AI Fotoğraf Animasyonunu Çevrimiçi Ücretsiz Aracı Deneyimleyin

Anında Görüntü Animasyon Oluşturucu

Ücretsiz Fotoğraf Efektleri

Çevrimiçi Fotoğraf Düzenleyici

Sonsuza Kadar Ücretsiz

bg-home-simplified

Görüntü Animasyonlarına Merhaba Deyin

Ücretsiz resim animasyon aracıyla tasarımlarınıza biraz sihir katın. Sadece canlandırmak istediğiniz görüntüyü seçin ve "Canlandır"a tıklayın. Tasarımınıza stil ve eğlence getiren 24 farklı animasyon efekti arasından seçim yapın. Heyecan verici bir hikaye anlatan fotoğraf efektleriyle tasarımlarınıza sınırsız olanaklar sunun

Tek Tıkla Görüntü Efektleri ile Daha Kısa Sürede Daha Fazlasını Yapın

Sihirli, tek tıklamayla düzenleme araçlarıyla tasarım sürecinizi hızlandırın. Tasarımlarınızı bir sonraki seviyeye taşımanıza yardımcı olan anında bir metin animatörü, resim animatörü, arka plan temizleyici ve resim yeniden boyutlandırıcı edinin. İster Instagram için içerik, ister bir web sitesi için resimler oluşturuyor olun, resim animasyonları güzel, profesyonel tasarımları bir sonraki seviyeye taşıyabilir.

Tasarımlarınızı Yükseltin

Bir Premium Varlık Kitaplığına Erişin

Anında görüntü animasyonu, içerik oluşturmayı çok kolaylaştırır. Sonsuz içerik fikri oluşturmak için milyonlarca premium fotoğraf ve binlerce yazı tipi arasından seçim yapın. Animasyonlar oluşturun ve saniyeler içinde güzel tasarımlar elde edin.

Free Asset Library

Her Şablon İçin Görüntü Animasyonları

Facebook gönderileri, Instagram hikayeleri, web sitesi başlıkları ve daha fazlası için görüntü animasyonlarıyla anında tasarımlar oluşturun. Tutarlı ve güzel mesajlaşma için bunları her yerde, her tasarımda kullanın.

Pazarlamacılar için Modern Çözümler

Do More, Learn More With Simplified

Simplified blog is a great place to learn from the best in Instagram marketing. Whether you want to bulk up on social media knowledge or get your first followers.

Sıkça Sorulan Sorular

Basitleştirilmiş'in ücretsiz bir sürümü var mı?

Evet! Sonsuza kadar özgür kalacak bir Sonsuza Kadar Ücretsiz planımız var. Temel özelliklerimizi kullanmak isteyen bir ajans, serbest çalışan veya ekipseniz, bu plan tam size göre. Sınırsız tasarım projesi, 1000'den fazla yazı tipi, milyonlarca fotoğraf, binlerce şablon ve simge, anında yayınlama ve 1 GB depolama alanı elde edin.

Bir profesyonel gibi tasarlamak için ihtiyacınız olan her şey

Tasarıma saniyeler içinde başlamanıza ve bitirmenize yardımcı olacak güçlü bir araç. Tek tıklamayla görüntü animasyonlarıyla dönüşen içerik oluşturmak için kendinizi ve ekibinizi güçlendirin.

Tasarım veya metin yazarlığı konusunda hiç deneyimim yoksa ne olur?

Dert etmeyin, sizi koruduk! Yüzlerce çarpıcı özelleştirilebilir tasarım şablonunun yanı sıra fotoğraf, video ve grafik varlıklarıyla bir daha asla sıfırdan başlamak zorunda kalmayacaksınız. AI'mızı sevdiğiniz herhangi bir kelime, kelime öbeği ve hatta web sitesi ile besleyebilirsiniz ve türünün tek örneği saniyeler içinde sizin için hazır olacaktır!

Müşteri desteğini ne kadar hızlı alabilirim?

Bizimle uygulama içinde sohbet edin veya bize bir e-posta gönderin, size 24 saat içinde geri döneceğiz. Sizden haber almak isteriz!

Görüntü Animasyonlarını Basitleştirilmiş Olarak Deneyin

Ekibiniz, müşterileriniz veya arkadaşlarınızla birlikte tasarlayın.

Görüntüleri canlandırın ve saniyeler içinde tasarlamaya başlayın

Kredi kartına gerek yok

1 Milyondan Fazla Kullanıcımız Simplified Hakkında Ne Diyor?

shalina

Salina Acharya

Şaşırtıcı içerik AI aracı

Basitleştirilmiş, en iyi UI arayüzüne sahiptir ve her şeyden önce, hizmet ömür boyu ücretsiz olarak kullanılabilir. Sosyal, video, pazarlama, grafik içeriğine hitap eder. Farklı se