Ücretsiz Tasarım Aracı - Herkes İçin Üretildi

Simplified, davetiyeler, reklamlar, sosyal medya gönderileri, videolar ve daha fazlasını tasarlamak için kodsuz bir uygulamadır. Oluşturun, ekibinizle işbirliği yapın ve çevrimiçi yayınlayın - hepsi tek bir yerde.

Tek tıklama grafik tasarım aracı

Hikayenizi Anlatmak İçin İhtiyacınız Olan Her Şey

Basitleştirilmiş'in yapay zeka destekli ilk grafik tasarım aracıyla yeni fikirleri hayata geçirin. Posterler, broşürler, el ilanları, kartvizitler ve daha fazlasını oluşturmak için binlerce şablona göz atın. Grafik tasarım deneyimi gerektirmez. Ücretsiz platformumuzda çarpıcı logolar ve pazarlama varlıkları tasarlayın.

Tasarımı Basitleştiren Tek Tıkla Düzenleme Araçları

Facebook, Instagram, YouTube ve daha fazlası için tasarımları yeniden boyutlandırın

Görüntüleri önceden belirlenmiş oranlar ve kırpma şekilleri ile kırpın

Giriş ve çıkış animasyonlarıyla öğeleri canlandırın

Arka planları saniyeler içinde kaldırın

Herhangi bir grafiği, stok kitaplığımızdan filigranlı görüntülerle değiştirin

Tek Tıkla Tasarım
AI ile çalışan grafik tasarım aracı
Tek tıklamayla düzenleme aracı ile daha hızlı tasarım

Simplified Ekiplerin Çalışmasını Sağlar

Ekip üyelerini projeleri düzenlemeye, yönetmeye, etiketlemeye ve proje hakkında yorum yapmaya davet edin. Geri bildirim bırakın, onay alın, tasarımları sonlandırın ve gerçek zamanlı olarak işbirliği yapın. İşinizi ve ekibinizi düzenli tutmak için müşteriler ve projeler için ayrı klasörler oluşturun.

Tüm Fikirleriniz İçin Profesyonel Şablonlar ve Öğeler

Dakikalar içinde içerik, marka varlıkları, sosyal medya gönderileri, grafikler, afişler ve daha fazlasını oluşturmak için binlerce güzel şablon kullanın. Premium Varlık Kitaplığımızdan tasarım bileşenlerini, görüntüleri ve öğeleri zahmetsizce seçin. Tasarımlarınızı öne çıkarmak için her şeyi tek bir tıklamayla canlandırın! İhtiyacınız olan her şey zaten Basitleştirilmiş.

Tek tıklama yapay zeka ile çalışan grafik tasarım aracı
Progetta una volta e riutilizzo per sempre con lo strumento di progettazione grafica

Kolay Tasarım, Daha da Kolay Yayınlama

Sosyal medya hesaplarınızı Basitleştirilmiş'e bağlayın, tasarımlarınızı içe aktarın veya oluşturun ve İçerik Takvimimiz ile yayınları yayınlamak için planlayın. Binlerce gönderiyi haftalar veya aylar öncesinden planlayın.

Simplified ile Daha Fazlasını Yapın, Daha Fazlasını Öğrenin

Simplified blog is a great place to learn from the best in Instagram marketing. Whether you want to bulk up on social media knowledge or get your first followers.

Sıkça Sorulan Sorular

FAQs Icon

Tasarım veya metin yazarlığı konusunda deneyimim yoksa ne olur?

Terleme, seni koruduk! Yüzlerce çarpıcı özelleştirilebilir tasarım şablonunun yanı sıra fotoğraf, video ve grafik varlıkları ile bir daha asla sıfırdan başlamanız gerekmeyecek. AI'mıza sevdiğiniz herhangi bir kelimeyi, cümleyi ve hatta web sitelerini besleyebilirsiniz ve saniyeler içinde türünün tek örneği bir kopyası hazır olacaktır!
FAQs Icon

Simplified'in ücretsiz bir sürümü var mı?

Evet! Sonsuza kadar özgür kalacak bir Sonsuza Kadar Ücretsiz planımız var. Temel özelliklerimizi kullanmak isteyen bir ajans, serbest çalışan veya ekipseniz, bu plan tam size göre. Sınırsız tasarım projesi, 1000'den fazla yazı tipi, milyonlarca fotoğraf, binlerce şablon ve simge, anında yayınlama ve 1 GB depolama alanı elde edin.
FAQs Icon

Fiyatlandırmanız nasıl işliyor?

Fiyatlandırma, bireyler için 0 dolardan ve ekipler için 30 dolardan başlar. Fiyatlandırmamız iki şeye dayanmaktadır: planınızdaki ekip üyelerinin sayısı ve fatura döneminiz. Aradığınız şeye göre seçebileceğiniz dört planımız var fiyat karşılaştırması .
FAQs Icon

Müşteri desteğini ne kadar hızlı alabilirim?

Bizimle uygulama içinde sohbet edin veya bize bir e-posta gönderin, 24 saat içinde size geri döneceğiz. Sizden haber almak isteriz!

Pazarlamanızı basitleştirmeye hazır mısınız ?

Simplified üzerinde markalarını oluşturan kuruculara, serbest çalışanlara ve ekiplere katılın

Ücretsiz Başlayın

1 Milyondan Fazla Kullanıcımız Simplified Hakkında Ne Diyor?

ayush-pandey

Aman Patel

En iyi ortak tasarım platformlarından biri

Sanırım, Simplified'i sevmemin pek çok nedeni var. Burada bunlardan bazılarına değineceğim:

*Profesyonel şablonlar ve zengin kütüphaneler

*Ayrıca, kopyalar ve uzun biçimli içerik için bir AI yazıcı ile birlikte gelir

*Sosyal Medya Zamanlayıcı ile birlikte gelir

ayush-pandey

Eric Strickland

Grafik Tasarımcı ve Huni Tasarımcısı

Simplified kullanmayı seviyorum! Her gün kullanıyorum, tasarım, kopyalama ve pazarlama için benim uygulamam! Süper harika Uygulama

ayush-pandey

Amanda Weston

AI İçerik Oluşturucu

Bayıldım! Tek bir uygulamada yazma ve tasarlamanın basitliği 🎉 Sosyal medya pazarlamasını çocuk oyuncağı haline getiriyor ❤️

ayush-pandey

Chekesha Crippen

SIMPLIFIED Eşsiz, son derece etkili, hepsi bir arada uygulamada!

Kullandığınız her öğe için çok sayıda özellik ve açıklayıcı video olması en çok hoşuma giden şey. Tonlarca farklı yolunuz var ve isim kendisi için konuşuyor. SIMPLIFIED, çünkü basittir ve ihtiyacınız olabilecek her şeye 1 yazılımda sahiptir.

ayush-pandey

Damon Chen

referans.to'nun kurucusu

Canva aboneliğimi gelecek yıl yenilemeyeceğim. Simplified, benim vazgeçilmez tasarım uygulamam olacak! ✌️

ayush-pandey

Hoang Phan

Simplified sevimli bir uygulama

Ve oturum açtığım andan itibaren bunu onaylayabilirim. Simplified, çeşitli kullanışlı şablonlara bağlantılar dahil olmak üzere zengin içeriğe sahip hoş bir Gösterge Tablosu sunar ve harika içerik oluşturmak için ihtiyacım olan temel şeyleri ayarlar. Uygulamanın derinliklerine indiğimde, inanılmaz deneyimler.

ayush-pandey

Dawn Veltri

Pazarlama Direktörü @ RAEK

Sihirli yeniden boyutlandırma oldukça şaşırtıcı görünüyor. Diğer tasarım platformlarında yeniden boyutlandırma sezgisel değildir ve oldukça fazla yeniden çalışma gerektirir. Aferin ve lansman için tebrikler!

ayush-pandey

Mary Grace Gargar

Şimdiye kadarki en iyisi!

Banner yapmaktan içerik oluşturmaya, ilgili ve doğru hashtag'ler oluşturmaya kadar tüm özelliklerini seviyorum.

ayush-pandey

winner shoniran

Simplified Küçük İşletmemi Nasıl Kurtardı?

AI yazar, marka renkleri ekleyebileceğiniz marka varlıkları. Şablonlara bayılıyorum, çok etkileşimli ve özelleştirilebilirler, bayıldım!

ayush-pandey

javier21

Harika kullanıcı arayüzü ve tasarımı kolaylaştırın. Zaman kazandıran.

10 yılı aşkın bir süredir photoshop kullanıcısıyım, bu aracı ilk kez deniyorum, beni anında bağladı, kullanımı gerçekten kolay ve farklı boyutlarda görüntüler oluşturma yeteneği, gerçekten çok büyük bir artı nokta. Araç kullanıcı arayüzü gerçekten etkileşimlidir, hemen alabilirsiniz.

ayush-pandey

Ram Narayanan

Adı gibi, Yazılımın kullanımı da çok BASİT

Harika içerik oluşturmak için birçok değerli şablona bağlantılar dahil olmak üzere iyi içerik panellerinin basit yönleri. Programa girdiğimde harika bir deneyimdi.

ayush-pandey

Annette Yeo

Simplified Harika!

Kısaca özetlemek gerekirse, tasarım, sosyal medya reklamcılığı, blog yazma ve çok daha fazlası ile ilgileniyorsanız bu program tam size göre. Dürüst olmak gerekirse, burada listelenemeyecek kadar çok şey sunduğuna şaşırdım. Bu harika.

ayush-pandey

SomoSurfing

Şimdiye kadarki en iyi Yatırım!

Sosyal paylaşım görüntüleri, okuyucu etkileşimi oluşturmanın önemli bir parçasıdır. Kalite ne kadar iyi olursa, ziyaretçiniz orada o kadar uzun süre harcarsa, satın alma da dahil olmak üzere her türlü "harekete geçirici mesaja" ulaşma olasılığı o kadar artar.