçların aboneliğinden çıkmamı sağlıyor - bana tonlarca para kazandırıyor. Evet, başladığımda kafa karıştırıcıydı, sorunluydu ve çok şey oluyordu. Ancak bu adamlar dinliyor ve platformun #BuildInPublic hashtag'ini kullandığını açıkça ortaya koyuyor - Bu hoşuma gitti. Birçoğu Canva, Jarvis vb. UX ve diğer yararlı öneriler sunabilirsem, belki tüm kullanım durumlarımı karşılayan aracı alabilirim. Ve oğlum, bu adamlar acele ettiler mi?!Yazım sırasında programlayıcı henüz yayında değil, ancak geçmiş performanslarına göre müşterilerim ve benim için bol olacağını biliyorum.Hiç şüphe yok ki eleştirilecekler bazıları tarafından çok fazla araca sahip oldukları için, ama onlar bunun için gidiyorlar... ve boru hattında sahip oldukları şey heyecan verici. Herhangi bir saa'da olduğu gibi, onu tam olarak kullanmak için kaputun altına girmelisiniz. Yap, sadece bir şeyler yap ve yakında öğreneceksin. Her işte usta mısın? Onlara biraz zaman tanıyın ve Basitleştirilmiş'in hepsinin Üstadı olduğunu göreceksiniz.

shivi

Shivi Jalota

Ne harika bir ürün. Video çekmek hiç bu kadar kolay olmamıştı