Google My Business Post Zamanlayıcıyla Aktif Kalın, Potansiyel müşterilere daha hızlı ulaşmak için

Gmb gönderisini hızlı bir şekilde güncelleyin

Bir dakika içinde programlayın

Gönderilerinizi kolayca uyarlayın

Kolay Toplu Gönderim

Sosyal Medya Zamanlayıcısı

Google My Business Profil Zamanlayıcısı ile markanızı bir sonraki seviyeye taşıyın

Web'de en iyi Google My Business Post Zamanlayıcı ile Google My Business Profilinizi otomatikleştirin. Gönderiler, etkinlikler, videolar, teklifler ve hikayeler için içeriği özelleştirin, resim yükleme, açıklamalar yazma ve otomatik yayın Google Business profiline dakikalar içinde özelleştirin. Masaüstünüzden veya telefonunuzdan sosyal hesabınıza doğrudan yayınlayın. Aynı anda birden fazla hesap ve istemciyi yönetin! Pazarlamanızı ve ölçeğinizi basitleştirerek modernize edin!

Google nasıl planlanır iş yayınlarım zamanında?

1
Takvim planlayıcısında, sağ üst köşedeki simgeyi veya yeni yayını tıklayın.
2
Google Business Profilini seçin.
3
Projenizi medya kütüphanenizden veya tasarımı takvimden ekleyin.
4
Çizelgede Chevron Arrow'u tıklayın ve yayınınızın görünmesini istediğiniz tarih ve saati seçin (veya) sadece kuyruğunuza ekleyin!
5
Start with Simplified’s Long-Form Writer.
Sosyal takvimi kullanmaya başlayın
Sosyal-Media-Scheduler

Google My Business zamanlayıcı ile küçük işletmeler için verimli kaynak tahsisi

Küçük işletmeler genellikle sınırlı kaynaklarla mücadele eder. Google My Business Posts zamanlayıcıımız, kaynak tahsisini en üst düzeye çıkarmanıza olanak tanıyarak ihtiyaçlarınız göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. Uygulamamız Google'ım iş yayınlarınızla ilgilenirken zamanınızı ve çabalarınızı temel iş aktivitelerinde geçirin. Aktif ve alakalı kalarak rekabetin önünde kalın.

Simplified ile Daha Fazlasını Yapın, Daha Fazlasını Öğrenin

Simplified blog is a great place to learn from the best in Instagram marketing. Whether you want to bulk up on social media knowledge or get your first followers.

Sıkça Sorulan Sorular

Birden fazla Google My Business Profili için yayınları planlayabilir miyim?

Evet, Google My Business Posts zamanlayıcımız, birden fazla profil için yayınları planlamanıza olanak tanıyarak tüm müşterilerinizin profillerini bir platformdan yönetmenizi kolaylaştırır.

Google My Business profilinde planlayabileceğim yayınların sayısının bir sınırı var mı?

Hayır, ihtiyacınız olduğu kadar çok gönderi planlayabilirsiniz. Uygulamamız esneklik sağlar ve yayınları gereksinimlerinize göre planlamanıza ve planlamanıza olanak tanır.

Her Google gönderisinin tarihini ve saatini özelleştirebilir miyim?

Evet, uygulamamız, her gönderi için tarih ve saati özelleştirebileceğiniz kullanıcı dostu bir arayüz sağlar. Bu, planlama stratejiniz üzerinde tam bir kontrole sahip olmanızı sağlar.

Planlanan yayınlarımı yayınlanmadan önce önizleyebilir miyim?

Kesinlikle! Google My Business Posts Scheduler'ımız, yayınlarınızı yayınlamadan önce incelemenize ve düzenlemenize olanak tanıyan bir önizleme özelliği sunar. Bu, içeriğinizin beklentilerinizi karşılamasını ve markanızla uyumlu olmasını sağlar.

Geri ödeme politikanız nedir?

Kullanıcılarımızın Basitleştirilmiş'in temel işlevlerini deneyebilecekleri ve bilinçli bir karar verebilecekleri bir Free Forever planı sunuyoruz. Geri ödeme yapmıyoruz.Planınızdan memnun kalmazsanız veya değiştirmeniz gerekiyorsa, gelecekteki ücretlerden kaçınmak için planınızı eski sürüme geçirebilir veya aboneliğinizi duraklatabilirsiniz .Geri ödeme politikamız hakkında daha fazla bilgi edinmek için burayı.

Otomatik Google Business Profil Yayınları ile Sosyal Medyayı Basitleştirin

Kuruculara, serbest çalışanlara ve markalarını zaten Simplified olarak inşa eden ekiplere katılın.

Kaydolun ve bugün başlayın

1 Milyondan Fazla Kullanıcımız Simplified Hakkında Ne Diyor?

ayush-pandey

Aman Patel

En iyi ortak tasarım platformlarından biri

Sanırım, Simplified'i sevmemin pek çok nedeni var. Burada bunlardan bazılarına değineceğim:

*Profesyonel şablonlar ve zengin kütüphaneler

*Ayrıca, kopyalar ve uzun biçimli içerik için bir AI yazıcı ile birlikte gelir

*Sosyal Medya Zamanlayıcı ile birlikte gelir

ayush-pandey

Eric Strickland

Grafik Tasarımcı ve Huni Tasarımcısı

Simplified kullanmayı seviyorum! Her gün kullanıyorum, tasarım, kopyalama ve pazarlama için benim uygulamam! Süper harika Uygulama

ayush-pandey

Amanda Weston

AI İçerik Oluşturucu

Bayıldım! Tek bir uygulamada yazma ve tasarlamanın basitliği 🎉 Sosyal medya pazarlamasını çocuk oyuncağı haline getiriyor ❤️

ayush-pandey

Chekesha Crippen

SIMPLIFIED Eşsiz, son derece etkili, hepsi bir arada uygulamada!

Kullandığınız her öğe için çok sayıda özellik ve açıklayıcı video olması en çok hoşuma giden şey. Tonlarca farklı yolunuz var ve isim kendisi için konuşuyor. SIMPLIFIED, çünkü basittir ve ihtiyacınız olabilecek her şeye 1 yazılımda sahiptir.

ayush-pandey

Damon Chen

referans.to'nun kurucusu

Canva aboneliğimi gelecek yıl yenilemeyeceğim. Simplified, benim vazgeçilmez tasarım uygulamam olacak! ✌️

ayush-pandey

Hoang Phan

Simplified sevimli bir uygulama

Ve oturum açtığım andan itibaren bunu onaylayabilirim. Simplified, çeşitli kullanışlı şablonlara bağlantılar dahil olmak üzere zengin içeriğe sahip hoş bir Gösterge Tablosu sunar ve harika içerik oluşturmak için ihtiyacım olan temel şeyleri ayarlar. Uygulamanın derinliklerine indiğimde, inanılmaz deneyimler.

ayush-pandey

Dawn Veltri

Pazarlama Direktörü @ RAEK

Sihirli yeniden boyutlandırma oldukça şaşırtıcı görünüyor. Diğer tasarım platformlarında yeniden boyutlandırma sezgisel değildir ve oldukça fazla yeniden çalışma gerektirir. Aferin ve lansman için tebrikler!

ayush-pandey

Mary Grace Gargar

Şimdiye kadarki en iyisi!

Banner yapmaktan içerik oluşturmaya, ilgili ve doğru hashtag'ler oluşturmaya kadar tüm özelliklerini seviyorum.

ayush-pandey

winner shoniran

Simplified Küçük İşletmemi Nasıl Kurtardı?

AI yazar, marka renkleri ekleyebileceğiniz marka varlıkları. Şablonlara bayılıyorum, çok etkileşimli ve özelleştirilebilirler, bayıldım!

ayush-pandey

javier21

Harika kullanıcı arayüzü ve tasarımı kolaylaştırın. Zaman kazandıran.

10 yılı aşkın bir süredir photoshop kullanıcısıyım, bu aracı ilk kez deniyorum, beni anında bağladı, kullanımı gerçekten kolay ve farklı boyutlarda görüntüler oluşturma yeteneği, gerçekten çok büyük bir artı nokta. Araç kullanıcı arayüzü gerçekten etkileşimlidir, hemen alabilirsiniz.

ayush-pandey

Ram Narayanan

Adı gibi, Yazılımın kullanımı da çok BASİT

Harika içerik oluşturmak için birçok değerli şablona bağlantılar dahil olmak üzere iyi içerik panellerinin basit yönleri. Programa girdiğimde harika bir deneyimdi.

ayush-pandey

Annette Yeo

Simplified Harika!

Kısaca özetlemek gerekirse, tasarım, sosyal medya reklamcılığı, blog yazma ve çok daha fazlası ile ilgileniyorsanız bu program tam size göre. Dürüst olmak gerekirse, burada listelenemeyecek kadar çok şey sunduğuna şaşırdım. Bu harika.

ayush-pandey

SomoSurfing

Şimdiye kadarki en iyi Yatırım!

Sosyal paylaşım görüntüleri, okuyucu etkileşimi oluşturmanın önemli bir parçasıdır. Kalite ne kadar iyi olursa, ziyaretçiniz orada o kadar uzun süre harcarsa, satın alma da dahil olmak üzere her türlü "harekete geçirici mesaja" ulaşma olasılığı o kadar artar.

bg-home-simplified