Background Remover ile resimlerden İstenmeyen Arka Planları Kaldırın

Ücretsiz Çevrimiçi Arka Plan Sökücü

Gerçek Zamanlı İşbirliği Yapın

Milyonlarca Stok Fotoğraf

Kodsuz Görüntü Düzenleyici

Arka Planları Şimdi Kaldır

Photo Background Remover ile Eşsiz Tasarımlar Yaratın

Simplified'ın tek tıklamayla arka plan temizleyicisi ile zahmetsizce şeffaf arka planlar oluşturun. Basit, profesyonel tasarım araçlarımızla düzenlemek için marka fotoğrafları yükleyin veya milyonlarca ücretsiz stok fotoğraf arasından seçim yapın.

Arka Plan Kaldırma Aracı Nasıl Kullanılır?

1
Bir proje açın ve masaüstünüzden, Google Drive'dan bir resim ekleyin veya çalışma yüzeyinize eklemek için Simplified'ın stok fotoğraflarından birini seçin.
2
Çalışma yüzeyinizin üzerindeki araç çubuğundaki "Arka Planı Kaldır" simgesini tıklayın.
3
Tasarımınızı tamamlamak için filtreler, simgeler, çıkartmalar, videolar, GIF'ler, degradeler ve daha fazlasını ekleyin.
4
"Dışa Aktar" düğmesini seçin ve "PNG" olarak dışa aktarmayı seçin ve eserinizi indirmek için "Şeffaf Arka Plan" anahtarını açın.
5
Start with Simplified’s Long-Form Writer.

Görüntüleri Bir Profesyonel Gibi Zahmetsizce Düzenleyin

Sihirli arka plan temizleyicimizle ürün listeleri, sosyal medya, web siteleri, haber bültenleri, broşürler, kitaplar ve daha fazlası için profesyonel kalitede görüntüler oluşturun. Ücretsiz dijital sanat stüdyomuzla farklı bir arka plan ekleyin veya grafikler ve bileşenler ekleyin, yeniden boyutlandırın, canlandırın ve filtreler ekleyin.

Saniyeler İçinde İşletmeniz İçin Tasarım

Takipçileri müşteriye dönüştüren tasarımlar yaratmak için kendinizi ve ekibinizi güçlendirin! Milyonlarca stok görüntü ve videoya erişin, tasarımlara binlerce yazı tipi ve filtre ekleyin ve çalışmanızı tamamlamak için ekip üyeleriyle gerçek zamanlı işbirliği yapın. Görüntüleri düzenlemeye hızla başlayın ve bitirin ve doğrudan uygulamadan sosyal ağlarda yayınlayın. Sürükle, bırak kadar basit, bitti!

bg sökücü

Basitleştirilmiş ile Daha Fazlasını Yapın, Daha Fazlasını Öğrenin

Simplified blog is a great place to learn from the best in Instagram marketing. Whether you want to bulk up on social media knowledge or get your first followers.

Sıkça Sorulan Sorular

faqs icon

Neden şeffaf bir arka plana ihtiyacım olsun ki?

Arka planı kaldırılmış görseller logolar, ödül grafikleri ve daha fazlası için idealdir. Bir fotoğrafın şeffaf bir arka planı varsa, onu herhangi bir rengin üzerine yerleştirebilirsiniz ve bu, fotoğrafınızın aynı tuttuğunuz ana konusunu etkilemez. Fotoğraflarınızı ve logolarınızı her türlü çevrimiçi veya basılı kullanım için çok yönlü hale getirir!
faqs icon

Arka Plan Sökücü aracının kullanımı ücretsiz mi?

Evet, aracımız temel arka plan kaldırma işlevlerini ücretsiz olarak sunuyor. Premium planlar aracılığıyla ek gelişmiş özellikler veya daha yüksek işleme kapasiteleri mevcut olabilir.
faqs icon

Arka Plan Temizleme aracı saç veya ince desenler gibi karmaşık ayrıntıları koruyabilir mi?

Evet yapabilir! Gelişmiş yapay zeka teknolojisiyle desteklenen Arka Plan Temizleme aracı, resimlerinizdeki en karmaşık ayrıntıları bile koruma konusunda olağanüstü beceriye sahiptir. Buna hassas saç telleri, giysi veya dokulardaki ince desenler ve hatta yapraklar veya kürklerdeki gibi karmaşık kenarlar da dahildir.
faqs icon

Arka plan kaldırıldıktan sonra görüntüleri kaydetmek için hangi dosya formatlarını kullanabilirim?

Arka Plan Kaldırma aracı, farklı kullanımlar ve platformlar için esneklik sağlayarak aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli dosya formatları sunar. Desteklenen formatlar şunlardır: PNG (saydamlığın korunması için idealdir), JPG (yüksek kaliteli sıkıştırılmış görüntüler için), JPEG, BMP, WEBP
faqs icon

Arka Plan Temizleme aracı yeni başlayanlar için kullanıcı dostu mudur?

Kesinlikle! Araç basitlik göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. Arka planları kaldırmak, görselinizi yüklemek ve tek bir düğmeye tıklamak kadar zahmetsizdir. Hiçbir tasarım deneyimi veya teknik uzmanlığa gerek yoktur, bu da onu her seviyedeki kullanıcılar için mükemmel kılar.
faqs icon

Arka Plan Kaldırma aracı görüntü gizliliği açısından ne kadar güvenli?

Simplified, kullanıcı gizliliğini çok ciddiye alır. Arka Plan Kaldırma aracına yüklenen görseller güvenli bir şekilde işlenir ve işlem tamamlandıktan kısa bir süre sonra silinir. Açık izniniz olmadan görselleriniz asla paylaşılmaz veya başka amaçlarla kullanılmaz.

İhtiyacınız Olan Tek Arka Plan Temizleme Aracı

Ücretsiz resim düzenleyici ile zamandan ve paradan tasarruf edin. Basitleştirilmiş ile Daha Hızlı Tasarlayın

Background Remover'ı Ücretsiz Alın

1 milyondan fazla kullanıcımız Simplified hakkında ne diyor?

michele rose

Michele Ross

Kullanımı kolay ve sürekli olarak kaliteli yapay zeka yazarı!

Simplified, AI yazarının yanı sıra gelecekte keşfetmeyi umduğum birçok başka özelliğe sahip olsa da, birden fazla sağlık web sitesinin sahibi olarak, teknik ve sağlık içeriğini kolaylıkla yazmayı seviyorum. Diğer siteler pek mantıklı olmayan, kaba bir üslup içeren veya aslında yanlış bilgiler içeren içerikler yayınlarken, Basitleştirilmiş her zaman profesyonel bir üslupla ve yerindedir.

jonathan

Jonathan Polese

Şaşırtıcı derecede tutarlı yapay zeka yazımı

Kısa çocuk hikayeleri yazarken Basitleştirilmiş, cümle yapısı söz konusu olduğunda şaşırtıcı derecede tutarlıdır ve hikayeler gerçek bir akışa sahiptir. Gerçek bir kişi tarafından yazılmadıklarını bilemezdim.

jalissa durham

Jalissa Durham

Yüksek kaliteli yazı!

Tamam öncelikle, bu uygulama harika! Beyin fırtınası yaparak veya hatta tüm blogu yazmaya başlamanıza yardımcı olarak zamandan tasarruf etmenin harika bir yoludur. Bu uygulamayı kullanarak blog başlığı fikirlerini, ana hatlarını ve tanıtımlarını kullandım. 5/5

kavindu

Kavindu Kanishka

Bu, daha önce hiç kullanmadığım en iyi yapay zeka yazarı,

AI içeren yazarı gerçekten seviyorum, daha önce hiç böyle bir araç kullanmadım

Morghan

Morghan Countryman

Şimdiye Kadar Bulduğum En İyi Yapay Zeka Programı

Basitleştirilmiş, denediğim birçok AI aracından biri ve şimdiye kadarki favorim. Yeniden yazma aracını takdir ediyorum (en çok kullandığım araç). Bazen düşüncelerimi toparlayamıyorum ama bu araç benim için bu düşünceleri mükemmel bir şekilde organize ediyor ve temizliyor. Özgeçmişimi güncellemek için kullandığım profesyonel ve temiz bir yeniden yazma kopyası sağlayacağına güvenebilirim. Bu, yazmaya devam edebilmek veya (amaçlanan) basitleştirmek dışında yaptığı birkaç şeyden sadece biridir.

Shaliena

Shaliena Lee

Simplified.com'u Herkes Kullanmalı!

AI yazarı harika; yanlış yapamazsın. Blog yazmak, sosyal medya içeriği veya ürün açıklamaları için işi mükemmel bir şekilde yapar. İçerik asla çok fazla dramatize edilmez ve kulağa hiç de bir bilgisayar yazmış gibi gelmez.

sharnia

sharnia phillips

Hızlı ve kullanımı kolay AI yazar üreteci

Hangi nedenle bilgilerinizi iletmek istediğinize karar vermeniz için size birden fazla seçenek sunması çok yardımcı oldu. Diğer Ai yazıcı yazılımlarıyla çok rekabetçidir!

Heather

Heather Evans

Yeni En İyi Arkadaşım, üzgünüm Sara

AI yazarının çok akıllı olması. Benzer platformlarda aldığım kadar saçma sapan bir rapor almadım. Bu, her kuruşuna değer yapar.

ayush-pandey

David Kurtz

Basitleştirilmiş bulduğum için çok mutluyum

Bir şeyleri sözlü olarak ifade etmede her zaman yazılı kelimeden daha iyi olmuşumdur, ancak basitleştirilmiş ile bana genişletmek ve mesajımı iletmek için bir çerçeve sağlayan metinler üretebiliyorum. Basitleştirilmiş, bana daha fazla içeriği daha hızlı üretme fırsatı verdi.

ayush-pandey

Kamika Morris

Karşılaştığım En İyi Şey

Metin yazarlığımda büyük yardım alabilmeyi seviyorum. Bir işletme sahibi ve sadece 1 kişilik bir ekip olarak bu, işimi daha sorunsuz yürütebilmemi sağladı. İşletmem için içerik üretimim çok daha kolay

deb

Deb Purkiss

Uygun fiyatlı ama mükemmel

Bankayı bozmayan, kullanımı kolay bir AI yazarı arıyordum ve Basitleştirilmiş mi? Arayüzün kullanımı kolay ve sonuçlar mükemmele yakın.

ishan

Ishan Shukla

Yazarlar İçin En İyi Platform

Birçok Ai yazar asistanı denedim ama hiçbiri bu kadar iyi değildi.

ahemad

Ahmed Mekaoucha

Gördüğüm en iyi yapay zeka yazarı ve asistanı

Reklam kopyaları ve ürün içeriği yazmak için çok tembelim, bu yüzden ürün başlıklarını ve açıklamalarını yazmama yardımcı oluyor ve reklamlara gelince, reklam kopyalarımı yazmama yardımcı oluyor.