AI ile uzun biçimli içerik yazın

Oyunu değiştiren uzun biçimli yazar

İlgi çekici, heyecan verici AI kopyası

Saniyeler içinde uzun biçimli içerik yazın

Ücretsiz AI Yazma Asistanı

Simplified ile yazın

Kredi Kartına Gerek Yok

Please wait...
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Dakikalar halinde kopya oluştur

AI ile bloglar, makaleler ve kitaplar yazın

Yazarın bloğuna veda et! Basitified'in yapay zeka destekli uzun biçimli içerik yazarı, bloglar, makaleler, denemeler ve hatta kitaplar için anında yeni, ilgi çekici bir kopya oluşturabilir. Sizin gibi yazan ve kulağa gelen güçlü AI metin yazarlığı alın. Ayrıca, uzun biçimli modda, AI'miz bir Word belgesinde olduğunuz gibi yazar, böylece düzenlemeler yapabilirsiniz, içerik ekleyebilir veya paragrafları gerçek zamanlı olarak hareket ettirebilirsiniz. Yazma akışınızı devam ettirin ve dakikalar içinde taslaktan yapılmaya başlayın.

AI ile uzun biçimli içerik nasıl oluşturulur

1
Basit, gerçekten! Simpleified'in uzun biçimli yazarı ile başlayın, istemi tamamlayın ve Simplified yazma düşünceli, marka üstü AI içeriğini doğru tonda ve sesle izleyin.
2
Giriş istemi, tamamlamanız gereken tek yazıdır.
3
Yazmak istediğiniz konunun ve ihtiyacınız olan tonun (komik, esprili, bilgilendirici, profesyonel) kısa bir açıklaması.
4
Bu kadar!
5
Start with Simplified’s Long-Form Writer.
Uzun biçimli içerik yazmaya başlayın
4-p pazarlama kopyası

AI ile uzun biçimli içerik nasıl oluşturulur

Bazen daha az yapmak daha fazladır ve Simplified AI yazma asistanı doğru miktarı yapmanıza yardımcı olur. İçeriğinizi, ekibinizle paylaşabileceğiniz ve işbirliği yapabileceğiniz klasörlerde ve belgelerde anında düzenleyin. Daha fazla organizasyona mı ihtiyacınız var? Farklı ekipler ve istemciler için ayrı çalışmalara birden fazla klasör arasında geçiş yapın. Gerektiğinde, gelişmiş paylaşım ayarlarıyla içeriği özel tutun. Ekibinizin hareket ettirilmesi için hepsi bir arada içerik oluşturma iş akışının tadını çıkarın.

Basitleştirilmiş ile daha fazlasını yapın, daha fazlasını öğrenin

Simplified blog is a great place to learn from the best in Instagram marketing. Whether you want to bulk up on social media knowledge or get your first followers.

yaygın sorular

Sitenizde uzun form AI içerik yazarına nereye erişebilirim?

Loading...

AI içerik yazarı kimin içindir?

Simplified AI içerik yazarı, yaratıcılar, pazarlamacılar, küçük işletmeler, ajanslar, pazarlama ekipleri ve yazılarını otomatikleştirmek ve pazarlamalarını ölçeklendirmek isteyen herkes içindir. AI içerik yazarı, kalabalıktan öne çıkan yüksek kaliteli içerik üretirken içerik üretmenize ve düzenlemenize yardımcı olur. Bu, özellikle zamanında kısa olduğunuzda veya tam zamanlı bir metin yazarını işe alacak kaynaklardan yoksun olduğunda yararlı olabilir.

Simplified AI sizin için ne yazabilir?

AI yazarımızla, saniyeler içinde hem uzun hem de kısa biçimli içerik oluşturmak için 50'den fazla şablon arasından seçim yapabilirsiniz. Uzun biçimli yazar, sadece birkaç fikir girerek tüm blogları yazmanıza yardımcı olabilir. Kısa form yazarımız, marka ve ürün kopyasından, sosyal medya altyazılarından, YouTube başlıklarından, Google reklamlarından, SEO kopyasını ve çok daha fazlasını-neredeyse her şey için kopya oluşturmanıza izin verir. Simplified AI yazarı ile, içeriğinizin benzersiz ve orijinal olduğundan emin olmak için bir intihal kontrolü de yapabilirsiniz.

Jaka jest Twoja polityka zwrotów?

Kullanıcılarımızın Basitleştirilmiş'in temel işlevlerini deneyebilecekleri ve bilinçli bir karar verebilecekleri bir Free Forever planı sunuyoruz. Geri ödeme yapmıyoruz. Planınızdan memnun değilseniz veya değiştirmeniz gerekiyorsa, gelecekteki ücretlerden kaçınmak için planınızı eski sürüme geçirebilir veya aboneliğinizi duraklatabilirsiniz .Geri ödeme politikamız hakkında daha fazla bilgi edinmek için.

Daha iyi yazma, daha hızlı

En İyi Yapay Zeka Yazarıyla Orijinal, İlgili Metin Yazarlığı Yazın

Şimdi ücretsiz başlayın

Kredi kartına gerek yok

2 milyondan fazla kullanıcımız Basitleştirilmiş hakkında neler söylüyor?

ayush-pandey

Martin Ingram

Bunu kullanmanın ne kadar kolay olduğuna şaşırdım

Yapay zekanın kendimden çok fazla girdi olmadan okunabilir bir blog yazısı oluşturup oluşturamayacağını görmek için meraktan yazmayı denemek istiyordum. Akıcı ve iyi okunan 1000 kelimelik bir yazı oluşturmayı başardım ve AI kopyasında yalnızca birkaç ayarlama yapmam gerekti.

ayush-pandey

Vincent Ochieng

İçerik yazma ve üretme konusundaki nihai çözümüm. Şimdiye kadarki en iyi AI yazarı

Yapay Zeka yazma aracının Basitleştirilmiş'in en iyi özelliği olduğunu söyleyebilirim. Blogum için belirli konular etrafında içerik oluşturmam gerektiğinde ideal aracımdır.

ayush-pandey

Robert Hidajat

Mükemmel hepsi bir arada medya oluşturma yardımcısı

AI yazma özelliğini seviyorum. Canva ve InVideo gibi başka medya oluşturma yardımcılarım olmasına rağmen bu yazılımı satın almamın nedeni budur. Bu özelliği araştırıyorum ve denemeler yapıyorum; bu, fikir geliştirmeye ve bloglar ve podcast içeriği için yazmayı hızlandırmaya yardımcı olacak harika bir araçtır.

ayush-pandey

Dickens Honest

Basitleştirilmiş'in Yapay Zeka Yazma Asistanı dışında birçok araca sahip olduğunu öğrendiğimde şok oldum.

Şu ana kadar uzun form içerik oluşturucuyu kullandım ve çok memnunum. Bunu bir konu hakkında kişisel bakış açısı gerektiren bir şey yazmak için kullandım ve yapay zeka çok iyi performans gösterdi. Ürün açıklaması ve reklamlar gibi diğer özellikleri henüz göremiyorum.

ayush-pandey

Charles Storm

Yapay zeka yazma çözümleri + tasarım = benzersiz ve kazanan bir kombinasyon

Basitleştirilmiş'in en sevdiğim yanı yapay zeka odaklı pazarlama çözümlerinin tek bir yerde birleşimidir. Örneğin pek çok rakip yapay zeka yazımı sunuyor ancak bu, hem kopyalamayı hem de tasarımı bir arada sunan gördüğüm ilk ve tek çözüm.

ayush-pandey

Damilare Macaulay

Şu ana kadar kullandığım en iyi Hepsi Bir Arada pazarlama aracı!

Son birkaç yıldır işimi ve müşterimin işlerini yönetmek için farklı araçlar kullanıyorum. Yapay zeka yazımı için farklı bir araç, grafik tasarımlar için farklı bir araç ve sosyal medya yönetimi için farklı bir araç. Basitleştirilmiş'in her şeyi tek bir araçta ve ücretsiz olarak basitleştirmesi, bunu çok daha havalı hale getiriyor!