Simplified AI Presentation Maker - Sunum Tasarlamanın Zahmetsiz Yolu

Tasarıma Saatler Harcamadan Profesyonel ve Markaya Uygun Desteler Oluşturun.

Please wait...
Oops! Something went wrong while submitting the form.
generate quality ai copywriting

Saniyeler İçinde Sıkışmış Halden Çarpıcı Destelere Geçin

Sıfırdan bir deste veya sunum oluşturmak, her zaman sahip olmadığımız zaman, enerji ve beceri gerektirir. İster bağış toplama teklifi, ister marka destesi veya pazarlama sunumu oluşturuyor olun, AI Presentation Maker, saniyeler içinde resimler ve kopyalarla tamamlanan yapay zeka tarafından oluşturulmuş olağanüstü sunumlar oluşturarak tasarım aşamasında sıkışıp kalmanıza yardımcı olacaktır.

Sunum Yapıcı Nasıl Kullanılır?

1

Design Dashboard'da "AI ile Oluştur" seçeneğine tıklayın. "AI Sunumu"nu seçin.

2

Bize sunum konunuzdan bahsedin,  "Oluştur"u tıklayın ve sihrin gerçekleşmesine izin verin.

3

Basitleştirilmiş AI Sunum oluşturucu, sizin için saniyeler içinde otomatik olarak çarpıcı bir özelleştirilebilir sunum oluşturacaktır.

Şimdi Yapay Zeka Sunumları Oluşturun
rewrite and improve copy with the copy generator

Sunum Oluşturma Sürecinizi Kolaylaştırın

Ekibinizin üretkenliğini artırın, göz kamaştırıcı tasarımlarla müşterilerinizi etkileyin ve Simplified'ın Yapay Zeka Sunumunun zor işleri sizin yerinize yapmasına izin vererek beyninizi dinlendirin. Tek yapmanız gereken bir konu girmek ve yapay zekanın benzersiz bir sunum oluşturmasını izlemek. Artı, tamamen özelleştirilebilir, böylece siz ve ekibiniz işbirliği yapabilir ve onu istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz. Yazı tipi, metin, renk, resimler ve seslerden, zamandan ve emekten tasarruf ederken harika tasarımlar yaratmak için tüm güce sahipsiniz!

Basitleştirilmiş ile Daha Fazlasını Yapın, Daha Fazlasını Öğrenin

Simplified blog is a great place to learn from the best in Instagram marketing. Whether you want to bulk up on social media knowledge or get your first followers.

Sıkça Sorulan Sorular

faqs Icon

AI Presentation Maker gerçekten herhangi bir konuda sunum oluşturabilir mi?

Evet! Seçtiğiniz konuyu girmeniz yeterlidir ve anında bir sunum oluşturulur. Konu ister "salsa dansı" ister "egzersizin önemi" olsun, yapay zekamız düzenlemeniz veya olduğu gibi saklamanız için güzel tasarlanmış desteler oluşturacaktır.
faqs Icon

Sunumumu bir video projesine dönüştürebilir miyim?

Kesinlikle! Bunu, ekranınızın alt kısmındaki sanat panonuzdaki slaytlar arasına geçiş efektleri ekleyerek yapabilirsiniz. Sununuzun üzerindeki panele gidin ve "Canlandır" düğmesine basın. Sağ tarafta, çeşitli geçiş efekti seçeneklerini görüntüleyen bir hazır ayarlar paneli açılır. Sanat panonuzdaki "+"ya basarak istediğinizi seçin, ardından istediğiniz etkiyi tıklayın. Sunum gereksinimlerinize neyin uygun olduğunu görmek için farklı seçeneklerle oynayın.
faqs Icon

Sunumumu düzenlemek için kullanabileceğim klavye kısayolları var mı?

Kesinlikle. Klavye Kısayollarını açmak için Panel, ekranınızın sol alt tarafındaki "KISAYOL TUŞLARI"na basın. Ekranınızın sağ tarafında bir Klavye kısayolları listesi belirecektir.
faqs Icon

Müşteri desteğini ne kadar hızlı alabilirim?

Bizimle uygulama içinde sohbet edin veya bize bir e-posta gönderin, size 24 saat içinde geri döneceğiz. Sizden haber almak isteriz!

Kolay, göz alıcı sunumlar sadece bir tık uzağınızda!

Basitleştirilmiş AI Presentation Maker ile zamandan ve emekten tasarruf edin

AI Presentation maker'ı deneyin

Kredi kartına gerek yok

1 milyondan fazla kullanıcımız Simplified hakkında ne diyor?

michele rose

Michele Ross

Çarşamba
Kullanımı kolay ve sürekli olarak kaliteli yapay zeka yazarı!

Simplified, AI yazarının yanı sıra gelecekte keşfetmeyi umduğum birçok başka özelliğe sahip olsa da, birden fazla sağlık web sitesinin sahibi olarak, teknik ve sağlık içeriğini kolaylıkla yazmayı seviyorum. Diğer siteler pek mantıklı olmayan, kaba bir üslup içeren veya aslında yanlış bilgiler içeren içerikler yayınlarken, Basitleştirilmiş her zaman profesyonel bir üslupla ve yerindedir.

jonathan

Jonathan Polese

Çarşamba
Şaşırtıcı derecede tutarlı yapay zeka yazımı

Kısa çocuk hikayeleri yazarken Basitleştirilmiş, cümle yapısı söz konusu olduğunda şaşırtıcı derecede tutarlıdır ve hikayeler gerçek bir akışa sahiptir. Gerçek bir kişi tarafından yazılmadıklarını bilemezdim.

jalissa durham

Jalissa Durham

Çarşamba
Yüksek kaliteli yazı!

Tamam öncelikle, bu uygulama harika! Beyin fırtınası yaparak veya hatta tüm blogu yazmaya başlamanıza yardımcı olarak zamandan tasarruf etmenin harika bir yoludur. Bu uygulamayı kullanarak blog başlığı fikirlerini, ana hatlarını ve tanıtımlarını kullandım. 5/5

kavindu

Kavindu Kanishka

Salı
Bu, daha önce hiç kullanmadığım en iyi yapay zeka yazarı,

AI içeren yazarı gerçekten seviyorum, daha önce hiç böyle bir araç kullanmadım

Morghan

Morghan Countryman

Perşembe
Şimdiye Kadar Bulduğum En İyi Yapay Zeka Programı

Basitleştirilmiş, denediğim birçok AI aracından biri ve şimdiye kadarki favorim. Yeniden yazma aracını takdir ediyorum (en çok kullandığım araç). Bazen düşüncelerimi toparlayamıyorum ama bu araç benim için bu düşünceleri mükemmel bir şekilde organize ediyor ve temizliyor. Özgeçmişimi güncellemek için kullandığım profesyonel ve temiz bir yeniden yazma kopyası sağlayacağına güvenebilirim. Bu, yazmaya devam edebilmek veya (amaçlanan) basitleştirmek dışında yaptığı birkaç şeyden sadece biridir.

Shaliena

Shaliena Lee

Çarşamba günü
Simplified.com'u Herkes Kullanmalı!

AI yazarı harika; yanlış yapamazsın. Blog yazmak, sosyal medya içeriği veya ürün açıklamaları için işi mükemmel bir şekilde yapar. İçerik asla çok fazla dramatize edilmez ve kulağa hiç de bir bilgisayar yazmış gibi gelmez.

sharnia

sharnia phillips

Cuma
Hızlı ve kullanımı kolay AI yazar üreteci

Hangi nedenle bilgilerinizi iletmek istediğinize karar vermeniz için size birden fazla seçenek sunması çok yardımcı oldu. Diğer Ai yazıcı yazılımlarıyla çok rekabetçidir!

Heather

Heather Evans

Çarşamba
Yeni En İyi Arkadaşım, üzgünüm Sara

AI yazarının çok akıllı olması. Benzer platformlarda aldığım kadar saçma sapan bir rapor almadım. Bu, her kuruşuna değer yapar.

ayush-pandey

David Kurtz

Salı
Basitleştirilmiş bulduğum için çok mutluyum

Bir şeyleri sözlü olarak ifade etmede her zaman yazılı kelimeden daha iyi olmuşumdur, ancak basitleştirilmiş ile bana genişletmek ve mesajımı iletmek için bir çerçeve sağlayan metinler üretebiliyorum. Basitleştirilmiş, bana daha fazla içeriği daha hızlı üretme fırsatı verdi.

ayush-pandey

Kamika Morris

Cuma
Karşılaştığım En İyi Şey

Metin yazarlığımda büyük yardım alabilmeyi seviyorum. Bir işletme sahibi ve sadece 1 kişilik bir ekip olarak bu, işimi daha sorunsuz yürütebilmemi sağladı. İşletmem için içerik üretimim çok daha kolay

deb

Deb Purkiss

Perşembe
Uygun fiyatlı ama mükemmel

Bankayı bozmayan, kullanımı kolay bir AI yazarı arıyordum ve Basitleştirilmiş mi? Arayüzün kullanımı kolay ve sonuçlar mükemmele yakın.

ishan

Ishan Shukla

cumartesi
Yazarlar İçin En İyi Platform

Birçok Ai yazar asistanı denedim ama hiçbiri bu kadar iyi değildi.

ahemad

Ahmed Mekaoucha

cumartesi
Gördüğüm en iyi yapay zeka yazarı ve asistanı

Reklam kopyaları ve ürün içeriği yazmak için çok tembelim, bu yüzden ürün başlıklarını ve açıklamalarını yazmama yardımcı oluyor ve reklamlara gelince, reklam kopyalarımı yazmama yardımcı oluyor.