Tüm Sosyal Medya Hesaplarınızı Tek Bir Platformdan Yönetin

Sosyal ağlarınızı Basitleştirilmiş ile entegre ettiğinizde çalışma günlerinizi, haftalarınızı ve aylarınızı basitleştirin. Tek bir uygulamada ekibinizle işbirliği yapın, gönderileri planlayın ve tasarımları özelleştirin.

bg-home-simplified
Sosyal medya ağlarınızı entegre edin

Sosyal Medya Ağlarınızı Entegre Edin ve Dakikalar İçinde Yayınlayın

Facebook, Instagram, LinkedIn, Twitter, Pinterest, Google hesaplarınızı ve daha fazlasını Basitleştirilmiş İçerik Takvimi ile entegre ettiğinizde müşterilerle daha hızlı etkileşim kurun. Kullanımı kolay tek bir arayüzden birden fazla sosyal hesabı yönetin ve görselleri, videoları, açıklamaları ve reklam kampanyalarını kolayca sunun.

Sosyal Medyanızı Entegre Edin

Gönderileri Tek Platformdan Organize Edin, Planlayın ve Planlayın

Ücretsiz tasarımımız, yapay zeka yazıcımız ve sosyal medya yönetim panomuzla tüm çevrimiçi içeriğinizi oluşturun, planlayın ve yayınlayın. Önceden ayarlanmış gönderi süreleriyle 10.000'den fazla gönderi planlayın. Tüm içeriğinizi görmek için zamanlayıcının takvim görünümünü ve zaman çizelgesi görünümünü kullanın.

10.000 Gönderiye Kadar Planlayın

Gönderiler Tasarlayın ve Yapay Zeka Metin Yazarlığı Altyazıları Oluşturun

Doğrudan Sosyal Medya Pazarlama Planlayıcı içinde resim, video ve metin gönderileri oluşturun ve düzenleyin. Birinci sınıf görsel öğelerle tasarlayın, kendi projelerinizi içe aktarın ve AI Writer'ın SEO odaklı hashtag'ler, alıntılar ve açıklamalar oluşturmasına izin verin. İlgili hashtag'lerinizi Snippets ile kaydedin ve yeniden kullanın.

AI kullanarak tasarlayın ve yazın

Ekiplerle Gerçek Zamanlı Çalışın

Sorunsuz bir iş akışı oluşturmak için ekip üyelerine iş etiketleyin, yorum yapın ve atayın. Tasarımları ve yazılı içeriği zahmetsizce tamamlamak için gönderileri ekip olarak düzenleyin. Sadece birkaç tıklamayla sosyal medya tasarımlarını başlatın, bitirin ve planlayın.

Ekipler için En İyi İş Akışı
Ajanslar için Sosyal Medya Yönetim Aracı

Basitleştirilmiş Chrome Uzantısı ile Her Yerden Paylaşın

Makaleleri, gönderileri ve daha fazlasını paylaşmak için Basitleştirilmiş'in Google Chrome Uzantısını yükleyin. Katılımı artırmak için bu mükemmel ilan penceresini asla kaçırmayın.

Chrome Uzantısını yükleyin

Simplified ile Daha Fazlasını Yapın, Daha Fazlasını Öğrenin

Simplified blog is a great place to learn from the best in Instagram marketing. Whether you want to bulk up on social media knowledge or get your first followers.

Sıkça Sorulan Sorular

FAQs Icon

Tasarım veya metin yazarlığı konusunda deneyimim yoksa ne olur?

Terleme, seni koruduk! Yüzlerce çarpıcı özelleştirilebilir tasarım şablonunun yanı sıra fotoğraf, video ve grafik varlıkları ile bir daha asla sıfırdan başlamanız gerekmeyecek. AI'mıza sevdiğiniz herhangi bir kelimeyi, cümleyi ve hatta web sitelerini besleyebilirsiniz ve saniyeler içinde türünün tek örneği bir kopyası hazır olacaktır!
FAQs Icon

Simplified ücretsiz bir sürümü var mı?

Evet! Sonsuza kadar özgür kalacak bir Sonsuza Kadar Ücretsiz planımız var. Temel özelliklerimizi kullanmak isteyen bir ajans, serbest çalışan veya ekipseniz, bu plan tam size göre. Sınırsız tasarım projesi, 1000'den fazla yazı tipi, milyonlarca fotoğraf, binlerce şablon ve simge, anında yayınlama ve 1 GB depolama alanı elde edin.
FAQs Icon

Fiyatlandırmanız nasıl işliyor?

Fiyatlandırma, bireyler için 0 dolardan ve ekipler için 30 dolardan başlar. Fiyatlandırmamız iki şeye dayanmaktadır: planınızdaki ekip üyelerinin sayısı ve fatura döneminiz. Aradığınız şeye göre seçebileceğiniz dört planımız var fiyatlandırma planı.
FAQs Icon

Müşteri desteğini ne kadar hızlı alabilirim?

Chat with us in-app or send us an email and we'll get back to you within 24 hours. We'd love to hear from you!

İçerik Takvimi ile Daha Az Zamanda Daha İyi Çalışın

Sosyal medyanızı yönetin ve önceden plan yaptığınızda her hafta saatlerce tasarruf edin.

İçerik Takvimini Bugün Alın

1 Milyondan Fazla Kullanıcımız Simplified Hakkında Ne Diyor?

ayush-pandey

Aman Patel

En iyi ortak tasarım platformlarından biri

Sanırım, Simplified'i sevmemin pek çok nedeni var. Burada bunlardan bazılarına değineceğim:

*Profesyonel şablonlar ve zengin kütüphaneler

*Ayrıca, kopyalar ve uzun biçimli içerik için bir AI yazıcı ile birlikte gelir

*Sosyal Medya Zamanlayıcı ile birlikte gelir

ayush-pandey

Eric Strickland

Grafik Tasarımcı ve Huni Tasarımcısı

Simplified kullanmayı seviyorum! Her gün kullanıyorum, tasarım, kopyalama ve pazarlama için benim uygulamam! Süper harika Uygulama

ayush-pandey

Amanda Weston

AI İçerik Oluşturucu

Bayıldım! Tek bir uygulamada yazma ve tasarlamanın basitliği 🎉 Sosyal medya pazarlamasını çocuk oyuncağı haline getiriyor ❤️

ayush-pandey

Chekesha Crippen

SIMPLIFIED Eşsiz, son derece etkili, hepsi bir arada uygulamada!

Kullandığınız her öğe için çok sayıda özellik ve açıklayıcı video olması en çok hoşuma giden şey. Tonlarca farklı yolunuz var ve isim kendisi için konuşuyor. SIMPLIFIED, çünkü basittir ve ihtiyacınız olabilecek her şeye 1 yazılımda sahiptir.

ayush-pandey

Damon Chen

referans.to'nun kurucusu

Canva aboneliğimi gelecek yıl yenilemeyeceğim. Simplified, benim vazgeçilmez tasarım uygulamam olacak! ✌️

ayush-pandey

Hoang Phan

Simplified sevimli bir uygulama

Ve oturum açtığım andan itibaren bunu onaylayabilirim. Simplified, çeşitli kullanışlı şablonlara bağlantılar dahil olmak üzere zengin içeriğe sahip hoş bir Gösterge Tablosu sunar ve harika içerik oluşturmak için ihtiyacım olan temel şeyleri ayarlar. Uygulamanın derinliklerine indiğimde, inanılmaz deneyimler.

ayush-pandey

Dawn Veltri

Pazarlama Direktörü @ RAEK

Sihirli yeniden boyutlandırma oldukça şaşırtıcı görünüyor. Diğer tasarım platformlarında yeniden boyutlandırma sezgisel değildir ve oldukça fazla yeniden çalışma gerektirir. Aferin ve lansman için tebrikler!

ayush-pandey

Mary Grace Gargar

Şimdiye kadarki en iyisi!

Banner yapmaktan içerik oluşturmaya, ilgili ve doğru hashtag'ler oluşturmaya kadar tüm özelliklerini seviyorum.

ayush-pandey

winner shoniran

Simplified Küçük İşletmemi Nasıl Kurtardı?

AI yazar, marka renkleri ekleyebileceğiniz marka varlıkları. Şablonlara bayılıyorum, çok etkileşimli ve özelleştirilebilirler, bayıldım!

ayush-pandey

javier21

Harika kullanıcı arayüzü ve tasarımı kolaylaştırın. Zaman kazandıran.

10 yılı aşkın bir süredir photoshop kullanıcısıyım, bu aracı ilk kez deniyorum, beni anında bağladı, kullanımı gerçekten kolay ve farklı boyutlarda görüntüler oluşturma yeteneği, gerçekten çok büyük bir artı nokta. Araç kullanıcı arayüzü gerçekten etkileşimlidir, hemen alabilirsiniz.

ayush-pandey

Ram Narayanan

Adı gibi, Yazılımın kullanımı da çok BASİT

Harika içerik oluşturmak için birçok değerli şablona bağlantılar dahil olmak üzere iyi içerik panellerinin basit yönleri. Programa girdiğimde harika bir deneyimdi.

ayush-pandey

Annette Yeo

Simplified Harika!

Kısaca özetlemek gerekirse, tasarım, sosyal medya reklamcılığı, blog yazma ve çok daha fazlası ile ilgileniyorsanız bu program tam size göre. Dürüst olmak gerekirse, burada listelenemeyecek kadar çok şey sunduğuna şaşırdım. Bu harika.

ayush-pandey

SomoSurfing

Şimdiye kadarki en iyi Yatırım!

Sosyal paylaşım görüntüleri, okuyucu etkileşimi oluşturmanın önemli bir parçasıdır. Kalite ne kadar iyi olursa, ziyaretçiniz orada o kadar uzun süre harcarsa, satın alma da dahil olmak üzere her türlü "harekete geçirici mesaja" ulaşma olasılığı o kadar artar.