Simplified kreator prezentacji AI — łatwy sposób projektowania prezentacji

Twórz profesjonalne i zgodne z marką decki bez poświęcania godzin na projektowanie.

PL AI Kreator Prezentacji
generate quality ai copywriting

Przejdź od zablokowanych do oszałamiających talii w kilka sekund

Tworzenie talii lub prezentacji od podstaw wymaga czasu, energii i umiejętności, których nie zawsze posiadamy. Niezależnie od tego, czy tworzysz propozycję pozyskiwania funduszy, prezentację marki czy prezentację marketingową, narzędzie AI Presentation Maker pomoże Ci wyjść z fazy projektowania, tworząc wyjątkowe prezentacje generowane przez sztuczną inteligencję wraz z obrazami i kopiami w ciągu kilku sekund.

Jak korzystać z Kreatora prezentacji

1

Na pulpicie nawigacyjnym projektu kliknij „Generuj za pomocą AI”. Wybierz „Prezentacja AI”.

2

Opowiedz nam o temacie swojej prezentacji, kliknij „Generuj” i pozwól, by zadziałała magia.

3

Simplified kreator prezentacji AI automatycznie wygeneruje oszałamiającą prezentację, którą można dostosować w ciągu kilku sekund.

Generuj prezentacje AI teraz
rewrite and improve copy with the copy generator

Usprawnij proces tworzenia prezentacji

Zwiększ produktywność swojego zespołu, zaimponuj klientom olśniewającymi projektami i daj odpocząć swojemu mózgowi, pozwalając, aby prezentacja AI firmy Simplified wykonała ciężką pracę za Ciebie. Wszystko, co musisz zrobić, to wprowadzić temat i obserwować, jak sztuczna inteligencja generuje wyjątkową prezentację. Ponadto jest w pełni konfigurowalny, dzięki czemu Ty i Twój zespół możecie współpracować i dostosowywać go tak, jak chcesz. Dzięki czcionkom, tekstom, kolorom, obrazom i dźwiękom możesz tworzyć niesamowite projekty, oszczędzając czas i wysiłek!

Zrób więcej, dowiedz się więcej dzięki uproszczeniu

Simplified blog is a great place to learn from the best in Instagram marketing. Whether you want to bulk up on social media knowledge or get your first followers.

Często zadawane pytania dotyczące Kreatora prezentacji AI

faqs Icon

Czy AI Presentation Maker naprawdę potrafi stworzyć prezentację na dowolny temat?

Tak! Wystarczy wpisać wybrany temat, a prezentacja zostanie natychmiast wygenerowana. Niezależnie od tego, czy tematem jest „taniec salsy”, czy „ważność ćwiczeń”, nasza sztuczna inteligencja stworzy pięknie zaprojektowane talie, które możesz edytować lub zachować bez zmian.
faqs Icon

Czy mogę pobrać prezentację wygenerowaną przez sztuczną inteligencję w formacie PDF?

Tak, możesz pobrać prezentacje wygenerowane przy użyciu AI jako pdf lub możesz również opublikować swoje prezentacje online w widoku publicznym.
faqs Icon

Czy mogę przekształcić moją prezentację w projekt wideo?

Z całą pewnością! Możesz to zrobić, dodając efekty przejścia między slajdami na tablicy graficznej u dołu ekranu. Przejdź do panelu nad prezentacją i naciśnij przycisk „Animuj”. Po prawej stronie pojawi się panel ustawień wstępnych, wyświetlający różne opcje efektów przejścia. Wybierz ten, który chcesz, naciskając „+” na swojej tablicy graficznej, a następnie kliknij żądany efekt. Poeksperymentuj z różnymi opcjami, aby zobaczyć, co pasuje do Twoich potrzeb związanych z prezentacją.
faqs Icon

Czy istnieją skróty klawiaturowe, których mogę używać do edytowania prezentacji?

Z całą pewnością. Aby otworzyć skróty klawiaturowe, Panel naciśnij „HOTKEYS” w lewym dolnym rogu ekranu. Lista skrótów klawiaturowych pojawi się po prawej stronie ekranu.
faqs Icon

Jak szybko mogę uzyskać wsparcie klienta?

Porozmawiaj z nami w aplikacji lub wyślij e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin. Chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie!

Proste, przyciągające wzrok prezentacje są dostępne za jednym kliknięciem!

Oszczędzaj czas i wysiłek dzięki Uproszczonemu kreatorowi prezentacji AI

Wypróbuj narzędzie do tworzenia prezentacji AI

Co nasz ponad milion użytkowników mówi o uproszczonym

ayush-pandey

Rodrigo Macedo de Miranda

To jedna z najbardziej niesamowitych platform AI.

Możemy go używać do projektowania, filmów, prezentacji i tekstu, dzięki czemu mamy wszystko w tym samym miejscu. Zacząłem jako członek Free, ponieważ nie używam tego do celów zawodowych, ale bardzo mi się to podoba! Proszę, polecam!

ayush-pandey

Ajit Mane

Oszczędność czasu i większa kreatywność

tworzenie slajdów prezentacji programu PowerPoint przy użyciu sztucznej inteligencji

ayush-pandey

Marcin Wiatr

Hej! Miło jest nawiązać kontakt!

Wygląda na porządne narzędzie! Prezentacja też mi się podoba.