Simplified [Sonsuza Kadar Ücretsiz] ve PIXC [240/yıl]

Hepsi bir arada tasarım platformu

Gerçek Zamanlı Takım İşbirliği

Uygulama içi sosyal medya planlayıcısı

Sonsuza kadar ücretsiz veya ücretli prim

Kossiyetle son derece pürüzsüz iş akışı

feature icon

Milyonlarca premium varlığa erişim

Binlerce hazır tasarım şablonuna erişim, fotoğraf ve simge kütüphaneleriyle entegrasyon

feature icon

Sihirli yeniden boyutlandırma

Simplified'nin kodsuz görüntü düzenleyicisi ekinler, düzenler ve fotoğrafları hızlı bir şekilde yeniden boyutlandırır! Tek tıklayın Tasarım araçları, markanızın pazarlamasını her platformda yükselten fotoğrafları sihirli bir şekilde yeniden boyutlandırın.

feature icon

Team ile işbirliği

Ekip üyelerini projeleri düzenlemeye, yönetmeye, etiketlemeye ve yorum yapmaya davet edin. Geri bildirim bırakın, onay alın, tasarımları kesinleştirin ve gerçek zamanlı olarak işbirliği yapın. Çalışmanızı ve ekibinizi düzenli tutmak için müşteriler ve projeler için ayrı klasörler oluşturun.

Simplified PIXC için en iyi alternatiftir

Fiyatlandırma

$15/month

20 $/ay

PIXC'nin yapmadığı Simplified teklifler

Free for 14 Days
$7
$18

Sınırsız kişiselleştirilmiş marka kitleri

check-circle

svg icon

Uygulama içi Müşteri desteği

check-circle

svg icon

Tasarım, Düzenleme ve Yayınlama

Free for 14 Days
$7
$18

Özel yazı tipleri

check-circle

svg icon

Tasarım Şablonları

check-circle

svg icon

Kendi varlıklarınızı yükleyin

check-circle

svg icon

Video düzenleme

check-circle

svg icon

Video Şablonları

check-circle

svg icon

Animasyon ve Geçiş

check-circle

svg icon

Tek Tıkla Sihirli Yeniden Boyutlandırma

check-circle

svg icon

Tek Tıkla Arka Plan Kaldırıcı

check-circle

svg icon

İçerik Planlayıcı + Gönderileri Planlama (Facebook, Instagram, LinkedIn, Twitter, Pinterest, YouTube, TikTok, Google My Business'ta yayınlayın)

check-circle

svg icon

Organize edin ve işbirliği yapın

Free for 14 Days
$7
$18

Sınırsız Üye

check-circle

svg icon

Takım paylaşımı

check-circle

svg icon

Ses Dosyası Yönetimi

check-circle

svg icon

Gerçek Zamanlı İşbirliği: çalışma alanınızı paylaşın + tasarlarken yorum yapın

check-circle

svg icon

Düzenleme: Klasörler

check-circle

svg icon

Ekipler için tasarlandı

check-circle

svg icon

Premium topluluk

check-circle

svg icon

Mobil Dostu

check-circle

svg icon

Entegrasyonlar

Simplified:  Google Drive, Google E-Tablolar, Shopify, Chrome Uzantısı, Storyblocks

Shopify, WooComerce, Magento, Bigcommerce

Yıldırım hızlı içerik oluşturma

İnanılmaz Instagram ve Facebook reklamları, YouTube ve Tiktok videoları, sosyal medya yayınları, şirket başlıkları, logolar, davetiyeler ve daha fazlasını tasarlayın. Yüzlerce tasarımcı yapımı şablona milyonlarca ücretsiz, premium grafik, video ve görsel bileşen ekleyin. Görüntüleri yeniden boyutlandırın, arka planları kaldırın, tasarım öğelerini canlandırın ve nesneleri sadece birkaç tıklamayla sürükleyin. Basitleştirdik!

Kodsuz grafik tasarım araçlarını deneyin

Warp hızında işbirliği yapın

Gerçek zamanlı ekip işbirliği ile sorunsuz onay iş akışları oluşturun! Pazarlama stratejinizi, birden fazla çalışma alanına katılmanıza, müşteriler ve meslektaşlarıyla düzenlemenize, roller ve izinler atamanıza, yorum ve etiketlemenize ve küresel bağlantıları paylaşmanıza olanak tanıyan bir platformda modernleştirin. Kesinlikle öğrenme eğrisi gerektirmeyen hızlı yaratıcı araçlarla her gün 1 saat tasarruf edin!

Simplified üzerinde işbirliği yapın

Markanızı Tek Tıkla Her Yerde Paylaşın

Sosyal medya platformlarınızı Basitleştirilmiş ile entegre ettiğinizde birden fazla hesabı yönetin ve 10.000'e kadar gönderi planlayın. Instagram, Facebook, LinkedIn, YouTube, Twitter ve daha fazlasını, tutarlı markalı içeriği anında yayınlamanıza yardımcı olan tek tasarım uygulamasına bağlayın. Yüksek performanslı gönderileri otomatik olarak tasarlayın, yazın ve yayınlayın ve uygulamadan hiç ayrılmadan takipçilerle etkileşim kurun!

Tutarlı İçerik Sunun

Klasörleri, Marka Kitlerini ve Projeleri Organize Edin

Her biri için paylaşılabilir klasörler ve farklı çalışma alanları oluşturarak müşterileri ve projeleri ayırın ve düzenleyin. Basitleştirilmiş'e kendi benzersiz marka kitinizi yükleyin veya yeni başlayanlara uygun, kod gerektirmeyen tasarım araçlarıyla yeni marka varlıkları oluşturun. Tasarımları her zaman marka üzerinde tutmak için işletmenizin logolarını ve renk paletlerini ekleyin. Tasarım ve kopyalama AI uygulamamız, tüm günlük iş akışlarınızı basitleştirir!

İşinizi İnternette Büyütün

Sıkça Sorulan Sorular

Tasarım veya metin yazarlığı konusunda deneyimim yoksa ne olur?

Terleme, seni koruduk! Yüzlerce çarpıcı özelleştirilebilir tasarım şablonu ve fotoğraf, video ve grafik varlıkları ile sıfırdan başlamanız gerekmez. AI'mızı istediğiniz herhangi bir kelimeyi, cümleyi ve hatta web sitesini besleyebilirsiniz ve saniyeler içinde türünün tek örneği bir kopyası hazır olacaktır!

Basitleştirilmiş'in Grafik Tasarım aracına hangi özellikler dahildir?

Her Basitleştirilmiş Grafik Tasarım planında binlerce ücretsiz şablona, ​​sınırsız tasarım ve video projesine, milyonlarca ücretsiz stok fotoğraf ve videoya ve ücretsiz bir arka plan kaldırıcıya erişebilirsiniz. Ancak marka kitinizi ekleme, özel yazı tiplerini yükleme, konuk ortak çalışanlar ekleme ve Sosyal Medya Takvimi ile yayıncıyı kullanma gibi ek özellikler yalnızca ücretli planlarda kullanılabilir. Ayrıca, planınıza bağlı olarak arka plan kaldırma kredileri değişiklik gösterecektir. Belirli planlara dahil olan tüm özellikler hakkında daha fazla bilgi edinmek ve sizin veya ekibiniz için en iyi plana karar vermek için, bizim kontrol fiyat karşılaştırması

Grafik Tasarımcıyı mobil cihazımda kullanabilir miyim?

Evet! Basitleştirilmiş'in Grafik Tasarımcısını mobil site aracılığıyla tabletinizde veya hücrenizde kullanabilirsiniz. Web uygulamasıyla aynı işlevselliğe sahip olarak, hareket halindeyken sosyal medya için kolayca grafikler oluşturabilirsiniz. (Basitleştirilmiş uygulama yolda, bu yüzden bizi izlemeye devam edin!)

Geri ödeme politikanız nedir?

Kullanıcılarımızın Basitleştirilmiş'in temel işlevlerini deneyebilecekleri ve bilinçli bir karar verebilecekleri bir Free Forever planı sunuyoruz. Geri ödeme yapmıyoruz. Planınızdan memnun değilseniz veya değiştirmeniz gerekiyorsa, gelecekteki ücretlerden kaçınmak için planınızı eski sürüme geçirebilir veya aboneliğinizi duraklatabilirsiniz . Geri ödeme politikamız hakkında daha fazla bilgi edinmek için burayı.

Müşteri desteğini ne kadar hızlı alabilirim?

Bizimle uygulamada sohbet edin veya bize bir e-posta gönderin, 24 saat içinde size geri dönelim. Sizden haber almak isteriz!

Piyasadaki en iyi Tasarımı kullanmaya başlayın.

Simplified üzerinde markalarını oluşturan kuruculara, serbest çalışanlara ve ekiplere katılın.

Simplified Ile Başlayın

1 Milyondan Fazla Kullanıcımız Simplified Hakkında Ne Diyor?

ayush-pandey

Aman Patel

En iyi ortak tasarım platformlarından biri

Sanırım, Simplified'i sevmemin pek çok nedeni var. Burada bunlardan bazılarına değineceğim:

*Profesyonel şablonlar ve zengin kütüphaneler

*Ayrıca, kopyalar ve uzun biçimli içerik için bir AI yazıcı ile birlikte gelir

*Sosyal Medya Zamanlayıcı ile birlikte gelir

ayush-pandey

Eric Strickland

Grafik Tasarımcı ve Huni Tasarımcısı

Simplified kullanmayı seviyorum! Her gün kullanıyorum, tasarım, kopyalama ve pazarlama için benim uygulamam! Süper harika Uygulama

ayush-pandey

Amanda Weston

AI İçerik Oluşturucu

Bayıldım! Tek bir uygulamada yazma ve tasarlamanın basitliği 🎉 Sosyal medya pazarlamasını çocuk oyuncağı haline getiriyor ❤️

ayush-pandey

Chekesha Crippen

SIMPLIFIED Eşsiz, son derece etkili, hepsi bir arada uygulamada!

Kullandığınız her öğe için çok sayıda özellik ve açıklayıcı video olması en çok hoşuma giden şey. Tonlarca farklı yolunuz var ve isim kendisi için konuşuyor. SIMPLIFIED, çünkü basittir ve ihtiyacınız olabilecek her şeye 1 yazılımda sahiptir.

ayush-pandey

Damon Chen

referans.to'nun kurucusu

Canva aboneliğimi gelecek yıl yenilemeyeceğim. Simplified, benim vazgeçilmez tasarım uygulamam olacak! ✌️

ayush-pandey

Hoang Phan

Simplified sevimli bir uygulama

Ve oturum açtığım andan itibaren bunu onaylayabilirim. Simplified, çeşitli kullanışlı şablonlara bağlantılar dahil olmak üzere zengin içeriğe sahip hoş bir Gösterge Tablosu sunar ve harika içerik oluşturmak için ihtiyacım olan temel şeyleri ayarlar. Uygulamanın derinliklerine indiğimde, inanılmaz deneyimler.

ayush-pandey

Dawn Veltri

Pazarlama Direktörü @ RAEK

Sihirli yeniden boyutlandırma oldukça şaşırtıcı görünüyor. Diğer tasarım platformlarında yeniden boyutlandırma sezgisel değildir ve oldukça fazla yeniden çalışma gerektirir. Aferin ve lansman için tebrikler!

ayush-pandey

Mary Grace Gargar

Şimdiye kadarki en iyisi!

Banner yapmaktan içerik oluşturmaya, ilgili ve doğru hashtag'ler oluşturmaya kadar tüm özelliklerini seviyorum.

ayush-pandey

winner shoniran

Simplified Küçük İşletmemi Nasıl Kurtardı?

AI yazar, marka renkleri ekleyebileceğiniz marka varlıkları. Şablonlara bayılıyorum, çok etkileşimli ve özelleştirilebilirler, bayıldım!

ayush-pandey

javier21

Harika kullanıcı arayüzü ve tasarımı kolaylaştırın. Zaman kazandıran.

10 yılı aşkın bir süredir photoshop kullanıcısıyım, bu aracı ilk kez deniyorum, beni anında bağladı, kullanımı gerçekten kolay ve farklı boyutlarda görüntüler oluşturma yeteneği, gerçekten çok büyük bir artı nokta. Araç kullanıcı arayüzü gerçekten etkileşimlidir, hemen alabilirsiniz.

ayush-pandey

Ram Narayanan

Adı gibi, Yazılımın kullanımı da çok BASİT

Harika içerik oluşturmak için birçok değerli şablona bağlantılar dahil olmak üzere iyi içerik panellerinin basit yönleri. Programa girdiğimde harika bir deneyimdi.

ayush-pandey

Annette Yeo

Simplified Harika!

Kısaca özetlemek gerekirse, tasarım, sosyal medya reklamcılığı, blog yazma ve çok daha fazlası ile ilgileniyorsanız bu program tam size göre. Dürüst olmak gerekirse, burada listelenemeyecek kadar çok şey sunduğuna şaşırdım. Bu harika.

ayush-pandey

SomoSurfing

Şimdiye kadarki en iyi Yatırım!

Sosyal paylaşım görüntüleri, okuyucu etkileşimi oluşturmanın önemli bir parçasıdır. Kalite ne kadar iyi olursa, ziyaretçiniz orada o kadar uzun süre harcarsa, satın alma da dahil olmak üzere her türlü "harekete geçirici mesaja" ulaşma olasılığı o kadar artar.