bg-home-simplified

Bir anda facebook yayıncılığına doğrudan ayarlayın

En fazla 10.000 gönderiye kadar planlayın

Birden fazla hesabı yönetin

İş akışlarını Simplified

Masaüstü ve mobil uygulama

Simplified Sosyal Takvim

İçerik takvimi ile iş akışınızı Simplified

Facebook hesabınızı doğrudan tasarım düzenleyicisinden sosyal medyaya yayınlamak için Simplified ile entegre edin. Bir kerede birden fazla istemciyi yönetin ve hepsi bir arada tasarım ve zamanlama platformuyla tüm Facebook hesaplarınız için yayınlar tasarlayın. Web'de Facebook için en iyi sosyal medya takvimiyle yayınlarınızı başlatın, bitirin ve otomatik olarak yayınlayın. Uygulama entegrasyonu hiç bu kadar basit olmamıştı!

Bugün bir gönderi planlayın

Facebook sayfaları nasıl entegre edilir

1
Gösterge tablonuzdan sol araç çubuğundaki takvim simgesini seçin.
2
+ Yeni Bağlantı düğmesini tıklayın ve Facebook'u seçin.
3
Bir Facebook sayfasına bağlanma seçeneğini seçin.
4
Facebook giriş bilgilerinizi (e -postanızı ve şifrenizi) girin, ardından Oturum Aç'ı tıklayın.
5
Start with Simplified’s Long-Form Writer.
Uygulamaları planlayıcı ile entegre edin
Sosyal Medya Gönderi Yayıncı

Kaliteyi sağlayın ve takipçiler için tutarlılık yaratın

Yeni ve geri dönen müşterilere, güvenebilecekleri sürekli yüksek kaliteli ve yüksek performanslı yayınlarla iş demek istiyorsunuz. İlgi alanlarını ilginizi çekecek ve bunlarla ilgileneceklerini bildikleri markalı içeriğe sahip takipçileri heyecanlandırın. Günlük, haftalık veya aralarında herhangi bir yerde yayınlamak için yayınlar hazırlayın. Sosyalleri saniyeler içinde Simplified ile entegre edin ve tekrar tasarlamak ve yayınlamak için asla birden fazla araç kullanmak zorunda kalmayın.

Simplified yayınları planlayın

Facebook sayfaları için oluşturun, yönetin ve otomatikleştirin

Size saatler kurtaracak kesintisiz bir iş akışı deneyin! Hepsi bir arada uygulamamızla, Simplified Modern Sosyal Medya Yöneticisi, İçerik Yaratıcıları ve kolaylıkla tasarlamak, bir post performansını artırmak, AI ile tıklamaları artırmak ve gerçek zamanlı olarak işbirliği yapmak için mükemmeldir. takımlarıyla.

Gününüzde daha fazla saat alın

Simplified ile Daha Fazlasını Yapın, Daha Fazlasını Öğrenin

Simplified blog is a great place to learn from the best in Instagram marketing. Whether you want to bulk up on social media knowledge or get your first followers.

Sıkça Sorulan Sorular

Uygulama entegrasyonu nedir?

Bir sosyal medya uygulamasını Simplified gibi bir platforma entegre etmek için, [LinkedIn] 'ınızı uygulamamıza imzalanırken giriş bilgilerinizi girerek Simplified olarak bağladığınız anlamına gelir. Bu, Simplified içerik oluşturmanıza ve [LinkedIn] 'nin kendisine girmek zorunda kalmadan sosyal medyanıza otomatik olarak planlayıp yayınlamanıza olanak tanır. Simplified sosyal medya planlamanızı bugün basitleştirsin!

Simplified ücretsiz bir sürümü var mı?

Evet! Sonsuza kadar özgür kalacak bir Sonsuza Kadar Ücretsiz planımız var. Temel özelliklerimizi kullanmak isteyen bir ajans, serbest çalışan veya ekipseniz, bu plan tam size göre. Sınırsız tasarım projesi, 1000'den fazla yazı tipi, milyonlarca fotoğraf ve simge, binlerce şablon, anında yayınlama ve 1 GB depolama alanı elde edin.

Fiyatlandırmanız nasıl işliyor?

Il prezzo parte da $ 0 per i singoli e $ 30 per i team. I nostri prezzi si basano su due fattori: il numero di membri del team nel tuo piano e il periodo di fatturazione. Abbiamo quattro piani tra cui scegliere in base a ciò che stai cercando confronto dei prezzi.

Müşteri desteğini ne kadar hızlı alabilirim?

Bizimle uygulama içinde sohbet edin veya bize bir e-posta gönderin, 24 saat içinde size geri döneceğiz. Sizden haber almak isteriz!

Geri ödeme politikanız nedir?

Kullanıcılarımızın Basitleştirilmiş'in temel işlevlerini deneyebilecekleri ve bilinçli bir karar verebilecekleri bir Free Forever planı sunuyoruz. Geri ödeme yapmıyoruz.Planınızdan memnun kalmazsanız veya değiştirmeniz gerekiyorsa, gelecekteki ücretlerden kaçınmak için planınızı eski sürüme geçirebilir veya aboneliğinizi duraklatabilirsiniz .Geri ödeme politikamız hakkında daha fazla bilgi edinmek için burayı.

Facebook sayfasını entegre edin ve hafta sonları daha az çalışmanın tadını çıkarın

Simplified üzerinde markalarını oluşturan kuruculara, serbest çalışanlara ve ekiplere katılın.

Kaydolun ve Bugün Başlayın

Kredi Kartına Gerek Yok

1 Milyondan Fazla Kullanıcımız Simplified Hakkında Ne Diyor?

ayush-pandey

Aman Patel

En iyi ortak tasarım platformlarından biri

Sanırım, Simplified'i sevmemin pek çok nedeni var. Burada bunlardan bazılarına değineceğim:

*Profesyonel şablonlar ve zengin kütüphaneler

*Ayrıca, kopyalar ve uzun biçimli içerik için bir AI yazıcı ile birlikte gelir

*Sosyal Medya Zamanlayıcı ile birlikte gelir

ayush-pandey

Eric Strickland

Grafik Tasarımcı ve Huni Tasarımcısı

Simplified kullanmayı seviyorum! Her gün kullanıyorum, tasarım, kopyalama ve pazarlama için benim uygulamam! Süper harika Uygulama

ayush-pandey

Amanda Weston

AI İçerik Oluşturucu

Bayıldım! Tek bir uygulamada yazma ve tasarlamanın basitliği 🎉 Sosyal medya pazarlamasını çocuk oyuncağı haline getiriyor ❤️

ayush-pandey

Chekesha Crippen

SIMPLIFIED Eşsiz, son derece etkili, hepsi bir arada uygulamada!

Kullandığınız her öğe için çok sayıda özellik ve açıklayıcı video olması en çok hoşuma giden şey. Tonlarca farklı yolunuz var ve isim kendisi için konuşuyor. SIMPLIFIED, çünkü basittir ve ihtiyacınız olabilecek her şeye 1 yazılımda sahiptir.

ayush-pandey

Damon Chen

referans.to'nun kurucusu

Canva aboneliğimi gelecek yıl yenilemeyeceğim. Simplified, benim vazgeçilmez tasarım uygulamam olacak! ✌️

ayush-pandey

Hoang Phan

Simplified sevimli bir uygulama

Ve oturum açtığım andan itibaren bunu onaylayabilirim. Simplified, çeşitli kullanışlı şablonlara bağlantılar dahil olmak üzere zengin içeriğe sahip hoş bir Gösterge Tablosu sunar ve harika içerik oluşturmak için ihtiyacım olan temel şeyleri ayarlar. Uygulamanın derinliklerine indiğimde, inanılmaz deneyimler.

ayush-pandey

Dawn Veltri

Pazarlama Direktörü @ RAEK

Sihirli yeniden boyutlandırma oldukça şaşırtıcı görünüyor. Diğer tasarım platformlarında yeniden boyutlandırma sezgisel değildir ve oldukça fazla yeniden çalışma gerektirir. Aferin ve lansman için tebrikler!

ayush-pandey

Mary Grace Gargar

Şimdiye kadarki en iyisi!

Banner yapmaktan içerik oluşturmaya, ilgili ve doğru hashtag'ler oluşturmaya kadar tüm özelliklerini seviyorum.

ayush-pandey

winner shoniran

Simplified Küçük İşletmemi Nasıl Kurtardı?

AI yazar, marka renkleri ekleyebileceğiniz marka varlıkları. Şablonlara bayılıyorum, çok etkileşimli ve özelleştirilebilirler, bayıldım!

ayush-pandey

javier21

Harika kullanıcı arayüzü ve tasarımı kolaylaştırın. Zaman kazandıran.

10 yılı aşkın bir süredir photoshop kullanıcısıyım, bu aracı ilk kez deniyorum, beni anında bağladı, kullanımı gerçekten kolay ve farklı boyutlarda görüntüler oluşturma yeteneği, gerçekten çok büyük bir artı nokta. Araç kullanıcı arayüzü gerçekten etkileşimlidir, hemen alabilirsiniz.

ayush-pandey

Ram Narayanan

Adı gibi, Yazılımın kullanımı da çok BASİT

Harika içerik oluşturmak için birçok değerli şablona bağlantılar dahil olmak üzere iyi içerik panellerinin basit yönleri. Programa girdiğimde harika bir deneyimdi.

ayush-pandey

Annette Yeo

Simplified Harika!

Kısaca özetlemek gerekirse, tasarım, sosyal medya reklamcılığı, blog yazma ve çok daha fazlası ile ilgileniyorsanız bu program tam size göre. Dürüst olmak gerekirse, burada listelenemeyecek kadar çok şey sunduğuna şaşırdım. Bu harika.

ayush-pandey

SomoSurfing

Şimdiye kadarki en iyi Yatırım!

Sosyal paylaşım görüntüleri, okuyucu etkileşimi oluşturmanın önemli bir parçasıdır. Kalite ne kadar iyi olursa, ziyaretçiniz orada o kadar uzun süre harcarsa, satın alma da dahil olmak üzere her türlü "harekete geçirici mesaja" ulaşma olasılığı o kadar artar.