Yapay Zeka ile Uzun Biçimli İçerik Yazın

Oyunun Kurallarını Değiştiren Uzun Form Yazarı

İlgi çekici, Heyecan verici yapay zeka kopyası

Uzun Form İçeriğini Saniyeler İçinde Yazın

Ücretsiz Yapay Zeka Yazma Asistanı

Simplified ile Yaz

Kredi Kartına Gerek Yok

Please wait...
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Dakikalar İçinde Kopya Oluşturun

Yapay Zeka ile Bloglar, Makaleler ve Kitaplar Yazın

Yazar tıkanıklığına elveda deyin! Simplified's yapay zeka destekli uzun biçimli içerik yazarı, bloglar, makaleler, denemeler ve hatta kitaplar için anında yeni, ilgi çekici metinler oluşturabilir. Sizin gibi yazan ve sizin gibi ses çıkaran güçlü yapay zeka metin yazarlığına sahip olun. Ayrıca, Uzun Form modunda, yapay zekamız bir word belgesinde yaptığınız gibi yazar; böylece gerçek zamanlı olarak düzenlemeler yapabilir, içerik ekleyebilir veya paragrafları taşıyabilirsiniz. Yazma akışınızı sürdürün ve birkaç dakika içinde taslaktan bitirmeye başlayın.

Yapay Zeka ile Uzun Biçimli İçerik Nasıl Oluşturulur

1
Aslında çok basit! Simplified's Uzun Form Yazıcısı ile başlayın, istemi tamamlayın ve Simplified'in tam olarak doğru ton ve sesle düşünceli, markaya özel yapay zeka içeriği yazmasını izleyin.
2
Giriş istemi, tamamlamanız gereken tek yazıdır.
3
Hakkında yazmak istediğiniz konunun ve ona ihtiyaç duyduğunuz üslubun (komik, esprili, bilgilendirici, profesyonel) kısa bir açıklamasıdır.
4
Bu kadar!
5
Start with Simplified’s Long-Form Writer.
Uzun Biçimli İçerik Yazmaya Başlayın
Pazarlama Kopyasının 4-P'leri

Yapay Zeka ile Uzun Biçimli İçerik Nasıl Oluşturulur

Bazen daha azını yapmak daha fazlasını yapmak anlamına gelir ve Simplified's Yapay Zeka Yazma Asistanı tam olarak doğru miktarı yapmanıza yardımcı olur. İçeriğinizi ekibinizle paylaşabileceğiniz ve işbirliği yapabileceğiniz klasörler ve belgeler halinde anında düzenleyin. Daha fazla organizasyona mı ihtiyacınız var? Farklı ekipler ve müşteriler için işleri ayırmak amacıyla birden fazla klasör arasında geçiş yapın. Gerektiğinde gelişmiş paylaşım ayarlarıyla içeriği gizli tutun. Ekibinizin ilerlemesini sağlamak için hepsi bir arada içerik oluşturma iş akışının keyfini çıkarın.

Basitleştirilmiş ile daha fazlasını yapın, daha fazlasını öğrenin

Simplified blog is a great place to learn from the best in Instagram marketing. Whether you want to bulk up on social media knowledge or get your first followers.

yaygın sorular

Uzun Form Yapay Zeka İçerik Yazarına sitenizin neresinden erişebilirim?

Sağ ! Ücretsiz Simplified web sitesinde oturum açtığınızda (bunu doğru duydunuz... ücretsiz), Yapay Zeka Asistanına gidin ve Uzun Form Yazarı'na tıklayın.

Yapay zeka içerik yazarı kimin içindir?

Simplified's yapay zeka içerik yazarı yaratıcılara, pazarlamacılara, küçük işletmelere, ajanslara, pazarlama ekiplerine ve yazılarını otomatikleştirmek ve pazarlamalarını ölçeklendirmek isteyen herkese yöneliktir. Yapay zeka içerik yazarı, kalabalığın arasından sıyrılan yüksek kaliteli içerik üretmeye devam ederken içeriği daha kısa sürede üretmenize ve düzenlemenize yardımcı olur. Bu, özellikle zamanınız kısıtlı olduğunda veya tam zamanlı bir metin yazarını işe alacak kaynaklara sahip olmadığınız durumlarda yararlı olabilir.

Simplified's yapay zekası sizin için ne yazabilir?

Yapay zeka yazıcımızla, saniyeler içinde hem uzun hem de kısa biçimli içerik oluşturmak için 50'den fazla şablon arasından seçim yapabilirsiniz. Uzun biçimli yazar, yalnızca birkaç fikir girerek blogların tamamını yazmanıza yardımcı olabilir. Kısa biçimli yazıcımız, marka ve ürün metinlerinden, sosyal medya altyazılarına, YouTube başlıklarından, Google reklamlarına, SEO metinlerine ve çok daha fazlasına kadar hemen hemen her şey için metin oluşturmanıza olanak tanır. Simplified's AI yazıcısı ile içeriğinizin benzersiz ve orijinal olduğundan emin olmak için intihal kontrolü de yapabilirsiniz.

Jaka jest Twoja polityka zwrotów?

Kullanıcılarımızın Basitleştirilmiş'in temel işlevlerini deneyebilecekleri ve bilinçli bir karar verebilecekleri bir Free Forever planı sunuyoruz. Geri ödeme yapmıyoruz. Planınızdan memnun değilseniz veya değiştirmeniz gerekiyorsa, gelecekteki ücretlerden kaçınmak için planınızı eski sürüme geçirebilir veya aboneliğinizi duraklatabilirsiniz .Geri ödeme politikamız hakkında daha fazla bilgi edinmek için.

Daha Hızlı, Daha İyi Yazın

En İyi Yapay Zeka Yazarıyla Orijinal, İlgili Metin Yazarlığı Yazın

Şimdi Ücretsiz Başlayın

2 milyondan fazla kullanıcımız neler söylüyor Simplified Yapay Zeka Yazarı

ayush-pandey

Martin Ingram

Bunu kullanmanın ne kadar kolay olduğuna şaşırdım

Yapay zekanın kendimden çok fazla girdi olmadan okunabilir bir blog yazısı oluşturup oluşturamayacağını görmek için meraktan yazmayı denemek istiyordum. Akıcı ve iyi okunan 1000 kelimelik bir yazı oluşturmayı başardım ve AI kopyasında yalnızca birkaç ayarlama yapmam gerekti.

ayush-pandey

Dickens Honest

Basitleştirilmiş'in Yapay Zeka Yazma Asistanı dışında birçok araca sahip olduğunu öğrendiğimde şok oldum.

Şu ana kadar uzun form içerik oluşturucuyu kullandım ve çok memnunum. Bunu bir konu hakkında kişisel bakış açısı gerektiren bir şey yazmak için kullandım ve yapay zeka çok iyi performans gösterdi. Ürün açıklaması ve reklamlar gibi diğer özellikleri henüz göremiyorum.

ayush-pandey

Vincent Ochieng

İçeriğin yeniden yazılması ve oluşturulmasına yönelik nihai çözümüm. Şimdiye kadarki en iyi AI yazarı

Yapay Zeka yazma aracının Basitleştirilmiş'in en iyi özelliği olduğunu söyleyebilirim. Blogum için belirli konular etrafında içerik oluşturmam gerektiğinde ideal aracımdır.

ayush-pandey

Charles Storm

Yapay zeka yazma çözümleri + tasarım = benzersiz ve kazanan bir kombinasyon

Basitleştirilmiş'in en sevdiğim yanı yapay zeka odaklı pazarlama çözümlerinin tek bir yerde birleşimidir. Örneğin pek çok rakip yapay zeka yazımı sunuyor ancak bu, hem kopyalamayı hem de tasarımı bir arada sunan gördüğüm ilk ve tek çözüm.

ayush-pandey

Robert Hidajat

Mükemmel hepsi bir arada medya oluşturma yardımcısı

AI yazma özelliğini seviyorum. Canva ve InVideo gibi başka medya oluşturma yardımcılarım olmasına rağmen bu yazılımı satın almamın nedeni budur. Bu özelliği araştırıyorum ve denemeler yapıyorum; bu, fikir geliştirmeye ve bloglar ve podcast içeriği için yazmayı hızlandırmaya yardımcı olacak harika bir araçtır.

ayush-pandey

Damilare Macaulay

Şu ana kadar kullandığım en iyi Hepsi Bir Arada pazarlama aracı!

Son birkaç yıldır işimi ve müşterimin işlerini yönetmek için farklı araçlar kullanıyorum. Yapay zeka yazımı için farklı bir araç, grafik tasarımlar için farklı bir araç ve sosyal medya yönetimi için farklı bir araç. Basitleştirilmiş'in her şeyi tek bir araçta ve ücretsiz olarak basitleştirmesi, bunu çok daha havalı hale getiriyor!