AI Sunum Oluşturucu - Yapay Zeka ile Sunumlar Oluşturun

Ücretsiz yapay zeka destekli Sunum Oluşturucumuzla saniyeler içinde sunumlar oluşturun. İlk sunum taslağınızı resimler, metinler ve güzel tasarımla tamamlayarak sunar. Sunumlarınızı kolayca özelleştirip markalaştırın ve profesyonel slaytlarla izleyicilerinizi büyüleyin.

Please wait...
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Ücretsiz Yapay Zeka Sunum Oluşturucu
Ücretsiz Çevrimiçi Sunum Oluşturucu

Yapay Zeka Sunum Oluşturucu ile iş akışınızı otomatikleştirin

En İyi Yapay Zeka Sunum Oluşturucusu ile sunumları hızla oluşturun ve işinizi kolaylaştırın. Yapay zeka sunumlarımız, ister iş, ister müşteri, şirket içi amaçlar, okul veya iş için olsun, hızlı bir şekilde harika sunumlar oluşturmanıza yardımcı olur. Yapay zekayla başlayın, slaytlarınızı oluşturun ve çalışmanızı daha iyi hale getirin. AI Sunum Oluşturucu ücretsiz ve kullanımı kolaydır; daha kısa sürede daha fazlasını yapmanıza yardımcı olur. Her türlü ihtiyaç için hızlı bir şekilde iyi sunumlar oluşturun ve diğer şeylere daha fazla zaman ayırın. Sunum tasarımında saatlerce tasarruf edin ve üretkenliğinizi artırın.

Yapay Zeka ile Sunumlar Nasıl Oluşturulur

AI Sunum Oluşturucu ile sunumlarınızı hızla hazırlayın. İşte nasıl kullanılacağı:

1

Tasarım Kontrol Panelinde 'Yapay Zeka ile Oluştur'a tıklayın ve 'Yapay Zeka Sunumu'nu seçin.

2

Konuyu yazarak yapay zekaya sunumunuzun neyle ilgili olduğunu söyleyin ve ardından ' Oluştur'a tıklayın. Yapay zekanın sunumunuzu hemen oluşturmasını izleyin

3

Yapay zeka, markanızı uygulamak için Simplified Marka Kitini kullanarak kolayca özelleştirebileceğiniz bir sunum oluşturur

AI Sunum Oluşturucuyu ücretsiz olarak başlatın ve sunum hazırlamayı basit ve hızlı hale getirin.

Yapay Zeka ile Sunum Oluşturun
Ücretsiz Yapay Zeka Sunumları
En İyi Ücretsiz Yapay Zeka Sunum Aracı

Ücretsiz Yapay Zeka Sunum Aracımızla Profesyonel Sunumları Hızla Tasarlayın

AI Sunum Oluşturucuyu kullanarak ekibinizin üretkenliğini artırın ve çarpıcı görsellerle müşterilerinizin gözlerini kamaştırın. Sadece konunuzu girin ve yapay zekanın sizin için anında benzersiz bir sunum hazırlamasını izleyin. Bu çok yönlü yapay zeka destekli platform, size ve ekibinize sunumunuzun her yönünü uyarlama esnekliği sağlar. Yazı tiplerinden metinlere, renklere, görüntülere ve hatta seslere kadar kontrol parmaklarınızın ucunda. Her slaytın kimliğinizi yansıtmasını ve hedef kitlenizde yankı bulmasını sağlayarak markanıza mükemmel şekilde uyum sağlayacak şekilde özelleştirin. Zamandan tasarruf etmek ve stratejik ve yaratıcı potansiyelinizi artırmak için yapay zekanın gücünden yararlanın. Ücretsiz başlayın ve AI Sunum Oluşturucunun sunum oluşturma ve sunma şeklinizi nasıl dönüştürdüğünü deneyimleyin.

Kolaylıkla Çarpıcı Sunumlar Oluşturun!

Bir sonraki sunumunuzu dikkat çekici hale getirmeye hazır mısınız? AI Sunum Oluşturucusu ile hedef kitlenizi büyülemeye hazırsınız. Akıllı düzen önerileri ve özelleştirilebilir şablonlarla gerçekten göze çarpan slaytlar tasarlayabilirsiniz. Bu ekstra yetenek için ücretsiz stok medya kitaplıklarımıza dalın veya hedef kitlenizi baştan sona etkilemek için içeriğinizi canlandırın. Yalnızca harika görünmekle kalmayıp aynı zamanda bağlantı kuran ve büyüleyici sunumlar hazırlamak için tek elden çözümünüz. Bir sonraki sunumunuzu şimdiye kadarki en iyi sunum haline getirelim!

Ücretsiz Yapay Zeka Sunumları
En İyi Ücretsiz Yapay Zeka Sunum Aracı

Yapay Zeka Sunum Oluşturucu ile Sonraki Sunumunuzu Başarılı Hale Getirin!

Birinci sınıf sunumlar oluşturmanın pasta kadar kolay olduğu bir dünyaya dalın! AI Sunum Oluşturucusu ile etkilemek için ihtiyacınız olan her şeyle donatılmışsınız. Sizi farklı kılan premium şablonlar arasından seçim yapın, favori varlıklarınızı sürükleyip bırakın ve çok sayıda ücretsiz yazı tipiyle fikirlerinizi ifade edin. Ayrıca çoklu dil desteği sayesinde hedef kitle ne olursa olsun mesajınız yerine ulaşır. Büyülemeye ve ilham vermeye hazır mısınız? Bir sonraki sunumunuzu başarılı kılalım!

En Çok Kullanılan Yapay Zeka Sunum Şablonları

AI Sunum Oluşturucuyla Daha Fazlasını Yapın, Daha Fazlasını Yaratın

Daha Fazla Yapay Zeka Sunum Şablonunu Keşfedin

Simplified Yapay Zeka Sunum Aracı Neden En İyi Sunum Aracıdır?

Özellik Karşılaştırması

Simplified Yapay Zeka Sunumu

Ücretsiz Yapay Zeka Oluşturma Kredileri

Evet

HAYIR

HAYIR

HAYIR

ChatGPT 4 Entegrasyonu

Evet

Evet

Evet

Evet

Yapay Zeka Kullanan Animasyonlu Sunum

Evet

Evet

Evet

HAYIR

Sunum Arka Planı

Evet

Evet

Evet

HAYIR

Yazı tiplerinizi yükleyin

Evet

HAYIR

HAYIR

HAYIR

Yapay Zeka Seslendirme

Evet

HAYIR

HAYIR

HAYIR

AI Metinden Konuşmaya

Evet

HAYIR

HAYIR

HAYIR

Marka Kitap Seti

Evet

HAYIR

Evet

HAYIR

Ücretsiz depolama

Evet

HAYIR

HAYIR

HAYIR

AI Sunum Oluşturucu SSS'leri

accordion icon

Simplified Yapay Zeka Sunum Oluşturucusu Nedir?

Simplified AI Sunum Oluşturucusu, sunum oluşturmayı kolaylaştıran bir araçtır. Konunuzu yazın, 'oluştur'a tıklayın ve harika içerik ve tasarıma sahip 10 slayttan oluşan tam bir sunum elde edeceksiniz. Bu, size her zaman yardım etmeye hazır bir tasarımcı ekibinin olması gibidir!

accordion icon

Simplified Yapay Zeka Sunum Oluşturucusu ile ne tür sunumlar oluşturabilirim?

İster bir iş kuruyor olun, ister bir atölye çalışması veriyor olun, ister araştırmayı paylaşıyor olun, Simplified Yapay Zeka Sunum Oluşturucusu tam ihtiyaçlarınıza uygun bir sunum oluşturabilir. Ayrıntılı raporlardan heyecan verici sunumlara kadar her şeyi yapın; hepsini yapabilir.

accordion icon

Simplified Yapay Zeka Sunum Aracını diğer araçlardan farklı kılan nedir?

Simplified Yapay Zeka Sunum Aracı, bir tasarım aracından çok daha fazlasıdır; Konunuzu anlayan ve mesajınıza uygun bir sunum hazırlayan akıllı yapay zeka tarafından desteklenmektedir. Slayt oluşturmanın ötesinde, metinden konuşmaya özelliğini kullanabilir , tutarlı anlatım için sesinizi kopyalayabilir, kusursuz markalama için marka kitabınıza erişebilir ve sunumunuzun her yönünü özelleştirebilirsiniz. Hazır olduğunuzda doğrudan tüm sosyal medya platformlarınızda yayınlayabilir veya sunumlarınızı farklı kanallara uyacak şekilde yeniden boyutlandırabilirsiniz. Bu, tüm sunum ihtiyaçlarınıza uyum sağlayan, hepsi bir arada bir akıllı asistana sahip olmak gibidir.

accordion icon

Yaptığı sunumları özelleştirebilir miyim?

Evet! Sunumlar sadece bir başlangıç ​​noktasıdır. İçeriği değiştirebilir, slaytları hareket ettirebilir ve markanızı ekleyebilirsiniz. Mükemmel sunumu yapmak sizinle yapay zeka arasındaki bir ekip çalışmasıdır.

accordion icon

Simplified Yapay Zeka Sunum Aracı hangi dilleri destekler?

Dil engellerini dert etmeyin! Aracımız İngilizce, İspanyolca, Çince, Malayca, Portekizce, Fransızca, İsveççe, Hintçe, Tamilce ve daha fazlası dahil olmak üzere birçok dilde çalışır. Herkese hitap eden sunumlar yapın.

accordion icon

Farklı slayt düzenlerine ve tasarımlarına erişebilecek miyim?

Evet! Simplified AI Sunum Oluşturucusu farklı tarzlarda çok sayıda güzel şablona sahiptir. Mesajınıza uygun basit tasarımlardan ayrıntılı infografiklere kadar seçim yapın. Ayrıca şablon kitaplığımızda her zaman daha fazlasını bulabilirsiniz.

accordion icon

Sunumlarda sıklıkla başkalarıyla birlikte çalışırım. Araç ekip çalışmasını destekliyor mu?

Evet, ücretli planlarda sunumlar üzerinde ekibinizle birlikte çalışabilirsiniz. Herkes gerçek zamanlı olarak düzenleme yapabilir ve geri bildirimde bulunabilir, bu da uzaktan bile birlikte harika bir şeyler oluşturmayı kolaylaştırır.

accordion icon

Sunumlarımı farklı formatlarda dışa aktarabilir miyim?

Yapay zeka destekli sunum aracımız günümüzün dinamik dünyasında çok yönlülük ihtiyacını anlıyor. Bu nedenle AI sunumlarınızı her duruma uygun çeşitli formatlarda dışa aktarabilmenizi sağladık. İster kristal netliğinde görüntü kalitesi için bir PNG'ye, ister kesintisiz entegrasyon için şeffaf arka plana sahip bir PNG'ye, ister kompakt bir JPG'ye ihtiyacınız olsun, aracımız ihtiyacınızı karşılar. Hareket açısından zengin sunumlar için hedef kitlenizin ilgisini çekecek animasyonlu GIF veya hızlı video formatını tercih edin. En yeni özelliğimiz sayesinde sunumlarınızı PDF olarak dışa aktarabilir, ister şahsen sunum yapıyor olun, ister çalışmanızı çevrimiçi olarak paylaşıyor olun, etkilemeye hazır olduğunuzdan emin olabilirsiniz. SVG desteğiyle grafikleriniz her boyutta keskin kalır. Hedef kitleniz nerede olursa olsun yapay zeka sunumlarınızı uyarlanabilir ve erişilebilir hale getirin.

Tek tıklamayla göz alıcı Yapay Zeka Sunumları oluşturun!

Simplified Yapay Zeka Sunum Oluşturucuyla zamandan ve emekten tasarruf edin

AI Sunum oluşturucuyu deneyin

10 Milyondan Fazla Kişinin Güvendiği .
Kullanıcılarımız Simplified Yapay Zeka Sunum Aracı hakkında neler söylüyor

Toplu İnceleme Derecelendirmesi

4.9/5 Yıldızlar

Rate

(109)

Üretkenlik ve Katılım için Yenilikçi Hepsi Bir Arada Çözüm

Platformun web semineri sunum araçları sezgisel ve kullanıcı dostudur. Zahmetsizce görsel olarak çekici slaytlar tasarlayabilir ve multimedya öğelerini dahil edebilirim.

5/5  Yıldızlar

Rate

Oldukça muhteşem

Başlangıçta yapay zeka sunumunun oluşturulmasıyla ilgileniyordum. Tavşan deliğine indim ve bir video sunumu yaptım. Bu, grafik oluşturmak, kopyalamak ve sunum yapmak için mükemmeldir. Daha yeni keşfetmeye başladım ve inanılmaz etkilendim.

4.5/5  Yıldızlar

Rate

Yapay Zekada Oyunun Kurallarını Değiştiren - Simplified İnceleme

Simplified'in öne çıkan özelliklerinden biri kullanıcı dostu arayüzüdür. İster deneyimli bir profesyonel olun ister yapay zeka teknolojisinde yeni olun, Simplified, yapay zekanın gücünden bunalmadan yararlanmanızı kolaylaştırır.

5/5  Yıldızlar

Rate

Kullanımı kolay

İstediğiniz sonuçları elde etmek için kısa bir açıklayıcı cümle yazmanız yeterli! Sunumu geliştirmeye devam etmek için yerleşik bir sohbet var. Kullanımı diğer sunum araçlarına göre daha kolaydır.

5/5  Yıldızlar

Rate

Herhangi bir Dijital Pazarlamacı için AI tabanlı İsviçre bıçağı

Simplified'in AI yetenekleri şaşırtıcı. Bir metin komutundan bir görüntü oluşturabilirsiniz. Bir Linkedin gönderisi için kısa sürede bir atlıkarınca yapabilirsiniz. Kolayca şaşırtıcı yapay zeka sunumları yapabilirsiniz. Olasılıklar o kadar çok ki.

5/5  Yıldızlar

Rate

Yapay Zeka Sunum aracı

Yapay zeka sunum aracı günlük resmi işlerimde çok yardımcı oluyor ve bu harika platform için Simplified aracı gerçekten takdir ediyorum.

5/5  Yıldızlar

Rate
Tüm referansları görün